LUNC Yükselmeye Devam Edecek Mi? Terra Classic (LUNC), Haftanın Yükselen Yıldızı!

LUNC Yükselmeye Devam Edecek Mi
LUNC Yükselmeye Devam Edecek Mi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LUNC Yükselmeye Devam Edecek Mi? Terra Classic (LUNC), Haftanın Yükselen Yıldızı!

  • Sosyal medayada, LUNC Twitter’da 8,68 milyondan fazla tweet topladı.
  • Son 24 saatte Terra Classic’in (LUNC) işlem hacmi %639 arttı. 
  • 4 Haziran’da LUNC hacmi Binance’te 1.625 trilyon dolara yükseldi.

Terra Classic (LUNC) trendde yeniden uyanıyor ve kripto pazarındaki yörüngesinde bir değişikliğe işaret ediyor. Dikkate değer bir şekilde, LUNC’nin Pazar günü yaptığı %30’luk artış, topluluğun yükseliş heyecanını başlattı. Bunun yanı sıra, kripto para birimi son dört ayda 24 saatlik işlem hacmi açısından maksimum zirveye ulaştı.

3 Haziran’da LUNC’nin 24 saatlik hacmi 14.592.381 dolardı ve yazı yazıldığı sırada 421.210.647 dolardı. Bu, LUNC’nin 28,8 kat artış gösterdiği gerçeğini vurguladı. Şaşırtıcı bir şekilde, son 24 saatte tokenin 24 saatlik işlem hacmi %639 arttı.

LUNC Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Terra Classic (LUNC) 24 Saatlik İşlem Hacmi (Kaynak: Santiment )

Basın zamanında Crypto Twitter, Terra Classic’in buharlaşan trendini gösterdi — 3,38 milyon tweet ile #LunaClassic ve 8,68 milyon tweet ile LUNC.

TradingView’den alınan verilere göre , LUNC’nin fiyatı 50 günlük hareketli ortalamanın (50MA) üzerine çıkarak boğa bölgesine girişini doğruladı. Öte yandan, kriptonun göreli güç endeksi (RSI) aşırı alım durumuna geçişini işaret ediyor. Ancak basın zamanında, RSI nötr bölgeye indi.

Terra Luna Klasik Boğaların Tetikleyicileri

v2.1.0 yükseltme teklifinin duyurusu alanı doldurduğunda, LUNC %30’dan fazla artışla 0,00008415 dolardan 0,0001124 dolara yükseldi. O andan itibaren, bu spekülatif altcoin ralliyi sürdürmeye çalışıyor. Önemli bir şekilde, teklifin 7 Haziran’da oylamaya gitmesi muhtemel.

Ayrıca, Luna Topluluğu’nun radarındaki bir diğer olay da Binance’teki LUNC yanmasıdır. Geçen Perşembe, kullanıcıların işlem ücretlerinden tahsil edilen 1.044.105.202 LUNC yakıldı. Bir sonraki yakma döngüsü için, 31 Mayıs’tan 29 Haziran’a kadar olan 30 günlük zaman çerçevesi, 1 Temmuz 2023’te yakılacak LUNC işlem ücretlerinin hesaplanması için süre olarak sabitlendi.

Ancak kripto borsası, LUNC’nin kalıcı sözleşmesini 8 Haziran’dan  kaldıracağını duyurmuştu . Olumsuz dönüşe rağmen, Luna Classic topluluğu, LUNC’nin 2023’te 1 dolara ulaşacağı beklentisini hâlâ destekliyor.

CoinMarketCap’e göre , basın zamanında Terra Classic (LUNC) %13,43’lük bir artış sergileyerek 0,0001011 dolardan işlem gördü.

Feragatname: Bu makalede ifade edilen görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve Bilgipop.com’un görüşlerini yansıtması gerekmez. Sağlanan içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. 

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!