Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2023!

yükselmesi beklenen kripto paralar
yükselmesi beklenen kripto paralar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının tekrar toparlanmasıyla birlikte projeleriyle, yaptıkları yeniliklerle birlikte yükselmesi beklenen kripto paralar yazımızda! Keyifli okumalar..

Kripto para yatırımlarıyla ilgili en heyecan verici şey, patladıklarında değerlerinin fırlamasıdır. 2021’de Solana’nın ( SOL %0,05 ) %10.000’den fazla arttığını gördük. Meme belirteci Shiba Inu ( SHIB -%0.23 ) %40.000.000’den fazla arttı.

Tabii ki, işler o zamandan beri pek iyi gitmedi. Kripto bir ayı piyasasına girdi ve çoğu büyük kripto paranın fiyatı önemli ölçüde düştü. Kriptonun burada kalacağına dair bir garanti olmasa da , pazar daha önce de toparlandı.

Patlamanın yanında hangi kripto para biriminin olduğunu bilmek kesinlikle imkansız. Bununla birlikte, yapay zeka (AI) , merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve dijital ödeme çözümlerini içeren mevcut trendlerden yararlanan, yükselmesi beklenen kripto paralardan bazı olası adayları seçebiliriz .

Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2023!

İşte önemli bir boğa koşusu nedeniyle olabilecek kripto para birimleri:

1. SingularityNET

SingularityNET ( CRYPTO:AGIX ), herkesin yapay zeka hizmetleri oluşturmak, paylaşmak ve bunlardan para kazanmak için kullanabileceği bir blockchain platformudur. Kullanıcıların AGIX hizmet belirtecini kullanarak her türlü AI hizmetini satın alabilecekleri küresel bir AI pazarı sağlar.

AI patlaması, hem kripto para birimi hem de bir bütün olarak dünya için 2023’teki en heyecan verici gelişmelerden biri oldu. SingularityNET, trendden yararlanmak için iyi bir konumdadır. AI bilim adamları, araştırmacılar ve geliştiricilerden oluşan geniş bir ekibe sahiptir. Platform, kullanıcıların AI hizmetlerini satın almasını veya kendi hizmetlerini geliştirip satmasını kolaylaştırır.

SingularityNET, 2023’ün başlarında, fiyatı %1.300’den fazla artarak zaten oldukça başarılıydı. Daha sonra, muhtemelen bazı yatırımcıların karlarını almaları nedeniyle düştü. Ancak, AI büyümeye devam ettikçe daha fazla başarı elde edebilir. https://filmizle.movie/sans-kapiyi-kirinca-izle

2. Ethereum (ETH)

İlk bakışta, Ethereum ( ETH -%0.04 ) burada yersiz görünebilir. Radarın altından çok uzak. Yıllardır ikinci en büyük kripto para birimi oldu, bu yüzden çoğu kripto yatırımcısı bunu biliyor.

Muhtemelen Ethereum’un %10.000 arttığı noktayı geçmiş olsak da hala ciddi bir büyüme potansiyeli var. Geliştiricilerin dApp’ler oluşturmak için kullanabilecekleri akıllı sözleşmeler sunan ilk blok zinciriydi . Ethereum’un ilk hamle avantajı, ona benzer rakipleri karşısında oldukça büyük bir liderlik sağladı.

Ethereum, Eylül 2022’de uzun zamandır beklenen bir hisse kanıtı sistemine geçiş yaparak enerji verimliliğini önemli ölçüde artırdı. Yükseltme aynı zamanda artık Ethereum’u stake etmenin ve daha fazla kazanmanın mümkün olduğu anlamına geliyor, bu da daha fazla yatırımcıyı çekmeye yardımcı olabilir. Genel olarak, Ethereum, daha küçük kriptoların aşırı oynaklığı olmadan büyük bir büyüme potansiyeline sahiptir.

3. Fetch.ai

Fetch.ai ( FET -0.18% ), bireylerin veya kuruluşların kendi otonom aracılarını oluşturmasına olanak tanıyan bir yapay zeka laboratuvarıdır. Ajanlar daha sonra kullanıcı için gerçek dünyadaki görevleri halledebilir.

Aracılar verileri depolar ve bir blockchain platformunda birbirleriyle etkileşime girer, böylece insan etkileşimi olmadan işbirliği yapabilirler.

FET belirteçleri, Fetch.ai için yerel kripto para birimidir. Bu nedenle, ağında ödeme olarak kullanılırlar. Bu, AI teknolojisi etrafındaki yutturmaca nedeniyle 2023’ün başlarında başarılı olan ve gelecekteki başarıya hazır olabilecek başka bir kripto para birimidir.

Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2023!

4. POLYGON (MATIC)

Polygon ( MATIC 0.09% ), başka bir blockchain platformuyla çalışmak üzere tasarlanmış bir blockchain platformu olması bakımından benzersizdir. DApp’lerinin Polygon’un yan zincirlerini kullanmasına izin vererek Ethereum’un ölçeklenebilirliğini geliştirir.

Polygon’u heyecanlandıran şeylerden biri de kurduğu ortaklıklar. Birçok büyük marka, NFT projelerini başlatmak için Polygon ile çalışıyor. Mevcut ortaklar şunları içerir:

  • Walt Disney ( GGD %0,72 )
  • Starbucks ( SBUX -%0,12 )
  • Meta Platformlar ( META %2,98 )
  • Nike ( NKE -%1,87 )

Ethereum gibi, Polygon da zaten en iyi kripto para birimidir. Büyük kazançlar sağlamasa da, daha küçük kripto paralara göre başarısız olma olasılığı çok daha düşük ve büyümek için hala çok yeri var.

5. MONERO (XMR)

Monero ( XMR -0.31% ), anonim, izlenemeyen işlemlere sahip bir kripto para birimi olan en iyi bilinen gizlilik madeni parasıdır . Her işlemin göndereni, alıcısı ve tutarı gizlenecek şekilde gizliliği artıran teknolojiyi kullanır.

Bu madeni para, kripto para birimi kadar hızlı hareket eden bir pazarda uzun bir süre olan 2014’ten beri ortalıkta. Şimdi ilginç bir yatırım olmasının nedeni, Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere birçok ülkede artan kripto düzenlemesidir.

Özellikle düzenlemeler daha katı hale geldikçe, kripto para birimi işlemlerini gizli tutmak isteyen birçok insan var. Bu, Monero’ya net bir kullanım durumu sağlar ve onu sürekli başarıyı görebilecek bir kripto için kara at seçimi yapar.

6. STORJ

Storj ( STORJ -0.03% ), bulut veri depolamaya kripto tabanlı, merkezi olmayan bir yaklaşım getiriyor. Kendi veri merkezlerine sahip geleneksel bulut depolama sağlayıcılarının aksine Storj , herkesin kullanılmayan sabit disk alanıyla bir depolama düğümü çalıştırmasına izin verir.

Bir depolama düğümü işlettiğinizde, ödemeyi STORJ jetonlarıyla alırsınız. Bu, Storj’u minimum gereksinimleri karşılayan donanıma sahip olanlar için pasif gelir elde etmenin iyi bir yolu yapar . Bir düğümü çalıştırmak için güvenilir bant genişliğine ve en az %99,3 çalışma süresine ihtiyacınız vardır.

Veri depolama ihtiyaçları artmaya devam edecek ve Storj’un en büyük avantajı kaliteli bir ürün sunmasıdır. Bir depolama hizmeti olarak olumlu eleştiriler aldı. Hatta “Bulut Bilişim ve Depolama” kategorisinde 2023 NAB Show Yılın Ürünü Ödülü’nü kazandı.

Birçok kripto para birimi yapabildikleri nedeniyle dikkat çekse de Storj’un aslında çalışan bir ürünü var. Başarısı, diğer kripto jetonlarına kıyasla kalıcı bir güç sağlayabilir .

Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2023!

7. Basic Attention Token (BAT)

Çoğumuz internette gezinmek için para almayı umursamayız. Basic Attention Token ( BAT 0.09% ) ile bunu yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şirketin Brave tarayıcısını kurmak. Bu tarayıcı, alışılagelmiş internet reklamlarını, size ödül olarak, özellikle de BAT cinsinden ödeme yapan reklamlarla değiştirir. Brave’i kullanarak internetteki reklam görüntülemeleriniz için diğer şirketler yerine siz para kazanabilirsiniz.

Brave’in en büyük web tarayıcılarıyla rekabet edebilmesi için kat etmesi gereken uzun bir yol var, ancak 2022’de aylık 50 milyon aktif kullanıcıyı geçti. Aynı zamanda, önde gelen dApp’lerin çoğunu destekleyen çok zincirli Brave Wallet’ı da o yıl tanıttı. Ve DeFi protokollerinde kullanılan BAT kaynağının %10’undan fazlası ile DeFi’deki BAT yardımcı programı hızla büyüdü.

8. Ripple (XRP)

XRP ( XRP %0.1 ), hızlı ve ucuz işlemler için blockchain teknolojisini kullanan bir ödeme protokolü olan Ripple için yerel kripto para birimidir . Ripple, uluslararası transferleri kolaylaştırmak için tasarlandı ve teknolojisini kullanan yüzlerce finansal kurumla ortaklık kurdu.

Ripple 2012’den beri var, ancak 2020’nin sonunda bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu davasına karıştı ve çoğu büyük ABD kripto borsasının şirketi listeden çıkarmasına neden oldu.

Ripple için en büyük sorun dava olmuştur, ancak XRP hala en büyük kripto para birimlerinden biridir. XRP, Amerika Birleşik Devletleri’nde tekrar yaygın olarak bulunursa, bu, yatırımcılarında ve değerinde önemli bir büyümeye yol açabilir.

Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2023!

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!