Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?
Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur? Diğer kripto projelerinden farklı olarak Wrapped Bitcoin, BitGo, Kyber Network ve Ren olmak üzere üç kuruluş tarafından ortaklaşa yaratılmıştır. Ortak bir görev olarak, Wrapped Bitcoin projesi 31 Ocak 2019’da başlatıldı. Ethereum blok zincirinde çalışan bir ETH tokeni olarak Wrapped Bitcoin, tam güvenlik sunarak şeffaf olmayı ve şeffaf olmayı hedeflediği temel varlık Bitcoin’in kanıtıdır. Sarılmış Bitcoin (WBTC), Bitcoins ile 1:1 desteklenen ilk ERC-20 tokenidir. Tarafsız Wrapped Bitcoin fiyat tahmini ile başlamadan önce, madeni paraya genel bakışı kontrol edin.

Wrapped Bitcoin: Tohumdan Fidana

Eşsiz algoritma, Wrapped Bitcoin projesini yönetir. Kârlı olasılıkları elinde tutan Wrapped Bitcoin kavramı, bir dizi merkezi olmayan uygulama için kavramsallaştırılmıştır. Sarılmış Bitcoin ayrıca çok daha ucuz bir maliyetle hızlı işlemleri garanti eder. Sarılmış Bitcoin, Ethereum blok zincirinde bir yeniden çalışma veya yükseltme olarak adlandırılabilir, ancak tüm kripto ekosistemini çok gelişmiş bir şekilde sürdürmeye yardımcı olan protokol, algoritmalar vb. Blockchain üzerinde çalışan akıllı sözleşmelerle desteklenen Wrapped Bitcoin, sahipleri için büyük avantajlara sahiptir.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

Wrapped Bitcoin (WBTC): Bulmacayı Çözmek

Sarılmış Bitcoin sahipleri, belirteçleri satın almak zorunda kalmadan bu platformda birden fazla uygulama oluşturmaya sponsor olabilir. Wrapped Bitcoin’in en büyük cazibesi, onlarda ve hatta organizasyonunda aktif olarak yer alan tüm işlemlerin merkezi olmayan mutabakatını garanti etmesidir. Bu, güvenilirliği artırır ve aynı zamanda, blok zinciri kimlik bilgilerini ve işlem ücretlerini koruyarak eşzamanlı olarak doğrulama garanti edilir.

Wrapped Bitcoin Bitcoin belirteci bir PoS (hisse kanıtı) algoritmasına dayandığından, yoğun işlem akışı nedeniyle yüklenen ağ için son derece faydalı olabilir ve böylece erişilebilirlik sorunlarını ele alır. Wrapped Bitcoins’deki blok zinciri blokları her 3 saniyede bir oluşturulur. Bu işlem biçiminde, performansı optimize etmek için bir sonraki bloğa eklenmek üzere belirli sayıda jeton seçilir. Kesinlik ile birleşen yüksek düzeyde bir bütünlük elde edilir ve bloklar üzerinde çoğunluğun fikir birliğine varılır.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

Wrapped Bitcoin: Teknik Analiz

Bazı fiyat dalgalanma modelleri görülebilse de, şu anda Sarılmış Bitcoin fiyatı 11.403.878.152.15 $ piyasa değeri ile 42.067.79 $ civarında işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacminin değeri, 271.375 WBTC dolaşım arzı ile 187.354.394.58 $ ‘dır.

Wrapped Bitcoin, piyasaya sürülmesinden bu yana, Bitcoin’in kendi marka değerinin avantajlarından yararlanıyor. Geçmiş performansına ve gelecekteki sonuçlarına ve en son haberlere göre mevcut fiyatına bakalım. Haziran 2019’da Wrapped Bitcoin fiyatı 10.000 doları aştı. Ekim 2019’un sonlarında değer 8000 doların altına düştüğünde ticaret camiasından büyük ilgi gördü.

Ancak, destekçilerin önemli desteğiyle kripto para, Aralık 2020’ye kadar fiyatı 28.000 doların üzerine çıkararak yukarı yönlü bir yolculuğa başladı. Olumlu bir eğilim göstererek 2020’nin ilk yarısına kadar devam etti. Ancak, 2020’nin ikinci yarısında para birimi yükselişe geçti. geri çekilme yolculuğu ve jeton başına 28.669.50 dolarda sona erdi.

2020, dünya ekonomileri için kasvetli ve kötü bir yıl oldu. Ülkeler ve para birimleri pandemi sırasında darbe aldı ve bu nedenle Wrapped Bitcoin için de bir istisna değildi. Yine de ilk çeyrek Wrapped Bitcoin için oldukça iyi görünüyordu. 2020’nin ilk çeyreğinde Wrapped Bitcoin’in fiyatı iyi performans gösterdi ve Aralık 2020’ye kadar WBTC fiyatı 31.083,45 $’a ulaştı.

WBTC verilerine göre, kripto para bu yılın başından itibaren yukarı doğru işlem görmeye devam etti ve 08 Ocak civarında fiyat 41 bin dolara ulaştı, ancak daha sonra büyük bir satışla karşı karşıya kaldı ve değer 30000 dolar civarında düştü. Ancak bundan sonra, Wrapped Bitcoin kaybettiği momentumunu yeniden kazandı ve 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.796.44$’ı kaydetti. Bundan sonra, kripto para 32.000$ civarında konsolide olmaya devam ediyor.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

Wrapped Bitcoin Fiyat Tahmini: Piyasa Duyarlılığı

Wrapped Bitcoin’in müşteri odaklılığı ve şeffaflığa yönelik ilerici yaklaşımı üzerinde çalışması gereken çok şey var. Ancak o zaman gelecek yıllarda eşit ve hatta olağanüstü bir şekilde yelken açabilir. Bu durumda uzmanlar, geçmiş verilere ve Wrapped Bitcoin fiyat tahminlerine dayanarak paylaşacakları farklı yatırım tavsiyelerine sahipler:

Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor; 2026 yılı için fiyat tahmini 161371 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +%283.62 civarında olması bekleniyor.Wallet Investor

Wrapped Bitcoin tahminimize göre, WBTC fiyatı 2022’nin sonunda 58.828,06 doları ve 2026’da 81.435,88 doları aşabilir ve bu da onu karlı bir yatırım haline getirebilir.Digital Coin Price

Wrapped Bitcoin yükselen bir eğilim gösteriyor. Wrapped Bitcoin fiyat tahminimize göre, WBTC iyi bir yatırım seçeneği olabilir. Gelecek tahmin sistemimize göre, Wrapped BTC’nin gelecekteki fiyatı bir yıl sonra 104370.48421 $ olarak tahmin ediliyor.GOV Capital

Wrapped Bitcoin (WBTC) tahminlerimize dayanarak, 2022 sonunda fiyat 49.167,68 dolar civarında olacak. Aralık 2022 için en yüksek fiyat 53,101,10 dolar, en düşük fiyat 43.759,24 dolar. Aralık 2022 için ortalama WBTC fiyatı 48.430,17 dolar. Aralık 2022 sonunda WBTC fiyat tahmini 49.167.68 dolar civarında olabilir.CoinSkid

2025 yılı, Wrapped Bitcoin tahminimize göre WBTC fiyatında büyük bir artışa tanık olabilir. Wrapped Bitcoin fiyat tahminimize göre %173.79’luk bir fiyat artışı bekleniyor, bu da WBTC fiyatının 98.167.9 $’a eşit olmasına neden olabilir. Bu fiyat artışı, WBTC gibi madeni paraya olan büyük talebe ve Wrapped Bitcoin sahiplerinin iyimser davranışına bağlanabilir.Zephyrnet

Teknik analizimize ve Wrapped Bitcoin tahminimize göre, madeni para fiyatı 2022 sonunda 83.749 $ ve 2026 sonunda 470.051 $’a ulaşabilir.Cryptocurrency Price Prediction

Wrapped Bitcoin’in şu anki fiyatı 42.067,62 dolar civarında ve madeni para uzun vadeli kazanç potansiyelini elinde tutuyor. Gelecekteki Wrapped Bitcoin fiyat tahminimize göre, fiyat bu yılın sonuna kadar 51.966.7130 doları geçebilir.CryptoGround

Çok uzun vadede, diyelim ki beş yıldan sonra, yani 2025’ten sonra, Wrapped Bitcoin fiyatı, kripto para piyasasında bugün bulunduğu yere maksimum 42.047,66$’a dönebilir.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

Wrapped Bitcoin  Fiyat Tahminleri: 2022-2026

Kripto topluluğunun Wrapped Bitcoin kripto para birimi için büyük umutları var ve bu tür daha fazla dapp üreten geliştiriciler ve mühendisler için kesinlikle ideal bir araç. Daha da önemlisi, büyük matematikçiler ve yatırımlar için parlak fikirlerle beyin fırtınası yapan bilim adamları olan özel bir uzman ekibi tarafından desteklenmektedir.

Madeni paraların ivme kazanmasıyla, Wrapped Bitcoin için de dikkate değer bir aşama olmalı. Wrapped Bitcoin’in toplulukta yeni ve naif bir proje olduğu düşünüldüğünde, daha parlak ufuklar var, ancak bunların hepsi, tüm dijital para birimi endüstrisinin nasıl geliştiği gerçeğine bağlı.

TradingView Grafiği

Wrapped Bitcoin Fiyat Tahmini 2022

Kripto para piyasaları için ani bir sarsıntı veya ileride zorlu bir yol olmadığı düşünüldüğünde, Wrapped Bitcoin WBTC, yatırımcı topluluğu arasında yatırım fikirleri açısından önemli bir cazibe merkezi olarak güçlü konumunu teyit etmeye hazır. Önümüzdeki yol, yatırımcı güveninin patlamaya devam etmesi koşuluyla yapraklarla dolu, bu da fiyata büyük bir baskı yaparak 58.828,06 $ ölçeğindeki tüm engelleri aşmasını sağlıyor.

Wrapped Bitcoin Fiyat Tahmini 2023

Wrapped Bitcoin WBTC hızlı, güvenilir bir ağ kurmuştur ve ürünün kullanıcı deneyimi ile çalışmaktadır. Bu özellikler, Wrapped Bitcoin kripto para biriminin 69.663.15 $ gibi çok daha yüksek bir fiyat kazanmasına yardımcı olabilir. İşlevsel kripto dürtüsü 2023’e kadar devam ederse, fiyat bir paradigma acelesi görebilir.

Wrapped Bitcoin Fiyat Tahmini 2024

En yüksek Wrapped Bitcoin fiyatı için epeyce kripto fiyat tahmini yapılıyor. Özellikle teknolojik duyuruları ve şirketin tasarladığı ilerlemeyi göz önünde bulundurarak, fiyatının 75.239.85$’a ulaşabileceği varsayımları var. İyilik, büyük ölçüde güvenlik ve ölçeklenebilirlik özellikleriyle yapıldı. Heyecan verici promosyon girişimleri, yatırımcıların kazançları toplamasını sağlayarak gerisini halledebilir.

Wrapped Bitcoin Fiyat Tahmini 2025

WBTC ayrıca topluluk girişimlerinde de aktiftir. İvmeyi sürdürdükleri ve önemli bir pazar payı elde ettikleri düşünüldüğünde, eğitim, sosyal yardım ve yeniliklere odaklanan girişimleri fiyatı 92.753,04 $ gibi kayda değer bir seviyeye çekebilir.

Uzun vadeli bir senaryoda, Sarılmış Bitcoin fiyatı, 110.200 dolarlık bir fiyata ulaşmak için diğer madeni paralarla hızlanacak şekilde ayarlandı.

Sargılı Bitcoin fiyatı için, esas olarak yıllar içindeki tutarlı performansı nedeniyle dudak uçuklatan bir tahmin de yapılıyor. Sarılmış Bitcoin fiyatı, yatırımcılarına yiğit getiriler getirmek için istikrar kazanacak.

Wrapped Bitcoin Fiyat Tahmini 2026

Tüm piyasalar olumlu hale gelirse, bu dijital varlık tüm engelleri aşmaya ve daha önce belirtildiği gibi zirveyi ölçeklendirerek coşkulu bir şekilde performans göstermeye ayarlanmıştır. Önümüzdeki yıl tüm sınırlamaları aşan, yatırımcıları için mutlaka şans işaretleri gösterecektir. Sağlam akıllı sözleşmelerle desteklenen Wrapped Bitcoin fiyatı, 2026 yılı sonuna kadar 81.435,88 dolara kolayca ulaşabilir.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

Sıkça Sorulan Sorular

Wrapped Bitcoin iyi bir yatırım mı?

WBTC’nin likidite, Ethereum blok zinciri desteği, ölçeklenebilirlik, verim çiftçiliği vb. gibi birçok avantajı vardır. Sarılmış Bitcoin jetonlarını satın almadan önce yeterli analizden sonra “Aramanızı yapın” şeklinde yanıt vermeniz gerekir. Bu nedenle, Sarılmış Bitcoin fiyat tahminlerini düzenli olarak okumalı ve Sarılmış Bitcoin fiyat tahminine dayanarak yatırım yapmadan önce bir karar vermelisiniz.

Wrapped Bitcoin WBTC tam bir anonimlik sunuyor mu?

Sarılmış Bitcoin, özellikle korumalı adresleri içeren işlemler için, genel blok zinciri defterinde yayınlanan tek imzalı işlemlerde gönderen, miktar ve alıcı verilerini şifreleyerek kullanıcılar için gizliliği artırır.

Wrapped Bitcoin WBTC bir Dolandırıcılık mı yoksa yasal mı? 

Evet, Sarılmış Bitcoin yasaldır. WBTC, DeFi uygulamalarına daha fazla likidite getirmek için tasarlanmış bir ERC20 jetonudur. Tüm tartışmalara ve tartışmalara rağmen Wrapped Bitcoin WBTC, çok sağlıklı ve aktif bir ekosistem ortaya koyuyor.

Wrapped Bitcoin ödül programları nelerdir?

Wrapped Bitcoin tarafından elde edilen ve ulaşılabilen kilometre taşları, onu çekici bir satın alma haline getiriyor. Birçok ittifakla çevrili Wrapped Bitcoin, promosyon önlemleriyle tabanını da genişletiyor. Darphane, yeni sarılmış belirteçler oluşturma işlemidir. Bu işlem gerçekleştiğinde, kullanıcı ve tüccar, WBTC almak için kullanıcıyla ve Bitcoin almak için tüccarla bir değişim kullanabilir. Müşteri, Wrapped Bitcoin dünyasında kraldır ve stake etme ve para basma programları, kullanıcılara yarışmalar yoluyla ödüller ve nakit kazançlar sağlar.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

WBTC Teknik Analizi: Fiyat Yakında 12.000 Doları Kıracak

Wrapped Bitcoin fiyatı bir kez daha 11.500 doların altındaki alanda büyük bir engelden kurtuluyor. Direnci bu fiyat seviyesinde köprüleyerek, boğalar sorumluluk almış gibi görünüyor ve piyasa duyguları artık kısa vadede yükseliş eğilimine doğru daralıyor.

20 Ağustos 2020 Perşembe, saat 10:45 UTC, wBTC’nin fiyatı bir yükseliş ivmesi başlattı ve birkaç saat içinde, nispeten yeni kripto para birimi, yakın zamanda 11.500 $ seviyesinde belirlenen kilit direnci kırdı.

Fiyat bölgeyi tekrar test etmek için titrerken, parçalanan direnç daha sonra saat 11:00 UTC civarında bir destek seviyesi olarak yardımcı oldu. Bu, wBTC’nin daha yükseklere yelken açmış olabileceğini daha da doğruladı.

11:30 saat UTC’de, analiz kısa vadede daha fazla müreffeh boğa hareketi önerdiği için wBTC 11.550 dolardan el değiştiriyordu. Bu gelen hareket, wBTC’yi 12.000 doların altına itmeyi vaat ediyor.

Bu boğa piyasası, yaklaşık 6 ayda elde edilen kazanımların devamını temsil ediyor. Tokenin Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, wBTC fiyatı Bitcoin’in fiyatıyla korelasyon gösterdi ve bu süreçte önemli ölçüde kazanç sağladı.

Yıldan bugüne, wBTC yaklaşık %70 kazandı ve artmaya devam ediyor. Bu, YFI gibi nispeten daha yeni alternatifler etrafında devam eden yutturmacaya rağmen gerçekleşir.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

wBTC/USD 1 Saatlik Fiyat Tablosu

1 saatlik grafikte, göreli güç göstergesi (RSI) çizgisi 30.0 işaretinde düz görünüyor. Bu, boğaların kontrolü ele geçirmesine rağmen, RSI yukarı doğru hareket ederken yalnızca daha uzun bir süre kontrol altında olabileceklerini açıkça gösteriyor.

WBTC’nin fiyatı orta hat 50.0 RSI seviyesine yaklaştıkça, buna karşılık gelen momentumun fiyatları 12.000 $ alanının ötesine taşıması bekleniyor.

TC/USD 1 Saatlik Fiyat Tablosu

Fiyat, Bollinger bandı göstergesinin modellemesinin altında bir yerde geziniyor. Ancak bu, daha uzun zaman dilimlerinde potansiyel bir düşüşün göstergesi olabilir. Genel önyargı boğa olmaya devam etse de.

Dün, Bitcoin yükseltilmiş bölgeye doğru itilemedi ve bu, piyasanın hareketini Bollinger dibinin alt ucuna doğru çevirebilir. Ayrıca, Bollinger dibinin altında bir kapanış, wBTC/USD’yi 11.500 $’a daha da düşürebilir.

Öte yandan, Bollinger göstergesinin orta çizgisinin üzerinde bir kapanış, daha güçlü bir yükseliş momentumuna işaret ediyor ve bu, 12.500 dolar seviyesine doğru bir ralli başlatabilir.

WBTC bu seviyenin üzerinde kapanırsa, fiyat ralliyi 12.500 dolara kadar uzatabilir. İkincisinin gerçekleşmesi ihtimalinde, Bitcoin fiyatı uzun vadede büyük bir etki haline gelebilir.

Wrapped Bitcoin Nedir? WBTC Coin Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! WPTC Coin ne işe yarar? WPTC uzun vadede ne olur?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!