Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı? İşte En İyi Kripto Paralar! Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı??2021’de Yatırım Yapılması Gereken En İyi 10 Kripto Para Birimi. 2020 bitmek üzere. 2020’nin özeti göz önüne alındığında, yıl kripto alanı için oldukça iyiydi. Pandemi döneminde yüksek düzeyde benimsenen piyasada çok olumlu haberler var.

İşte En İyi Kripto Paralar! Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı??

Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı? İşte En İyi Kripto Paralar! Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı??2021’de Yatırım Yapılması Gereken En İyi 10 Kripto Para Birimi. Aksine, kripto alanı fiyatta, piyasa değerinde vb. keskin bir düşüşe tanık oldu. Ancak bu, yatırımcıları fazla etkilemedi. Yeni yıl çok hızlı yaklaşırken, önümüzdeki yıl gelecek vaat eden kriptoları dört gözle bekleyelim. En İyi Kripto Paralar

Kripto alanında yeniyseniz ve ‘Hangi kripto para birimlerine yatırım yapmak en iyisidir’ diye merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. 2021’de size iyi getiriler sağlayabilecek kripto para birimlerini tanıyın.

2021’de Yatırım Yapılması Gereken En İyi 10 Kripto Para Birimi

 • Bitcoin(BTC)
 • Ethereum(ETH)
 • XRP
 • Litecoin(LTC)
 • Yıldız Lümen (XLM)
 • Binance Coin (BNB)
 • Cardano(ADA)
 • VeChain
 • Zincir bağlantı
 • aave
 • Çözüm

Bitcoin(BTC) Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?

En İyi Kripto Paralar, Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?  Layman’ın terimleriyle, kriptolar ne zaman çağrılsa, Bitcoin dikkate alınması gereken ilk ve en önemli varlıktır. İlkel kripto olduğu ve kullanıcı tabanı her geçen gün genişlediği için.

Her türlü çarpmaya karşı dayanıklı olduğunu kanıtlamıştır. Rekorların altına her düştüğünde iyileşmesi 6 ay bile sürmedi. En son Mart 2020’de 4000 doların altına düştü ve 6 ay içinde Eylül 2020’de 12000 dolara ulaştı.

Şu anda, bitcoin basın zamanında 10.607 $ olarak fiyatlandırılıyor. Bu yıl Altcoin sezonu ve DeFi Hype nedeniyle Bitcoin çok dar bir trendde kaldı. Bununla birlikte, bitcoin boğaları ve savunucuları, 2021’de dijital varlık için büyük bir kırılma öngördü. Birçoğu, Bitcoin’in de 100.000 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

 

Ethereum(ETH) Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?

En İyi Kripto Paralar, Bitcoin’den sonra en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum’dur. Ethereum blok zinciri, ETH fiyatını 470 dolara iten DeFi patlaması sırasında ilgi odağı oldu. Bununla birlikte, Ethereum’un yüksek gaz ücretleri her zaman konunun özü olmuştur.

ETH ekosistemi yakında yüksek gaz ücretleri sorununu çözmeyi amaçlayan Ethereum 2.0’ı piyasaya sürüyor. Son zamanlarda, Ethereum 2.0’ın kostümlü provası yapıldı ve provanın ikinci aşaması Ekim 2020’nin ortasında yapılacak.

Bu nedenle, Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle analist, dijital varlık için fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştırabilecek bir boğa koşusu öngörüyor.

 

Ripple (XRP) Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?

En İyi Kripto Paralar, Bir sonraki altcoine geçiyoruz. Ripple (XRP) de ilk 5 kripto para arasında yer alıyor. Mevcut XRP fiyatı 0,544 dolar. Bununla birlikte, Ripple 2021 yılına kadar 1,0 dolara ulaşma ve çok yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselme potansiyeline sahip.

2020’de muazzam bir büyüme bekleniyor. Başka bir analist WalletInvestor’a göre, XRP fiyatı yüzde 380 artarak birkaç yıl içinde 0,6-0,7 dolara ulaşabilir.

 

Litecoin(LTC) Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?

En İyi Kripto Paralar, 2020, Şubat 2020’ye kadar 80 dolara dokunduğu için Litecoin için oldukça iyi bir başlangıçtı. Litecoin’e yatırım yapmayı düşünmenizin nedenlerinden biri, büyük bir piyasa değeri ile yüksek likiditesidir.

Litecoin Fiyatı Madenciler 6.25 BTC’ye kıyasla 25 LTC’lik büyük bir blok ödülü aldıkları için 2021’de patlayabilir. Ayrıca ortalama süre de diğer kriptolara göre daha az olan 2 dakika civarındadır.

Stellar Lumens(XLM) Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapılmalı?

En İyi Kripto Paralar, Stellar, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir protokoldür. Herhangi bir döviz çifti arasında hızlı sınır ötesi işlemleri amaçlar. Stellar blok zinciri, Stellar’a dayalı yeni projeler oluşturmak için merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesine olanak tanır.

Şu anda, XLM 0.163384 $ olarak fiyatlandırılıyor ve önümüzdeki yıllarda 0,5 $ ‘a ulaşması bekleniyor. Bazı tahminlere göre,XLM Fiyatı 2023 yılına kadar 1 dolara yükselebilir.

Binance Coin (BNB)

En İyi Kripto Paralar, Portföyünüzde zaten BTC, ETH vb. gibi büyük kriptolar varsa Binance Coin, elde tutulacak en iyi kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilir. Dünyanın en iyi borsası olan Binance, arkasında deneyimli bir ekiple BNB’nin yaratıcısıdır.

Büyük piyasa oynaklığına rağmen, BNB madeni para fiyatıkendisini büyük bir atlamadan ve dik bir çöplükten uzaklaştırdı. Şu anda BNB, son zamanlarda 30 doların üzerine çıktıktan sonra 26.99 dolardan fiyatlandırılıyor. Analist, madeni para için iyi bir büyüme öngördü ve önümüzdeki günlerde iyi getiriler sağlayabilir.

Cardano(ADA)

En İyi Kripto Paralar, Yakın zamanda 2017 yılında piyasaya sürülen Cardano, ilk 10 kripto para sıralamasındaki yerini korumayı başardı ancak maalesef 12. sıraya geriledi. Bununla birlikte, proje hala güçlü ve başlangıç ​​aşamasındadır.

Şu anda ADA, bazı raporlara göre 0.156651 $ olarak fiyatlandırılıyor. Cardano fiyatı 2021’in başında 0,2 dolara ulaşması ve 2021’in sonuna kadar 0,2 dolar civarında bir eğilim göstermesi bekleniyor.

VeChain

En İyi Kripto Paralar, VeChain, 2015 yılında bulunan ve 2017 yılında merkezi olmayan uygulamalar için blok zinciri olarak yeniden markalaştırılan ve yeniden başlatılan bir blok zinciri projesidir. Vechain, PwC, BitOcean, BMW Group, Çin Ulusal Ortaklığı ve daha pek çok etkileyici şirket listesiyle ortaklık kurmuştur.

VeChain, 600 milyon dolardan fazla bir piyasa değeri ile 0.156652 dolar olarak fiyatlandırılıyor. VET fiyatı Önümüzdeki yıl 0,02 ABD Dolarına yükselmesi ve önümüzdeki 2-3 yıl içinde 0,07 ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

En İyi Kripto Paralar, Chainlink, kısa sürede gündeme gelen böyle bir projedir. Ethereum blok zincirinde çalışır ve DeFi alanında büyük hakimiyete sahip en iyi DeFi tokenlerinden biri olarak kabul edilir.

Chainlink Fiyatı şu anda 8,77 dolarda olan değerin Aralık 2020’ye kadar 10 dolar veya üzerine çıkması bekleniyor. Aralık ayında 2021’in sonunda kademeli olarak büyümesi ve 20 dolara ulaşması bekleniyor.

aave

En İyi Kripto Paralar, Aave, Ethereum blok zincirinde eşler arası bir borç verme platformudur. Şu anda 80,21 ABD Doları olan AAVE’nin Ocak 2021’e kadar 0,7 ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Ayrıca, AAVE fiyatı 2021’in sonunda 1 ABD Dolarına ulaşabilir ve onu geçebilir.

Çözüm

Şimdiye kadar, 2021’de yatırım yapmak için kripto para birimleri hakkında kabaca bir fikriniz olmuş olabilir. Ancak, kripto alanında size büyük getiriler sağlayabilecek çok sayıda proje var. Herhangi bir tahmin veya analizin ötesinde, kendi araştırmanızı yapmak birçok durumda her zaman verimlidir.