XRP Canlı Haberleri: XRP Fiyatı İçin Boğa Bayrakları Dalgalanıyor, 1 Dolara Ulaşacak mı?

XRP Canlı Haberleri
XRP Canlı Haberleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP Canlı Haberleri: XRP Fiyatı İçin Boğa Bayrakları Dalgalanıyor, 1 Dolara Ulaşacak mı?

  • XRP fiyatı son birkaç gün içinde %50’den fazla arttı, ancak son düşüş ralliyi büyük ölçüde sarstı.

  • En son fiyat hareketi, geçici engeli aşmak ve yükselmek için uzun süre gitme olasılığını gösteriyor.

XRP fiyatı, patlayıcı bir hareket oluşturmadan önce kıvrılıyor gibi görünüyor ve hakim düşüş hareketlerini geçersiz kılıyor. XRP fiyatı , Ripple ve SEC davasının 2023’ün ilk çeyreğinin sonuna kadar  kapatılacağı spekülasyonuyla yükseldi. Ancak, XRP fiyatlarındaki son düşüşün nedenlerinden biri olabilecek bu gerçekleşmedi.

Son zamanlarda yatırımcının token’a olan ilgisinin artması nedeniyle davanın sonuçlanması çok yakın. Çok yıllı simetrik üçgenden çıktıktan sonra, XRP fiyatı yükseliş aralığında konsolide olmaya devam ediyor ve uzun vadede yükseliş sinyalleri veriyor. Şu anda, token 2022 yazının zirvesi civarında ağır bir dirençle karşılaşıyor ve üst trend çizgisini test etmeye gidiyor.

XRP fiyat analizi
Ticaret Görünümü

Ana direnç alanını test ettikten sonra XRP fiyatı, ara dirençten küçük bir geri çekilme ile karşılaştı. Bununla birlikte, fiyatın 0,70 $ civarındaki yerel zirveye ulaşmak için bir yükseliş kırılması yaşamadan önce bir süre dar bir aralıkta işlem görmesi beklenebilir. Fiyat başarılı bir şekilde 0,7 $’ın üzerine çıkarsa, kayda değer bir yükseliş onu 1 $’a yükseltebilir ve yükseliş eğilimini yeniden canlandırabilir .

Aksine, düşüşün tersine dönmesi durumunda, XRP fiyatı 0,5 doların altına düşerek 0,48 ila 0,47 dolar seviyelerine ulaşabilir ve toparlanmayı deneyebilir. Ancak ADX ve RSI, önümüzdeki günlerde büyük yükseliş sinyalleri veren düşüş etkisine rağmen yükseliş eğilimini sürdürüyor.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!