Kripto Para Piyasası: Analist, XRP ve LTC Fiyatı İçin Sonraki Seviyeleri Haritalıyor

Kripto Para Piyasası
Kripto Para Piyasası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Piyasası: Analist, XRP ve LTC Fiyatı İçin Sonraki Seviyeleri Haritalıyor – Şu Anda Yatırım Yapmaya Değer mi?

Yatırımcıların ABD Tarım Dışı İstihdam verilerini yakından takip etmesiyle kripto para piyasası için çok önemli bir haftaya başlarken Bitcoin ve Ethereum fiyatları ön planda. Piyasa katılımcıları gelişen olayları hevesle izledikçe, bu ekonomik veri açıklamasının olası etkisi, en iyi kripto para birimlerinin mevcut rallisini etkileyebilir.

Bu yıl dijital varlıklar için pazar çapındaki ralliyi tahmin eden bir kripto uzmanına göre, Ethereum yavaş yavaş yukarı yönlü bir artışa hazırlanıyor. DonAlt, Ethereum’un haftalık grafiğinin güç gösterdiğini ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin 2.500 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

Uzman, Ethereum’un mevcut ortamının, ETH’nin bir boğa piyasasını ateşlemeden önce yaklaşık 300 dolardan küçük kazançlar elde ettiği 2020’nin sonlarında pazar yapısına benzediğini açıkladı. ETH’nin çok yavaş yükseldiğini ve 1.760 dolar seviyesini tuttuğunu söyledi. Analist, varlığın konsolidasyonun zirvesinde 1.680 doları tuttuğunu söyledi.

“Yukarı çıkıyor. Yavaş yavaş ilerliyor. Aslında bundan hoşlanıyorum çünkü 2020 Ekim ve Eylül aylarında [haftalık grafiğin] soluna bakarsanız, yana doğru gittiğinde, yavaşça sağa doğru yürümeye başladığında, genellikle ondan iyi eğilimler alırsınız. ”

Kripto uzmanı ayrıca, eşler arası bir ödeme ağı olan Litecoin’in (LTC) yükseliş eğilimi gösterdiğini ve 100 dolarlık önemli bir psikolojik engeli aşmak için konumlandırılabileceğini söyledi.

“Haftalık Litecoin/USD’ye bakıyorsunuz, çok ama çok iyi görünüyor. Bu inanılmaz derecede iyi görünüyor… Bana göre bu gerçekten güçlü görünüyor. Çok derin bir yeniden test yaptınız. Bundan büyük bir sıçrama yaşadınız ve bence bu eninde sonunda 100 doların üzerine çıkacak.”

Pazar büyüklüğüne göre altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP’ye gelince, DonAlt hala yükselişe geçtiğini ancak kısa vadeli bir düşüş beklediğini söyledi.

Kripto Para Piyasası

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!