EPX Coin Yorum! EPX Coin Geleceği 2023-2030

epx coin yorum
epx coin yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EPX Coin Yorum! EPX Coin geleceği hakkında uzman ekibiz ile detaylı bir araştırma yaptık! Yaptığımız detayli analizler ile EPX coin yorumumuz yazımızda..

DeFi dünyasında EPX coin, domine eden projelerden biri olarak öne çıkıyor. EPX coin fiyat tahminimiz, fiyat tablosunda önemli bir toparlanma rallisi oluşturduğu için gelecekte token için muazzam bir yükseliş bekliyor. 

Merkezi olmayan finans (DeFi) jetonları, yatırımcılardan bu jetonları biriktirmeye yetecek kadar ilgi gördükleri için bu yıl raflardan uçup gidiyor. Yatırımcılar, blok zinciri olarak devam eden piyasa düşüş trendinin ortasında karlılıklarını en üst düzeye çıkarmanın yollarını arıyorlar.space, DeFi tokenlerinde diğer tüm varlık sınıflarından daha yüksek getiri vaat ediyor. Yatırımcılar bahislerini farklı protokollere yatırmaya devam ederken, görünüşe göre Ellipsis büyük bir kazanan olarak kendini kanıtlıyor ve dünyanın en önemli DeFi protokolü olmayı hedefliyor. Bununla birlikte, mevcut piyasa kargaşası, kripto piyasasından gelen karışık tepkilerle EPX belirtecini en alt seviyeye çekti. Bu nedenle, EPX coin fiyat tahminimiz, bu madeni paraya yatırım yapmak için en iyi stratejik planı yapmak için proje analizini ve beklenen gelecekteki fiyatları mevcut trendin derinlemesine bir teknik analiziyle getirmeyi amaçlamaktadır.

Üç Nokta: DeFi’de Önemli Geçiş

Ellipsis Finance, Curve Finance protokolünden “yetkili çatal” olarak kurulmuştur. Gelişmekte olan bu proje, kullanıcıların düşük kayma ile uçtan uca şifrelemeyi garanti ederek Binance Akıllı Zincir üzerinde kripto para ve sabit para takas etmelerine olanak tanır . Ellipsis ağı, PancakeSwap ve Uniswap’e benzer bir yapı üzerinde çalışan bir havuz sistemi kullanır. Yatırımcılar, tokenlerini takas ederken kullanıcılara bol miktarda likidite sağlayan bu havuzlara token stake edebilirler .

Teknik incelemede , “Ellipsis ekibi, Curve Finance ekibinden destek alacak ve Curve Finance’in temel değerlerini taahhüt edecek: güvenilir ve merkezi olmayan bir mimari, sıfır para yatırma veya çekme ücreti, likidite kilitlenmeleri yok ve son derece verimli istikrarlı madeni para borsaları. ”

EPX coin fiyat tahminimizi daha iyi netleştirmek için mevcut piyasa ayrıntılarını belirleyelim.

Kripto paraEllipsis Finance
Kayan Yazı SembolüEPX
Fiyat$0.035
Fiyat Değişimi 24 saat-2.5%
Piyasa değeri$25,471,946
Dolaşımdaki Arz723.701.571,80 EPS
Işlem hacmi$288,520
Tüm zamanların en yükseği$21.29
Tüm zamanların düşük$0.03106
EPS yatırım getirisiVeri yok

EPX: Belirteçler ve Özellikler

EPX belirteci, yönetim amaçları için büyük ölçüde Ellipsis Finance için kullanılır. Yerel belirtecinin birincil işlevi, yatırımcıların takas platformundan pay almaları ve ücretler kazanmaları için getiri elde etmektir. EPX ayrıca, bir yatırımcı TOKEN’leri likidite havuzlarına kilitlediğinde de kullanılabilir ve bu da onlara EPX madeni parasındaki kardan pay vermelerini sağlar. Ellipsis bunu, bir kullanıcı bir kripto para birimini diğeriyle her değiştirdiğinde bir ticaret ücreti düşerek finanse eder. Ayrıca, bu ücretler likidite sağlayıcıları ve EPX hisse sahipleri arasında ikiye bölünür.

Ancak dezavantajı, yatırımcılara yeni basılan EPX’nin hakediş süresinin 90 gün olmasıdır. Staj yapanlar, bu süre sona ermeden önce tokenleri geri çekmek isterlerse, erken çıkış cezası olarak %50 oranında ücretlendirilirler.

Ellipsis Finance, Nisan 2022’de platformun 2.0 sürümüne yükseltildiğini duyurduğundan, bu yıl platformdan pek çok haber var. Bu güncellemeyle birlikte yerel token EPX, EPX’nin geliştirilmiş bir versiyonu olarak tasarlanmış yeni bir token EPX’e taşınacaktır. Ayrıca platform, orijinal EPS belirtecinin mevcut işlevleriyle birlikte EPX için yeni özellikleri de açıkladı. Yeni belirtecin sahipleri, Ellipsis Finance ekosisteminde daha fazla varlığa sahip olabilir . Örneğin, belirteçler, sahiplerin likidite havuzu başına belirteç ödüllerine karar verdiği ölçülü oylama ile ödüllendirilir. EPX sahipleri, jetonlarını 23 Mayıs’ta yeni EPX yükseltmesine geçirebildiler .

EPX coin Fiyat Tahmini: Fiyat Geçmişi

EPXS kripto fiyat tahminimize geçmeden önce, bu jetonun beklenen gelecekteki fiyatları hakkında kabaca bir fikir edinmek için geçmiş potansiyelini ve inişli çıkışlı yolculuğunu bilmek çok önemlidir. Ancak, fiyat geçmişinin EPX kripto fiyat tahminimizi garanti etmediğini belirtmek gerekir.

25 Mart 2021’de piyasaya sürülen Ellipsis tokeni, kripto pazarında işlem görmeye başladı.2,16 dolar değerinde. Token, boğa koşusundayken kripto pazarına girerken, EPX işlemden sonraki birkaç gün içinde muazzam yükselişler kaydetti ve Mart ayı sonunda projede kilitli 750 milyon doları vardı. EPX, 24 Mart 2021’de ilk gününde 19,45 Dolar’dan açıldığında, 21,29 Dolar’a yükseldiğinde, 2 Dolar’a düşüp 2,16 Dolar’da kapatırken önemli bir oynaklık gördü. 30 Mart’ta 5,65 $’a yükseldi ve bu bir sonraki aya kadar devam etti. Ellipsis, 4 Nisan 2021’de toplam değer kilitli (TVL) roketinin 2,89 milyar dolara ulaştığına tanık oldu. Aynı gün EPS 6,19 dolara yükseldi ve TVL o ayın sonunda daha da artarak 3,46 milyar dolara ulaştı. Ancak, EPX 2 $ ‘a düştüğü için token aynı hızda devam edemedi.

Takas platformundaki büyüme, kripto pazarını en kötü seviyelere çeken Covid pandemisinin kurbanı oldu. 2021’in sonunda TVL, 500 milyon dolar ile 600 milyon dolar arasında dalgalandı. 2022’deki kripto kışı, EPX’yi 13 Mayıs 2022’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,03106 $’a ulaşmaya zorladı. Bu, kripto çöküşünün merkezi olmayan finans (DeFi) pazarına şok dalgaları göndermesinden ve DeFi tokenlerini bir ölüm sarmalına itmesinden sonra geldi.

EPX Kripto Fiyat Tahmini: Teknik Analiz

EPX kripto parasının proje analizi ezici ve gelecekte muazzam bir yükseliş hedefiyle mevcut düşüş trendinin gözyaşlarını ve öfke nöbetlerini yakında sona erdirebilir. Bununla birlikte, kripto borsası FTX’in çöküşü, kripto pazarında bir kara delik yaratarak EPX’nin uzun vadeli yatırımcılarını büyük pozisyonları tasfiye etmeye ve fiyat tablosunda satış baskısı oluşturmaya zorladı. Bu nedenle, EPX kripto fiyat tahminimiz, mevcut piyasa trendini belirlemek ve karlı bir yatırım planında size rehberlik etmek için gelişmiş göstergeleri kullanarak size derinlemesine bir teknik analiz getirmeyi amaçlamaktadır.

CoinMarketCap’e göreEllipsis belirteci, dünkü fiyattan %2,5’in üzerinde bir düşüş trendiyle şu anda 0,035 dolardan işlem görüyor. EPX kripto teknik analizimiz, bu dijital varlığın kısa vadeli bir düşüş trendinden sonra yakında yeni zirvelere fırlayabileceğini ortaya koyuyor. Günlük fiyat grafiğine bakıldığında, EPX’nin fiyatı, 0,041 $’lık acil direnç seviyesinin yakınında sürekli olarak reddedildiği için 0,045 $’ın üzerinde işlem yapmak için mücadele ediyor. EMA-20 trend çizgisi, önceki direnç seviyesi olan 0,06 $’ın altına önemli ölçüde düştü ve EPX madeni para ticareti, ayıların tuzağı altında 0,04 $’ın altına düştü. FTX’in çöküşü, uzun vadeli sahiplerine aşırı bir korku bölgesi getirdiğinden, EPX madeni para dipte önemli bir tasfiye ve birikim gördü. Bununla birlikte, Ellipsis 0,03 dolardan destek aldı ve buradan %23,6 Fib geri çekilmesine doğru hafif bir yükseliş kaydetti.

Bununla birlikte, RSI-14 göstergesi, 44 seviyesinde potansiyel bir yükseliş bölgesinde işlem görüyor ve bu, EPX’yi acil destek seviyesinin üzerinde kalırsa yoğun bir satın alma baskısına itebilir. MACD çizgisi, sinyal çizgisinin altında işlem görmeye devam ederek EPX fiyatı için negatif bir bölgeye işaret ediyor. SMA-14, 47 seviyesinin yakınında tutuşunu sıkılaştırdığı ve EPX madeni parası için kısa vadeli bir yükseliş ivmesini ateşleyebilecek yükseliş trendini sürdürdüğü için umut verici görünüyor. EPX madeni para, EMA-20 trend çizgisinin 0,052 Dolar’ın üzerine çıkarsa, Bollinger bandının üst sınırı olan 0,067 Dolar’a doğru net bir yükseliş trendi ateşleyebilir ve bunun üzerinde, EMA-200’ün güçlü direnci olan 0,12 Dolar yakınında işlem görebilir. Tersine, Ellipsis 0,03 doların altına düşerse daha fazla düşüş bekleniyor; bu fiyat seviyesinin altında EPX, Bollinger bandının alt sınırı olan 0,015$’a yakın işlem görebileceği için keskin bir çöküşü tetikleyebilir. EPX fiyatı, fiyatını 0,013 $’ın üzerinde tutamazsa, düşüş eğilimini daha da sürdürebilir ve 0,009 $ civarında işlem görebilir.

BlockchainReporter Tarafından EPX Kripto Fiyat Tahmini

EPX Coin Geleceği 2023

2023 için EPX Coin geleceği, yaklaşık 0,062 $ ortalama işlem fiyatı ile maksimum 0,070 $ işlem fiyatı bekliyor. EPX Coin, 2023’ün sonuna kadar minimum 0,060 $ fiyatla aşağı doğru hareket edebilir.

EPX Coin Geleceği 2024

2024 için EPX Coin geleceği, Ellipsis, kripto topluluğu için sağlam ve ezici temeller geliştirmekle övünür. 2024 için EPX Coin fiyat tahminimiz, kripto paranın yükseliş ivmesini sürdüreceğini ve EPX kriptosunun muhtemelen maksimum 0,10 $ fiyat seviyesine ulaşacağını öngörüyor. Bundan sonra, EPX kriptosu, ortalama işlem fiyatı 0,89 $ ile 0,086 $’a kadar düşebilir.

EPX Coin Geleceği 2025

2025 için EPX Coin geleceği, minimum 0,12 $ ve maksimum 0,15 $ değerini öngörüyor. Ek olarak, 2025 için EPX Coin fiyat tahminimiz, ortalama 0,13 $’lık bir işlem fiyatı öngörüyor.

EPX Coin Geleceği 2026

2026 için EPX Coin geleceği, EPX Coin, 2026’da üstel bir artışa tanık olabilir ve uzun vadeli sahiplerine astronomik bir yatırım getirisi sağlayabilir. 2026 için EPS kripto fiyat tahminimiz, ortalama 0,19 $ işlem fiyatı ile maksimum 0,22 $ fiyat bekliyor. EPX Coin minimum 0,18$ değerinde işlem görebilir.

EPX Coin Geleceği 2027

2027 için EPX Coin geleceği, Kripto piyasası yakında tüm engellerini aşabilir ve yükseliş eğilimi potansiyeli oluşturduğu ve önümüzdeki birkaç yıl içinde fırlaması beklendiği için mevcut olumsuz duygularını ortadan kaldırabilir. 2027 için EPX kripto fiyat tahminimiz, Ellipsis’in maksimum 0,31 $’lık bir işlem fiyatına dokunabileceğini gösteriyor. Elips, minimum 0,26 $ değerinde ortalama 0,27 $ fiyatla işlem görebilir.

EPX Coin Geleceği 2028

2028 için EPX Coin geleceği, Ellipsis’in maksimum 0,45 $’lık bir fiyata ve ortalama 0,37 $’lık bir işlem fiyatına dokunabileceğini belirtiyor. Ellipsis kripto para birimi için minimum değerin 0,36 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

EPX Coin Geleceği 2029

2029 için EPX Coin geleceği, Önümüzdeki yıllarda EPX coin, kullanıcı dostu ortamı nedeniyle güçlü ortaklıklar çekebilir ve fiyatını Kuzey’e doğru itebilir. 2029 için EPX coin fiyat tahminimiz, bu madeni para için maksimum fiyatın 0,63 $ ve minimum fiyatın 0,54 $ olmasını bekliyor. EPX coin ortalama 0,56 $ değerine ulaşabilir.

EPX Coin Geleceği 2030

2030 için EPX Coin geleceği, Gelecekteki piyasa duyarlılığına ve topluluktan gelen yanıta bağlı olarak, EPX coin, ortalama 0,81 $’lık işlem fiyatıyla maksimum 0,97 $’lık bir fiyat seviyesi görebilir. Bununla birlikte, EPX coin parasının 2030’un sonuna kadar minimum 0,79 $ değerine ulaşması bekleniyor.

EPX coin Fiyat Tahmini: EPX Coin Uzman Yorumları

DigitalCoinPrice’ın EPX coin fiyat tahminine göre, EPS fiyatının 2023’te 0,0766$’a ulaşması bekleniyor. Yıl sonuna kadar Ellipsis’in minimum 0,0744$ değerine ulaşması bekleniyor. Ek olarak, EPX fiyatı maksimum 0,0816$ seviyesini güvence altına alabilir. 2026’da EPX, 0,12 $ seviyesini aşacağı tahmin edildiğinden muazzam yükselişler yaşayabilir. Yıl sonuna kadar Ellipsis’in minimum 0,12 $ fiyatına ulaşması bekleniyor. Ek olarak, EPX fiyatı maksimum 0,12 $ seviyesine ulaşma yeteneğine sahiptir.

Tech News Leader’ın EPX kripto fiyat tahmini, EPX’nin 2024’te ortalama 0,21 $’lık bir fiyatla maksimum 0,25 $’a dokunabileceğini belirtiyor. Ayrıca, EPX’nin 2028’de 2,12 dolara yükseleceği tahmin ediliyor. Ellipsis’in 2030 fiyat tahmini, bunun 4,35 dolar değerinde olacağını öngörüyor.

EPX Coin Yorum, EPX İyi Bir Yatırım mı? Ne Zaman Satın Almalısınız?

Ellipsis, platformun yeni bir sürümüne yükselttikten sonra yukarı doğru toparlanıyor. Bununla birlikte, bu yeni yükseltme, EPX’yi geliştirilmiş EPX belirteci ile değiştirecek ve gelecekte token için iyimser yükseklere yumuşak bir yükseliş trendi sağlayacaktır. Dolayısıyla EPX, uzun vadeli yatırım yapılırsa iyi bir yatırım seçeneği olabilir. EPX coin fiyat tahminimiz, önümüzdeki birkaç yıl içinde istikrarlı bir kâr için 0,03 $’dan bir satın alma fırsatı öneriyor.

EPX Coin Sonuç Yorumu!

EPX projesi çok büyük ve sektörlerini genişletmek için yeterli alana sahip çünkü stabilcoin projeleri, takas için sabitlenmiş belirteçler için daha verimli bir takas protokolü olan StableSwap protokolünü kullanırken Ellipsis’in havuzlarını kullanmaktan fayda sağlayacak. Ellipsis platformunun arkasındaki geliştirme ekibi aktif olarak daha fazla fırsat arıyor ve EPX tokeninin yakın gelecekte DeFi dünyasına hakim olması bekleniyor. Ancak yatırımcıların dalgalı piyasada yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaları ve uzmanların görüşlerinden yola çıkarak karlı yatırım planları yapmaları tavsiye edilir.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!