Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz!

Hedera Hashgraph - Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz!
Hedera Hashgraph - Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, işte detaylar..  HBAR Coin, 2021’de 1 Dolarlık Olabilir Mi?

Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz!

Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, işte detaylar..  HBAR Coin, 2021’de 1 Dolarlık Olabilir Mi? Birçok eleştirmen arasındaki tartışmalar, emisyonların kripto para üretim içerir yeryüzüne zarar verebilir. Böylece Dünya’nın sıcaklığını arttırır. şüphesiz madencilik büyük miktarda güç tüketen karmaşık bilgisayar yazılımı kullanmayı içerir. Bu güçlüklerin ortasında, pazar Hedera Network’ün gelişini gördü.

HBAR, bu ağın yerel kripto para birimidir. Piyasadaki çoğu kriptonun geleneksel eksilerini atlamayı vaat eden Hedera Network, düşük bant genişliği tüketimi ile Dünya’yı etkilemeden önemli kriptolar üretebilir. Bu nedenle doğaya duyarlı çoğu yatırımcının ilgisini çekmektedir.

HBAR’ın Daha Az Enerji Tükettiği Ve Sürdürülebilirliğe Doğru Bir Adım Attığı Için Yeşil Kripto Olarak Adlandırıldığını Biliyor Muydunuz?

Çevre dostu bir alternatif olarak kabul edilen Hedera Network, başka üstün faydalar da sunuyor. Bu ağ ve kripto ile, son derece güvenli bir sistemle ağ işlemleri ve mikro işlemler yapmak sadece bir tık uzağınızda.

yatırım yapmak istiyorum altcoin kâr ve sürdürülebilirlik sağlayabilir mi? Ama şimdi doğru hareket olup olmadığını merak ediyor musun? Karar verme yolculuğunuzu kolaylaştırmak için, burada HBAR’ın derin bir analizi, eğilimleri ve tahminleri bulunmaktadır.

 

genel bakış

Kripto paraHedera Hashgrafı
JetonHBAR
Fiyat0,2082 dolar
Piyasa değeri1.906.127.094.0000 $
Dolaşan Tedarik9.144.955.219.000 ABD Doları
Işlem hacmi 77.023.032.000 $
Tüm zamanların en yüksek$ 0,4484 15 Mart 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0,0099 2 Ocak 2020

Nedir Hedera Hashgraph (HBar)?

  • Hashgraph ağı, 2010 yılının ortalarında Leemon Bird tarafından ortaklaşa geliştirildi.
  • Ancak, ilk sürüm yedi yıl sonra, Temmuz 2017’ye kadar gerçekleşti.
  • Proje birkaç yıl sürdü ve Teksas’ta Hedera Hashgraph adlı bir şirket tarafından bulundu.
  • Daha yüksek işlem hızları ile bilinir ve istatistikler, saniyede yaklaşık 10.000 işlemin mümkün olduğunu söylüyor.
  • Bu nedenle Hashgraph, tüm ödemeler hızlı, adil ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebildiğinden, genellikle bir blok zinciri üstün olarak anılır.
  • Gelecekteki tokenler için basit bir anlaşma olan SAFT’ı vererek, ağ sadece üç yılda 124 milyon doları aştı.
  • HBAR’ın alınabileceği, satılabileceği veya değiştirilebileceği ondan fazla kripto borsası var.
  • Bazı ünlü borsalar Binance, Bittrex, Paybito ve OKEx’tir.

 

HBAR Coin Fiyat Tahmini 2021

HBAR fiyatı bu yıl 0,03 dolardan başladı ve ilk birkaç gün aynı derecede önemsiz kaldı. Ancak fiyat düşmeye başladı ve sonraki aylarda 0,1 dolara kadar yükseldi. Şu anda 0,2 dolar civarında seyrediyor. Bununla birlikte, boğaların para birimi için toparlanması ve 2021’in sonunda maksimum 1 $’a ulaşması bekleniyor. Ortalama fiyat 0,6 $ civarında olabilir. Alt uçta, 0,3 dolar civarında bir fiyata ulaşabilir.

HBAR Coin Fiyat tahmini 2022

Önümüzdeki yıl, fiyat rakamlarında daha fazla artış olması bekleniyor. Tahminler, HBAR’ın 2022 sonuna kadar işlem yapacağı ortalama fiyatın 1,2 $ olacağını söylüyor. Fiyat trendlerinin 1,5$’a yakın yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor. Eğilimler tersine dönerse fiyat 0,9 dolara kadar düşebilir.

Önümüzdeki Beş Yıl İçin Hbar Coin Fiyat Tahmini

Önümüzdeki beş yıllık tahminler, fiyat hareketlerinin grafiği yukarı taşıdığına inanıyor. 2022’nin sonunda ortalama 1,2 $ olan fiyatın, önümüzdeki beş yıl içinde 2 $’ın üzerine çıkması ve 2,29 $’a ulaşması bekleniyor. Bununla birlikte, madeni paranın görebileceği en düşük fiyat 2 dolara yakın olabilir. Ayrıca, kripto paranın önümüzdeki yıllarda 4 dolarlık yeni bir ATH’yi parçalaması bekleniyor.

Hbar Coin Genel Fiyat Tahmini

HBAR fiyatının önümüzdeki yıllarda yükselmesi ve yeni ATH’ye ulaşması bekleniyor. 2021’in sonunda HBAR’ın 0,8 dolara yakın bir fiyat rakamına ulaşabileceğini tahmin ediyoruz. Ancak 1$’lık dönüm noktasının 2022 yılına kadar gerçekleşmesi bekleniyor. Beş yılın sonunda en yüksek değer 4,5$, en düşük fiyat ise 1,5$ civarında olabilir. Ortalama fiyat, 2 dolarlık iyi bir rakam etrafında seyredecektir.

 HBAR Piyasa Fiyat Tahminleri

Şimdi farklı platformların HBAR’ın fiyat trendlerini nasıl tahmin ettiğini görelim.

Walletinvestor

Tahminlerine göre HBAR fiyatının grafiği istikrarlı bir şekilde tırmanması bekleniyor. Madeni paranın bu yılın sonuna kadar 0,6 dolarlık bir fiyata ulaşacağına inanıyorlar. Beş yıl sonra, fiyatın 3,2 dolara yaklaşması bekleniyor. Ve 1 doların bu yıl kolay olmayabileceğine kuvvetle inanıyorlar.

Digitalcoinprice

Hedera Hashgraph fiyatının eğriyi yukarı taşıyacağını ve gelecek yıl mevcut fiyatının iki katı olan 0,349 dolara ulaşacağını tahmin ettiler. Yakın gelecekte beklenen en yüksek fiyat 1,4 dolar civarında.

Govcapital.com

Govcapital’in HBAR fiyat tahminleri, fiyatın bu yılın sonuna kadar 0,7$ civarına ulaşmasının beklendiğini söylüyor. Fiyatın önümüzdeki beş yıl içinde yükselip 5 dolarlık yeni bir dönüm noktasına ulaşacağına inanılıyor.

 

Hedera Hashgraph – HBAR Coin Geçmiş Yıllardaki Fiyat Hareketleri

2019

Yıl, HBAR’ın ihmal edilebilir bir fiyat rakamıyla başladı ve birkaç ay boyunca aynı kaldı. Ancak, Eylül ayına kadar, kapanış fiyatının 0,03 ile 0,05 ABD Doları arasında hareket ettiği görüldü. Fiyat eğilimleri oldukça dalgalıydı ve 2019’un sonunda fiyat düştü ve 0,01 dolardı.

2020

Yıl 0,01$’lık bir fiyatla başladı ve ilk ay aynı kaldı. Ancak Şubat ayına kadar fiyat yükseldi ve 0,02 ile 0,07 ABD Doları arasında sallanarak yüksek bir seyir izledi. 2020’nin ortalarında, fiyat sabit bir şekilde 0,04 dolardan hareket ediyordu. Ancak 2020’nin sonunda fiyat tekrar 0.03 dolara düştü.

SSS

HBAR Coin yatırımı karlı mı?

Evet, güvenilir tahminlere göre HBAR fiyatının önümüzdeki yıllarda artması bekleniyor. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %267 civarındadır.

HBAR  Coin pirinci 2021’in sonunda 1 doları bulacak mı?

HBAR’ın 2022 yılına kadar 1 dolarlık bir fiyat rakamına ulaşması bekleniyor. Ancak eğilimler madeni parayı destekliyorsa, 2021’in sonunda 1 dolarlık dönüm noktasına ulaşılabilir.

HBAR Coin  fiyatı gelecekte çökecek mi?

Hayır. HBAR fiyatının yalnızca yukarı doğru hareket etmesi bekleniyor ve gelecekte çökmesi olası değil.

HBAR Coin iyi bir yatırım mı?

Hedera Hashgraph (HBAR), müthiş bir uzun vadeli yatırım fırsatı olarak kabul edilir ve muhtemelen ayı piyasası veya olumsuz ekonomik koşullar karşısında kar getirebilecek birkaç kripto para biriminden biridir. Hedera iyi bir yatırımdır çünkü teknolojisi diğer tüm kripto paralardan üstündür.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

 

[highlight] Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler.. Hedera Hashgraph – Hbar Coin Nedir? Hbar Coin Gelecekte Ne Olur? En Kapsamlı Analiz! Hbar Coin fiyat tahmini, gelecekte değerlenebilecek coinler,  yükselme potansiyeli olan altcoinler..  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!