50X Yapacak Coinler 2023!

50X Yapacak Coinler
50X Yapacak Coinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

50X Yapacak Coinler 2023! Yaptığımız analizler sonucunda ayı piyasasının devam etmesiyle yatırımcılar için 2025’te beklenen boğa piyasasıyla birlikte 50x yapacak potansiyele sahip coinleri sizler için inceledik! Keyifli okumalar.. https://filmizle.movie/charlie-nin-melekleri-tam-gaz-izle

2023’te 50 kat kazanma potansiyeline sahip olsa da, birçoğu piyasa güçlerine ve yatırımcıların hayal gücünü yakalayan belirli yükseltmelere bağlı.

Ayı piyasası koşullarının 2023’e kadar devam etmesiyle, yatırımcılar 50 kata kadar kripto büyüme potansiyeli olan kripto paraları aramaya devam ediyor. Kripto piyasalarındaki nispeten düşük fiyatlar nedeniyle, uzun vadeli sahipler sabırlı kalarak fayda sağlayabilirken, yeni yatırımcılar kurnazca seçim yaparak mükemmel değer bulabilir. 2025’te beklenen bir sonraki kripto boğa piyasasıyla birlikte, 2023’te 50 kat getiri sağlayabilecek sekiz kripto para ve yatırım yapılabilecek en iyi DeFi projeleri burada.

İşte 50X Yapabilecek 8 Kripto Para!

  1. Metacade (MCADE)
  2. Ripple (XRP)
  3. Shiba Inu’nun (SHIB)
  4. Polygon (MATIC)
  5. Sandbox (SAND)
  6. Polkadot (MATIC)
  7. Solana (SOL)
  8. Dogecoin (DOGE)

1. Metacade – 50 kat potansiyele sahip en iyi çok yönlü kripto para

Metacade , metaverse’nin en büyük oyna-kazan (P2E) sanal video oyun salonunu oluşturmayı amaçlayan heyecan verici yeni bir blockchain tabanlı projedir. Oyuncuların oyun tutkunları ile bağlantı kurabilecekleri, en iyi P2E oyunlarını oynayarak para kazanabilecekleri ve Web3 oyun devrimine liderlik etmede rol oynayabilecekleri bir topluluk merkezi.

P2E, Metacade’in planlarının merkez noktasını oluştururken, kullanıcıların pasif gelir elde edebilecekleri başka yollar da var. Örneğin, MCADE token sahipleri, oyun incelemeleri yazmaktan canlı sohbetlere katkıda bulunmaya kadar toplulukla olan sosyal etkileşimleri için ödüllendirilir. En iyi GameFi alfasını paylaşmaktan, başkalarının oyun başarısı kazanmasına yardımcı olacak ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya kadar.

Metacade tacındaki mücevher, yeni geliştiricileri Web3 kariyerlerini başlatmada desteklemeyi ve GameFi oyun üretimini ileriye götürmeyi amaçlayan Metagrants planıdır. Geliştiriciler, yeni özel oyunların oluşturulmasını ve geliştirilmesini desteklemek için fon sağlamak üzere fikirler sunar. Topluluk üyeleri bu başvurulara oy verir ve en popüleri bir Metagrant ile ödüllendirilir. Plan 2023’ün 3. çeyreğinde başlayacak ve ilk oyun 2024’ün 1. çeyreğinde platforma çıkacak.

Neden MCADE’yi satın almalı?

Yatırımcıların sularının akmasını sağlamak için coşkulu bir ön satış gibisi yoktur ve Metacade de farklı değildir. Dokuz ön satış aşamasının ilk aşamasında token başına 0,008 ABD Doları olarak başlatılan fiyat, sonraki her aşamada 0,02 ABD Doları nihai değerine yükselecektir. Metacade, ön satışının ilk birkaç haftasında şimdiden 3 milyon doların üzerinde para topladı ve her aşamada satması bekleniyor.

Tahminler, ön satış sırasında MCADE tarafından oluşturulan ivmenin, değeri önemli ölçüde artırabilecek yüksek talebe yol açacağını tahmin ediyor. Metacade’in mükemmel yol haritası ve uzun vadeli potansiyeli ile tahminler, fiyatın 2023’te 1 doları aşabileceği yönünde. Bu, yatırımcıların 2023’te 50 kat kazanç elde etmesi için en iyi fırsatı temsil ediyor.

2. Ripple (XRP) – 2023 için en iyi DeFi yatırımı

Ripple, uygun fiyatlı finansal transferleri ucuz ve verimli bir şekilde kolaylaştırarak gerçek zamanlı küresel ödemeler için destek sağlayan bir DeFi dijital varlığıdır. Ortalama bir müşteri, gerçek dünyadaki sağlayıcılarla karşılaştırıldığında işlem ücretlerinde %60’a varan tasarruf sağlayabilir.

Ripple’ın en büyük gücü, token değerinde beklenen büyümenin arkasındaki temel neden olan çok sayıda kullanıcı durumudur. Ripple, son on yılda önde gelen Fintech kurumsal düzeyde ödeme sistemlerinden biri olan Ripplenet’in temelini oluşturuyor. Yerel madeni para olan XRP, uluslararası ödemeleri kolaylaştırmak için kullanılır ve bankaların sınır ötesi finansal işlemleri işleme koyması için gereken süreyi azaltır.

XRP ayrıca, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) destekleyen merkezi olmayan bir ağ olan XRP Ledger’ı (XRPL) destekler.

Neden XRP satın almalı?

Bu aşamada XRP’ye yatırım yapmak biraz riskli. Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzun vadeli bir davanın alıcı tarafında. Birçok uzman, Ripple’ın yasal zorluktan zarar görmeden çıkacağına ve bunun da para birimine yatırım ve değer açısından önemli ölçüde fayda sağlayacağına inanıyor.

Ripple, JP Morgan ve Bank of England da dahil olmak üzere birçok önde gelen finans deviyle uzun süredir devam eden ortaklıklara sahiptir. Küresel devlerden gelen bu güven, XRP’nin sınırında önemli bir tüy.

XRP yasal engeli aşabilirse, 2023’te yükselmeye adaydır. Dünyanın en büyük ve en köklü küresel finans şirketlerinden bazılarının desteğiyle, XRP’nin 2023’te sınırı yok, XRP’nin 50 kat kazancı dışında değil. madeni paranın uçup uçmadığı sorusu. Bu, onu 2023 için yatırım yapılabilecek en iyi DeFi projelerinden biri yapıyor.

3. Shiba Inu (SHIB) – 2023 için ciddi planları olan meme coin

Shiba Inu, kripto yatırımlarında ve Web3 alanında yeni olan insanlar için mükemmel bir giriş noktası olarak gösterilen bir paradır. Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin’e 400 trilyon jeton gönderildiğinde popülaritesinde ve büyümesinde büyük bir artış yaşadı. Daha sonra değeri 6,7 milyar dolar olan bu madeni paraların %90’ını yakmaya karar verdi ve bu, SHIB’de büyük ilgi ve büyümeyi ateşledi.

2023’te Shiba Inu, SHIB token sahiplerine SHIB almak ve göndermek için güvenli, ölçeklenebilir bir ağ sağlayan, Ethereum için bir katman 2 ağı olan Shiabrium’u başlatacak. Ayrıca, Shiba’dan ilham alan sanatın alınıp satılması için bir pazar yeri sağlarken, kripto sanatçılarını NFT çizimlerinin yaratılmasıyla desteklemeye devam edecek.

Neden SHIB’i satın alıyor?

2023, Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle popüler bir mem para biriminden DeFi alanında ciddi bir oyuncuya geçiş yapmak isteyen Shiba Inu için büyük bir yıl olacağa benziyor. Bu ağ, dApp’ler oluşturmak için bir platform sağlarken SHIB işlemleri için daha düşük maliyetler vaat ediyor. Bu, Shiba Inu’nun çekiciliğini ve kullanılabilirliğini genişletmeyi vaat ediyor.

SHIB şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin %90’dan fazla altında işlem görüyor ve 2023 için ufukta son derece cazip planlar görüyor. 2023 yatırımları.

4. Polygon (MATIC) – Katman 2 ağ çözümü 2023’te büyümeye hazır görünüyor

Polygon, Ethereum’un ölçeklenebilirliğinin ölçeklenebilirliğini artırmak için çalışan bir katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Bu, işletmelerin ve geliştiricilerin, artan güvenlik, hızlı işlem hızları ve düşük maliyetlerden yararlanırken Ethereum’un blok zincirinde gelişmiş dApp’ler ve DeFi çözümleri oluşturmasına olanak tanır.

Polygon’un çığır açan PoS mutabakat algoritmaları, Ethereum’un blok zincirine güvenlik, güvenilirlik ve azaltılmış maliyetler getirerek, dApp’ler ve DeFi proje geliştiricileri için oldukça popüler bir seçenek haline geldi.

Neden MATIC’i satın almalı?

Polygon, geliştiricilerin küresel bir oyuncu olurken son teknoloji dijital hizmetler oluşturmasına yardımcı olan en yenilikçi projelerden biri olduğunu kanıtladı. Blockchain’in benimsenmesinin yalnızca önümüzdeki yıllarda artması muhtemel olan Polygon, inovasyonu yönlendirmede büyük bir role sahip ve bu da onu yatırım yapılacak en iyi DeFi projelerinden biri yapıyor.

MATIC’in güzelliği, işlem ücreti ödemesi gereken herkesin bir MATIC holdingine ihtiyaç duymasıdır. Bu, giderek daha fazla kişinin kripto cüzdanlarında MATIC’e ihtiyaç duyacağı anlamına gelir. Bu, madeni parada büyük bir büyümeyi zorlayabilir, onu 2 dolarlık ATH’sinin ötesine taşıyabilir ve bir sonraki boğa piyasasında 50 kat kazanç sağlayabilir.

5. The Sandbox (SAND) – Ünlülerin desteklediği merkezi olmayan metaverse platformu

Merkezi olmayan bir dijital emlak platformu olan The Sandbox, 3 boyutlu blok estetiği ile Minecraft ve Roblox hayranlarına aşina olacak. Kullanıcılar, dijital emlak arsaları satın alırken ve bunları çeşitli şekillerde kullanırken karakterler de dahil olmak üzere kullanıcı tarafından oluşturulan içerik (UGC) oluşturabilir ve paylaşabilir.

Örneğin, Warner Music, hayranların ziyaret edip deneyimleyebileceği, müzik temalı sanal bir eğlence parkı yarattı. Dijital gayrimenkul satın alan ve kullanan diğer büyük isimler arasında Paris Hilton, Snoop Dogg ve Adidas yer alıyor.

Sandbox’ın en önemli satış noktası, sıfır kodlama deneyimine sahip olanlar da dahil olmak üzere kullanıcıların, premium DeFi staking yoluyla para kazanabilecekleri ilgi çekici, heyecan verici oyunlar oluşturmak için tak ve çalıştır arayüzünü kullanmalarına olanak tanıyan benzersiz ve erişilebilir yaratıcı araçlarıdır. diğer birkaç yol.

Neden SAND satın alıyor?

Blockchain oyunları ve dijital emlak kullanımı, önümüzdeki birkaç yıl içinde devam edecek olan önemli büyüme alanlarıdır. Sandbox, her iki alanda da güçlü bir konumdadır; birincisi, erişilebilir yaratıcı araçları ve ikincisi, iş dünyasında ve ünlüler dünyasında son derece etkili isimlerin desteğiyle.

Çok yönlü teklifiyle zekice konumlandırılan The Sandbox ile, 2023 ve sonrasında yatırım yapılacak en iyi DeFi projelerinden biri olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bunu hesaba katarsak, kripto pazarları toparlanmaya başladığında ve SAND’ın değeri önemli ölçüde arttığında, mevcut token seviyesi 0,50 doların altında süper bir değer gibi görünüyor.

6. Polkadot (DOT) – Rakipsiz zincirler arası birlikte çalışabilirlik sunan Blockchain

Polkadot, fark yaratan açık kaynaklı bir blok zinciri sağlar. Parachain kullanımı yoluyla farklı blok zincirleri arasında veri ve varlıkların güvenli aktarımını sağlamak için çalışır. Bu, birlikte çalışabilirlik olarak bilinir.

Polkadot tarafından barındırılan bu parachain’ler, farklı blok zincirlerinin aynı ağ üzerindeymiş gibi etkileşime girmesine ve iletişim kurmasına izin verir. Polkadot’un çığır açan mutabakat mekanizması bunu sağlar. %0 gibi düşük bir yanlış pozitif oranıyla Polkadot, kullanıcıların veri aktarımlarının güvenliğini sağlarken genel ve özel zincirlerin en iyi özelliklerinden yararlanmalarını sağlar. Bu, Polkadot’un Clover da dahil olmak üzere en umut verici DeFi platformlarından birkaçına ev sahipliği yapmasına yardımcı oldu.

Neden DOT satın alıyor?

Blockchain teknolojisindeki gelişmeler hızla ilerlemeye devam ediyor ve Polkadot’un birlikte çalışabilirliği gibi çözümlere olan talep zaman geçtikçe artacak. Geliştiriciler ve kullanıcılar, kaliteden veya verimlilikten ödün vermeden blockchain ekosistemlerini kullanmanın tüm avantajlarından yararlanabilirler. Bu, Polkadot’u şu anda yatırım yapmak için en heyecan verici DeFi projelerinden biri yapıyor.

DOT şu anda ATH’sinin yaklaşık %90 altında işlem görüyor ve bu da kripto paranın önceki boğa piyasalarındaki potansiyel değerini gösteriyor. Blockchain teknolojisi ve benimsenmesi arttıkça, tahminler DOT’un önceki ATH’sini aşacağı ve potansiyel olarak fırlayacağı yönünde.

7. Solana (SOL) – Muazzam büyüme potansiyeline sahip Ethereum alternatifi

Solana, dApp’lerin, özellikle DeFi çözümlerinin oluşturulmasını sağlayan açık kaynaklı bir ağdır. Solana, ağı koruyan hibrit geçmiş kanıtı (PoH) ve PoS mutabakat mekanizmaları nedeniyle diğer blok zinciri sağlayıcılarından farklıdır.

Bu hibrit mutabakat, ağın güvenliğini, güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini desteklerken ışık hızında işlem hızları, mükemmel enerji verimliliği ve yüksek kapasite sağlar.

Neden SOL satın alıyor?

Solana’nın yerel token’ı SOL, 342 milyon token arzına sahip. Blockchain geliştiricilerine verdiği desteği ikiye katlayarak 2023’e kadar DeFi çözümlerine ve dApp’lere pazar lideri destek sağlamaya devam ederken, 2023’te SOL’un değerinin artması için mükemmel bir alan var.

Solana, blockchain gelişiminin ön saflarında kalmaya kararlı. 2023 için iyileşen bir pazar görünümü ile SOL, kripto pazarlarında uzun vadeli önemli kazançlar arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Bu, SOL’u 2023 için en iyi DeFi projelerinden biri yapıyor.

8. Dogecoin (DOGE) – DeFi avantajlarına sahip meme parası 50 kat kazanç sağlayabilir

Kripto para birimine az da olsa ilgi duyan herkes, Twitter’ın yeni lideri Elon Musk’ın desteği sayesinde Dogecoin’i fark etmiş olamaz. Musk, Dogecoin’in ardındaki yutturmaca, sosyal medya devini satın almasına yardımcı olmak için bu mem para birimini potansiyel bir alternatif para birimi olarak kullanmayı savundu.

Kendi stilini “Dogefather”ın desteği, hayran filosunun Dogecoin’e muazzam yatırım yapmasına yol açtı ve DOGE’nin yüksek piyasa değerine sahip olmaya devam etmesine olan ilgi devam etti. Bununla birlikte, Dogecoin’in gerçek dünyayı etkileyip etkilemeyeceğinden emin olmayan şüpheciler ile birlikte, geniş madeni para arzı DOGE’nin fiyatını son derece düşük tuttu. Ancak birçok kişi, Dogecoin’in kullanıcıların DeFi blockchain alanının avantajlarından yararlanmalarına izin verebileceğine inanıyor.

Neden DOGE satın alıyor?

Dogecoin henüz gerçek dünyadaki bir uygulama ile ilerleme kaydetmemiş olsa da, Musk’ın alternatif bir para birimi oluşturabileceğine olan inancı, Dogecoin’in 2023’te gerçekten yükselebileceği yönündeki spekülasyonları ateşledi. Bu, DOGE’yi çekici bir DeFi sağlayan yatırım seçeneği haline getiriyor.

DOGE 1 doların çok altında işlem yapmaya devam ederken, bu aşamada yatırımcılar paralarını fayda yerine potansiyele yatırıyorlar. Bu yıl dünyanın en zengin ikinci adamının desteğiyle yükselen Dogecoin’e karşı bahse girmek cesur bir yürek ister. Olursa, yatırımcılara hızlı bir şekilde 50x getiri sağlayabilir.

Metacade, 50 kat potansiyele sahip en iyi kripto paradır

Sekiz kripto para biriminin her biri, 2023’te 50 kat kazanma potansiyeline sahip olsa da, birçoğu piyasa güçlerine ve yatırımcıların hayal gücünü yakalayan belirli yükseltmelere bağlı.

Metacade’in GameFi endüstrisinin devam eden büyümesiyle birleşen heyecan verici proje yol haritası, MCADE’yi 2023’te 50 kat getiri elde etme olasılığı en yüksek para birimi haline getiriyor . satış öncesi görmezden gelmek zordur. Metacade’in ön satışına er ya da geç dahil olmak, yatırımcıların bir sonraki boğa piyasasını beklemek yerine 2023’te 50 kat kazanç görme şansını en üst düzeye çıkaracaktır.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!