Cardano (ADA) Fiyatı Önümüzdeki Günlerde Düşebilir – İşte Nedeni

Cardano
Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toplam değeri 182 milyon doları aşan kilitli (TVL) ile gelişmekte olan bir proof-of-stake blok zinciri olan Cardano (ADA) ekosistemi , pazar görünümünde önemli bir değişimin eşiğinde. Bu yılın başlarında Cardano’nun fiyatı, Ağustos 2021’de başlayan uzun süreli düşüş trendinden kurtuldu. Ancak boğalar, Ocak ayının sonundan bu yana yukarı yönlü bir yörüngeyi sürdürmekte zorlanıyor.

Boğalar ve ayılar arasındaki yoğun mücadelenin ortasında, Cardano’nun (ADA) fiyat hareketi, kesin bir trend için hazır olan bir konsolidasyon aşamasına girdi. Son dört hafta içinde, fiyat 0,37 dolar civarında sabitlendi ve bu da yakın bir harekete işaret ediyor. php shell

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Daha yüksek zaman dilimlerinde, Cardano son dört haftada 0,37 dolar civarında konsolide oldu. Popüler kripto YouTube kanalı Cheeky Crypto’ya göre , Cardano yakın gelecekte daha da düşmeden önce bir direnç aralığına doğru yükselebilir.

Bu bağlamda Cheeky Crypto analisti, fiyat hareketi yaklaşık 0,39 $ direnç seviyesine yaklaşırken boğaların yavaş yavaş tükendiğini belirtti. Ayrıca, günlük ve haftalık 50 Hareketli Ortalama (MA), ADA fiyatının 0,37 dolar civarında önemli bir direnç seviyesi yaşadığını ve yakında daha da düşebileceğini gösteriyor. mini shell download

Pazar Görünümü

DeFi odaklı bir blok zinciri olarak Cardano blok zinciri, son iki haftada yüzde 115’ten fazla ralli yapan Snek (SNEK) mem parası gibi yeni belirteçlerin yükselişiyle büyüdü. Zincir içi analize göre, Cardano ekosistemindeki aktif kullanıcı sayısı son birkaç gün içinde katlanarak 80 binin üzerine çıktı.

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!