Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ??

Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ??
Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ??
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ??

Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri .. Haziran ortasından bu yana ilk kez, dünyanın en eski kripto para birimi 28 Temmuz’da 40.000 dolarlık sınırı aştı. Bitcoin fiyatıAraştırmalar, 45.000 $ direnç seviyesinin üzerinde daha fazla kazanım elde edilemediği için önümüzdeki 24 saat içinde düşüş eğiliminin hakim olacağını gösteriyor. Kripto para birimlerinin yukarı doğru ivme kazanıyor gibi görünmesine rağmen, teknik göstergeler önümüzdeki hafta başlarında bir tersine dönüşe işaret ediyor.

 

Son sekiz hafta boyunca çeşitli zamanlarda 32.500-36.000 dolar aralığında aylarca süren şiddetli direnişten sonra, Bitcoin serbest kaldı ve bu hafta başında hızla yükselen ve 40.000 dolar sınırını kıran önemli bir ralli gördü.

Öte yandan BTC/USD, Cuma günü aşağı hareket edemeyip 41.000-42.000$ bariyer seviyesinin üzerine çıktıktan sonra çekiş kazandı. Bunu takiben piyasa, yükselişini bir kez daha durdurduğu 45.000 dolara yükseldi. Bitcoin fiyatı 45.000 doları aşarak 45.304 dolara ulaştı.

bitcoin
Coingecko

Flagship para birimi şu anda önceki 24 saate göre yüzde 0,94 artışla 43.853 dolardan işlem görüyor. 45.000 dolarlık direnci ilk seferde kırmak zor olabilir, bu nedenle kısa vadeli bir düşüş mümkündür.

Azalan ticaret faaliyetine rağmen, Bitcoin (BTC), 45.000 dolarlık bariyerin üzerinde kalmaya çalışıyordu. Bununla birlikte, ana kriptonun zaten gücü tükendiği için bugün bunu yapma olasılığı zayıf.

Willy Woo’nun Bitcoin fiyatının mevcut durumu hakkında söyleyecekleri var. Aşağıdaki tweetine bir göz atın.

Popüler analist Micheal Van De Poppe, son tweet’inde bitcoin için kısa vadeli bir düzeltmeye işaret ediyor.

Bitcoin Fiyatı 45 Bin Dolar Seviyesini Kırdı! Ekim Ayında Büyük BTC Boğa Rallisi mi Geliyor?

 

Bitcoin fiyatı nihayet birkaç ay önce olduğu yere geri tırmanmaya başladı ve Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. 40.000 dolarlık kritik direncin üzerine çıktıktan sonra, BTC fiyatı 44.672$ ile iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Amiral gemisi kripto, büyük direnci desteğe dönüştürmeyi başardı ve bir sonraki 45 bin dolarlık bariyeri aşmak için yola çıktı.

 

BTC, 44.672 dolardan 45 bin dolardan yüksek bir seviyeye ulaştıktan sonra, 43171 dolara geri döndü. Ancak, tekrar bir yükseliş trendi başlattı ve yazı yazılırken 43169 dolardan işlem görüyor.

Teknik göstergelere gelince, 4 saatlik grafikte RSI nötr sinyali verirken hareketli ortalamalar al sinyali veriyor.

BTC fiyatının bir sonraki büyük direnci 45 bin dolar, bu da yükseliş momentumunu sürdürürse desteğe dönüşecek ve yakında 50 bin dolara hareket edecek.

BTC, aşağı yönlü bir trendin yönlendirdiği yaklaşık üç aylık bir fiyat düşüşünden yükseldi. Dört yılda ilk kez, günde on ardışık yeşil mum kaydetti.

Bitcoin Fiyatı – Deja Vu’dan Ekim 2020’ye Fiyat Hareketi

Popüler Analist Will Clemente Bitcoin’in işaret ettiği noktalarEkim 2020’deki son boğa rallisi yörüngesini tekrarlayabilir. Tahminini kısa vadeli ve uzun vadeli Bitcoin yatırımcıları arasındaki ilişkinin modeline dayandırıyor.

Analist, Kısa vadeli sahiplerin Bitcoin varlıklarını uzun vadeli sahiplerine takas ettiğini ve uzun vadeli sahiplerin, Ekim 2020’de olduğu gibi Ağustos 2021’deki Bitcoin arzı kadar biriktiğini söylüyor.

 

Analist, “Uzun Vadeli Sahipleri Artık Arzın %66’Sından Fazlasına Sahipken, Kısa Vadeli Şimdi Yaklaşık %20’Ye Düştü” Diye Yazdı. “Ana Boğa Koşusu Ekim Ayında Başlamadan Önce, Uzun Vadeli Tutucu Arzı %68’In Biraz Üzerine Ulaştı.”

Bu ayrıca, Bitcoin satmak için acil bir planı olmayan yatırımcılardan gelen talebin bir sonucu olarak mevcut fiyatın arttığını ortaya koyuyor.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

[highlight] Feragatname: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ticaret veya finansal tavsiye değildir [/highlight]

 

[highlight] Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri .. Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  Bitcoin Fiyat Analizi ! BTC Rallisi Yakın Mı ?? Bitcoin geleceği, bitcoin gelecekte ne olacak, Bitcoin kaç dolar olur? İşte uzmanların en güncel analizleri ..  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!