Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak?

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede.. 
Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede.. 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede..

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak?

Safemoon, eski sürümünden (V1) en yeni sürümüne (V2) geçiyor. Bu Safemoon V2 geçiş süreci hakkında kafası karışan birçok Safemoon sahibi var. İşte Safemoon V2 geçişiyle ilgili en sık sorulan soruların yanıtları.

Temel olarak, Safemoon V2 geçişinden sonra sadece 2 şey olacak.

  1. Safemoon Token Miktarınız azalacak
  2. Safemoon Token fiyatları artacak

Daha basit tutalım: Safemoon jeton sayısını azalttığından, aynısı sahipleri için de geçerlidir. 1 Milyar SafeMoon jetonunuz varsa, V2 geçişinden sonra 1 Milyon Safemoon’a sahip olacaksınız. Ancak mevcut SafeMoon net değeriniz tamamen aynı kalacak, sadece token sayısı azalacaktır. Safemoon V2 geçişinden sonra, Safemoon varlığınız 1000 katına bölünecek ve fiyat x1000 ile çarpılacaktır. 1 milyar Safemoon için kolay bir matematik örneği: Şu anda fiyatı 0,000004$ olan 1 milyar Safemoon jetonunuz var. Ancak V2 yükseltmesinden sonra, 0,004 $ fiyatla 1 milyon Safemoon jetonunuz olacak.

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede.. 

SafeMoon Neden V1’den V2’ye Geçiyor?

Resmi Safemoon web sitesinden toplanan verilere göre , V2 geçişinin ana nedeni akıllı sözleşmedeki Güvenlik yükseltmeleri ve iyileştirmelerdir. V2 ile Safemoon, işlemler ve cüzdandan cüzdana transfer için vergiyi %10’dan %2’ye düşürmek gibi yeni yardımcı özellikler getiriyor. Ancak alım/satım sırasında uygulanan %10 vergi devam edecek.

Safemoon’un 1 katrilyon arzı olmadan önce, Safemoon’u Binance veya Coinbase gibi premium borsalarda listelemek kolay değildi. V2 yükseltmesinden sonra SafeMoon, kripto borsaları tarafından kolayca listelenebilir . Safemoon V2 yükseltmesi, Safemoon jetonlarını diğer kripto paralarla eşleştirmeye de yardımcı olacaktır. BTC ve BNB gibi. Örneğin, Safemoon’u BTC ile eşleştirirsek, SafeMoon/BTC = 0.00000000000 BTC olacaktır.

Safemoon V1’i V2’ye Nasıl Geçiririm?

Tutma yönteminize bağlıdır, yani bir kripto borsasında Safemoon jetonu tutuyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Her şey kripto borsanız tarafından halledilecek ve Safemoon holdinginiz otomatik olarak V2’ye taşınacaktır.

Ancak Safemoon jetonunu Trust Wallet veya Metamask gibi bir cüzdanda tutuyorsanız, cüzdanınızı Safemoonswap’e (web sitesi) bağlamanız ve jetonlarınızı oradan taşımanız gerekir. Bu yöntemle Safemoon’u alırken/satarken ihtiyacınız olduğu kadar gas ücreti ödemeniz gerekiyor.

Safemoon ticareti için Safemoon Wallet kullanıyorsanız, 2 tıklamalı bir işlemle Safemoon V1’i V2’ye kolayca taşıyabilirsiniz. Yalnızca V2’ye geçmek istiyorsanız, açılır pencereyi kabul etmeniz gerekir.

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede.. 

V2’ye Geçiş Yapmazsam Ne Olur?

Safemoon şimdiden bir adım öne geçtiği için sizin de geçiş yapmanız gerekiyor. V1’den V2’ye geçiş yapmazsanız, temel olarak tüm Safemoon varlığınızı kaybedersiniz. Eski Safemoon fiyatları ve hacimleri zamanla otomatik olarak düşecektir.

As Safemoon ekibi, yeni bir akıllı sözleşme adresine taşındıktan sonra Safemoon V1 desteğini durduruyor. Ancak, V2’ye geçiş için Safemoon portalı, geçiş yapmamış olanlar için açık kalacaktır, ancak mümkün olan en kısa sürede geçiş yapmak en iyisidir.

Safemoon V2 Migration, Safemoon’un Fiyatını Artıracak Mı?

Safemoon jeton değerinin V2 geçişinden hemen sonra artacağını düşünüyorsanız, bu artık doğru değil. Safemoon size jetonları miktara değil jeton değerinize paralel olarak tahsis edeceğinden.

Ancak, yeni borsa listeleri ve topluluk desteğinden sonra Safemoon fiyatlarının kesinlikle artacağı yönünde güçlü bir olasılık var. Safemoon Ordusu da bu görev için çalışıyor, bu yüzden önümüzdeki dönemde fiyat artışını görebilirsiniz.

Safemoon kriptosunun uzun vadeli elde tutulması karlı olabilir. Bazı kripto analistlerine göre, V2 geçişinden sonra Safemoon, 2022 yılının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Ayrıca, yıldan yıla Safemoon V2 fiyat tahminlerini de kontrol edebilirsiniz.

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede..

SafeMoon Tartışmaları

Dahası, proje son zamanlarda bir sağlamla ve çek şeması olduğu iddiaları arasında özgünlüğü hakkında artan sorularla karşı karşıya kaldı. İddialardan bazıları ilk olarak YouTuber Stephen Findseisen, diğer adıyla Coffeezilla tarafından gündeme getirildi. Finbold , Findseisen’in eski SafeMoon pazarlama yöneticisi Ben Philips’in sözde bir pompala ve boşalt planını ortaya çıkardığını bildirdi. Programın 12 milyon dolara kadar fon içerdiği iddia ediliyor.

Philips, SafeMoon’a karşı yükselişini ifade etmekle suçlanıyor Twitter takipçilerini madeni parayı şişirilmiş bir fiyata satarak milyonlarca dolar kazanırken “dipten satın almaya” çağırıyor. Jetonla ilgili artan tartışmaların ortasında, o zamanki SafeMoon Başkan Yardımcısı Charles Karony , projenin yatırımcılardan davalarla karşı karşıya olduğu bir dönemde görevinden  istifa etti.

Karony’ye göre, projeden ayrılmasının ana motivasyonu olarak üniversite eğitimini bitirmeyi amaçlıyordu. İlginç bir şekilde Karony, SafeMoon’a, yöneticilerine ve ünlü destekçilerine karşı açılan bir davanın ardından görevinden ayrıldı. Sanıklar, SafeMoon belirteçleriyle ilgili olarak Ponzi benzeri bir pompala ve boşalt planına katılmakla suçlanıyor.

Özellikle, tartışmadan önce analistler, yatırımcılara SafeMoon’un potansiyel bir dolandırıcılık olduğu konusunda  bir uyarı yayınlamışlardı. Başka bir davada SafeMoon, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yasalarına uygun olarak menkul kıymet olarak tanımlayamayan belirteçleri yasa dışı bir şekilde satmakla suçlanıyor.

Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede.. Safemoon V2 Geçişinden Sonra Ne Olacak? Safemoon Ne Oldu? Safemoon V2 Nedir? Safemoon V2 Nasıl Geçilir? Detaylar Makalede.. 

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!