Verge, XVG Coin Nedir ? XVG Coin Geleceği! XVG Coin Fiyat Tahmini!

Verge, XVG Coin Nedir ? XVG Coin Geleceği! XVG Coin Fiyat Tahmini!
Verge, XVG Coin Nedir ? XVG Coin Geleceği! XVG Coin Fiyat Tahmini!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Verge, XVG Coin Nedir ? XVG Coin Geleceği! XVG Coin Fiyat Tahmini!

Verge XVG coin nedir ?XVG Coin Geleceği, XVG Coin Fiyat Tahmini, XVG Coin Temel Analiz! XVG Coin yorumları, Detaylar makalede ..

Kripto para piyasasında altcoinler ’in trend olduğu bir dönemdeyiz. Xvg coin ne olur? yorum.. Gelecekte xvg coin ,  Koronavirüs dünyada ciddi bir etki yarattığı bu dönemde insanlar evden çalışma modeliyle kripto para pazarının sunduğu harika  getirileri farkettikten sonra paralarını kripto para birimlerine yatırmaya başladı.

Uzun bir süre kripto para birimleri çoğu insan için bir şakaydı ve kimse onları ciddiye almadı. Bununla birlikte, son birkaç yılda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatı hızla yükseldikçe, genel nüfus bile kripto para birimlerine yatırım yapmaya başladı.

Verge (XVG) fiyatı 2021’de önemli ölçüde arttı

Son birkaç ayda Altcoinler oldukça popüler hale geldi. Altcoinler, Bitcoin ve Ethereum dışında herhangi bir diğer coin olan paralardır. Kısacası, nispeten bilinmeyen daha küçük paralara Altcoin denir.

İnsanlar, Bitcoin ve ETH’ye kıyasla daha yüksek getiri vaat ettikleri ve daha düşük bir giriş noktasına sahip oldukları için Altcoinlere yatırım yapmaya başladılar. Bu makalede, son zamanlarda popüler hale gelen Verge (XVG) adlı bir Altcoin araştıracağız. XVG coin ve XVG fiyat tahmini hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin. ,

Verge (XVG) kripto para birimi nedir?

Verge (XVG)  coin, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir kripto para birimidir.  XVG işlemlerinde yer alan kişilerin konumlarını ve IP adreslerini gizleyerek ve değiştirerek tamamen anonim işlemler sunduğunu iddia ediyor. Verge aslında popüler Dogecoin blok zincirinin bir çatalı ve Dogecoin’e anonim bir alternatif sağlamak için yaratıldı.

Başlangıçta ‘DogeCoinDark’ olarak adlandırılıyordu. Bununla birlikte, 2016 yılında, madeni para XVG koduyla Verge olarak yeniden adlandırıldı. Verge, büyük küresel kripto borsalarında bulunan popüler bir kripto para birimidir. Hindistan’da XVG, WazirX ve diğer kripto borsalarında satın alınabilir ve takas edilebilir.

 

Verge, kullanıcılara diğer popüler kripto para birimlerine göre daha düşük işlem ücretleri, hızlı madencilik ve transfer hızları ve birçok platformdan destek gibi birçok avantaj sunuyor.

BTC ve ETH en popüler olanları olsa da, işlem ücretleri fırlarken ağları yavaş ve durgun hale geldi. Buna karşılık Verge, daha hızlı işlemler, daha düşük hızlar ve ek gizlilik avantajı sağlar. Geçtiğimiz birkaç ayda, XVG’nin fiyatı fırladı. Ocak ayının başında Verge fiyatı 0,01 dolar civarında seyretti. Yazım anında fiyat 0,79 dolardır.

XVG Fiyat Tahmini

Kripto para piyasaları çok istikrarsız olduğundan, kripto para birimleri için Fiyat Tahminleri zor olabilir. Ancak, XVG fiyat tahmini için kendi yorumlarını veren birkaç kripto uzmanı var. MegaCryptoPrice’a göre, XVG 2.39 $ ‘a ulaşabilir.

 

feragatname : Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Coinpedia’nın görüşünü mutlaka yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmanızı önermiyoruz

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

Verge XVG coin nedir ?XVG Coin Geleceği, XVG Coin Fiyat Tahmini, XVG Coin Temel Analiz! XVG Coin yorumları, Verge XVG coin nedir ?XVG Coin Geleceği, XVG Coin Fiyat Tahmini, XVG Coin Temel Analiz! XVG Coin yorumları, Verge XVG coin nedir ?XVG Coin Geleceği, XVG Coin Fiyat Tahmini, XVG Coin Temel Analiz! XVG Coin yorumları,Verge XVG coin nedir ?XVG Coin Geleceği, XVG Coin Fiyat Tahmini, XVG Coin Temel Analiz! XVG Coin yorumları,

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!