WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin Gelecekte Ne Olur? WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri!

WIN Coin Gelecekte Ne Olur
WIN Coin Gelecekte Ne Olur
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin Gelecekte Ne Olur? WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri!

Para biriminin ağı, blok zinciri alanında bir devrimdir. Konvansiyonel ikenblok zincirisadece şifrelenmiş verileri saklayabilirler, herhangi bir harici veriye erişimleri yoktur. Yani verilerin gerçek olup olmadığını tahmin edemezler! Ancak WINkLink’in harici verilere erişimi vardır ve akıllı sözleşmelerle ademi merkeziyetçilik yoluyla daha iyi okunabilirlik sunarak bu verilere bağlanabilir.

WINkLink’in TRON ağındaki ilk merkezi olmayan kahin olduğunu biliyor muydunuz?

WIN Coin Gelecekte Ne Olur? Ayrıca WINkLink, öncelikle merkezi olmayan oyun uygulamaları oluşturmak için bir platform olmayı teklif eden bir blok zinciri ağıdır. Bu nedenle, görünüşe göre yeni nesil bir ağ, geliştiricilere çeşitli avantajlar sunar ve her şeyi şeffaf tutar! Ağ, güvenliği ve güvenilir veri sağlamasıyla bilinir.

WIN jeton, bu Ağın yerel kripto para birimidir, ikili jeton yaklaşımına sahiptir ve hem TRC20 hem de BEP2 olarak mevcuttur. Şu anda, fiyat hareketleri hızlandı ve para birimi biraz çekildi.dApp kullanıcıları, şaşırtıcı fayda listeleriyle potansiyel para birimi sahiplerine dönüştürün.

WIN’in bir sonraki yatırımınız olup olmayacağını mı merak ediyorsunuz? WIN coin ticareti yapmaya başlamak için ne gerekiyor? Yeni bir yatırıma başlayacağınızı duyduğunuzda birden fazla sorgunun ortaya çıkması oldukça normaldir. Mevcut sahipler için fiyat hareketlerini her zaman takip etmek gerekir. WIN ile yolculuğunuzu kolay ve güvenli hale getirmek için, olası tüm cevapları açığa çıkararak daha fazlasını okuyun!

genel bakış

Kripto paraWINkLink
JetonKAZANÇ
Fiyat0,0004577 ABD doları
Piyasa değeri$351.806.522.47
Dolaşan Tedarik766.299.999.999 KAZANÇ
Işlem hacmi45.235.444,95 $
Tüm zamanların en yüksek$0.002965 05 Nis 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi0,0004145 USD 13 Mart 2020

Hem TRC20 hem de BEP2 tiplerinde 6 milyon dolar değerinde token ile, Temmuz 2019’dan itibaren ağdaki kullanıcılara yağmur damlası yoluyla sunuldu. Bir kullanıcı, kaç tokeni stake etmeye hazır olduğuna bağlı olarak miktarı alır! Bir oyuncu artık WIN topluluğunun bir üyesi olabilir ve bu stake edilen jetonlarla kazanabilir.

Temel Analiz

WIN Coin Gelecekte Ne Olur? Temel analizi oluşturan WIN madeni paranın mevcut her yönünü sunmak.

WIN, WINkLink ağının yerel yardımcı program belirtecidir. Ağustos 2017’de ortaya çıktı ve ardından fırlatma rampası tedariği 19 Temmuz’da gerçekleşti. Proje ekibine Hong Kong’dan B Wong başkanlık etti ve dahil edildi. N Yang, Aiden Luo ve dünyanın farklı yerlerinden sekiz kişi daha. Daha önce TRONbet olarak anılırken, WINkLink olarak yeniden markalandılar.

platform başlangıçta token arzının %5’ini sunan bir Binance Launchpad satışı üzerine inşa edildi. Geliştirme ekibi için yaklaşık %10 ve ekosistem geliştirme fonu için %27 indirim yapıldı.

Bu belirteçlerin önemli bir kısmı, güvenilir veriler sağlamak için kullanıcı düğümlerine teşvikler ödemek içindir. Uygulama geliştiricilerinin güvenilir veriler için WIN belirteçlerindeki düğümlere ödeme yaptığı durumlarda ağ ödemesi de mümkündür. Ağ, topluluğun önemli bir parçası olduğuna ve kendilerini, kullanıcının beklentilerine göre ağı geliştiren topluluk yönetimine dahil edebileceğine inanmaktadır.

TRON blok zincirinde WIN belirteçlerini stake etmek, kullanıcı düğümlerinin her zaman kar elde etmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, uzun vadede, üç basamaklı bir rakama kadar çıkabilen yıllık yüzde getirileri içeren ekstra faydalar vardır. Ayrıca ağ, çeşitli oyun seçenekleri sunar ve birinci sınıf uygulamalar içerir. Bazılarını listelemek gerekirse, Moon, Ring ve birçok kumarhane tabanlı oyun WINkLink’te popüler olarak oynanmaktadır. Bu ağ, merkezi olmayan uygulamalarda adil veya işlem ücreti olmadan oynamayı mümkün kılar. Bu nedenle birçok oyuncu potansiyel WIN token sahipleri olarak ortaya çıkıyor.

WIN coin şu anda çift token olarak mevcuttur – TRC20, diğer TRC jetonları gibi, TVM’lere bağlıdır ve TRON ağından destek alır. BEP2, Binance Chain ağında verilen tokenlerdir. WIN’in ikili token sistemi, piyasadaki çoğu yatırımcının ilgilendiği bir konu olmuştur. Bu belirteçler ücret ödemek için kullanılır ve ayrıca ağ içindeki herhangi bir işlemi mümkün kılar.

İlk WIN jetonlarınızı satın almak için, WIN jetonunun listelendiği kripto borsalarına göz atabilirsiniz. WIN TRC20 ticareti için en popüler borsalardan bazıları Binance, HitBTC, KuCoin, WazirX, Bithumb, Poloniex ve diğerleridir. Şu anda, WIN jetonları için herhangi bir maksimum limit yoktur ve bu nedenle ihtiyaçları doğrultusunda satın alınabilir.

WINkLink’in en son Ortaklığı, 10 Mayıs’ta gerçekleşen ve NFT alanındaki çeşitli uygulamaları keşfetmeyi amaçlayan JUST NFT fonuyla işaretlendi. JUST NFT find, sanat ağlarının şaheserlerini blok zincirine kaydetmeyi amaçlayan yeni bulunmuş bir organizasyondur. 29 Mart’ta Justin Sun tarafından bulundu. Yeni işbirliği, artan güven ve kullanıcı dostu olma ile blok zinciri çağına yeni bir boyut getirmeyi vaat ediyor.

Ancak son zamanlarda WIN fiyatı önemli seviyelerde düşmeye başladı. Birçoğu hala bu trend değişikliğinin nedenini merak ederken, bazıları farklı sebepler öne sürüyor. Twitter kullanıcıları, WINkLink’in aniden fiyatı düşüren bir siber saldırıya uğramış olabileceğine inanıyor.

WIN Coin Fiyat Tahmini 2021

WIN Coin Gelecekte Ne Olur? WIN coin bu yılki ticarete 0,000616 $ ile yeniden başladı ve hızla artarak 0,001006 $’a ulaştı ve bir ay bile değil. Fiyat daha da yükselirken, geçen ay piyasa çöküşünden etkilendi. Ve fiyat 0,000825 dolardan 0,000419 dolara düştü. Bunu takiben, fiyat bazı dalgalanmalarla yükseldi ancak düşüşten tamamen kurtulamadı.

WINkLink, diğer ağların dezavantajlarını atlamak ve diğer ağları bağlayarak kullanıcı dostu olma özelliğini geliştirmek için çalışabilir.akıllı sözleşmeler önümüzdeki aylarda gerçek dünyaya Bunu yaparsa, yeni yatırımcıları çekecek ve fiyat 2021’in sonunda 0,000848 dolara kadar yükselebilir.

Ancak, WIN herhangi bir güncelleme planlamıyorsa ve aynı ağ planını devam ettireceğinden eminse, yalnızca hafif alım ve satım baskılarına neden olan mevcut tüccarlarını elinde tutacaktır. Bu nedenle, fiyat 0,000599$’dan ortalama seviyelere hareket edebilir.

Şu anda, merkezi olmayan finansal işlemler üzerinde çalışırken, aynı olmaya devam ederse veya kar seviyelerinde düşüş görülürse, WIN Tokens için kar seviyeleri daha düşüktür, fiyat bu yıl sonuna kadar 0.000130 $’a ciddi şekilde düşebilir.

WIN Coin fiyat tahmini 2022

WIN Coin Gelecekte Ne Olur? 2021 düşüşle kapanırsa, gelecek yıl ticaret düşüş notuyla başlayabilir. Böyle bir durumda, WIN 2022 yılına başlayabilir ve 0,000299 ile 0,000374 dolar arasında işlem görebilir.

Buna karşılık, önemli gelişmelerle birlikte, bu yıl yükseliş ivmesiyle sona ererse, gelecek yıla taşınma olasılığı daha yüksektir. Dolayısıyla, WIN 2022’de 0,000851 ila 0,000984 dolar aralığında ticarete devam edebilir.

WINkLink, gelecekte yükseltmeye yönelik bazı olası iyileştirmeleri ve faydaları listelemiştir. Bunu başarılı bir şekilde gerçeğe dönüştürmeyi ve ağdaki tüm oyunları ve çalışmaları kripto para birimine dayalı hale getirmeyi başarırsa, fiyat 2022’nin sonunda önemli ölçüde yükselebilir ve hatta 0,00370 $’a ulaşabilir.

Diğer taraftan, piyasa çökerse ve para biriminin oynaklık oranları yükselirse, fiyat derinden dalgalanır. Bu nedenle, birçok yatırımcı FUD ile ağdan çekilebilir. Böyle bir boyutta, fiyat önemli ölçüde düşebilir ve 0,00991 dolar civarında en düşük seviyelere ulaşabilir.

Çok fazla oynaklık yoksa ve ağ iyileştirmeler üzerinde çalışmaya devam ederse, yeni yatırımcıları çekmeyebilir. Daha sonra 2022’nin sonunda WIN, 0,00147 $’dan takas edebilir.

WIN Coin Önümüzdeki Beş Yıl İçin Fiyat Tahminini 

WIN tokeni, düşük kar seviyeleri arasında popülerlik kazanıyor ve ademi merkeziyetçilik üzerinde çalışıyor. Ağ, önümüzdeki yıllarda ortaklıklar ve işbirlikleri için planlar yaptı. Bunları başarılı bir şekilde yapmayı başarır ve kullanıcılara fonlarının velayetini sunarsa, daha fazla yatırımcı çekebilir. Ayrıca, birçoğu FOMO nedeniyle yatırım yapmaya başlayacak ve bu nedenle fiyat önümüzdeki beş yılın sonunda 0,00721 ​​dolara kadar yükselebilir.

Ancak önümüzdeki yıllarda yeni düzenlemeler gündeme gelirse fiyat belirsizleşebilir ve olası bir düşüş yaşanabilir. Ayrıca, madencilik sorunlarından bahseden dış faktörler nedeniyle, fiyatın 0,0010 $ ‘a düşmesine neden olan yatırımcı sayısını azaltabilir.

Önümüzdeki beş yıl içinde, yalnızca mevcut kullanıcıların alım ve satım baskıları nedeniyle fiyat durgun kalırsa, WIN ortalama 0,00381 $ seviyesinde işlem görebilir.

WIN Fiyat Tahminİ

WIN Coin Gelecekte Ne Olur? Yeni iyileştirmeler için planlanan, önümüzdeki aylarda yeni özel etkinlikleri ve sosyal özellikleri başarıyla uygularsa, kullanıcıları bazı jetonları tutmaya teşvik edebilir. Dolayısıyla, bu yıl sona ererken fiyat 0,000864$’a kadar çıkabilir. Bununla birlikte, para biriminin düşük gelir kapasitesi nedeniyle ve ağ bu yönü iyileştirmeye çalışmazsa, fiyat düşebilir ve 0.000118 $’a düşebilir.

 

 Piyasanın Devlerinden WIN Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları E

1)Walletinvestor

Walletinvestor’un algoritma tabanlı tahminine göre, WIN token fiyatı 2021’in sonunda maksimum 0,000681 $’a ulaşabilir. Onların tahminleri, uzun vadeli kazanç potansiyelinin bir yılda +%92,61 olduğunu gösteriyor. Beş yılın sonunda WIN, 0,00188 dolardan işlem görüyor olabilir.

2)Dijitalcoinprice.com

Onların formüle edilmiş tahminleri, 1 WINkLink fiyatının bir yıl içinde mevcut fiyatının iki katı olan 0,0077722$’a ulaşabileceğini söylüyor.

3)Cryptocurrencypriceprediction.com

WIN tokenleri için aylık fiyatları tahmin ettiler ve WIN fiyatının Aralık ayına kadar 0,0026 $ olabileceğini tahmin ettiler. Ve 2025’in sonunda 0.0218 doları geçebilir.

4)Govcapital. in

Govcapital’e göre, WIN tokeni bir yılda 0,001534$’a ulaşabilir. Ve önümüzdeki beş yıl içinde fiyat 0.110 dolara ulaşabilir.

 WIN Coin Geçmiş Yıllarda Nasıl Performans Gösterdi?

2019

WINkLink, yatırımcılardan bazı rakamlar kazanmaya başladı ve fiyat yavaş yavaş kaymaya başladı. Ağustos ayında işlem görmeye başladığında fiyat 0,004477 ABD dolarıydı. Ancak başlangıçtaki rakamlarını koruyamadı ve yavaş yavaş dalgalanmaya ve düşmeye başladı. Ekim ayına kadar fiyat önemli ölçüde düştü ve Kasım ortasına kadar yaklaşık 0,001565 $’a ulaştı. İlerleyen günlerde, yeni para birimi, ihmal edilebilir kar marjlarına sahip olduğu için, o zaman için aksiliklerle karşı karşıya kaldı. Böylece daha da düştü ve yılı 0.00009221$ ile kapattı.

2020

2020 başladığında bile, WIN tokenlerinin fiyat hareketlerinde fazla bir gelişme olmadı. 2020’de ticarete devam eden WIN fiyatı 0,0009 $ aralığında dalgalandı. Ancak kısa süre içinde ağdaki düğüm kullanıcıları ve dApp geliştiricileri için faydaları olan bir yükseliş ivmesi elde etti. Böylece fiyat tekrar 0.0001$’a ulaştı. Ancak zaman geçtikçe, WIN yeni yatırımcıları elinde tutamadı veya kazanamadı ve tekrar 0,0009 dolarlık bir düşüş tuzağına düştü. Mart başladığında, fiyat 0.00009979 doları devirdi ve oradan sürekli olarak düştü.

2020’nin ortalarına gelindiğinde, fiyat daha da düştü ve 0.00007294$’a yaklaştı. Fiyat sürekli aynı aralıkta, yukarı ve aşağı hareket ediyordu. Ancak, daha yeni atılımlarla, fiyat 9 Ağustos’ta 0,001145 $’a ulaştı. Belirsizlik nedeniyle fiyat tekrar düştü ve 2020’nin sonunda 0,00005877 $’a geri döndü.

 

SSS

1. WINkLink (WIN) gelecekte herhangi bir zamanda çökecek mi?

Formüle edilmiş tahminlere göre, WIN token fiyatı gelecekte düşmeyebilir. Ancak, rahatsız edici dış faktörler veya bir piyasa çöküşü varsa, belirli bir geri çekilme beklenebilir.

2.Kazanma süresi 2021’in sonunda 1$’a ulaşacak mı?

Muhtemelen hayır. WIN fiyatı 0,0005$’da seyahat ettiğinden, bu yıl 1$’a ulaşmayabilir.

3.WIN tokenine yatırım yapmak karlı mı?

Evet. WIN’in önümüzdeki yıllarda ulaşabileceği en yüksek fiyat 0,003 ABD dolarıdır ve bu nedenle kâr marjı ile sonuçlanabilir.

4. WIN’in en düşük fiyatı ne olacak?

Ayılar boğaları geride bırakırsa, WIN tokeninin fiyatı 2021’in sonuna kadar 0.000118 dolara kadar düşebilir .

5. WIN jetonlarını nereden satın alabilirim?

WIN token TRC20, on bir borsada listelenmiştir. Onlardan satın alabilirsiniz. WIN tokeninin mevcut olduğu bazı popüler borsalar Binance ve WazirX’tir.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARD DERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]Feragatname: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ticaret veya finansal tavsiye değildir[/geo_alert]

 

 

 

[highlight] WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, WINkLink ‘ WIN’ Coin Nedir ? WIN Coin projeleri, WIN Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı WINLink Fiyat Tahminleri ve Analizleri! WIN Coin grafik, WIN Coin Analiz, Wın Coin Yorum, WIN Coin yorumları, [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!