Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz

Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz
Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri detaylar makale de… Hızla büyüyen kripto dünyasında Verge, kullanıcıların güvenliğini artırmayı amaçlayan dijital projelerden biridir.

Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz

Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, Blockchain teknolojisi üzerinde çalışan açık kaynaklı bir protokoldür ve daha yüksek işlem hızlarına sahiptir. XVG ayrıca yüksek düzeyde gizlilik sunmaya odaklanır ve günlük işlemler için kolaylıkla kullanılabilir.

XVG’nin Başlangıçta ‘Dogecoindark’ Olarak Adlandırıldığını Ve Bitcoin Gibi XVG’nin Kurucusunun Hala Anonim Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Çoğu kişi, 2018 çöküşünden bu yana fiyat neredeyse sabit kaldığından, kripto para biriminin öldüğünü düşündü. Bununla birlikte, 2021’in başlangıcıyla birlikte fiyat, boğa koşusuna ilişkin umutları canlı tutarak yüksek ralli yaptı.

Ayrıca Stellar (XLM) Coin Gelecekte Ne Olur? Kapsamlı Analiz! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Şu anda Verge’e yatırım yapmayı düşünüyor musunuz? Yine de yaklaşan fiyat oynaklığı ve eğilimi hakkında biraz spekülatif misiniz?

Endişelenmeyin, bu yazı dijital varlıkla ilgili tüm olası bilgileri toplar ve ayrıca piyasadaki tahminleri geleceğe yönelik bir tahminle birlikte toplar.

Ayrıca Holochain Nedir ? Holochain Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de  ilginizi çekebilir !

genel bakış

Kripto parasınır
JetonXVG
Fiyat0,03253 ABD doları
Piyasa değeri$538.862.629.60
Dolaşan Tedarik16.456.958.844 $ XVG
Işlem hacmi 122.649.170.35$
Tüm zamanların en yüksek0,3006 ABD doları (23 Aralık 2017)
Tüm zamanların en düşük seviyesi0,000002170 ABD doları (5 Şubat 2015)

Ayrıca Crypton (CRP) Coin Nedir ? Gelecekte Ne Olur ? makalemiz de ilginizi çekebilir !

Verge Temel Analizi

2014 yılında piyasaya sürülen Verge, Justin Sunerock tarafından tanıtılan “DogecoinDark” adı altında çıktı. Verge, resmi belgelerine göre, bir grup sınır ötesi geliştirici tarafından yönetilen açık kaynaklı bir gizlilik madeni parasıdır. Verge, yerel kripto para birimi XVG’de çalışır ve anonimlik özelliği için karanlık karanlık web aracı Tor’u ve belirli işlem alanlarını ve IP adreslerini gizlemek için gizemli bir ağ katmanı I2P’yi kullanır.

Ayrıca Ripple Gelecekte Ne Olur ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çelekibilir !

Basit Ödeme Doğrulaması (SPV) kullanımı sonucunda Verge’deki işlem hızı neredeyse 5 saniyedir. Core QT cüzdanı, istemcilerin IP adreslerini gizleyen TOR ve SSL şifrelemesini içeriyor. Wraith Protokolü iyileştirmesinin ilerlemesi, kullanıcıların gizli adresleme hizmetleri ile Verge blok zincirinde kişisel olarak işlem yapmalarını sağlar.

Ayrıca Shiba Coin Nedir ve Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

Ayrıca, Verge kullanıcılarının Verge blok zincirindeki genel ve özel kayıtlar arasında geçiş yapabileceği bildiriliyor. Ağ, madencilik için beş farklı Proof-of-Work algoritması sunar – Lyra2rev2, Scrypt, X17, blake2s ve myr-groestl.

XVG Fiyat Tahmini 2021

Altcoin fiyatı, Ocak ayının ortasına kadar fiyat 0,01 doların üzerine çıktığı için 2021’de istikrarlı bir büyümeye tanık oldu. Ayılar piyasayı sürüklemeye çalıştığı için XVG, önümüzdeki günlerde bazı fiyat dalgalanmalarına maruz kalabilir. Piyasa çöktüğünde, XVG 0,04 dolardan 0,02 dolara düştü. Ticaretin yeniden başlamasıyla, fiyat kademeli olarak yükselmeye başladı.

Ayrıca Litecoin Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

Yükselen fiyat eğilimi göz önüne alındığında, fiyat 0,08 doları bulabilir ve uzun bir boğa koşusu ile fiyat daha da yükselebilir. Aksine, ayı piyasayı geçerse, fiyat önemli ölçüde düşebilir, ancak 0,03 doların üzerinde güçlü bir şekilde durması bekleniyor. Ortalama işlem fiyatı, yıl sonunda 0,06 dolar civarında olabilir.

XVG Fiyat Tahmini 2022

XVG, 2022 yılına 0,062 dolarlık bir işlem fiyatıyla başlayabilir. Fiyatın Nisan ayına kadar 0.048$’a düşmesi bekleniyor ve aynı fiyat trendini birkaç ay daha devam ettirebilir. Bir düşüş notunda, XVG 0,044 dolardan gelebilir. Aralık 2022’nin sonunda, XVG maksimum 0,10 dolara tırmanmayı başarabilir. XVG, yıl sona ererken 0,07 dolardan işlem görebilir.

Verge Coin [XVG] 5 Yıllık Fiyat Tahmini

Önümüzdeki 5 yıl içinde, benimsenme arttıkça ve kripto para birimleri genel olarak daha popüler hale geldikçe, XVG fiyatının mevcut değerinin 5 katından fazla artması bekleniyor. 2025’in sonunda fiyatlar 0.18 dolara kadar çıkabilir. Bununla birlikte, işlem fiyatı 0.11 $ civarında görülebilir. Boğalar toparlanmazsa, fiyat 0,04 dolar düşebilir.

XVG Fiyat Piyasa Tahmini

Pazarlamacıların XVG hakkında ne düşündüğünü öğrenmeye çalışalım.

DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice’a göre, XVG 2022’nin sonunda 0,058 dolara ulaşabilir. Fiyat 2023’te daha da yükselebilir ve 0,069 dolara ulaşabilir ve 2025’in sonunda 0,101 dolara ulaşabilir.

Wallet investor

Wallet Investor’a göre, fiyatın önümüzdeki günlerde 0,0201 dolardan 0.0194 dolara düşmesinden korkuluyor.

Trading Beast

Trading Beast, 2021’in sonunda 0,055$ ile 0,038$ arasında bir fiyat aralığı öngörüyor. 2024’ün sonunda fiyat 0,83$’a kadar yükselebilir.

Ayrıca Gelecekte Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri makalemiz de ilginizi çekebilir !

Verge [XVG] Fiyat Tahmini

Tüccarların varlığa meyletmiş gibi göründüğü için fiyatın yükselmesi bekleniyor. XVG, bazı iyileştirmeler getirebilir ve gelecekte işbirlikleri için belirli ortaklıklar ilan edebilir. 2021’in sonunda XVG 0,05 dolara ulaşabilir. Uzun vadeli bir tahmin olarak, XVG’nin yakın gelecekte görebileceği en yüksek fiyat 0.16 dolar. Öte yandan, fiyat 0.13 dolara da düşebilir.

Ayrıca Bitcoin Geleceği makalemiz de ilginizi çekebilir !

Tarihsel Pazar Duyguları

2014-16

XVG ilk olarak 15 Ekim 2014’te borsalarda göründü. O zamanlar madeni paranın sadece herhangi bir değeri vardı ve neredeyse iki yıl boyunca 0.000013 dolardan işlem görmeye devam etti. Madeni paranın çok düşük bir piyasa değeri vardı ve borsalarda neredeyse sıfır hacimde işlem gördü.

2017

İlk büyük döviz hacmi, Mart ayı boyunca 3.000 doların üzerinde XVG’nin işlem gördüğü 2017’de kaydedildi. Bununla birlikte, 2017 yılının ortalarında, XVG, birçok benzer madeni paraya daha yüksek fiyat seviyelerine eşlik eden genel kripto dalgalanmasından etkilendi.

Ayrıca Cardano Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri makalemiz de ilginizi çekebilir!

Önde gelen kripto olarak BTC, ATH değerine yaklaşıyordu, XVG aynı yılın Haziran ayında 0,0046 dolara ulaştı. O zaman, piyasa değeri, ortalama 6 milyon dolar olan günlük döviz hacminin ortasında yaklaşık 21 milyon dolara yükseldi. 2017 yılının Aralık ayına kadar, XVG tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,26 dolara ulaştı.

2018

Fiyat hafif bir geri çekilmeyle başladı ancak birkaç gün içinde 0,2 doların üzerindeki seviyeleri yeniden kazandı. Ne yazık ki, fiyat Mart ortasına kadar 0,03 $ seviyelerine sert bir şekilde düştü ve bir ay içinde 0,1 $’ın üzerinde işlem yapmak için toparlandı. Ayrıca, fiyat güneye doğru hareket etmeye devam etti ve yıllık ticareti 0.007$ seviyelerinde kapattı.

2019

Yıl boyunca dar bir aralıkta seyreden fiyat, kısa bir süre için 0,01 doların üzerine çıktı ve daha sonra 2019 yılının sonuna kadar 0,005 doların altına düştü.

2020

Fiyat, bazı küçük artışlar da dahil olmak üzere yıl boyunca aşağı yukarı benzer bir aralığı korudu. XVG ticareti 0,003 dolar fiyatla başladı ve Temmuz ortasına kadar 0,009 dolara kadar yükseldi. Ancak fiyat tekrar düşüş eğilimine döndü ve 0,0044$ seviyelerine yakın düştü, ancak yıllık ticareti 0,0076$’lık bir fiyat artışıyla kapattı.

Ayrıca Cardano Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri makalemiz de ilginizi çekebilir!

SSS

Verge karlı bir yatırım mı?

Evet, Verge gelecekte karlı bir yatırım olabilir.

Verge’in gelecekte fiyatı ne olacak?

Verge’in gelecekte 0.1 dolara ulaşması bekleniyor.

2021 yılı için Verge’e yatırım yapmaya değer mi?

Evet, XVG, XVG’ye olan talebi artırabilecek TokenPay ile ortaklık kurduğu için 2021 Verge’e yatırım yapmak için iyi bir yıl olabilir.

Verge ticareti için uygun borsalar hangileridir?

Verge, Binance, Bittrex, Bitvavo, HitBTC ve daha pek çok borsada işlem görebilir.

Ayrıca Enjin Coin Nedir ? Enjin Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

[geo_alert style=”2″ color=”warning” ]Feragatname: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ticaret veya finansal tavsiye değildir.[/geo_alert]

 

 

 

[highlight] Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi,  Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi,  Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi, Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz, xvg coin nedir ? xvg coin yorumlar, xvg coin gelecek fiyat tahminleri, xvg coin geleceği, xvg, coin , verge coin, xvg coin analiz, xvg coin bilgi,   [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!