Uzun Vadede Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri

Uzun Vadede Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri
Uzun Vadede Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun Vadede Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri

Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? İşte detaylar..

  • Cardano (ADA)

Cardano, birçok nedenden dolayı en iyi kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıkıyor. Birincisi, Cardano’nun 2021’in ilk üç ayında bir fiyat ivmesi kaydetmiş olmasından kaynaklanıyor. Dijital para değeri, Ocak ayı başında 0.182 $ ‘dan Şubat sonunda yaklaşık 1.45 $’ a yükseldi ve daha sonra 1 $ ‘a düzeltildi.

Dijital varlığın genel popülasyonda benimsenme artışını kaydetmesinin bir diğer faktörü, Cardano ağları içinde akıllı sözleşmeler oluşturma fırsatı yaratan son olaylardır.

 

Cardano, sorunları kademeli bir hızda ve acele etmeden ele alan türden bir proje olarak kabul edilse de, madeni para yıllar içinde istikrarlı bir büyümeye tanık oldu. Çabalar sonunda değerli olduğunu kanıtladı ve Cardano’yu önceki yılların listesinin altında sıralandıktan sonra en iyi kripto para birimleri arasında ün kazandı.

Bu akıllı sözleşmeler, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar, yeni belirteçler oluşturmalarını veya DeFi alanını iyileştirmelerini sağlayacaktır.

Bu nedenle, Cardano  nedeniyle ölçeklenebilir ağ ve hızlı işlemlerin gelişen cryptocurrencies arasında yer almaya devam etmesi bekleniyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok Altcoin varken, BTC / ADA gibi farklı kripto çiftlerini bulmanıza yardımcı olmak için bitcoinup.io gibi düzenlenmiş platformlara ihtiyacınız olacak .

  • Ethereum (ETH)

Ethereum, sektörde yeni kabul ediliyor ve gelişmiş teknolojisi ve akıllı sözleşmeleri nedeniyle listeye girdi.

Ethereum blockchain, en son piyasa değerine dayalı olarak Bitcoin’den sonra gelen yüksek teknolojili bir sürüm olan Ether’i doğurdu. Ethereum, dijital altın olarak adlandırılmasının yanı sıra, sistemin gerçek küresel olaylara bağlı olarak işlemleri durdurduğu veya yürüttüğü Google cüzdanı olarak görünen çeşitli sözleşmeler sunar. Örneğin, alıcılar ve satıcılar, yalnızca posta hizmetlerinin malların dağıtımını özerk bir şekilde onaylaması durumunda zorlayabilecek ticaretler kurarlar.

 

 

Ethereum, baskın kriptodan (Bitcoin) daha fazla çoğalıyor. Bu, günlük kullanıcı trafiğine bağlı olarak daha uzun süren Bitcoin’e kıyasla 5 dakikadan daha kısa sürecek hızlı işlemleriyle mümkün.

Özellikle Ethereum’u daha üst sıralara çıkaran bir başka özellik, aktif cüzdan adreslerini yaklaşık 600k’ye yerleştiren tahminlerle dünyanın her yerinden geniş çaplı kabulüdür. Birçok geliştirici, çeşitli dijital para birimlerinin küresel olarak benimsenmesi için araç olan daha iyi hizmetler sunmaya çalışırken, Ethereum ağı bu alanda daha iddialı ortaya çıktı.

  • Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, 2021’de ticaret yapılacak başka bir kripto para birimidir. Daha önce dijital para, o zamanlar en zengin adam olan Elon Musk nedeniyle uluslararası ilgi gördü. Dogecoin, 2013’te piyasaya sürüldüğünden bu yana bir dizi olay yaşadı. Pek çok şüpheci, dijital madalyonun yıllar içinde rekabetçi kripto piyasasında gelişmesini veya 2021’de en iyi kripto para birimleri arasında yer almasını beklemiyordu.

Bununla birlikte, Dogecoin 27 Ocak’ta 0,007635 $ ‘dan 8 Şubat’ta 0,07439 $’ a yükselen bir fiyat ivmesi kaydetti. Daha da ilginci, fiyattaki artışın iki hafta içinde gerçekleşmesidir.

 

Elon Musk’ın tweetleri ve son Gamestop etkinlikleri gibi birçok faktör, şirketin yüksek prestijinde kilit rol oynamıştır.

Gamestop vızıltıları sırasında, WallStreetBets, şirketi diz çöktüren yatırımcıları şaşırtmak için Gamestop hisselerini gruplar halinde almaya başladı. Grup benzer bir durumla karşılaşan şirketleri kurtarmaya çalışırken eğilim sürekli olarak görüldü.

Diğer faktör ise, önceki yıllarda Dogecoin’e övgüler yağdıran Elon Musk’a dayanıyor ve son zamanlarda coin ile ilgili tweet faaliyetleri çok yaygınlaştı.

Şu anda Dogecoin, birçok analistin alternatif bir yatırım aracı olarak gördüğü kripto para birimlerinden biridir.

  • Uniswap (UNI)

Listede yer alan bir diğer kripto para ise Uniswap. Uniswap, UNI madeni parasının arkasındaki dünyadaki kapsamlı bir merkezi olmayan borsadır. Uniswap, 2020’de UNI parası ortaya çıkarken DeFi çerçevesinde piyasaya çıktı. Sektörde taze olmasına rağmen, UNI parası önemli kilometre taşlarına ulaştı ve şimdi en iyi yarışa katılmak için DeFi paralarından biri.

 

Dijital madeni para, sektöre katıldıktan sonraki ilk aylarda değer olarak dalgalandı ve yaklaşık 4,45 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, 2021’in ilk birkaç ayında UNI, 8 Mart’ta 33.54 $ ‘lık tarihi bir rekor kırmak için bir yükseliş trendi yakaladı.

Piyasa analistleri, bu fiyatın beklenen potansiyel büyümesinin altında olduğuna inanıyor çünkü kısa süre önce Uniswap, marj ve kaldıraç ticaretine izin vermek için ilk merkezi olmayan borsa olarak yerleştirildi.

DeFi alanı her geçen gün büyümekte olduğundan, UNI parası daha da fazla artış için önemli bir potansiyel sergiliyor.

 

  • Litecoin (LTC)

Litecoin, yatırımcılar için bir yatırım aracı olarak çok şey yaratan Bitcoin’in muazzam alternatiflerinden biri olarak kabul edilir.

Litecoin, eski bir Google mühendisi Charlie Lee tarafından, Bitcoin’in başlangıç ​​kodunun potansiyeline dokunarak ve daha hızlı token üretmek için onu ayarlayarak geliştirildi. Bu, Litecoin’i genel halk için uygun fiyatlı hale getirdi ve işlemlerin yürütülmesinde Bitcoin’e kıyasla daha hızlı oldu.

 

Yaklaşık 84 milyon Litecoin birimi vardır, bu sayı 21 milyon Bitcoin biriminden fazladır. Birçok analiste göre Litecoin hacmi, onu bazı kriptolara göre çeşitli tehditlere daha az eğilimli olarak konumlandırıyor.

Litecoin, sektör içinde rekabetle karşı karşıya kalsa da ve çoğunlukla Bitcoin’den farklı bir işaret belirlemekten dolayı, dijital para Bitcoin’e etkili bir alternatif yatırım aracı olarak kaldı.

Sonuç Olarak

Birçok kişi kripto endüstrisi hakkında şüpheci kalsa da, çeşitli Altcoinler alternatif yatırım araçları olarak önemli bir potansiyele işaret ediyor. Yine de Bitcoin, yeni tarihsel kayıtları ihlal etti, bu da sektörün enflasyona karşı dikkatli olmak ve kaynakları çeşitlendirmek için bir sığınak olarak dönüştüğünün açık bir göstergesi.

Feragatname : Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Coinpedia’nın görüşünü mutlaka yansıtmaz. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmanızı önermiyoruz

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

 

Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir? Uzun vadede değerlenecek kripto paralar ve projeleri, önemli kripto para projeleri, hangi kripto para gelecekte inanılmaz değerlenebilir?

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!