NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !

NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !
NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, detaylar makale de.. NEM veya Yeni Ekonomi hareketi, gelişmiş bir blok zinciri kendisine ‘Akıllı Varlık Blok Zinciri’ diyor. Varlıkları ve verileri karşılaştırmalı bir maliyetle kolayca yönetmenin verimli bir yolunu arayan platform, ölçeklenebilirlik ve hıza yönelik olarak oluşturulmuştur. Teknolojik olarak gelişmiş bir blok zinciri geliştirmeyi amaçlıyor.

NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !

NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, Bu yazımızda kısaca XEM’den bahsedeceğiz. fiyat tahmini 2021 ve sonrası için. Sonunda XEM’in iyi bir yatırım olup olmadığını net bir şekilde göreceksiniz. XEM, son zamanlarda önemli ölçüde büyüyen ve bu nedenle tüccarların toplu olarak dikkatini çeken NEM için yerel tokendir. Ayrıca, yaklaşan fiyat hareketleri, portföyünüzde bir miktar tutmanıza neden olabilir.

 

genel bakış

Kripto paraNEM
JetonXEM
Fiyat (Basım Zamanında)0,3286 $
Piyasa kapitalizasyonu2.957.380.125 $
Dolaşan Tedarik8,999,999,999 XEM
Tüm Zamanların En Yüksek$2.09 (4 Ocak 2018)
Tüm Zamanların En Düşük0,000783 ABD doları (15 Eylül 2015)

NEM’in Temel Analizi

NEM açık bir kaynaktır kripto paraÖncü kripto para birimlerinin temel işlevselliğini oluşturan token. Tedarik zincirleri, mülkiyet kayıtları ve kripto para birimleri için bir platform sunar. Kriptografi kullanarak işletmeler ve bireyler için çözümler sunar.

Biliyor musunuz? NEM, işlemleri doğrulamak için Önem Kanıtı adlı benzersiz bir fikir birliği algoritması kullanır ve bir cüzdan olan NANO cüzdanını kullanır.

Evet, NEM, Önem Kanıtı ve hasat kullanarak daha iyi bir blok zinciri oluşturmayı hedefliyor. aksine PoW, madencilerin ve bahisçilerin ödüllendirildiği PoS, PoI, kişinin NEM ekosistemine ne kadar yatırım yaptığına önem verir. Cüzdanda ne kadar fazla XEM parası varsa ve uzun tutma süresi, buna göre ödüllendirilecektir.

 

NEM Fiyat Tahmini 2021

XEM, 2021 yılına 0,20 $ gibi düşük bir fiyatla başladı. Ayrıca para birimi dramatik bir şekilde yükselmeye başladı. NEM, yazılımının belirli geliştirmelerine ve yükseltmelerine odaklanabilir ve yatırımcıların yanı sıra daha fazla kullanıcıya ulaşması beklenebilir. Ayrıca, kesintisiz hizmetler için özelliklerinin iyileştirilmesine de odaklanabilir. 2021’in sonunda, NEM’in 7 $ gibi yüksek bir fiyatla işlem görmesi bekleniyor.

NEM Fiyat Tahmini 2022

NEM, 2022 yılını 7.8 dolarlık bir işlem değeriyle açabilir. Boğalar ayılar üzerinde kontrol kurarsa ve piyasayı daha uzun süre elinde tutarsa ​​fiyat daha da yükselebilir. Özelliklerini geliştirerek ve kullanıcı dostu hale getirerek yatırımcıların zihnine ulaşabilir. 2022’nin sonunda NEM, 16 dolardan işlem görebilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

Önümüzdeki 5 yıl içinde NEM, dünyanın en iyi 10 para birimi arasında yer alabilir. Daha yeni teknolojileri uygulayarak pazarlamacıları ve kullanıcıları emebilir. Protokolünü zenginleştirmek için diğer projelerle belirli ortaklıklara odaklanabilir. 5 yılın sonunda en yüksek NEM fiyatı 35$ olabilir.

NEM için Piyasa Tahmini

WalletInvestor

WalletInvestor’a göre, NEM iyi bir uzun vadeli yatırımdır ve önümüzdeki yıl 0,337 dolardan 0,481 dolara çıkabilir. Ayrıca, fiyat 2026’nın sonunda 1.269 dolara ulaşabilir.

DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice’a göre XEM, 2021’in sonunda ortalama 0,49808 $ ve 2025’in sonunda 1,02 $’dan işlem görecek.

TradingBeasts

TradingBeasts’e göre, NEM fiyatı 2021’in sonunda 0,5 dolar olabilir ve 2024’ün sonunda 0,639 dolardan işlem görebilir.

Longforecast

Uzun tahmine göre, fiyat 2021’in sonunda 0,33 ila 0,43 ABD Doları arasında işlem görebilir ve 2025’in ortalarında fiyat 0,17 ABD dolarına düşebilir.

Genel Fiyat Tahmini

XEM, 2021 yılına 0.20 $ değişim değeriyle başladı. Yükseliş notunda, fiyat istikrarlı bir şekilde artmaya başladı. NEM, işbirliklerine önemli ölçüde odaklanırsa yeni bir zirve oluşturabilir. İşletmeler ve bireyler için çözümler sunmayı amaçladığı için fiyat ve piyasa değeri yoğunlaşabilir ve daha fazla kullanıcı ve yatırımcı edinebilir. 2021’in sonunda, NEM’in 0,5 ila 0,6 ABD Doları arasında işlem göreceğini varsayıyordu.

 

Tarihi Pazar Geçmişi

2015

NEM, coinmarketcap’e göre 0.0002 $ işlem değeri ile 01 Nisan 2015 tarihinde kripto piyasasında ortaya çıktı. Madeni para, yatırımcıların aklını ele geçiremediği yıl boyunca belirli değişikliklerle sürekli olarak sabit kaldı. 2015 yılını 0.0001$ gibi düşük bir fiyatla kapattı.

2016

XEM, 2016 yılına 0,0001$ fiyatla girdi. Fiyat, belirli değişikliklerle birkaç ay boyunca aynı eğilimi sürdürdü. Daha sonra fiyat istikrarlı bir şekilde 0,010 dolara yükseldi ve düşmeye başladı. Fiyat, 2016 yılını sona erdirmek için Aralık ayına kadar 0,003 doların en düşük seviyesine ulaştı.

2017

XEM, 2017 yılını 0,003$ gibi oldukça düşük bir fiyatla açtı. Daha sonra para birimi Mayıs sonunda 0,23 dolara yükseldi ve Temmuz ayına kadar 0,11 dolara düştü. Fiyat Eylül ayına kadar tekrar 0,29 dolara ulaştı ve birkaç ay boyunca sabit kalmayı başardı. Ayrıca, fiyat yukarı yönlü bir yörüngeyi tetikledi ve Aralık sonunda 0,94 dolara önemli ölçüde yükseldi ve 2017 yılını kapattı.

2018

Yükseliş notunda, NEM 2018 yılından önce 1.23 $ ‘lık yüksek bir fiyatla geldi. Ayrıca madeni para büyük ölçüde 2,09 dolara yükseldi ve 4 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Bununla birlikte, para birimi yeniden test edemedi ve birkaç güney Asya ülkesi kripto düzenlemelerini sıkılaştıracağını açıkladığında fiyat Mart ayına kadar 0,21 dolara daha da düştü. Daha sonra token bir düşüş trendi başlattı ve 2018 yılını tamamlamak için Aralık ayına kadar 0,06 dolara kadar düştü.

2019

NEM, 2019 yılına 0.06 $ işlem değeri ile devam etti. Piyasa tamamen ayıların kontrolünde olduğundan ve yıl boyunca 0,04 ila 0,09 ABD doları arasında gezindiği ve Aralık ayına kadar 0,03 ABD dolarına düştüğü ve yılın ticaretini tamamladığı için para birimi iyi performans göstermedi.

2020

Kapsamlı bir geri çekilme ile NEM, 2020 yılına 0,03 dolarlık bir işlem değeriyle başladı. Daha sonra para birimi Şubat ayına kadar istikrarlı bir şekilde 0,07 ABD dolarına toparlandı ve para birimi, dünya çapındaki Covid-19 salgını nedeniyle kripto piyasası çöküşünün bir parçası olarak Mart ayına kadar 0,03 ABD doları destek seviyesine ulaştı. Etkili bir şekilde, para birimi Eylül ayına kadar 0,15 dolara tırmandı ve Aralık ayında 0,28 dolara yükseldi ve 2020 yılını 0,21 dolarlık bir değişim değeriyle kapattı.

NEM madenciliği yapılabilir mi?

Hayır, NEM madenciliği yapılamayan bir kripto para birimidir.

NEM’i benzersiz bir para birimi yapan nedir?

NEM, kendi Önem Kanıtı konsensüs algoritmasını kullandığı için benzersiz bir kripto para birimidir.

NEM yatırıma değer mi?

Evet, geleceğe yatırım yapmayı düşünüyorsanız NEM iyi bir yatırımdır.

NEM ticareti nerede yapılır?

NEM, Bithumb, VCC Exchange, Poloniex ve daha pek çok değişim platformunda alınıp satılabilir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER !

 

 

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

[geo_alert style=”1″ color=”warning” ]Feragatname: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ticaret veya finansal tavsiye değildir[/geo_alert]

 

 

[highlight] NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri, NEM (XEM) Coin Gelecekte Ne Olur ? NEM (XEM) geleceği, XEM coin fiyat tahmini- tahminleri, XEM coin yorum ve analizleri,  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!