Gelecek Hafta Dikkat Edilecek En İyi Altcoinler! Altcoin Sezonunun Başlangıcı mı?

kripto para piyasası
kripto para piyasası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Hafta Dikkat Edilecek En İyi Altcoinler! Altcoin Sezonunun Başlangıcı mı?

Mart ayında, Bitcoin’in toplam kripto para piyasası kapitalizasyonu içindeki oranıyla ölçülen piyasa hakimiyeti, yaklaşık %44’ten %48’lik bir zirveye önemli ölçüde yükseldi. Aynı dönemde Bitcoin’in fiyatındaki %22,7’lik artışa rağmen, birçok altcoin düşük performans gösterdi veya olumsuz getiriler yaşadı . Bununla birlikte, birkaç altcoin, Nisan ayında sağlam yükseliş sinyalleri vermeye devam edebilir.

Bu Altcoinler Gelecek Hafta Hakim Olacak

Mart ayı sona erdiği için, yatırımcılar Nisan ayında hangi altcoinlere göz kulak olacaklarını bilmekle ilgileniyorlar . Şu anda, Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC), önümüzdeki hafta yükseliş toparlanmalarına devam etmek için en iyi yarışmacılar gibi görünüyor.

Ripple (XRP) Fiyat Analizi

XRP’nin şamdanı, ayıların 0,56 $ direncini şiddetle koruduğunu gösteren uzun bir fitil sergiliyor. XRPUSDT’nin şamdan paterni, boğalar ve ayılar arasında belirsizliğe işaret eden bir gün içi oluşturdu. Fiyat 0,5 $’ın altına düşerse, bir ihlal 20 günlük EMA’ya (0,45 $) yönelik düzeltmeyi uzatabileceğinden, token izlenecek çok önemli bir seviye olan 0,49 $’daki kırılma noktasını yeniden ziyaret edebilir.

XRP fiyatı, dünkü performanstan yaklaşık %5 düşüşle 0,51 dolardan işlem görüyor. Ancak tokenin 0,5 dolar civarında destek alması ve bu hafta yeni bir toparlanma başlatması bekleniyor. XRP, 0,56 $ ile 0,59 $ arasındaki direnç bölgesini aşmayı başarırsa, fiyatı mevcut seviyesinden yükselebilir ve potansiyel olarak bir sonraki hafta 0,65 $ ve 0,80 $’a yükselebilir.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano son birkaç gündür güçlü bir yükseliş eğiliminde ve önümüzdeki hafta daha da artması bekleniyor. İki günlük kararsızlığın ardından boğalar, Cardano’yu 0,39 $’lık direncin üzerine çıkarmayı başardı. Fiyat şimdi ters baş ve omuzlar (H&S) modelinin boyun çizgisinde bulunan kritik dirence ulaştı.

ADA fiyatı şu anda %1,5’in üzerinde bir düşüş trendiyle 0,39 dolardan işlem görüyor. RSI’nın pozitif bölgesi ve 20 günlük EMA’nın (0,36 $) yükseliş eğilimi, Cardano’nun fiyatı için en uygun yönün yukarı olduğunu gösteriyor. Alıcılar fiyatı başarılı bir şekilde boyun çizgisinin üzerine çıkarırsa , altcoini potansiyel olarak gelecek hafta 0,60 dolarlık model hedefine doğru iterek tersine çevirme düzenini tamamlar.

Poligon (MATIC) Fiyat Analizi

Polygon ağı güçlü ağ geliştirmeleri getirmekte aktif olduğu için , tüccarlar önümüzdeki hafta MATIC fiyat tablosunda hızla yükselen bir eğilime tanık olabilirler. Polygon, 20 günlük EMA’yı (1,12 $) kısa bir süreliğine aşmasına rağmen, ayıların direnciyle karşılaştı. Sonuç olarak, satıcıların fiyatı kritik destek seviyesi olan 1,04$’a çekmek için çaba göstermesi muhtemeldir.

MATIC fiyatı şu anda küçük bir artışla 1,11 dolardan işlem görüyor. Fiyat 20 günlük EMA’yı aşar ve sürekli olarak üzerinde kalırsa, MATIC genel direnç olan 1,31 $’a ulaşmaya çalışabilir.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!