XRP Coin Analiz!

XRP Coin Analiz! Ripple Yorum! Ripple yükselecek mi? XRP Fiyatı Büyük Bir Yükselişi Tetikleyebilir - İşte O Zaman 1 Dolara Vurabilir!
XRP Coin Analiz! Ripple Yorum! Ripple yükselecek mi? XRP Fiyatı Büyük Bir Yükselişi Tetikleyebilir - İşte O Zaman 1 Dolara Vurabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP Coin Analiz! Ripple Yorum! Ripple yükselecek mi? XRP Fiyatı Büyük Bir Yükselişi Tetikleyebilir – İşte O Zaman 1 Dolara Vurabilir!

  • XRP fiyatı, önümüzdeki günlerde iyi bir yükselişi ateşleyebilecek büyük fiyat varyasyonları yaratarak hızlanıyor.

  • Uzatılmış bir birikime maruz kalan fiyatın, konsolidasyonun üzerine çıktıktan sonra büyük bir kar elde edeceğine inanılıyor.

XRP fiyatı, sürekli retlerle karşılaştıktan sonra 0,4 dolar seviyelerinin hemen altında konsolide olmaya başladı. Fiyat tekrar 0,38 dolara düştü ve mevcut ticaret düzeni, fiyatın önümüzdeki günlerde daha düşük hedefleri test etmeye hazır olduğunu gösteriyor. Ancak, fiyatın çok yakında konsolidasyonun üzerine çıkması beklenebileceği için piyasalar şu anda yeniden yeşile döndü.

O zamandan beri XRP fiyatı, 2021’in zirvelerini 2 dolara yakın olarak belirledi ve düşüş eğilimi gösteren bir takoz içinde işlem görüyor. Birden fazla denemeye rağmen, fiyat konsolidasyonun üzerine çıkmayı başaramadı. Bununla birlikte, boğa şu anda yeterince güç toplamış görünüyor ve bu nedenle önemli bir fiyat artışı gerçekleşmek üzere.

Ticaret Görünümü

Tanınmış bir analist olan Tolberati , XRP fiyatının, simetrik üçgenin 0,81 dolar civarında veya hatta 0,94 dolara yakın olan POC’sine ilk önce fiyatını ikiye katlamaya yaklaştığına inanıyor. Bu bölgeler yüksek likidite bölgeleri arasındadır. Bu nedenle, boğalar bu seviyelerin üzerine çıktıktan sonra, XRP fiyatının ince bir boğa koşusunu tetikleyebileceği 1 $ seviyelerinin üzerine çıktıklarına inanılıyor.

Analist ayrıca, fiyat düşen bir takoz formasyonunda hareket etmeye devam ederken başarısız olan baş ve omuz formasyonunun da altını çiziyor. Fiyat tam olarak takozun trend çizgisinde konsolide oluyor ve bu nedenle şu andan itibaren yükseliş yeşili bir mum oluşabilir. Ayrıca Elliott Wave analizi her yerde 3 dalgalı bir yapının oluştuğunu gösteriyor.

Bu nedenle, XRP fiyatı kendi trendini koruyor ve yükseliş piyasası hissiyatı arasında sert bir şekilde yükseliyor. Ancak bu sefer boğaların fiyatı yukarı tutması bekleniyor.

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!