Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz!

Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz!
Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Detaylar makale de.. Binance Kripto Para Borsası, ticaret yapmak için en çok tercih edilen platformlardan biri? Cevabınız evet ise, Binance Coin (BNB), işlem ücretlerini ödemek için kullanılan bir yardımcı token görevi gören yerel kripto paradır. Binance’in DEX platformu Binance Smart Chain’in (BSC) hızla benimsenmesi, BNB fiyatını olumlu yönde etkiledi.

Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz!

Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Bitcoin gibi diğer varlıklarla alınıp satılabilen madeni para, Ethereum, vb. 2021’de yaklaşık %1400 ralli yaptı ve birçok güçlü eli çekti. Başlangıçta bir ERC-20 jetonu olarak piyasaya sürülen BNB, daha sonra kendi blok zinciri Binance Chain’e taşındı.

İlginç, doğru! Şimdi kısa bir girişten sonra, biraz BNB parası tutmak ister misiniz? Yine de gelecekteki fiyat hareketlerinden emin değil misiniz veya bunun iyi bir yatırım seçeneği olup olmadığını bilmek mi istiyorsunuz?

Endişelenmeyin, bu kompozisyon token, önceki fiyat hareketleri ve piyasada devam eden gelecek tahminleri hakkındaki tüm bilgileri toplamayı amaçlıyor.

Önce Binance hakkında bazı temel bilgilerin katmanlarını soyalım.

Ayrıca Shiba Coin Nedir ve Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

genel bakış

Kripto paraBinance
JetonBNB
Fiyat306.000 $
Piyasa değeri47.361.676.617.0000 $
Dolaşan Tedarik154.533.651.9000 $
Işlem hacmi 1.643.503.862.000 $
Tüm zamanların en yüksek$ 686.3100 10 Mayıs 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0.0398 19 Ekim 2017

Ayrıca Litecoin Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

Nedir Binance Para (BNB) ?

Binance Coin (BNB), Binance değişim platformunun kripto parasıdır. 2017 yılında CEO Changpeng Zhao tarafından kurucu ortak ve CTO Roger Wang ile başlatıldı. Binance adı, ikili ve finansın birleşimidir. 2019 yılında birçok işletme BNB’yi ödeme olarak kabul ediyor.

Ayrıca Cardano Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri makalemiz de ilginizi çekebilir!

Temel olarak, BNB belirteci, daha sonra merkezi olmayan bir blok zinciri varlıkları alışverişi haline gelen Binance değişim platformunun hizmetlerinde indirim kazanmanıza izin verir. BNB ayrıca kullanıcılara yeni cihazlarda kullanılacak gelişmiş özelliklere erişim imkanı sunar.

Ayrıca Gelecekte Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri makalemiz de ilginizi çekebilir !

BNB Fiyat Tahmini 2021

Fiyat Ocak ayının ilk haftasında 40 doları aştı ve istikrarlı bir yükselişin ardından bir ay içinde 50 doları kırdı. Fiyat aşırı bir yükseliş ivmesi kazandı ve sadece birkaç gün içinde 100 doların üzerine çıktı. O zamandan beri fiyat yükselmeye devam etti, bariyerleri 200 $, daha sonra 300 $ ve 400 $ seviyelerinde kırdı, ancak 12 Nisan 2021’de Tüm zamanların en yüksek seviyesi 637,44 $’ı kırarak tüm kripto para alanını şaşırttı. Hafif bir geri çekilmeye rağmen fiyat, hala güçlü bir şekilde 500 doların üzerinde işlem görüyor.

Ayrıca Enjin Coin Nedir ? Enjin Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir

Pazarlamacılar Altcoin’leri satın almaya odaklandıkça, BNB Haziran sonuna kadar 700$’a ulaşabilir ve fiyat daha da yükselebilir. Belirli dalgalanmalarla birlikte fiyat yıl boyunca 500$ ile 700$ arasında olmaya devam edebilir. 2021’in sonunda, BNB 800 dolardan işlem görebilir.

Ayrıca Death Cross ( Ölüm Kesişimi ) Nedir? Kapsamlı Bilgi makalemiz de ilginizi çekebilir

BNB Fiyat Tahmini 2022

BNB, 2022 yılına 700 dolarlık bir işlem fiyatıyla başlayabilir. Yükseliş notunda, Haziran ortasına kadar 1000 dolara ulaşması bekleniyor ve birkaç ay boyunca istikrarlı bir seviyede kalmaya devam edebilir. Fiyatın 2022 sonuna kadar 1800 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Ayrıca Ripple Gelecekte Ne Olur ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çelekebilir !

Binance Coin (BNB) 5 Yıllık Fiyat Tahmini

5 yıl içinde BNB yükselmeye devam edebilir ve yeni zirveye dokunarak önceki tüm fiyat rekorlarını kırabilir. Binance, Varlık Dönüştürme, Çapraz Teminat ve Fiyat Koruması gibi bazı özellikleri tanıttığı için yatırımcıların BNB’ye yatırım yapma konusundaki zihinlerini geliştirmek için ticaretine yeni özellikler getirebilir. 5 yıl içinde BNB 5000$’a ulaşabilir.

Ayrıca Holochain Nedir ? Holochain Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !makalemiz de  ilginizi çekebilir !

BNB Piyasa Tahmini 

WalletInvestor’a göre, Binance’in fiyatı gelecek yıl %17.31 artarak, önümüzdeki yıl 602.925$ ile 677.465$ arasında işlem görebilir. Fiyatın sürekli olarak mevcut işlem fiyatının üzerinde kalması ve 2026’nın sonunda 1395,85$’a ulaşması bekleniyor.

DigitalCoinPrice’a göre, BNB 2021’in sonunda 718$’a yakın bir fiyata ulaşacak. Fiyatın 2025’in sonunda 1427,49$’a ulaşması bekleniyor.

Longforecast analisti, fiyatın 2021 sonunda 934 ila 1159 dolar arasında bir eğilim gösterebileceğini ve bunun 2023’ün sonunda 1700 doları geçebileceğini tahmin ediyor.

Ayrıca Stellar (XLM) Coin Gelecekte Ne Olur? Kapsamlı Analiz! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Genel Tahmin

BNB fiyatı 2021’in başlamasıyla birlikte artmaya devam etti. Bazı dalgalanmalarla birlikte BNB, 2021’in sonunda 700 dolara ulaşabilir. Şirket herhangi bir yeni iyileştirme duyurursa fiyat artabilir. Geleceğe yönelik iyi bir yatırım olabilir. BNB, önümüzdeki 2-3 yıl içinde 1 bin dolara ulaşabilir ve sonunda 2025’in sonunda 2000 dolara yükselebilir.

Ayrıca Tron TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir !

BNB Tarihsel Pazar duyguları

2017

Binance coin, 25 Temmuz 2017’de 0$ işlem fiyatı ile piyasaya girdi. Daha sonra fiyat iyileşmeye başladı ve Ağustos sonunda 3 dolara ulaştı. Belirli dalgalanmalarla birlikte BNB, 2017’yi 8$’lık işlem fiyatıyla sonlandırdı.

2018

Fiyat Ocak 2018’de 23.25$’a yükseldi ve Şubat ayında 6$’a düştü. Daha sonra düşüş eğilimini tersine çevirerek, fiyat %200’den fazla arttı ve 2018’in ortasına kadar 16$’ı aştı. Ancak ralli kısa sürdü ve fiyat tekrar 5$’ın altına düştü ve 2018 yılı için yıllık ticareti kapattı.

2019

BNB fiyatı 2019 ticaretini 6 dolar civarında başlattı ve bir boğa rallisi başlattı. 2019’un ortasında, Haziran ayında fiyat 30 doları aştı, ancak fiyat Ekim ayına kadar 15 dolara düştü. Düşüşten bu yana fiyat benzer eğilimini sürdürdü ve 2019’un sonunda 15 doların altında işlem gördü.

2020

Fiyat Ocak ayında 13 dolardan yaklaşık 20 dolara yükseldi ve üst direnç seviyelerini kıran yeni bir zirve belirledi. Ancak fiyat Şubat ayında 25 dolara yükseldi ve bir sonraki hedefe yönelmeden önce, düşüş eğilimi piyasayı aştı.

Fiyat Mart ayında hızla 9 doların altına düştü, ancak bir dereceye kadar toparlanarak Nisan sonunda 18 dolara ulaştı ve Ağustos sonunda 23 dolara yükseldi. Şaşırtıcı bir şekilde, fiyat Eylül başında 19 dolara düştü ve Eylül ortasında 31 dolara yükseldi. Bitcoin’in fiyat rallisinin genişlemesiyle BNB, Kasım ayı sonunda 32 dolara yükseldi. Belirli fiyat dalgalanmalarıyla birlikte BNB, Aralık 2020’nin sonunda 37 dolardan işlem gördü.

Ayrıca Theta Coin Nedir ? Theta Coin Geleceği ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Crypton (CRP) Coin Nedir ? Gelecekte Ne Olur ? makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Ravencoin (RVN) Gelecekte Ne Olur! Ravencoin Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir !

SSS

Binance Coin (BNB) Merkezileştirilmiş, Merkezi Olmayan mı?

Binance Coin (BNB), Binance borsasının merkezileştirilmiş yerel madeni parasıdır, ancak aynı zamanda merkezi olmayan bir Binance Smart Chain platformu da kullanıma sunmuşlardır.

BNB iyi bir yatırım mı?

Evet. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda +%15,11’dir.

Binance Coin’i nereden satın alabilirim?

Coinbase, wazirX, Binance exchange ve daha fazlası gibi Binance Coin satın almak ve değiştirmek için birçok yer var.

2021’de BNB madeni parasının değeri ne olacak?

Birçoğu Binance Coin’in iyi bir yatırım olduğuna ve piyasadaki en güvenli kripto para birimlerinden biri olduğuna inansa da (esas olarak göreceli istikrarı nedeniyle). BNB Fiyatı Bin Dolara Ulaşabilir

Ayrıca Bitcoin Geleceği makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

 

[highlight] Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. Binance ( BNB) Coin Gelecekte Nasıl Olur ? BNB Fiyat Tahminleri Kapsamlı Analiz, BNB Coin ne olur? BNB Coin geleceği.. [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!