Ufukta Altcoin Sezonu – Kripto Piyasası Önümüzdeki Aylarda %60 Artmaya Hazırlanıyor.

Ufukta Altcoin Sezonu
Ufukta Altcoin Sezonu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ufukta Altcoin Sezonu – Kripto Piyasası Önümüzdeki Aylarda %60 Artmaya Hazırlanıyor.

  • Ralli önemli bir güç kaybetmiş gibi göründüğü için Bitcoin fiyatı dar bir aralıkta konsolide oluyor

  • Ayrıca, fiyatın bir birikim aşamasında olabileceği görülürken, trendin tersine dönme olasılığı da ortaya çıkıyor.

Bitcoin, piyasadaki lider dijital para birimi olmuştur ve diğer kripto para birimlerinin takip etmesinin yolunu açmıştır. Bununla birlikte, Crypto Banter’den kripto analisti Ran Neuner’e göre , şu anda Bitcoin’in kritik seviyeleri aşması ve daha fazla büyük para getirmesi için desteğe ihtiyacı var.

Altcoin Sezonu.

Toplam Piyasa Değeri Anahtarı Tutar

Kripto toplam piyasa değeri, yalnızca Bitcoin için değil, diğer kripto para birimleri için de destek akışını belirleyen çok önemli bir tablodur. Şu anda Bitcoin, herhangi bir destek veya destek olmaksızın daha yüksek seviyelere çıkmak için büyük bir savaş veren bir savaşçı . Bununla birlikte, toplam piyasa değeri Bitcoin seviyelerinin altında seyrediyor, bu da desteğin henüz gelmediği anlamına geliyor.

Neuner, büyük rallinin gerçekleşmesi için toplam piyasa değerinin çok önemli olduğuna ve tablodaki iki büyük boşluğun doldurulması gerektiğine inanıyor. İlk boşluk kırılırsa, toplam piyasa değerinde %60’lık bir büyüme olabilir ve bu da Bitcoin ve diğerleri için çok ihtiyaç duyulan desteği getirecektir.

İki Ayaklı Bir Dalga

Neuner, Bitcoin’in geleceğinde iki ayaklı bir dalga görüyor ve ilk ayak 29.000 ila 33.000 dolar aralığına çıkıyor. Bitcoin bu aralıkta yavaşladığında, altcoinler ve toplam piyasa değeri onu yakalayacaktır . Bu yakalama ethereum’u zorlayacak 2.200 ila 2.400 $ seviyelerine ve alt seviyeler de aynı şeyi yapacak.

İkinci ayak , Bitcoin’i daha yüksek seviyelere, muhtemelen 34.000 $ aralığına götürecek ve bu, tüm pazarın çalışacağı zamandır. Toplam piyasa değerinin onu desteklemek için altcoinlere ihtiyacı var ve ilk ayaktan ikinci ayağa olan ralli, sırasıyla 200 milyar dolardan 500 milyar dolara kadar bir ralli gerektirecek. En azından Neuner böyle düşünüyor.

Altcoin Sezonu.

Bitcoin Hakimiyeti

Bitcoin hakimiyeti, kripto para piyasasında bir başka önemli faktördür ve Neuner burada da çift ayaklı bir dalga görüyor. Bitcoin hakimiyeti zirveyi kırdı ve yükseliyor, bu da Bitcoin’in rallisinin henüz bitmediğini gösteriyor. Ancak ralli, 30.000$ aralığında geçici olarak duracak ve bu da hakimiyette ve piyasada bir fitil düşüşüne neden olacak .

Bu fitil, toplam piyasa değerinde bir yakalamaya neden olacak ve altcoinler yükselerek toplam piyasa değerini kritik seviyeleri kırmaya zorlayacak. Hakimiyet yeniden büyüyecek ve Bitcoin daha yüksek seviyelere çıkacak . Bu makalenin yazıldığı sırada Bitcoin 27.849 $ değerindeydi.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!