Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? En Kapsamlı Analiz !

Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? En Kapsamlı Analiz !
Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? En Kapsamlı Analiz !
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? En Kapsamlı Analiz !

Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, işte detaylar…  En Kapsamlı Analiz! Hiçbir aracının gelmediği fikriyle Kripto para varlığına. Gelişini gören her kripto bunu sürdürmek için çok uğraşır.

Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? En Kapsamlı Analiz !

Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, Uniswap, daha fazla ademi merkeziyetçilik getirmeyi amaçlayan bir kripto para birimi ağıdır. Bu, en likit borsaya sahip olduğu söylenen bir kripto para birimidir, bu yüzden çeşitli yatırımcılar arasında popülerlik kazanmıştır.

Uniswap’ın V3’ü olan Uniswap’ın daha yeni güncellemesinin platformu daha akıcı hale getireceğini biliyor muydunuz?

Uniswap’ta işlem yapan her tüccarın ücretsiz olarak 400 UNI jetonu ödülü aldığı devasa bir airdrop ile büyük bir çekiş kazandı. O zamandan beri Uniswap,DEX ve UNI fiyatı yükseliş ivmesi kazandı.

 

Merkezi olmayan bir kripto ağına yatırım yapmak isteyen biriyseniz, Uniswap seçebileceğiniz harika bir seçenektir.

Ancak para biriminin fiyat hareketleri ve eğilimleri hakkında fazla bir şey bilmemek, yanlış zamanda yatırım yapılmasına neden olabilir. İşte para biriminin her fiyat yönünü ve analizini kapsayan bir makale.

Uniswap hakkında bazı bilgiler bulmaya çalışalım.

 

Uniswap ( UNI ) Coin Genel Bakış – UNI Coin Gelecekte Ne Olur

Kripto paraUniSwap
JetonÜNİ
Fiyat22.4700 $
Piyasa değeri11.693.554.386.000 ABD Doları
Dolaşan Tedarik519.857.388.1321 $
Işlem hacmi $ 389.0000
Tüm zamanların en yüksek44.9200 $ 3 Mayıs 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 1.0300 17 Eylül 2020

UniSwap UNI Coin Temel Analizi – UNI Coin Gelecekte Ne Olur

Uniswap bir merkezi olmayan borsa Tarafından kuruldu Hayden Adams Kasım 2018’de. Protokol, üzerinde barındırılan iki akıllı sözleşme şeklinde mevcuttur. Ethereum blok zincirinin yanı sıra halka açık, açık kaynaklı bir ön uç istemci. ERC20 belirteçlerinin yanı sıra ETH’nin bir ERC20’ye takasına izin veren %100 zincir üstü bir piyasa yapıcıdır ve bunun tersi de geçerlidir.

UniSwap, kullanıcılarının yerel ETH belirteci de dahil olmak üzere herhangi bir ERC20 belirtecini aracı olmadan takas etmelerini sağlar ve Ethereum adresi olan herkesin borsanın likiditesine katkıda bulunmasına ve dolayısıyla bundan kazanmasına izin verir.

UNI, Uniswap protokolünün yerel simgesidir ve sahiplerine yönetişim hakları verir. Bu sadece, UNI sahiplerinin protokoldeki değişiklikleri oylayabilecekleri anlamına gelir. Jetonlar, 2020 Eylül ayının ortalarında binlerce kullanıcıya bir airdrop ile sunuldu.

Belirteçlerin tanıtılması, sahipler topluluğunun protokolün yönetimine dahil olmasına izin verecektir.

1 milyar UNI jetonu, oluşum sırasında basıldı. Mothose’un %60’ı mevcut Uniswap topluluk üyelerine dağıtılırken, %40’ı dört yıllık hak kazanma dönemleri boyunca ekip üyelerine, yatırımcılara ve danışmanlara sunuldu.

UNI Coin Fiyat Tahmini 2021 – UNI Coin Gelecekte Ne Olur 

Uniswap 2021’e 4,97 işlem fiyatıyla girdi. Trend yükselmeye başlayınca UNI toparlanmaya başladı. Etkili bir şekilde UNI, 7 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmek için 34.77 $’ı vurdu. Bununla birlikte, Uniswap fiyatı, piyasanın birden fazla nedenden dolayı düştüğü 19 Mayıs’ta düştü. Çoğu para birimi yükseliş rallisinden ve Uniswap’tan çekildi, bunlardan biri neredeyse %50’lik bir fiyat değişikliğiyle düşüş hareketine döndü. Madeni para, bu gün 16 dolara yakın düştüğünde 50 dolarlık bir dönüm noktasına doğru ilerliyordu.

Bununla birlikte, Uniswap ivmeyi sürdürür ve daha fazla düşüşten kaçınırsa, protokolündeki bazı iyileştirmelerle daha da yükseğe çıkabilir. Fiyat sürekli olarak her ay artabilir. UNI fiyatı bir artış görebilir ve yıl sonuna kadar 66$’a ulaşabilir. Uniswap, 59.74$’dan işlem görebilir. Öte yandan, 50$’lık sınırının ötesine geçemezse, Uniswap’ın görebileceği minimum fiyat 52,3$’dır.

 

Uniswap UNI Coin Fiyat Tahmini 2022 – UNI Coin Gelecekte Ne Olur 

Uniswap, 2022 yılını 60 $ fiyatla başlatabilir. Piyasa yükselişe geçerse fiyat önemli ölçüde artabilir. UNI, madeni para alışverişi için kolay bir yol sağladığı için pazarlamacıların dikkatini çekebilir. 2022’nin sonunda, Uniswap 119 dolar civarında işlem görebilir. Boğalar daha da yükselirse, fiyat 127,5 dolara kadar yükselebilir. Bununla birlikte, ivmeyi sürdüremezse, fiyat 111,5 dolara düşebilir.

2021- 2026 Yılları İçinde  UNI Coin Fiyat Tahmini

5 yıl içinde Uniswap kullanıcı bazında büyüyecek. Protokolünü daha kullanıcı dostu hale getirmek için geliştirmek için daha yeni projelere odaklanabilir. Boğalar ayılar üzerinde kontrol sağlarsa, fiyat daha da yükselebilir. Likidite yarattığı için daha fazla yatırımcıya ulaşabilir. 5 yılın sonunda, Uniswap 280$’dan işlem görebilir. Uniswap, 312 $ veya daha fazla yeni bir rekor kırabilir. Aksine, piyasa beklentilerini karşılayamazsa fiyat 282,9 dolara bile düşebilir.

UNI Piyasa Tahmini – UNI Coin Gelecekte Ne Olur 

DigitalCoinPrice

  DigitalCoinPrice’a göre, Uniswap borsası karlı bir yatırımdır ve fiyatı 2021’in sonunda 38.35$’a ulaşabilir.

CoinArbitage

CoinArbitrage’a göre, önümüzdeki üç yıl içinde Uniswap 67.5222$’a kadar çıkabilir ve en düşük fiyat 5.83102$ olabilir.

TradingBeasts

  TradingBeasts’e göre, UNI 36.82$’a kadar büyüyebilirken, 2021’in sonunda ortalama fiyatı 29.45$ civarında olacak.

Diğer UNI Coin Fiyat Tahminleri  – UNI Coin Gelecekte Ne Olur 

5.17$ işlem fiyatı ile Uniswap 2021 yılına başladı. Daha sonra fiyat artmaya başladı. Protokolü güçlendirecek bazı işbirlikleri ve ortaklıklar, Uniswap’ın fiyat artışına yol açabilir. UNI belirli gelişmelere odaklanamazsa fiyat düşebilir. Önümüzdeki yılların Uniswap için her yıl 100$ ve 300$’lık dönüm noktalarına ulaşan bir kavşak olabileceğine kesinlikle inanıyoruz. Ancak, uzun vadeli bir tahmin olarak, Uniswap’ın önümüzdeki yıllarda derin bir şekilde yükselebileceğine ve 127$’lık en yüksek fiyata ulaşabileceğine inanıyoruz. Diğer taraftan, piyasa trendleri tersine dönerse fiyat düşebilir ve 104$’a kadar düşebilir.

UNI Coin Geçmiş  Zaman Piyasa Hareketleri – UNI Coin Gelecekte Ne Olur

2020

Uniswap, Coinmarketcap’a göre 17 Eylül’de 2.94$’lık bir işlem fiyatıyla kripto piyasasına girdi. Fiyat, dünya çapında çeşitli borsalarda listelendiği için lansmandan iki gün sonra çarpıcı bir şekilde 6.96 dolara yükseldi. Şaşırtıcı bir şekilde, UNI Eylül ortasına kadar 3.98$’a düştü ve Eylül sonunda 5.02$’a ulaşmayı başardı.

Daha sonra, ayılar piyasayı aşağı çektiği için fiyat Ekim ayı başlarında 2.57$’a düştü. UNI, belirli varyasyonlarla Ekim ayının sonuna kadar 2 ile 3 dolar arasında işlem gördü. Şaşırtıcı bir şekilde, UNI, yoğun satış baskısı nedeniyle Kasım ayı başlarında 1,80 dolara düştü. Fiyat, Kasım ayı ortasında direnç seviyesine ulaştı ve Aralık ayına kadar belirli dalgalanmalarla birlikte 3 dolarda kaldı. 2020’nin sonunda UNI, 4,62 dolardan işlem görüyordu.

SSS

Uniswap Nedir?

Uniswap, Ethereum blok zincirinde barındırılan iki akıllı sözleşmenin yanı sıra halka açık, açık kaynaklı bir ön uç istemci şeklinde merkezi olmayan bir değişimdir.

Uniswap nasıl çalışır?

Uniswap, otomatik bir likidite protokolüdür. Sipariş defteri, merkezileştirilmiş bir taraf ve ticaretin merkezi bir kolaylaştırıcısı yoktur.

Uniswap yarıya indirilebilir mi?

Hayır, Uniswap, Ethereum blok zincirinde çalıştığı için yarıya bölünemez ve yalnızca madencilik yapılabilir.

Şu anda Uniswap Ağında Kaç Likidite Havuzu Var?

Başlangıç ​​olarak, UNI, dört likidite madenciliği havuzu aracılığıyla kullanılabilir: UNI sahipleri, ilk 30 günlük yönetim yetkisiz döneminden sonra daha fazla havuz eklemek için oy kullanabilirler.

Uniswap 100$’a ulaşabilir mi?

Evet, Uniswap, en üstteki kripto para biriminden biri olduğu ve fiyatının gelecekte artabileceği için gelecekte 100 dolara ulaşabilir.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

 

[highlight] Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum,  Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum,  Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ? UNI Coin geleceği, UNI Coin fiyat tahminleri, Uni Coin yorum UNI Coin yorum, Uniswap ( UNI ) Coin Nedir ? UNI Coin Gelecekte Ne Olur ?   [/highlight]

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!