Swipe (SXP) Coin Nedir? Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri !

Swipe (SXP) Coin Nedir? Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri !
Swipe (SXP) Coin Nedir? Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri !
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! SXP coin hakkında her şey makale de..  SXP, The Swipe Wallet’a güç veren önde gelen kripto para birimidir. Swipe, kullanıcıların sanal para birimlerinin yanı sıra fiat para birimlerini satın almasına ve harcamasına izin vermek için tasarlanmış bir yazılım ve dijital cüzdan ekosistemidir. Ayrıca tasarruf hesapları ve kredi kartları gibi diğer hizmetlerde de çalışır.

Swipe (SXP) Coin Nedir? Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri !

Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Biliyor musun? Swipe, çok para birimli cüzdan, kripto banka kartı ve daha pek çok kripto para birimi hizmeti sunar.

Bu yazımızda, Swipe’ın 2021 ve sonrası için fiyat tahminini derinlemesine anlamaya çalışalım. Sonunda tüm düşünceleriniz netleşecek ve Swipe’ın iyi bir yatırım olup olmadığı konusunda net bir resme sahip olacaksınız.

genel bakış

Kripto para Tokatlamak
JetonSXP
Fiyat1.7600 $
Piyasa değeri150.382.217.000 $
Dolaşan Tedarik$86.412.603.7391
Işlem hacmi112.016.130.0000 $
Tüm Zamanların En Yüksek$ 5.7900 3 Mayıs 2021
Tüm Zamanların Düşük$ 0.1613 18 Mart 2020

Swipe (SXP) Coin  Temel Analizi

Swipe Token, yardımcı program tabanlıdır kripto para Swipe ağının gazı ve yakıtı olarak ortaya çıktı. SXP tarafından desteklenen kripto para birimi finansal ürünlerine olanak tanıyan bir Merkezi Olmayan Finans platformudur. Swipe, kullanıcılarına çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Swipe’ın çok varlıklı DeFi uygulaması, kullanıcıların kripto para birimleri, fiat para birimleri ve sabit paralar arasında dönüştürme yapmasına olanak tanır. Kaydırma belirteci üzerinde çalışır. Ethereum ağ. Joselito Lizarondo tarafından kurulmuştur.

SXP Fiyat Tahmini 2021 

SXP Ocak 2021’in başında 0,74 dolardan işlem görmeye devam etti. O zamandan beri fiyat yükseliş momentumunu korudu ve 3 doların üzerine çıktı ve sonunda nisan ortasında 5 doları aştı ve düşüş yaşadı.

Bazı gelen gelişmelerle, tokenin yükselmesi bekleniyor. Kullanıcı tabanındaki artışla birkaç ay boyunca 3.5 ile 6.5 $ arasında işlem görebilir. Ayılar fiyatları uzun süre sürüklerse, kaydırma 1,5 dolar civarında düşebilir. 2021’in sonunda, SXP 5 ila 8 dolar arasında değiş tokuş edilebilir.

SXP Fiyat Tahmini 2022

SXP, yıllık 2022’yi 7,5 $ fiyatla başlatabilir. Madeni para, insanların ve yatırımcıların dikkatini çekerse ve platformunu geliştirmeye odaklanırsa daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Aksi takdirde, gelişmelere odaklanmazsa ve piyasayı çekemezse 5,5 dolara düşebilir. 2022’nin sonunda Swipe, 12 ila 15 dolar arasında işlem görebilir.

Swipe SXP Coin Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

5 yıl içinde SXP’nin ilk 100 kripto para birimi listesinde olması bekleniyor. Belirli ortaklıklar ve gelişmeler, platformun ve kullanıcı tabanının büyümesine neden olabilir. Piyasa SXP’ye yatırım yapmaya odaklanırsa fiyat daha da artabilir. Kaydırma, uzayda birçok engelle karşılaşırsa 7,5 dolara düşebilir. 5 yılın sonunda Swipe madeni para 20 dolar civarında işlem görebilir.

Swipe İçin Piyasa Tahmini

CoinArbitrage

CoinArbitrage’a göre, Swipe’ın fiyatı 2021 sonunda 1.85714$ olabilir. Önümüzdeki üç yıl içinde Swipe 13.2903$’a kadar çıkabilir ve 1.14771$’a kadar düşebilir.

DigitalCoinPrice

Digitalcoinprice’e göre Swipe’ın fiyatı 7.15 dolardan işlem görecek ve 2025’in sonunda 14.04 dolara ulaşabilir.

WalletInvestor

WalletInvestor, Swipe’ın önümüzdeki yıl 4.76 dolardan 6.755 dolara yükselebileceğini ve 2025 yılına kadar 12.582 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

SXP Fiyat Tahminimiz

Ayılar piyasayı daha uzun süre tutamazlarsa, Swipe Price daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Belirli projelerle yapılan bazı işbirlikleri, piyasa değerinin yanı sıra fiyatın büyümesine de yol açabilir. SXP, belirli türbülanslarla karşılaşırsa 4,5 dolara kadar düşebilir. 2021’in sonunda, SXP Fiyatı 11$’dan takas edilebilir ve gelecekte 30$’a ulaşabilir.

 

Tarihsel Pazar Duyguları

2019

SXP, Coinmarketcap’a göre 27 Ağustos 2019’da 0.24 $ fiyatla kripto dünyasına girdi. Belirgin bir şekilde, fiyat yükselmeye başladı ve Eylül sonunda 1,35$’a ulaştı. Etkili bir şekilde, fiyat Ekim sonunda 2,12 dolara yükseldi ve Kasım başında şok edici bir şekilde 1,09 dolara düştü. Bazı varyasyonlarla, SXP istikrarlı bir seviyede kalmayı başardı ve Kasım ayı boyunca 1,12 ile 1,33 dolar arasında bir fiyattan işlem gördü. Swipe jeton, 2019 yılını sona erdirmek için Aralık ayında 1,07 $ fiyatla işlem gördü.

2020

İstikrarlı bir toparlanma ile token, Ocak 2020’nin başında 1,32 dolardan işlem görmeye devam etti. Daha sonra fiyat değişmeye başladı ve boğalar piyasayı ele geçirip daha fazla giremeyince madeni para Ocak ayının sonunda çarpıcı biçimde 2.00 dolara yükseldi. Şubat sonunda 0,91 ABD dolarına düşerek direnç seviyesi.

Daha sonra, ayılar fiyatları sürüklemeye devam ettikçe token düşmeye başladı. Sonuç olarak, SXP Mart ortasına kadar umutsuzca 0.17 dolara düştü ve daha da değişmeye başladı. Muazzam bir şekilde, ayılar piyasayı daha uzun süre elinde tuttu ve madeni para Temmuz ortasına kadar 0,35 ila 0,62 dolar arasında işlem gördü.

Etkili bir şekilde, boğalar fiyatları yükseltmeye başladı ve Swipe sonrasında büyümeye başladı. Token, 2,11 dolara çıkarak direnç seviyesini geri aldı ve Temmuz sonunda 1,55 dolara daha da düştüğü için istikrarlı olamadı. İlginç bir şekilde, Swipe tokeni, önceki fiyat rekorlarını kırarak Tüm Zamanların En Yüksek seviyesine ulaşmak için Ağustos ortasına kadar büyük ölçüde 5.02$’a yükseldi. Daha sonra belirli fiyat dalgalanmalarıyla birlikte SXP, Ağustos sonunda 2.98$’a geriledi.

Ayrıca, büyük arz baskısı ve tokenin Kasım ayı başına kadar 0,74 ile 1,72 dolar arasında işlem görmesi nedeniyle fiyat sürekli olarak düşmeye başladı. Altcoin, Bitcoin’in fiyat rallisinin genişlemesi nedeniyle Kasım ayı sonunda 1,16 dolara yükseldi. Ancak kripto para momentumunu koruyamadı ve fiyat Aralık 2020 sonunda 0,65 dolara düştü.

 

SSS

Swipe daha güvenli bir cüzdan sağlıyor mu?

Swipe’ın cüzdanı işlemler için tamamen güvenlidir.

Kaydırmak bir ERC-20 jetonu mu?

Evet, Swipe, Ethereum blok zincirinde çalıştığı için bir ERC-20 jetonudur.

Swipe mayınlı olabilir mi?

Swipe, Ethereum blok zincirinde çalıştığı için çıkarılabilir.

Swipe uluslararası işlemleri işler mi?

Swipe SXP, kullanıcılarının uluslararası işlemler yapmasına olanak tanır.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARD DERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

SXP Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıca oku! sxp coin geleceği

 

 

 

[highlight] Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! Swipe (SXP) Coin Nedir? SXP Coin geleceği, Swipe (SXP) Gelecekte Ne Olur ? SXP Yorumları ve Analizleri ! [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!