STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz!

STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!
STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini! Detaylar makalede ..

STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini! Kripto para piyasasının bir başka kripto parası, sadece fiyat artışı nedeniyle sabahtan beri bazı yatırımcıları cezbetmektedir. Madeni paraya ilgi gösteren ve bu madeni paradan büyük bir fiyat bekleyen birçok insan var. Piyasanın bazı şaşırtıcı ve büyüyen coinlerini paylaştık ve şimdi piyasaya eklenen, piyasanın Standard Tokenization Protocol (STPT) coin olarak bilinen başka bir coin’i paylaştık. Bugün, madeni para inanılmaz bir cazibe yarattı ve yatırımcılar da madeni paraya ilgi gösteriyor. Ayrıca piyasada bir cazibe haline gelen piyasanın bazı paralarını da kontrol edebilirsiniz. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

 

Bununla birlikte, yatırım yapabileceğiniz çok sayıda madeni para var ve yatırım yaptıktan sonra madeni parayı önümüzdeki birkaç yıl boyunca elinizde tutmak istiyorsunuz, bu nedenle bugün piyasanın en trend madeni paraları listesinde dolaşan madeni paralar da var ve çeşitli sitelerden de inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte, madalyonun önümüzdeki yıl herhangi bir zamanda değiştirilebileceğini ve fiyatla birlikte gelecekte işlem hacminin ve beklenen fiyatın da değişeceğini belirtmek önemlidir, bu nedenle fiyat tahmininin sabit olmadığını unutmayın. çünkü her an değiştirilebilir. Bu nedenle, mevcut fiyat, şirket detayları, fiyat tahmini vb. dahil olmak üzere madeni para ve önemli detayları hakkında konuşacağız. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin (Standard Tokenization Protocol) Nedir?

Madeni para, küresel topluluklarda dijital varlıkların bu şekilde oluşturulmasını ve kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış merkezi olmayan bir ağ kurmayı hedefliyor. Tokenize edilmiş varlıkların sahipliğinin nasıl üretildiğini, gönderildiğini, kabul edildiğini, yayınlandığını ve gerekli düzenlemelere uyulurken nasıl elde edildiğini tanımlar. Coin’i Blockzone.com gibi birçok platformda kullanabilirsiniz ve platformda kullanıcıların bounty, Micro Token Offers, Airdrops ve sanal stake etme gibi bazı etkinliklere katılmalarını sağlar.

Madeni para, şu anki CEO ve Standart Tokenizasyon Protokolü’nün kurucusu olan Minhui Chen tarafından kuruldu. Madeni para Şubat 2019’da kuruldu ve o zamandan beri şirketi madeni parayı idare ediyor. Coinmarketcap’ta madeni parayla ilgili çok daha fazla bilgi mevcuttur. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin Fiyat Tahmini

Coinin ortaya çıkmasının pek çok nedeni var ancak trendin en önemli sebebi coinin fiyatının hızla artması ve bugün %4,44 oranında değişmiş olması. Pek çok kişi bu coine yatırım yapmayı planlıyor çünkü piyasa son zamanlarda inanılmaz performansını gösteriyor ve birçok coin önümüzdeki yıllarda artmaya hazırlanıyor. Kaynaklara göre madalyonun şu anki fiyatı 0.1901 USD ve 619.983.099.68 USD işlem hacmi ile son 24 saatte coinin fiyatı -%4.44 oranında değişti.

Sadece bu değil, aynı zamanda hızla, coinin fiyatı yüksek seviyeye ulaşıyor ve önümüzdeki günlerde hype’a ulaşıyor ve bu nedenle, bu coine yatırım yapanlar fiyatı tutabilir ve ayrıca bu coini satabilirlerse satabilirler. düşük fiyata satın aldı. Şu anda, madeni para #197’de işlem görüyor ve 232,395,529,87 USD’lik bir piyasa değerine sahip. Şimdi ise coinin fiyat tahmini gibi detaylarını paylaşacağız. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin Fiyat Tahmini 2021

Şimdi sizlere coinin fiyat tahminini paylaşacağız ve bunun sadece önümüzdeki günlerde değişebilecek bir fiyat tahmini olduğunu söylemek isteriz. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç yıl boyunca madeni parayı elinizde tutmayı planlıyorsanız, önümüzdeki yıllarda fiyat kesinlikle artacak ve kullanıcılar inanılmaz getiriler elde edecekler. Uzman tavsiyesine göre, madeni paranın fiyatı 2021 yılı sonuna kadar yaklaşık 0.2783015945 USD’ye ulaşacak. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

Standard Tokenization Protocol) Fiyatı

0.153 $
Fiyat Değişimi 24s$-0.03893

%20.28
24s Düşük / 24s Yüksek
0.1484 $ /
0.1923 dolar
İşlem Hacmi 24h391.349.400.59 $

%41.98
Hacim / Piyasa Değeri2.12
Pazar Hakimiyeti%0.01
Pazar Sıralaması#292
Standart Tokenizasyon Protokolü Piyasa Değeri
Piyasa değeri184.627.197,91 $

%21,48
Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri293.718.673.42 $

%21,48

STPT Coin Fiyat Tahmini 2022

Bu paragrafı okuyorsanız ve bu madeni para hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çeşitli web sitelerini ziyaret edebilir ve madeni paranın fiyat tahminini karşılaştırabilirsiniz çünkü sayfaların çoğu, çeşitli uzmanların bağlantıları nedeniyle her zaman aynı tahmini yazar. Bu madeni parada da aynı şey geçerli ve önümüzdeki yıllarda bu madeni paradan biraz daha fiyat bekleyebiliriz. Fiyat tahmini hakkında konuşursak, kripto paranın fiyatı yıl sonuna kadar 0.3139103106 USD civarında olabilir.

STPT Coin Fiyat Tahmini 2023

Her zaman olduğu gibi, 2025’e ulaşana kadar madalyonun fiyatını paylaşmaya devam edeceğiz ve bu, günün son tahminimiz olacak. Kaynaklara göre, coinin fiyatı yıl sonuna kadar yaklaşık 0.3942810379 USD olarak değiştirilebilir ve önümüzdeki yıllarda biraz daha fiyat bekleyebiliriz. İlerleyen yıllarda fiyatın da değişebileceğini ve büyük kayıplarla karşılaşabileceğinizi unutmayın. Coin ile işlem yapmadan önce, yatırımcıların bir uzmandan tavsiye almalarını öneriyoruz.

STPT Fiyat Tahmini

STPT Coin Fiyat Tahmini 2024

Bu, günün 2. son tahminimiz ve madeni parayı tutmayı düşünüyorsanız, düşüncenizi planlamaya dönüştürebilirsiniz çünkü birçok yatırımcı madeni parayı tutmak için aynısını yapıyor ve birçok uzman fiyatın kesinlikle değişeceğini iddia ediyor. önümüzdeki yıllar. Kaynaklara göre, madeni paranın fiyatı yıl sonuna kadar 0,4797625984 USD civarında olabilir ve önümüzdeki yıllarda fiyatın değişmesi için çok daha fazla şans var.

STPT Coin Fiyat Tahmini 2025Şimdi de büyük bir değişim görebileceğimiz ve tüccarın büyük bir kar elde edebileceği günün son tahminimizi paylaşacağız. Eh, madeni para her zaman eskisi gibi sabit kalmıyor ve şu koşulla birlikte, madeni paranın fiyatı kesinlikle değişecek, ancak şirkete göre zarar veya kar edecek ve daha sonra fiyat sabitlenecek. Uzmanın tavsiyesine göre, fiyat yıl sonuna kadar yaklaşık 0,5799597196 USD olarak değiştirilebilir.

Çözüm

Şimdi, sonuç, madeni parayı önümüzdeki birkaç yıl boyunca satın almanın veya tutmanın güvenli olacağını, ancak her zaman şansın işe yaramadığını ortaya koyan her makalenin en önemli konusudur. bu, yatırımcılar bazı büyük kayıplarla karşı karşıya kalabilir. Eh, bazı uzmanlar, şirketin madeni paranın fiyatını elde etmek için başka şirketlerle ilgileneceğini veya yatırım yapacağını ortaya koyuyor ve madeni paranın artması için birçok olasılık olduğunu görmek şaşırtıcı olacak. Bu paraya yatırım yapabilirsiniz ancak bundan önce yatırımcıların bir uzmandan daha iyi tavsiye almalarını öneriyoruz. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin Temel Analizi

Proje Adı
Standart Tokenizasyon Protokolü
Hisse senedi sembolü
STPT
Kör. Fiyat
0.1359864
Kör. Arz/Toplam Arz
1942420283.0270672
Lansmandan Beri Yatırım Getirisi
Veri yok
Lansman tarihi
Veri yok
Resmi internet sitesi
https://stp.network/

STPT (Standart Tokenizasyon protokolü) belirteci, çeşitli topluluklarda dijital varlıkların keşfedilmesini ve kullanımını destekleyecek merkezi olmayan bir ağ oluşturmayı amaçlayan STP ağının yerel ERC-20 belirtecidir. İlk iş olarak STP ekibi, diğer pazarlara gitmeden önce projeyi Güney Kore, ABD ve Çin’de tanıtmaya çalışıyor. STPT, mevcut düzenlemelere uyar ve ayrıca tokenize edilmiş varlıkların mülkiyetinin oluşturulma, işlem görme ve alınma şeklini belirler.

Kullanıcılar, çeşitli blok zinciri ağlarındaki çok zincirli varlıklara ve yeni finansal ürünlere, ancak aşırı ücretler ve aşırı teminatlandırma olmaksızın erişebilir. Kullanıcılar, teminatı sabit para biçiminde kilitleyerek varlığı belirtebilir. STPT, kilitlenen fonları aldıktan sonra yakılabilir.

Ekosistem içinde STPT jeton, platformun hizmetleri için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir, ancak aynı zamanda sahiplerinin Blockzone.com gibi platformlarda airdrop, mikro teklifler ve sanal bahislerde yer almasına da izin verir. Projenin gelecekteki hedefi, kullanıcılara, ortak uyumluluk taleplerini (KYC, AML, akreditasyonlar, vb.) onaylamak ve ayrıca ihraççıya özel gereksinimlerle uyumluluk için protokolün zincir üstü Uyumluluk Doğrulayıcısını kullanma fırsatı sağlamaktır.

İlk arz 2 milyar dolar, ancak tokenler İş Kanıtı, Mikro Token Teklifi, Hızlı Kilit Açma programlarına göre her gün yandıkça, miktar sürekli düşüyor. Aynı zamanda, tüm arzın Şubat 2023’e kadar biteceğini söyleyerek belirteçler programa göre serbest bırakılıyor.

Şu anda proje ekibi, farklı platformlarla token entegrasyonu üzerinde çalışıyor ve ayrıca aktif olarak küresel şirketler ve projelerle ortaklıklar arıyor. STPT’nin bir diğer kısa vadeli hedefi, tüm dünyada ademi merkeziyetçiliği ve toplam dağıtımı teşvik etmek için Elçi Programlarını başlatmaktır. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin Canlı Fiyat Tablosu

2021’in başından beri, token fiyatında çok fazla bir fiyat artışı olmadı. STPT’nin değeri pek değişmedi ve kripto piyasası genel olarak düşüş hareketleri yaşarken yükseliş trendlerini gösterdiği Şubat ayının ortasına kadar 0.02 $ seviyesinde kaldı.

Nisan ayında token fiyatı 0.12 dolara ulaştı ve ardından hızla düşmeye başladı, önce Mayıs ayında 0.07-0.08 dolar seviyesine ulaştı, ardından Temmuz ayında 0.05-0.04 dolara düştü. Ancak Temmuz ayının sonunda göstergeler yeniden yükselmeye başladı ve STPT tokenlerini Eylül ortasında 0,06 $ değerinde yaptı ve ardından jeton 6 Ekim’de 0,2 $’a fırlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Analistlerin çoğu, fiyatın zamanla artmasını ve varlığın bir yıl sonra %61 kâr getirmesini bekleyerek, iyi bir uzun vadeli yatırım olduğunu düşünüyor. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

STPT Coin Teknik Analizi

Standart Tokenizasyon Protokolü kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu STPT alım-satım derecesini görebilirsiniz. STPT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır – Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Özet

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, Standart Tokenizasyon Protokolü (STPT) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki STPT fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Standart Tokenizasyon Protokolü projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini! 

SwapSpace Hakkında

SwapSpace, 450’den fazla kriptoyu hem sabit hem de değişken oranlarla takas etmeye izin veren bir kripto para birimi değişim toplayıcıdır. Piyasadaki büyük kripto borsalarının oranlarını ekranda topluyoruz ve kullanıcılarımızın en çok beğendikleri seçeneği karşılaştırmasına ve seçmesine izin veriyoruz. Ortakların oranlarına herhangi bir ücret eklemiyoruz, bu da SwapSpace üzerinden alışverişleri karlı hale getiriyor. Değişim süresi, 10 dakikadan başlayarak hiçbir entegre hizmetimizden daha uzun değildir. SwapSpace desteği 7/24 çalışır. STPT Coin Nedir? (Standard Tokenization Protocol) STPT Coin Geleceği! STPT Teknik ve Temel Analiz! STPT Fiyat Tahmini!

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!