Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz!

Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz!
Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX kapsamlı analizi makale de..  Tron, kripto dünyasında en çok aranan para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Tron’a yatırım yapmadan önce, Tron madeni parayla ilgili bu eksiksiz kılavuzu okuyun. Tron’un geleceği nedir? Tron’a yatırım yapmak güvenli mi? Tron’un bu ayrıntılı tahminlerine ve tahminlerine göz atın.

Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz!

Geniş çapta benimsenme ve fayda sağlayan kripto para birimlerinden biri Tron’dur. Şu anda, daha fazlası var. Merkezi Olmayan Uygulamalar(DApps) TRON ağında, Ethereum gibi diğer herhangi bir sistemden daha fazladır. Ara sıra daha fazla DApp sisteme katıldıkça, TRON kripto ekosistemindeki popülaritesini artırıyor.

Ayrıca Verge XVG Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çekebilir !

Bu popülerlik genellikle geleceğin TRX için ne getireceği sorusunu akla getiriyor. Uzun vadede uygulanabilir bir proje mi yoksa sadece “ince havaya” dayalı mı? Bu ayrıntılı fiyat tahmini ile öğrenin.

Ayrıca Stellar (XLM) Coin Gelecekte Ne Olur? Kapsamlı Analiz! makalemiz de ilginizi çekebilir !

genel bakış

Kripto paraTRON
JetonTRX
Fiyat0.0607 $
Piyasa değeri4.353.820.183.000 ABD Doları
Dolaşan Tedarik71.660.220.128.0000 $
Işlem hacmi $ 706.481.809.0000
Tüm zamanların en yüksek$ 0.2317 5 Ocak 2018
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0,0018 12 Kasım 2017

Ayrıca Crypton (CRP) Coin Nedir ? Gelecekte Ne Olur ? makalemiz de ilginizi çekebilir !

TRON Temel Analizi

Tron bir blok zinciri 2017 yılında ortaya çıkan platform . J Sun Dustin kurucusudur aynı zamanda daha önce Ripple çalıştı. Bu madeni para, dijital içerik ve yayınları dönüştürmeyi ve genişletmeyi amaçlıyor. Ayrıca, içerik oluşturucu olarak YouTube veya Facebook gibi büyük hizmet sağlayıcılarla içerik paylaşmak daha kolaydır.

Ayrıca Holochain Nedir ? Holochain Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de  ilginizi çekebilir !

Tron (TRX), Ethereum ağında bir ERC20 belirteci olarak ortaya çıkan piyasa değerine göre lider bir madeni paradır. Nisan 2018 itibariyle, Tron kendi akıllı bilgi işlem sistemine geçti. Tron, bir Ethereum rakibi olmaya çalışıyor, yani amacı, merkezi olmayan uygulamaları barındırabilen akıllı bir sözleşme protokolü olmaktır.

Ayrıca Ripple Gelecekte Ne Olur ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çelekibilir !

TRX Fiyat Tahmini 2021

TRX, yıl ticaretine 0,02 dolar civarında en düşük seviyelerle başladı ve o zamandan beri kademeli bir yükselişe tanık oldu. Şubat ayının ortasına gelindiğinde, fiyat 0,06 $’a ulaştı, ancak biraz düştü ancak yükseliş momentumunu kaybetmedi. Fiyat, Mart ayının son haftasında büyük bir artış yaşadı ve bu da fiyatı 0.13 $’ın üzerine çıkardı.Fiyat, mevcut yılın en yüksek seviyelerini 0.16 $’da işaretlemek için özellikle yükseliyor.

Ayrıca Shiba Coin Nedir ve Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

TRX fiyatının yükseliş eğilimini devam ettirmesi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselmesi bekleniyor. Bununla birlikte, 2021’in ortasına kadar fiyat 0,2 doların üzerine çıkabilir ve Aralık 2021’in sonunda 0,3 doları aşabilecek fiyatlarda yüksek bir artış bekleniyor.

Ayrıca Litecoin Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2022

Uzmanlar, TRX fiyatının 2022 Ocak başında 0,7 dolardan işlem göreceğini ve Ocak sonunda fiyatın 0,6 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Uzmanlara göre TRX, Mayıs ve Haziran aylarında 0,8 dolar fiyatla herhangi bir dalgalanma olmadan istikrarlı olacak. TRX fiyatı 2022’nin sonunda 1$’a ulaşacak .

TRON (TRX) 5 Yıllık Fiyat Tahmini

2020 yılına kadar, fiyat tahmini kabul oranına bağlı olduğundan ve yükseldikçe daha değerli olacağından, giderek daha fazla kuruluş bu teknolojiyi benimseyebilir. Yeni başlayanlar veya müzik başlangıçları yayınlamak gibi çoğu girişim bunu kabul edecektir.

Ayrıca Gelecekte Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri makalemiz de ilginizi çekebilir !

TRX fiyatının Mayıs ayında bir miktar büyümesi bekleniyor. TRX fiyat tahmini, TRON fiyatının 5 yıllık bir yatırımla TRX fiyat değerinde uzun vadeli %1536,75’e kadar çıkabileceğini öne sürüyor. Bu, Tron Fiyatının 2023 yılında 1,5 ila 1,8 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor .

Ayrıca Bitcoin Geleceği makalemiz de ilginizi çekebilir !

TRX Piyasa Tahmini

  • Popüler web sitelerinden biri olan Walletinvestor.com, Tron’un 2021 sonunda 0.168 ila 0.176 USD’ye ulaşacağını tahmin ediyor.
  • Başka bir site Tradingbeasts.com, 2021’in sonunda 0,2 dolara ve 2024’ün sonunda 0,28 dolara kadar çıkabileceğini belirtiyor.
  • Primexbt.com, 2021’in sonunda veya biraz altında 0,2 dolar tahmin ediyor.
  • Bunun yanı sıra, Coinswitch.com TRX fiyatı 2025’in sonunda 0,763 doları bulabilir.
  • Digitalcoinprice.com‘a göre Tron madeni para fiyatı 2021’in sonunda 0.18 dolara ve önümüzdeki beş yıl içinde 0.34 dolara çıkabilir ve bu mantıklı ve muhafazakar bir tahmin gibi görünüyor.

TRON (TRX) Fiyat Tahminimiz

Tron blok zinciri, çoğu kişi Ethereum Blockchain’e bir alternatif bulduğu için nispeten çekiş kazanıyor. Ve bu nedenle, blok zinciri hacim olarak şişerken, fiyat da buna göre etkilenebilir. Fiyat, 2021’in sonunda mevcut seviyelerden 0,6 $ veya 0,65 $’a sıçrayabilir . Bununla birlikte, bir düşüş, fiyatı 0.1456 dolara yakın sürükleyebilir. Önümüzdeki beş yıl içinde TRX, 1 dolara yaklaşmak için çok çabalayabilir .

Ayrıca Cardano Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri makalemiz de ilginizi çekebilir!

Tarihsel Fiyat Döngüleri

2017

Eylül 2017’de CoinMarketCap, Tron’u 0,002$’da listeledi ve işlem hacmi 48,512$’dı. Fiyat, Aralık 2017’nin ilk haftasına kadar benzer bir aralığı koruyor. 2017’nin sonunda fiyat, yılın en yüksek seviyelerini oluşturmak için 0,05 $’a yükseldi.

2018

Tron’un fiyatı Ocak 2018’in başında 0.044682 $ iken, daha sonra fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesini işaretlemek için 5 Ocak 2018’de 0.3 $’a ulaştı. Ancak, yükseliş kısa sürdü ve fiyat bir ay içinde 0,044 dolara yakın büyük ölçüde düştü.Fiyat 2018’in ortasında tekrar biraz yükseldi ve 2018’in sonunda 0,01 dolara yakın en düşük seviyesine geri döndü.

2019

O zamandan beri fiyatta bir değişiklik olmadı. 2019’un tamamı, TRX fiyatında büyük artışlar olmadan küçük dalgalanmalarla geçti. Haziran 2019, TRON jeton fiyatının 2019’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,04 $’a ulaştığını gördü. TRX fiyatı, 2019’u 0,013406 $’lık düşük bir değerle sonlandırdı. 2019 fiyatı, önceki TRON tahminlerinden tamamen farklıydı.

2020

Tron, yıla 0,015 dolar civarında işlem görmeye başladı. Yılın ilk çeyreğinden şubat ortasına kadar kademeli bir fiyat artışı yaşandı. Şubat ayı civarında, Tron’un fiyatı, gelen düşüşten önce yaklaşık 0,025 dolara dokunmuştu.

2020 yılının ilk çeyreğinin sonuna doğru Tron, fiyatını 0,008 dolara düşüren bir fiyat düşüşüne başladı. Ancak bu, bu yıl şimdiye kadar elde edilen en düşük nokta.

Ayrıca Enjin Coin Nedir ? Enjin Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir

İkinci çeyreğin başında, Nisan civarında, fiyatlar tekrar 0.015$’a dokunarak yükseldi. Fiyatların ana desteği seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmasıyla artış Mayıs ayında da devam etti.

Bununla birlikte, TRX’in altına düşmesi ve bu çeyreğin başından bu yana 0,015 dolar ile 0,02 dolar seviyeleri arasında işlem görmesi nedeniyle 0,02 dolar seviyesinin üzerindeki bir artış başarısız oldu.

2020 yılı sonu için genel fiyat indirimi TRX başına 0,15 ABD dolarıdır. Bu, uzun vadeli TRX piyasa duyarlılığının aşırı derecede yükseliş olduğunu rahatlıkla tahmin eden çeşitli tahminlerden geliyor.

SSS

Tron Fiyatı 2021’de 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Tron fiyatı yükseliş momentumunu canlı tuttu ve basın zamanında 0,2 doların altında işlem gördü ve 1 doları geçmesi için uzun bir yol var. Bununla birlikte, kripto alanı tamamen sürprizlerle dolu ve bu nedenle daha büyük bir artış, fiyatın hedefe ulaşmasına yardımcı olabilir.

Tron Blockchain, Ethereum Blockchain’den daha mı iyi?

Ethereum ekosistemi şu anda ciddi bir büyük gaz ücretleri sorunuyla karşı karşıya. Bu nedenle, sorunu ele alan Tron blok zinciri, işlem ücretlerini düşürmeyi iddia ediyor.

TRX fiyatı hiç 10$’a ulaşacak mı?

Güncel fiyat hareketlerine bakıldığında TRX fiyatının kat etmesi gereken çok yol var. Bununla birlikte, aşırı bir boğa koşusu ile fiyat gelecekte 10 dolara yakın yükselebilir.

Tron Blockchain kaç tane DApp sağlıyor?

Şu anda, 27’si Ethereum’a ve 21’i Tron’a dayanan yaklaşık 47 aktif DApp mevcut.

 

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

 

[geo_alert style=”1″ color=”warning” ]Feragatname: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ticaret veya finansal tavsiye değildir.[/geo_alert]

 

 

[highlight] Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, Tron, TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz! Tron, TRX temel analiz, Tron, TRX  gelecek fiyat tahminleri, Tron, TRX nedir , Tron, TRX bilgi, Tron, TRX yorumlar, [/highlight]

 

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!