Kripto Analistleri Ethereum Tabanlı BudBlockz’un 2023’ün En İyi Kripto Projesi Olacağını Düşünüyor!

Kripto Analistleri Ethereum Tabanlı BudBlockz'un 2023'ün En İyi Kripto Projesi Olacağını Düşünüyor! Peki BudBlockz Nedir? Detaylar makale de..
Kripto Analistleri Ethereum Tabanlı BudBlockz'un 2023'ün En İyi Kripto Projesi Olacağını Düşünüyor! Peki BudBlockz Nedir? Detaylar makale de..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Analistleri Ethereum Tabanlı BudBlockz’un 2023’ün En İyi Kripto Projesi Olacağını Düşünüyor! Peki BudBlockz Nedir? Detaylar makale de..

Ethereum ($ETH) üzerine binlerce merkezi olmayan uygulama (dApps) ve proje geliştirildi . Ancak, hepsi uzun vadeli büyümeyi sürdürmedi; hatta bazıları yakın tarih boyunca unutulmuştur.

Bununla birlikte, en çok parıldayan ve sonraki yıllarda başarı şansı yüksek olan projeler de var.

Böyle bir proje BudBlockz ve bugün kripto analistlerinin neden Ethereum üzerine kurulu bu projenin 2023’ün en iyi kripto projesi olma potansiyeline sahip olduğunu düşündüklerini inceleyeceğiz.

BudBlockz ve Değer Önerisi

BudBlockz, Ethereum ($ETH) blok zincirinin üzerine amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir projedir ve bu nedenle, $BLUNT olarak bilinen yerel kripto para birimi, belirteç standardını destekleyen tüm cüzdanlarla uyumludur. Bu, jetonun daha geniş Ethereum ekosisteminin bir parçası olan çok çeşitli kripto para cüzdanlarında takas edilebileceği veya alınıp satılabileceği ve saklanabileceği anlamına gelir.

Bu erişim kolaylığı ve anında uyumluluk, mümkün olduğu kadar çok kişinin, projenin kullanımı ve güvenli depolama ile ilgili herhangi bir engelle karşılaşmadan projeye dalabilmesini sağlar.

Bununla birlikte BudBlockz’un değer teklifini gözden geçirdiğimizde, bu, kullanıcılara esrar pazarlarına erişim sağlamayı ve ekosistemin her bir katılımcısının küresel bir ürün veya dispanser satın almasına, satmasına veya yatırım yapmasına olanak tanıyan bir e-ticaret çözümüdür. fraksiyonelleştirilmiş mülkiyet yoluyla ölçek.

$BLUNT, bireyler ve dispanserler, çiftlikler ve CBD üreticileri gibi esrar şirketleri arasında değişim aracı olarak kullanılan yerel kripto para birimidir.

$BLUNT Nasıl Büyük Büyüme Potansiyeline Sahiptir?

$BLUNT, projeye güç sağlayan yerel kripto para birimidir ve hem değer aktarımı hem de yönetişim belirteci olarak kullanılabilir.

Blok zinciri için Hisse Kanıtı (PoS) konsensüs mekanizmasından yararlanan bir blok zincirinin üzerine inşa edildiğinden, aynı zamanda çok fazla enerji tüketmeyen bir çözümdür, yani çevre için o kadar da kötü değildir. Proof-of-Work (PoW) kullanan alternatif blok zincirlerle karşılaştırıldığında.

Ek olarak, BudBlockz, blok zinciri teknolojisinin kullanımı yoluyla, endüstrinin genel büyümesini artırabilen ve önceden erişilemeyen varlıkları ve yatırım seçeneklerini küresel olarak hemen hemen herkes tarafından erişilebilir hale getiren kısmi mülkiyete izin verebilir.

BudBlockz ve $BLUNT’un Geleceği

Bir proje olarak BudBlockz, kripto topluluğundan projeye ilgi söz konusu olduğunda hızlı bir büyüme gördüğü için analistlerin dikkatini çekti.

Ek olarak proje, biri Solidity Finance Audit ve diğeri SolidProof Audit olmak üzere akıllı sözleşmelerinde birden fazla denetimi tamamladı. Bu, projeye özgünlük verir ve yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Ekosisteme değerin yanı sıra daha da yüksek bir fayda düzeyi katacak 10.000 benzersiz Ganja Guruz takas edilemez jetonunun (NFT’ler) piyasaya sürülmesinin gelecekteki beklentisiyle, $BLUNT değeri yeni zirvelere ulaşabilir ve analistler Sonuç olarak bu projenin geleceği için yükseliş.

Aşağıdaki bağlantılardan BudBlockz (BLUNT) hakkında daha fazla bilgi edinin:
Satış Öncesi Kayıt: https://app.budblockz.io/sign-up
Tüm BudBlockz Bağlantıları: https://linktr.ee/budblockz

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!