MTL Coin Yorum! Metal, MTL Coin Geleceği 2023-2030

MTL Coin Yorum
MTL Coin Yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MTL Coin Yorum! Metal, MTL Coin geleceği hakkında uzman ekibimiz ile detaylı bir analiz yaptık! MTL Coin yorumumuz yazımız da. seyhananaokulu.com

Başlangıçta, kripto para birimleri geleneksel finansal sisteme bir alternatif olarak yaratıldı. Çağdaş projeler, kullanıcılara mallar için ödeme yapmak ve para transfer etmek için en uygun ve karlı yolları sağlamaya çalışır. Metal, kripto ödemelerini kolay ve hızlı yapmak için tasarlandı ve token sahiplerine ve Metal Pay hizmeti kullanıcılarına avantajlar ve bonuslar sunuyor. Son zamanlarda MTL belirteci, uzun bir düşüş trendinin ardından değer kazanmaya başladı. Varlığa ne olacağını görmek için MTL madeni para fiyatı tahminimizi okuyun. cappadocia hot air balloon

Metal , ortalama bir kullanıcı için kripto para birimlerinin kullanımını basitleştirmeyi ve onları daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir blockchain projesidir . Amacı, kullanıcıların yalnızca telefon numaralarını kullanarak para göndermesine ve almasına izin vermektir. MTL, günlük kullanıma odaklanan bir kripto para birimidir. green tour cappadocia

Metal, Ethereum üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların fiat’ı kriptoya ve tersi yönde dönüştürmesine olanak tanır. MTL jetonlarının kullanımıyla ödemeleri işlemek için bir araçtır. Metal , müşterilere bir şeyler satın almaları için ödeme yapan platform ve mobil uygulama sunar . Örneğin, Metal Pay ile yapılan her transfer, kullanıcıya %5 nakit para iadesi getirebilir. Ayrıca, işlemler anında ve ücretsiz (kullanıcılar MTL belirteçleri gönderir, alır veya dönüştürürse) veya diğer kriptoları satın alırken küçük ücretlerle yapılır. Kullanıcının elinde 10000 MTL’nin üzerinde tutar varsa ücret uygulanmaz.

Fikir insanların onu düzenli olarak kullanacakları kadar uygun hale getirmektir . MTL ayrıca , ABD’de kripto para birimine giden birkaç FDIC sigortalı rampadan biri  haline gelen Metal Pay’i de besliyor .

Şirket , MTL ve diğer ERC-20 jetonlarını depolamak için bir web cüzdanı olan ilk uygulaması Metal Vault’u piyasaya sunarak 2017 yılında piyasaya sürüldü . Eylül 2018’de proje, Metal Pay ödeme işleme uygulamasını tanıttı. 2019 yılında proje ekibi, kullanıcıların Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin vb. dahil olmak üzere 15 farklı kripto para birimi alıp satmasına olanak tanıyan güncellemeyi yayınladı .

Metal, kullanıcıların işlemler için ödüllendirilmesine izin veren ve aynı zamanda platformda oyun oynamayı önlemek için kötü davranışları cezalandıran bir İşlenmiş Ödeme Kanıtı mutabakat mekanizması kullanır.

MTL, ekosisteme güç veren yerel bir ERC-20 belirtecidir ve şimdi Proton adlı yerel Metal blok zincirinde kullanıma sunulma planları ile Ethereum blok zincirinde çalışır. hot air balloon cappadocia

Metal Canlı Fiyat Tablosu

Mayıs 2021’den bu yana, MTL madeni parası, kripto piyasasının boğa rallisi sırasında fiyat kazanırken, varlık düşüş trendinde. Mayıs ayının ortasında fiyatı 4,1 $’dan 3,1 $’a düştü ve ardından 19 Mayıs’ta 2,1 $’a ulaşana kadar düşmeye devam etti. Token sıçradı, daha yüksek seviyeyi korumaya çalıştı ve Haziran başında 2,8 $’a çıktı, ancak yapamadı. genel düşüş trendi ile mücadele.

22 Haziran’da MTL kripto parası 1 dolara düştü, ancak sonraki 2 hafta içinde bu kaybı %80 kazanarak telafi etti. Piyasa düşüş eğiliminde olduğundan, token, piyasanın tersine dönmeye başladığı Ağustos ayının başına kadar 2 doların üzerine çıkamadı.

Metal coin yaz sonuna kadar yükseliş trendinde kaldı. 31 Ağustos’ta token 4,7 dolara ulaştı, ancak bu seviyeyi sürdüremedi ve sonraki birkaç gün içinde 3,3 dolara düştü. Eylül ayının sonunda, MTL belirteci 2,8 $ seviyesine düştü ve ardından kripto piyasası yükselişe geçtiği için Ekim ayının başında büyümeye başladı.

Varlık, fiyatını yavaş yavaş kaybederek 3,4 dolar civarında işlem görüyordu. Aralık başında MTL token fiyatı zaten 2,8 dolardı. 5 Aralık’ta Metal madeni para değerinin %75’ini kaybederek 2,1 dolara düştü. Jetonun fiyatı 2022 Ocak ayının sonuna kadar ılımlı bir düşüş trendi içinde devam etti. O sırada MTL 1,3 dolardan işlem görüyordu . Sonraki 2 hafta içinde fiyat 1,8 dolara yükseldi ve ardından önceki seviyeye döndü.

Piyasa, Mart ortasındaki düşüş trendlerinden toparlanma sinyalleri vermeye başlayınca, MTL tokeni de yükselmeye başladı . Nisan ayı başında 2,1 $ seviyesine ulaştı, kısa bir piyasa düzeltmesine gitti ve 2,2 $ ile 1,9 $ arasında sıçrayarak büyümeye devam etti.

Geçen hafta, MTL madeni parası %57 arttı ve şu anda tüm kripto piyasası düşüşte olsa da artmaya devam ediyor. Analistler , MTL fiyatının 2,9 doların üzerine çıkmasını beklemeseler de,  varlığın yakın gelecekte daha fazla değer kazanmasını bekliyorlar.

Metal Teknik Analizi

Metal kripto para birimi için %100 doğru teknik analiz pek mümkün olmasa da, TradingView’ün bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu MTL alım-satım derecelendirmesini görebilirsiniz. MTL/USD özeti en popüler teknik göstergelere dayalıdır — Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Metal Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Metal (MTL) için en güvenilir fiyat tahminlerini bir araya getirdik.

MTL Coin Geleceği 2023

2023 Metal fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. PricePrediction.net, 1,52$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve WalletInvestor, yıl sonuna kadar ~1,602$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Metal’in gelecekteki fiyatı hakkında daha kötümserler ve Aralık ayında 0$’dan aşağı doğru rakamları belirtiyorlar.

MTL Coin Geleceği 2024

2024 için Metal fiyat tahminlerinde, PricePrediction.net madeni para fiyatının Aralık ayına kadar 0,71744 dolara düşeceğini tahmin ediyor. Metal geleceğini tahmin eden TradingBeast, Metal fiyatının o zamana kadar ~0$’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, WalletInvestor, 2024’te yaklaşık 2,24 $ fiyat teklif ederek Metal fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor.

MTL Coin Geleceği 2025

2025 için metal fiyat tahminleri, bazı analistlerin 1,28896-2,907 $ aralığında fiyatlar vaat etmesiyle (PricePrediction.net, WalletInvestor) hala ağırlıklı olarak olumlu, TradingBeast ise farklı bir görüş benimsiyor ve fiyatın Aralık 2025’te 0 $’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

MTL Coin Geleceği 2026

PricePrediction.net’in 2026 Metal fiyat tahmini için yalnızca iyimserlik var ve Metal’in 2026’nın sonuna kadar 1,24032$ olarak değer biçiliyor. WalletInvestor olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 3,57$ öngörüyor. Öte yandan, TradingBeast’in ekibi daha karamsar — ​​bu yılın Aralık ayı için Metal fiyat tahminleri sadece $0.

MTL Coin Geleceği 2030

2030 için uzun vadeli Metal fiyat tahminlerinden bahsetmişken, uzmanlar iki kutuplu görüş sunuyor. WalletInvestor, Metal fiyatının daha fazla büyümeyeceği ve aksine 0,3927$’a düşeceği görüşünü dile getiriyor. TradingBeast’in Metal için fiyat tahmini, 0$’a düşüş trendi tahminiyle yankılanıyor. Buna rağmen, PricePrediction.net’in vizyonu olumlu olmaya devam ediyor ve 1,65376$’a kadar büyüme vaat ediyor. piabellacasinogiris.co

MTL Coin Yorum

Yukarıdaki analizden de anlaşılacağı gibi, Metal (MTL) tahminleri oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz MTL fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Metal projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Feragatname: Bu makalede ifade edilen görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve Bilgipop.com’un görüşlerini yansıtması gerekmez. Sağlanan içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. 

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!