XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur? İşte detaylar..
XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur? İşte detaylar..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur? İşte detaylar..

XVS Coin Nedir?

XVS Coin nedir? Venus (XVS), borç verme platformunu izinsiz hale getiren algoritmik bir para piyasası olarak çalışan bir DeFi borç verme platformudur. Bu mekanizma, kullanıcıların aracılar olmadan anında ödünç almalarını ve ödünç vermelerini sağlar.

2022, 2023, 2024, 2025, 2030 için güncel bir Venüs fiyat tahmini. XVS fiyatının geleceğini mi merak ediyorsunuz? Tarihsel, temel ve teknik analizlerle Venüs fiyat tahminini öğrenin.
XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur?
Resmi internet sitesi

Venus (XVS), Binance’s Swipe’ın arkasındaki ekip tarafından 2020’de başlatılan, DeFi alanında bir borç verme ve borç alma platformu olan Venüs ağındaki bir BEP-20 yönetişim tokenidir. borç verme ve benzeri kripto çözümleri:

  • Bankacılık sistemi, bir borçlu için, kredileri tamamen teminatlandırılmış olsa bile bir kredi kontrolünden geçmek zorunda olmak gibi birçok koşula sahiptir.
  • Birçok merkezi olmayan protokol Ethereum üzerinde çalışır , bu da yavaş işlem hızlarına ve yüksek işlem ücretlerine yol açar.
  • Compound gibi bazı DeFi çözümleri de çoğunlukla özel fonlar tarafından yönetilir, bu nedenle gerçekten merkezi değildirler.

Venüs, teminatı sağlayabilmeleri koşuluyla, kredi geçmişini kontrol etmeden herkesin herhangi bir yerden kripto para ödünç almasına izin verir. Ayrıca, kullanıcılar teminatlarını likidite sağlamak, ondan faiz kazanmak veya genel kripto alanında kullanmak üzere ondan istikrarlı paralar basmak için kullanabilirler. Venus, Binance Smart Chain üzerinde çalıştığı için işlemler hızlı ve düşük ücretlidir. Ağ, benzersiz bir hibrit protokol olan Proof-of-Staked Authority (POSA) ile güvence altına alınmıştır.

Venüs’teki varsayılan sentetik stablecoin, doların değerine sabitlenmiş VAI’dir. XVS yönetişim için kullanılır ve adil lansman yoluyla dağıtıldığı için gerçekten merkezi olmayan karar almayı kolaylaştırır.

XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur?

XVS, Venüs Canlı Fiyat Tablosu

XVS, Ekim 2020’de ilk başta ~2,5-3,5$ gibi mütevazı seviyelerde piyasaya çıktı. DeFi’ye yeniden ilgi ivme kazandıkça, Ocak 2021’de 8 doların üzerine çıkan fiyat da ivme kazandı. Şubat ayına gelindiğinde yükselişe geçti ve 98 dolara kadar yükseldi. Daha sonra, ilkbaharın başlarında, protokol ve varlık çekme oranlarındaki bazı değişiklikler bazı endişelere yol açtı ve bu noktada fiyat yaklaşık 40 $’a düştü. Mayıs ayına kadar toparlanarak 10 Mayıs’ta 147,02 dolara ulaştı, ancak sonraki birkaç gün içinde düşüşe geçti.

18-19 Mayıs 2021’de XVS, fiyatta keskin bir artış ve ardından büyük satışlar yaşadı. Tasfiye, olaydan sonraki ilk günlerde fiyat 40 doların altına düştüğünde ve Temmuz ayına kadar kademeli olarak ~ 18-20 $ ‘a düştüğünde büyük bir düşüşe neden oldu. Proje ekibi, sonrasında ciddi liderlik değişiklikleri yaptı ve bir kurtarma planı önerdi, ancak projenin – ve XVS fiyatının – geleceği hala belirsiz.

XVS Coin Analiz! Venüs Teknik Analizi

Venus kripto para birimi için %100 doğru teknik analiz pek mümkün olmasa da, TradingView’ün bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu XVS alım-satım derecelendirmesini görebilirsiniz. XVS/USD özeti en popüler teknik göstergelere dayalıdır — Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.
XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur?

XVS Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Venüs (XVS) için en güvenilir fiyat tahminlerini bir araya getirdik.

XVS Coin Geleceği 2022

2022’nin geri kalanı için Venüs fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. PricePrediction.net, 2,82271$’a doğru bir gerileme bekliyor ve WalletInvestor, yıl sonuna kadar ~0,92686$ ile yankılanıyor. Örneğin, TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 8.13109$’dan yukarıya atıfta bulunarak Venüs’ün gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

XVS Coin Geleceği 2023

WalletInvestor, 2023 için Venüs fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 6,15098 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Venüs’ün geleceğini tahmin eden TradingBeast, Venüs fiyatının o zamana kadar ~10,082552$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, PricePrediction.net Venüs fiyatının 2023’te ~1,05325$ civarında düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor.

XVS Coin Geleceği 2024

2024 için Venüs fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumsuz, bazı analistler 1,310732$-3,74957$ aralığında fiyatlar vaat ederken (TradingBeast, WalletInvestor), PricePrediction.net farklı bir görüşe sahip ve fiyatın Aralık 2024’te 5,35051$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

XVS Coin Geleceği 2025

Hem PricePrediction.net hem de TradingBeast, Venüs piyasasının 2025’te büyüyeceğinden şüphe duyuyor ve yıl sonunda fiyatın sırasıyla 2,44354$ ve 0,406327$’a düşeceğini tahmin ediyor. Diğer Venüs fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: WalletInvestor, Venüs’ün Aralık 2025’e kadar 1,81159 dolara düşeceğini tahmin ediyor.

XVS Coin Geleceği 2030

Uzmanların çoğu Venüs için kasvetli bir gelecek bekliyor: Uzun vadeli Venüs fiyat tahminleri 2030’a kadar önemli bir düşüş vaat ediyor. PricePrediction.net fiyatın 4,12874$’a ulaşacağını tahmin ederken, WalletInvestor 3,28614$’a düşüyor. TradingBeast ayrıca uzun vadede Venüs’e çok büyük umutlar bağlamıyor: 2030 için Venüs tahmini 0,589174 $.

XVS Coin Yorum

Yukarıdaki analizden de anlaşılacağı gibi, Venüs (XVS) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz XVS fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Venüs projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.
XVS Coin Nedir? XVS ( Venus) Coin Geleceği, Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! XVS coin yükselir mi? XVS Coin ne olur?

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz ! 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!