Ripple ve Sec Davasında Son Durum! Uzmanlar Ripple’a Karşı SEC Davasının Haziran Ayında Sona Ereceğine İnanıyor!

Ripple ve sec davasında son durum
Ripple ve sec davasında son durum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ve Sec Davasında Son Durum! Uzmanlar Ripple’a Karşı SEC Davasının Haziran Ayında Sona Ereceğine İnanıyor!

Ripple ve sec davasında son durum! Ripple dahil olmak üzere birçok uzman kripto para birimi topluluğunda beklenti yüksektir. CEO Brad Garlinghouse, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) şirket aleyhine açtığı davanın bu ay sonuçlanabileceğine inanıyor.

Uzmanlar Davanın Haziran Ayında Bitmesini Bekliyor

Yakın zamanda düzenlenen Yarını Yeniden Tanımla 2023 zirvesinde konuşan Garlinghouse, yakın dönemde nihai bir kararın verilebileceğini ima etti . Zirvedeki konuşma, davanın karmaşık inceliklerine çok derinlemesine dalmadı. Ancak, iyimserliği aşikardı. “Aylar değil haftalar içinde” ulaşacak olumlu bir sonuca olan yüksek güvenini dile getirerek, yakın bir çözüme ilişkin spekülasyonları daha da ateşledi.

Garlinghouse’un düşünceleri, sosyal medya platformlarında ve kripto para birimi güncellemelerini yakından takip eden YouTube kanallarında yankılandı. Kripto alanında oldukça saygın bir figür olan Altcoin Daily, bu ay davanın olası sonuçlanmasıyla ilgili söylentileri yineledi .

Ayrıca, 31 Mayıs’ta spontane soru-cevap oturumlarından birinde hem Ethereum hem de Cardano’nun kurucu ortağı Charles Hoskinson da konuyu değerlendirdi . Hoskinson, bir izleyicinin anlaşmazlığın beklenen zaman çizelgesi hakkındaki sorgusuna yanıt vererek, davanın gerçekten de Haziran ayında kapanabileceğini öne sürdü.

Ayrıca Okuyun: Ripple Haberleri: XRP Liderliği Alıyor, Bitcoin’i Çarpıcı Bir %30 Aşıyor

XRP Topluluğunda Aynı Yankılar

XRP topluluğunun aktif bir katılımcısı olan Ashley Prosper, hızlı bir çözüm inancını destekliyor gibi görünen bir dizi olayı ortaya koydu. Prosper , Garlinghouse’un davanın zaman çizelgesine ilişkin iyimser tahminine ve bazı müstehcen sosyal medya etkileşimlerine dikkat çekti .

Ayrıca, Nasdaq’tan alkış toplayan Ripple’ın yakın zamanda bir saklama hizmeti sağlayıcısı olan Metaco’yu satın almasına da dikkat çekti. Ripple’ın Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) platformunu piyasaya sürmesi ve BAE’de ünlü bir havale hizmeti sağlayıcısı olan Tranglo ile ortaklık kurmasıyla, şirketin ilerlemesi devam eden davadan etkilenmiyor gibi görünüyor. Prosper’a göre bu ilerlemeler, önemli bir hukuk savaşını kaybetmenin eşiğindeki bir firmanın göstergesi değil.

Gözlemlerini toparlayan Prosper, esprili bir şekilde, “Şimdi ihtiyacımız olan tek şey, Jim Cramer’ın ortaya çıkıp Ripple davasının Haziran ayında asla bitmeyeceğini söylemesi.” CNBC’de yayınlanan Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, genellikle ironik bir şekilde aykırı tavsiyeleriyle tanınır.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!