Geleceği Parlak Ucuz Coinler

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 
Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı!

Geleceği Parlak Ucuz Coinler

Biraz kriptoya yatırım yapmaya hazırsanız, 2023’te iyi getiri sağlayabilecek aşağıdaki 10 ucuz seçeneğe göz atın.

1. Ripple (XRP) Coin

  • 2 Aralık itibarıyla madeni para fiyatı: 0,3886 $

XRP, XRP Ledger adlı açık kaynaklı dağıtılmış bir defter kullanan açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Küresel işlemleri kolaylaştıran bir kurumsal blockchain şirketi olan Ripple tarafından geliştirilmiştir. Ripple, XRP’nin ödemeler için tasarlandığını ve işlemleri standart küresel ödeme altyapısı üzerinden mümkün olandan daha hızlı, daha güvenilir ve daha düşük maliyetle gerçekleştirebileceğini söylüyor.

Ripple şu anda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından kayıt dışı menkul kıymet ticareti yaptığı iddiasıyla açılan bir davaya karışmış durumda. Dava 1 Aralık’ta çözüme yaklaşıyor gibi görünüyordu. Davayı çevreleyen belirsizliğe rağmen, şirketin 28 Temmuz XRP Piyasaları raporuna göre, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite ödeme ürünü, 2021’in ikinci çeyreği ile 2022’nin aynı çeyreği arasında dokuz kat büyüdü.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 

FXStreet’in haberine göre Ripple, analistlerin halka açılmadan önce bilançosunu güçlendirmek için bir hamle olarak yatırımcılarından birinden 200 milyon dolarlık C Serisi hisse satın aldı. Ripple’ın SEC davasından sonra ilk halka arzını duyuracağı beklentisi, yakın zamanda CEO Brad Garlinghouse’un CNBC’ye halka arz olasılığını araştıracağını söylediğinde ilgi gördü.

XRP’nin fiyatı bir yıl öncesine göre önemli ölçüde düştü ve onu 1 doların çok altında satın alabilirsiniz.

2. Dogecoin (DOGE) Coin 

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 0,0987 $

Dogecoin şaka gibi bir şey olarak ortaya çıktı, ancak bundan kazanç sağlayanlar için oldukça gerçek hale geldi. Madeni para, özellikle 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 0,2196 ABD Doları ile karşılaştırıldığında, 2 Aralık itibarıyla madeni para başına 0,10 ABD Dolarının altında kesinlikle “ucuz.”

Gerçek işlevlere hizmet eden diğer birçok kripto para biriminin aksine, dogecoin, bitcoin’in alaycı bir yorumu olarak yaratıldı. Geçen yıl, kripto para birimi Elon Musk’ın mesaj panolarındaki ve tweet’lerindeki abartıya dayalı olarak keskin bir şekilde yükseldi. Musk’ın Twitter’ı satın almasına yol açan haftalarda yeniden yükseldi ve hala Mayıs ayından bu yana en yüksek fiyatında. Bu, GameStop’u 2021’de tek bir haftada %400’den fazla artıran spekülasyonun aynısı.

Tabii ki, gerçek kar elde etmiş olanlar ve hala “ucuz” kripto para birimleri arayanlar için bu muhtemelen önemli değil. Ve bu, önümüzdeki yıl kendini amorti edebilir. Aralık 2021’de Musk, bir tweet’te ” Tesla, Doge ile bazı ürünleri satın alınabilir hale getirecek ve nasıl gittiğini görecek” dedi.

Bununla birlikte, dogecoin, yılın başından bu yana kripto satışlarından sert bir şekilde etkilendi. Çöküşünden çıkmaya devam edip edemeyeceğini göreceğiz, ancak pek çok yatırımcı düşüşü bir kıyamet işareti olmaktan çok bir satın alma fırsatı olarak görüyor.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 

3. Chainlink (LINK) Coin 

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 7,60 $

Chainlink, Chainlink merkezi olmayan kehanet ağına güç veren başka bir Ethereum belirtecidir. Bu ağ, harici veri kaynaklarına, API’lere ve ödeme sistemlerine güvenli bir şekilde bağlanmak için kullanılır. Chainlink, blockchain teknolojisinin avantajlarını, yani güvenlik ve güvenilirlik garantilerini korurken, akıllı sözleşmelerin yeteneklerini genişletmek için gerçek dünya verilerini ve zincir dışı hesaplamayı mümkün kılıyor olarak tanımlıyor. Chainlink fiyatı uyum içinde hareket ediyor ve başlıyor ve şu anda yıldan yıla neredeyse %70 düşüşle 7,60 $’da oturuyor ve yatırımcılara ucuz satın alma şansı veriyor.

4. Uniswap (UNI) Coin

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 5,97 $

Merkezi olmayan borsalar arasında önemli bir oyuncu olan Uniswap, madeni para sahipleri arasında merkezi olmayan finans belirteçlerinin alım satımını otomatikleştirerek, madeni para sahibi herkesin seçtikleri herhangi bir belirteç çifti için bir likidite havuzu oluşturmasına olanak tanır. US News’in bildirdiğine göre, oldukça değişken olmasına rağmen, Uniswap merkezi olmayan değişim alanında erken bir oyuncu olma avantajına sahip. Madeni para, yalnızca 3,9 milyon adrese rağmen, son zamanlarda toplam işlem hacminde 1 trilyon doları aştı ve bu da büyüme için bolca yer olduğunu gösteriyor.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 

5. Cardano (ADA) Coin

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 0,3162 $

Cardano, 1 doların altında bir fiyatla çok ucuz bir kripto para birimi olmaya devam ediyor hatta şimdi, Cardano’yu Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 dolardan düşüren kripto para birimindeki düşüşün ortasında. Coinbase’e göre Cardano, işlemleri yüksek enerji maliyetleri olmadan doğrulayabilen Ouroboros adlı bir kanıt-of-stake konsensüs protokolü üzerine kurulmuş bir blockchain platformudur. Geliştiricileri, Ouroboros’un Cardano ağının ademi merkeziyetçiliğine izin verdiğini ve güvenlikten ödün vermeden küresel gereksinimlere göre sürdürülebilir bir şekilde ölçeklendirme yeteneği sağladığını söylüyor.

Cardano’daki geliştirme, Haskell programlama dilini kullanır. Cardano jetonunun sembolü olan ADA, 19. yüzyıl matematikçisi Ada Lovelace’den gelmektedir. Şimdiye kadar, Cardano’nun etkileyici bir sicili var. InvestorPlace’e göre geçen yılın sonlarına doğru kesinti olmadan 20 milyondan fazla işlem gerçekleştirdi ve yakın zamanda bir aydan kısa bir süre içinde 10.000 kullanıcı kazandıran bir ödül jetonu olan ADACash’i piyasaya sürdü. Takas edilemez token pazar yerleri ve DeFi işlem borsaları için popüler bir blok zinciri haline geldi.

InvestorPlace’in bildirdiğine göre, Hydra adlı yaklaşan bir yükseltme, işleme akışlarını önemli ölçüde artıracak ve bu da daha yüksek fiyatları tetikleyebilecek . Cardano bir çıkış tarihi açıklamasa da, önceki açıklamalar 2022’nin sonlarında çıkabileceğini gösteriyor.

6. Polygon (MATIC) Coin 

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 0,9161 $

Polygon, Ethereum’u çok zincirli bir sisteme genişletmenin bir yolu olarak Ethereum ağı üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir uygulamadır. Coinbase ve Binance tarafından desteklenen Polygon, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamaları daha hızlı, daha verimli ve daha ucuz bir şekilde dağıtmak için ihtiyaç duyduğu çözüm olabilir, diye belirtti Benzinga, MATIC’i en umut verici “katman iki” token, yani mevcut bir blok zinciri üzerine inşa edilmiş token olarak nitelendirdi.

Tüm kripto para birimi yatırımları oldukça spekülatiftir, ancak US News’in bildirdiğine göre, MATIC’in Aralık 2021’in başlarında %21’lik bir artışla direnç göstermesi iyi bir işaret olabilir. O zamandan beri düzeltildi, ancak analistler, Polygon’un güçlü bir ekip ve sağlam bir teknoloji tarafından desteklendiğini ve bunun da MATIC’i uzun vadede iyi bir bahis haline getirdiğini söylüyor.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 

7. Stellar (XLM) Coin 

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 0,0876 $

Stellar kendi ödeme ağıdır ve bu ağda para birimi olarak yıldız lümenlerini kullanır. Ağ herkes tarafından kullanılabilse de, büyük işlemler yapan finansal kurumları birbirine bağlaması öngörülmüştür. Stellar ağında, geleneksel ve hatta rakip blockchain ağlarının aksine, bu tür işlemler neredeyse anında, çok az maliyetle veya sıfır maliyetle yapılabilir.

Yıldız lümenlerinin fiyatı geçen yıl oldukça değişkendi, ancak endüstri analistleri XLM fiyatlarının 2022’de artışlar görmesini bekliyor

8. Sandbox (KUM) Coin

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 0,5987 $

Sandbox, blok zinciri tabanlı bir meta veri deposudur kullanıcıların NFT’ler biçiminde dijital varlıklar oluşturmasına, satın almasına, satmasına ve toplamasına olanak tanıyan ” kazanmak için oyna ” modelini kullanan sanal bir oyundur. Benzinga, ayrıca kendi oyunlarını oluşturup bunlardan para kazanabileceklerini ve birisi onları oynadığında KUM kazanabileceklerini açıkladı.

9. Decentraland (MANA) Coin

  • 2 Aralık itibariyle madeni para fiyatı : 0,4161 $

Decentraland, aynı adı taşıyan Ethereum blok zinciri tabanlı bir sanal gerçeklik oyununun arkasındaki belirteçtir. Securities.io, Decentraland’ı, kullanıcıların üzerinde içerik geliştirmek ve para kazanmak, mal ve hizmet satın almak ve diğer mülkleri ziyaret etmek için arazi satın aldığı 3 boyutlu bir sanal dünya olarak tanımladı.

Bir metaverse yenilikçisi olan Decentraland, Variety’nin bildirdiğine göre, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in hikayesini anlatan “The Infinite Machine”in film uyarlamasını geliştirmeye yardımcı olması için Versus Entertainment ile anlaştı. 775 milyon dolarlık piyasa değeri ile bu kripto para birimi projesi tam olarak çocuk oyuncağı değil.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! Geleceği Parlak Ucuz Coinler! En Ucuz Kripto Paralar! En Hızlı Yükselen Kripto Paralar! En Ucuz Coinler 2023! Hangi Kripto Para Alınmalı! 

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz ! 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!