GMX Coin Nedir? GMC Coin Geleceği Hakkında Analiz ve Fiyat Tahmini!

GMX Coin Nedir? GMC Coin Geleceği Hakkında Analiz ve Fiyat Tahmini! GMX Coin gelecekte ne olur? GMX Coin'e yatırım yapılmalı mı? İşte detaylar..
GMX Coin Nedir? GMC Coin Geleceği Hakkında Analiz ve Fiyat Tahmini! GMX Coin gelecekte ne olur? GMX Coin'e yatırım yapılmalı mı? İşte detaylar..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GMX Coin Nedir? GMC Coin Geleceği Hakkında Analiz ve Fiyat Tahmini! GMX Coin gelecekte ne olur? GMX Coin’e yatırım yapılmalı mı? İşte detaylar..

GMX, düşük takas ücretlerini ve sıfır fiyat etkisine sahip işlemleri destekleyen, merkezi olmayan bir spot ve sürekli borsadır . Alım satım, likidite sağlayıcılarına piyasa yapıcılığından, takas ücretlerinden, kaldıraç ticaretinden (spread’ler, fonlama ücretleri ve tasfiyelerden) ve varlıkların yeniden dengelenmesinden kazanılan benzersiz bir çoklu varlık havuzu tarafından desteklenir.

GMX Fiyat Analizi: Yatırım Yapmak İçin İyi Bir Zaman Mı?

Geçen ay GMX için %9 fiyat artışı ve üretken günlerin %47’si görüldü. Bir hafta içinde GMX’in fiyatı %3 artabilir. Analiz, şu anda varlığın tarafsız duyarlılığı nedeniyle GMX satın almak için mükemmel bir zaman olduğunu gösteriyor.

  • GMX jetonunun değeri, önemli bir SATIŞ hacmi nedeniyle Eylül sonunda düştü.
  • Boğalar bir ralli girişiminde bulundu ve fiyatlar %66 artarak 1 aralığını (55.7$) aştı ve 61.8$’da en yüksek seviyelerine ulaştı.
  • Seviyeyi uzun süre koruyamayan fiyatlar, mevcut 44.12 $ fiyatına büyük ölçüde düştü.
  • GMX jetonu bu seviyede konsolide oluyor ve herhangi bir hareket göstermiyor.
  • Son birkaç gün, GMX’te fiyat artışlarını engelleyen önemli bir hacim düşüşü gördü. Sonuç olarak, GMX belirteci mevcut konumunu korumayı zor bulabilir.
  • Sonuç olarak, fiyatlar 38.13 doların altına düşecek ve düşmeye devam ederek piyasayı aşağı yönlü hale getirecek.

GMX Coin Hakkında

GMX’i tamamen bilinmeyen bir ekip kurdu. Arbitrum One Layer 2 (L2) ölçekleme yöntemi veçığ blok zinciriher ikisi de merkezi olmayan değişim GMX tarafından kullanılır. Chainlink Oracles, GMX’i yönlendiren şeydir.

GMX borsasında takas işlemleri, oracle tarafından belirlenen piyasa fiyatı üzerinden gerçekleştirilebilir. Sınırlı siparişler mevcuttur. DAI, ETH, USDC, UNI, FRAX,BAĞLANTI, WBTC, USDT ve, borsada spot takaslar için kullanılabilir.

GMX aynı zamanda GMX borsasının yerel belirtecinin adıdır.

GMX Coin Geleceği

Walletinvestor– GMX karlı bir yatırım seçeneği olabilir. GMX fiyatı 2022-11-13’te 45.788 USD’ye eşittir. Bugün 100 dolara GMX satın alırsanız, toplam 2.184 GMX alacaksınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2027-11-06 için fiyat tahmini 92.164 ABD Doları. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +101,28 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100$’lık yatırımınız 2027’de 201.28$’a kadar çıkabilir.

Ambcrypto.com Kripto piyasasında hafif bir düşüş hissi var. Bununla birlikte, uzun vadeli duyarlılık yükselişini sürdürüyor ve GMX , 2023’te 88.53 $’a ulaşabilir . Bu makaleyi yazarken GMX’in toplam dolaşımdaki arzı 8212897.86 dolardı ve GMX’in piyasa değeri 330.923.279 dolarda kaldı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!