BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? En Kapsamlı Analiz !

BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? En Kapsamlı Analiz !
BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? En Kapsamlı Analiz !
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. Her kripto projesi, kullanıcılarına benzersiz bir özellik sunar. BitTorrent, gelişmekte olanlardan biridir.kripto para dosya paylaşım protokolünün mevcut işlevini genişleten güvenli bir ağ sağlamak için kurulmuştur.

BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? En Kapsamlı Analiz !

BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. 2021’in başından bu yana fiyattaki hızlanan artış, yatırımcıların dikkatini BTT kriptosuna çekti . Ve onlardan biri olmayı düşünüyorsanız veya zaten bir BTT sahibiyseniz, bu makale BitTorrent kriptosunun temellerini ve Fiyat Tahmin hareketlerini kapsar .

BTT fiyat tahmini ile genel piyasa duygular BTT haberleri için doğru zamanı anlamak için size yardımcı olabilecek BitTorrent jeton satın .

 

genel bakış

Kripto paraBitTorrent
JetonBTT
Fiyat0,0027 dolar
Piyasa değeri1.786.587.248.0000 $
Dolaşan Tedarik659.071.882.049.0000 $
Işlem hacmi $ 620.863.588.0000
Tüm zamanların en yüksek$ 0,0136 5 Nisan 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0.0001 13 Mart 2020

BitTorrent (BTT) nedir?

BitTorrent bir Eşler arasıSon zamanlarda daha merkezi olmayan bir dosya paylaşım platformu. Temmuz 2001’de Bram Cohen tarafından kurulan BitTorrent, Temmuz 2018’de Justin Sun’ın sahip olduğu Tron platformu tarafından devralındı. Satın alma, BTT platformunu özel yerel para birimi BitTorrent Token (BTT) ile ek araçlarla yükseltti.

Şu an itibariyle BitTorrent, 100 milyondan fazla kullanıcıyla en büyük dosya paylaşım protokolüne sahip bir platform sağlıyor. TRON Vakfı, platformu 2018’de satın aldı, ancak proje ağı altında 2019’a kadar başlayamadı.

TRON blok zincirindeki kullanıcılar, içerik oluşturucuların ağda paylaştığı dosyalarla birlikte oynamak için BitTorrent parasını (BTT) kullanabilir. BitTorrent, şu anda dünyada var olan en büyük eşler arası yazılımlardan biri olarak kabul edilmektedir.

 

BitTorrent Fiyat Tahmini 2021

BTT Fiyatı, 2020 yılını bitirdiği 0,0002 ABD Doları ile işlem görmeye devam etti. Daha sonra fiyat istikrarlı bir şekilde yükselmeye başladı. BitTorrent, çeşitli kurum sınıflandırmalarından yeterli yardım aldı. Fiyat, Şubat ayının ortasında 0,0005 dolardan 0,0129 dolar civarında şimdiye kadarki en yüksek seviyelere çıkarak büyük bir artış gördü ve ne yazık ki geri çekildi.

Altcoin fiyatı 5 Nisan 2021’de 0.0126$’lık bir ATH’ye yükseldi. Ayrıca, Mayıs ayında BTT Fiyatı %50’den fazla bir düşüş gördü ve kripto para biriminin 0.002$’a kadar düşmesine neden oldu.

BitTorrent, yatırımcılara kazançlı kripto pazarına sorunsuz bir giriş sunan, piyasadaki en umut verici altcoinlerden biridir. Ayrıca, platformunun genel performansını iyileştirmeye devam edecek ve bu da kriptosu için daha büyük bir pazara yol açacak. Uzmanlara göre fiyat artışı daha da devam edecek ve 2021 sonunda 0,007 dolara ulaşabilir .

BitTorrent Fiyat Tahmini 2022 

BitTorrent büyük bir potansiyel gösteriyor ve kullanıcı tabanındaki artış nedeniyle BTT fiyatı da 0,01 ABD Doları veya daha fazlasının üzerine fırlayabilir . Koşullar göz önüne alındığında, fiyatlar katlanarak artıyor. Dolayısıyla bu fiyat artışını anlamak çok da zor değil.

BTT Fiyat Tahmini 2025

BitTorrent şu anda BigTech tarafından resmi olarak tanınmamaktadır ve korsanlık sorunlarıyla karşı karşıyadır. Bununla birlikte, platformlarının geliştirme yoluna bakıldığında, önde gelen OTT platformları, içeriğinin güvenliğini sağladığı için önümüzdeki yıllarda BitTorrent ile işbirliği yapabilir. BTT, Spotify ile de işbirliği yapabilir. 5 yılın sonunda BitTorrent 1 dolardan işlem görebilir .

BTT Piyasa Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre BitTorrent gelecek vaat eden ve karlı bir yatırım. BTT, önümüzdeki yıl 0,007031 ABD Dolarından 0,0126 ABD Dolarına yükselebilir ve 2026’nın sonunda 0,0369 ABD Dolarına ulaşabilir.

Captainaltcoin.com’a göre BTT, 5 yıl içinde token başına 0,02 – 0,20 dolar seviyesine ulaşacak.

TradingBeasts’e göre BTT, 2021’in sonunda 0,0077151$ ile 0,0090766$ arasında işlem görebilir ve 2024’ün sonunda ortalama 0,0175035$’a ulaşabilir.

DigitalCoinPrice.com’un analizine göre, BTT 2021 sonunda 0.0107$’a ulaşabilir ve 2025 yılına kadar jeton başına 0.02055$’dan işlem görebilir.

Cryptocurrencypriceprediction.com’un teknik analizine göre, BTT’nin fiyatı 2025 yılına kadar belirteç başına 0,02 ila 0,2 $ arasında olabilir.

Bittorrent Coin Tahmini

BTT büyük söz verdi. Bazı gelişmelere odaklanabilir ve fiyatı yükselebilir. 2021 yılını 0.1$ ile kapatabilir . Belirli fiyat değişiklikleriyle BTT daha yüksek seviyelere ulaşabilir ve iyi bir yatırım olabilir. 5 yıla kadar BTT gelecekte 5 ila 10 ABD Doları arasında işlem görebilir.

 

Aşağıdaki tabloyu kullanarak inişler ve çıkışlar açısından nelerin mümkün olduğunu anlayın.

Yıl Potansiyel Yüksek Potansiyel Düşük 
20210,006 dolar0,0018 $
20220,01 dolar0,005 dolar
2025$10,01 dolar

BTT BitTorrent Coin Geçmiş Yıllardaki Fiyat Hareketleri

2019

BitTorrent [BTT], kripto para piyasasına girdiğinden bu yana zor bir yıl geçirdi. 2019’daki lansmanından bu yana, kripto para birimi fırlatma değerinin yaklaşık %80’ini kaybetti.

31 Ocak 2019’da CoinMarketCap’te listelenmesinin ardından BTT, ilk iki günde yaklaşık 0,0004 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, Şubat ayının sonlarında BTT, kripto para birimi başına 0,0011 dolara kadar yükselerek harika bir başlangıç ​​yaptı.

Şubat ayında patlayıcı bir fiyat pompası yaşandı. Fiyat birkaç ay boyunca düşmeye devam etti. Daha sonra BTT, Mayıs sonunda 0,001861 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Üçüncü çeyrekte fiyat büyük ölçüde 0,001 dolara düştü ve düşüşü çeyreğin sonuna kadar sürdürdü.

Ekim 2019 itibariyle BTT 0,0005 dolardan işlem görüyordu. Fiyat, yıl sonuna kadar büyük bir düşüş yaşadı. Aralık 2019 sonunda BTT 0.0003 dolardan işlem görüyordu.

 2020

Piyasanın düşüş eğiliminde olmasıyla BTT, Ocak 2020’nin başında ticaretini 0,0002 dolardan sürdürdü. BitTorrent, Şubat ortasında 0,0005 dolara tırmandı. Daha sonra fiyat, Covid-19 salgını nedeniyle Mart ayında tüm zamanların en düşük seviyesini kaydetmek için şok edici bir şekilde 0.00013 dolara düştü. Daha sonra, BTT önemli ölçüde yükselmeye başladı ve Ağustos ayına kadar 0,0005 $ işaretine ulaştı. Fiyat Aralık ortasına kadar büyük bir düşüş yaşadı. 2020’nin sonunda BTT, 0,0002 dolardan işlem görmek için düştü.

SSS

BTT ne kadar yükseğe çıkabilir?

BTT’nin 0,05 ABD Dolarına kadar ulaşabileceğini ve 0,1 ABD Dolarına kadar ulaşabileceğini biliyoruz.

BitTorrent iyi bir yatırım mı?

Evet, uzun vadeli planlıyorsanız iyi bir yatırım olabilir.

BTT almaya değer mi?

BTT, TRON’un orta düzeyde likiditeye sahip kripto iyi projelerinden biridir. Uzun süre gitmeyi planlıyorsanız, bu iyi bir seçimdir ancak bir finansal tavsiye değildir.

BitTorrent’i nerede takas edebilirim?

BitTorrent, DigiFinex, OKEx, VCC Exchange, Binance ve daha pek çok borsada işlem görebilir.

BTT 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Mevcut fiyat göz önüne alındığında BTT’nin 10 sente ulaşması için uzun bir yol kat etmesi gerekiyor. Ve bu nedenle şu anda 1 dolar çok belirgin bir hedef olabilir, ancak gelecekte ulaşılabilir.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARD DERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

[highlight] BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları..  BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları..  BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları..  BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları..  BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları..  BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları.. BTT Coin Nedir? BitTorrent Coin Geleceği! BitTorrent Kaç Dolar Olur ? BTT Coin gelecekte ne olur ? BTT Fiyat tahminleri, analizleri ve yorumları..  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!