NEO Coin Nedir? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin En Kapsamlı Analiz ?

NEO Coin Gelecekte Ne Olur
NEO Coin Gelecekte Ne Olur
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto alanındaki en büyük borsalardan ve yeni kurulan şirketlerden bazıları Çinli geliştiriciler tarafından oluşturuldu ve NEO kesinlikle bunların arasında yer alıyor.

Ancak gelecekte NEO’dan ne bekleyebiliriz? Neo fiyatı 5 yıl içinde yükselecek mi yoksa düşecek mi?

Bu Neo fiyat tahmini makalesinde, sizi gelecekteki fiyat tahmini ve olasılıkları hakkında bir yolculuğa çıkaracak. Şimdi bu Neo fiyat tahmini incelemesinde ayrıntılara bakalım.

genel bakış

Kripto paraNeo
JetonNEO
Fiyat47.6700 $
Piyasa değeri3.377.538.742.000 $
Dolaşım kaynağı$ 70.530.0000
Işlem hacmi 505.282.493.0000 $
Tüm zamanların en yüksek seviyesi$ 198.3800 15 Ocak 2018
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0.0783 21 Ekim 2016

Neo Coin Temel Analiz

NEO bir blok zinciri dijital varlıkların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi için platform. Mevcut işlemlerle ilgili veri zinciri birbirinden bağımsız farklı bilgisayarlarda tutulur. NEO kripto para birimi ile yürütülen tüm işlemler, sahibi ve işlemi tanımlayan bu veri blokları tarafından kontrol edilir.

Proje 2014 yılında Da Hongfei tarafından başlatıldı ve 2017 yılında NEO olarak yeniden markalanmadan önce orijinal olarak AntShares olarak adlandırıldı. Bugün, arkasında büyük bir topluluk bulunan en iyi kripto para birimlerinden biridir.

 

Neo Coin Fiyat Tahmini 2021

Ayılar piyasayı elinde tutarken NEO, 2021 yılına Ocak ayının ilk gününde 14.66 $ fiyatıyla başladı. Daha sonra bir yükseliş trendinin ardından, fiyat Nisan ayında 50 doları kırdı ve sonunda birkaç gün içinde 100 doları aştı.

NEO topluluğu, kullanıcılarını ve benimseme oranını artırarak çok yönlü büyümüş olabileceğinden, NEO fiyatı 2021’de yüksek olacaktır. NEO, 2021 yılına kadar ilk 10 kripto para biriminden biri olmak için büyük bir potansiyele sahip. O zamana kadar NEO fiyatı da yeni bir zirveye ulaşacaktı. Ancak piyasa oynaklığı bir dönüş alırsa, NEO küçük kayıplara uğrayabilir ve değer 200 dolara ulaşabilir.

NEO  Coin Fiyat Tahmini 2022

NEO, yılı 140.02$ ile başlatabilir. Bir miktar fiyat düşüşü ile 2022’nin ortasına kadar 164.12 ila 220 $’a ulaşabilir. Ancak NEO, birkaç ay boyunca 220$ ile 248.75$ arasında işlem görecekti. NEO, 2022’nin sonunda 258,82 dolara ulaşabilir.

NEO Coin Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

NEO sıralamada yükselebilir, dünyanın en büyük kuruluşlarıyla iyi anlaşmalar ve ortaklıklar elde edebilir. NEO her zaman benzersizliğini kanıtladı ve bu, işler iyi gitmediğinde bile NEO hayranlarının bağlı kalmasına yardımcı oldu. Bu, NEO’nun önümüzdeki günlerde oyunun kurallarını değiştirebileceğini kanıtlıyor. 2025 yılına kadar Neo, 555 dolara ulaşabilir.

NEO Coin Piyasa Tahmini ve Yorumları

Kripto tüccarları veya yayınları tarafından verilen tahminlere bakarak NEO’nun geleceğine bir göz atalım:

Wallet Investor

Wallet Investor, NEO’nun 2021 sonunda 172,33 ABD Dolarına ulaşabileceğini tahmin etti. Ayrıca, NEO’nun 2025 yılına kadar 335,74 ABD Dolarına ulaşabileceğini düşündükleri 5 yıllık bir projeksiyon sundular.

Long Forecast

LongForecast’e göre, NEO’nun fiyatı Mayıs 2021’de 255 ila 317 dolar aralığında olacak ve fiyatın 2025’in ortasına kadar 209 ila 259 dolar arasında düşmesi ve ticaret yapması bekleniyor.

Crypto Ground

Crypto Ground’a göre, 5 yıl içinde NEO 293,86 dolara kadar çıkabilir.

DigitalCoinPrice

Platformun analistine göre, NEO fiyatı 2021’in sonunda 172.33$’ı, 2025’in sonunda ise 335.74$’ı görebilir.

Neo Coin Genel Tahminleri

Fütüristik düşünceler, NEO’yu potansiyel bir ekonominin temeli haline getirmeye dayandıklarından, esas olarak NEO’nun yaratıcılarını motive eder. Hedeflerine ulaşmada, bir Bizans hata toleransı algoritması için geleneksel iş kanıtı ve hisse kanıtı doğrulama algoritmalarını zaten attıkları için çok proaktifler,

Bu, işlem hızı ölçeklenebilirliğini geliştirirken ağın kötü aktörlere karşı duyarlılığını azaltmak için tasarlanmıştır. Bu tür gelişmeler NEO’yu en çok aranan kripto para birimlerinden biri haline getiriyor. 2021’in sonuna kadar 160 ila 180 dolar işaretine ulaşmak için yukarı doğru düşebilir.

 

NEO Coin Geçmiş Yıllardaki Fiyatları – Analizleri

2017

NEO daha önce Antshares olarak adlandırılıyordu, bu nedenle fiyat analizimize 2017’deki yeniden markalamadan başlayacağız. Şirket yeniden markalaşmayı tamamlayıp NEO haline geldikçe madalyonun fiyatı 1 dolardan 7 dolara yükseldi. Madeni parayı duyduğunda, kripto topluluğu agresif bir şekilde NEO’yu satın almaya başladı. Kripto para Ağustos ayında 40 dolara ulaştı ve NEO’nun piyasa değeri 2 milyar dolardı.

Birkaç ay boyunca NEO, 20 ila 40 dolar arasında işlem gördü. Ardından Aralık 2017’de, piyasadaki neredeyse tüm diğer dijital varlıklarla birlikte hızla büyümeye başladı. O sırada piyasaya alıcıların genel akışından yararlanmanın ötesinde.

2018

NEO’nun büyümesi, o sırada en büyük aktif kripto borsası olan Bithumb’da listelenmesiyle hızlandı. Sonuç olarak, Ocak ayının ortasında, madeni para ATH’sine ulaştı.

Piyasa düşüşe geçtiğinde NEO düşmeye başladı. Mart 2018’de dijital para yaklaşık 52 dolara mal oldu, ancak tekrar 40 dolara düşmeden önce 76 dolara geri dönmeyi başardı. Nisan, NEO’nun sağlam bir büyüme gösterdiği ve 83 dolara ulaştığı son ay oldu. Bundan sonra, madeni para yavaş yavaş düşmeye başladı ve 2018’in sonunda NEO’nun oranı 7 dolardı.

Nisan 2019’da Bitcoin yeniden büyümeye başladığında NEO 9 dolardan 12 dolara fırladı. Ayrıca NEO, işlem hızını ve ağın kararlılığını iyileştirmek için algoritmasını yükseltti. Ancak güncelleme, kripto paranın piyasa fiyatı üzerinde önemli bir etkiye neden olmadı. Haziran ayının sonunda madeni para 20 dolara ulaştı ve ardından 8 dolarlık fiyatına düştü.

2019

Çok fazla dalgalanma olmayan NEO fiyatı, yıl boyunca 7 ila 8 dolar arasında işlem gördü. Ancak fiyat, 11 doların üzerindeki yılın en yüksek seviyelerini ezdi, ancak yıllık ticareti 8 dolar civarında kapatmak için düştü.

2020

2020’deki Neo jeton oranları oldukça önemli bir geçmişe sahiptir. 2020’nin birinci çeyreğinde (Q1), bir zamanlar en yüksek performans gösteren kripto para birimiydiler ve şu anda sektörde ilerleme gören en büyük kriptolar arasındalar.

2020 yılında Neo fiyatları oldukça önemliydi. Ocak ayında fiyat yaklaşık 8 dolardı. Ancak satın alma baskısı Neo fiyatını yükseltti ve Ocak ortasına kadar kripto para 17$ civarında işlem görüyordu.

Neo madeni para oranları Mart ayının ilk çeyreğinin sonunda çöktü ve Mart ayı sonuna kadar yaklaşık 5 doları buldu. 2020’nin birinci çeyreğinde (Q1), bir zamanlar en yüksek performans gösteren kripto para birimleriydi.

2020’nin ikinci çeyreğinde fiyatlar tekrar toparlanmaya başladı. Neo fiyatı, Haziran ayının sonunda 12.5 $ ‘lık bir zirve fiyatına ulaşmak için 2. çeyrek boyunca hızlı, yavaş ve geçici bir şekilde hareket etti. Neo, Temmuz ayının başından bu yana küçük bir fiyat düşüşü gördü ve onu 10$ köşesine itti. Alternatif inişler ve çıkışlar, fiyatı yanal bir harekete koordine eder.

NEO, Ağustos başında 12.56 dolardan işlem görüyordu ve istikrarlı bir şekilde yükselmeye başladı. Dramatik bir şekilde, fiyat Ağustos sonunda 22.12 dolara ulaştı.

Fiyat Eylül ayı başlarında düşmeye başladı ve 17.93 dolara ulaştı. Daha sonra, fiyat küçük dalgalanmalar gördü ve Eylül ortasında 24.18 dolara ulaştı ve Eylül sonunda 19.53 dolara düştü.

Altcoin, Ekim ayı başlarında 18.22 $ fiyatıyla işlem görmeye başladı ve daha sonra fiyat düşmeye başladı ve Ekim ortasında 16.95 $’a ulaştı. Ekim sonunda NEO 14.75 dolardan işlem görüyordu.

Yükseliş notunun ardından NEO, Kasım ayının başında 15.70 dolar civarında işlem görüyordu ve ardından Kasım sonunda 18.12 dolara yükseldi.

NEO, fiyatı Aralık ayı başlarında 17.78 dolara ulaştığı için düşmeye devam etti. Fiyat düşüşü nedeniyle NEO, Aralık 2020’nin sonunda 14.36 dolara ulaşmayı başardı.

 

SSS

Neo Coin Fiyatı 2021’de Ne Olacak?

Aralık 2021’e kadar Neo fiyatının 45$ civarına çıkması bekleniyor.

Neo iyi bir yatırım mı?

Neo, şüphesiz en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biridir, ancak yatırım yapmaya karar verdiğinizde kapsamlı bir araştırma yapın.

Neo’nun bir geleceği var mı?

Harika bir kullanıcı ve geliştirici topluluğuyla Neo, gelecekte çok yönlü büyüyecek.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

[highlight] Feragatname: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ticaret veya finansal tavsiye değildir [/highlight]

 

[highlight] NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar…  NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar… NEO Coin Nedir ? NEO Coin Gelecekte Ne Olur? NEO Coin ne zaman çıktı? NEO Coin kaç dolar olur? NEO Coin Geleceği, NEO Coin yorumlar…  [/highlight]

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!