AGIX Coin Geleceği 2023-2025! SingularityNET, AGIX Coin Yorum!

AGIX Coin Geleceği
AGIX Coin Geleceği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
AGIX Coin Geleceği hakkında detayli bir analiz yaptık! SingularityNET, AGIX Coin uzun vadede 6$ ve  üstüne çıkabilir! AGIX Coin yorumumuz yazıda!

SingularityNET Fiyat Tahminini arıyorsanız veya Agix Coin’in potansiyelini arıyorsanız, bu fiyat tahmini size yardımcı olabilir. Agix fiyat tahminimiz, derin bir teknik analize ve SingularityNET’in geçmiş performansına dayanmaktadır. Burada SingularityNET’in (AGIX) uzun vadedeki potansiyelini analiz etmeye çalışacağız.

SingularityNET, IoT ve Yapay Zeka ekosistemlerine dayanan en eski projelerden biridir. Veriler projenin web sitesinden toplandığı için SingularityNET, geliştiricilerin yapay zeka hizmetlerini en kolay şekilde oluşturmalarına, paylaşmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan, blockchain destekli bir platformdur. SingularityNET ayrıca, AI geliştiricilerinin AI araçlarını yayınlamak ve satmak ve performanslarını izlemek için kullanabilecekleri, dünya çapında erişilebilir bir AI pazarı sağlar.

SingularityNET blok zincirinin gerçek kullanım durumları, Agix jetonunu uzun vadede umut verici bir proje haline getiriyor. Büyüyen yapay zeka tabanlı blockchain projelerinden biri olan SingularityNET, birçok girişim üzerinde çalışıyor. CoinMarketCap aracılığıyla bulduğumuz üzere Agix, Binance gibi premium borsalarda listeleniyor. Popüler borsalarda ve topluluk yatırımcılarında yeni listelemelerle, Agix coin önümüzdeki yıllarda fırlayabilir.

SingularityNET (AGIX) Fiyat Tahmini

YılMinimum fiyatOrtalama fiyatMaksimum Fiyat
20230,83 dolar1,11 dolar2,24 dolar
20242,26 dolar3,48 dolar4,61 dolar
20254,63 dolar5,92 dolar6,25 dolar
20266,29 dolar7,45 dolar9,86 dolar
202710,17 dolar11,85 dolar12,17 dolar
202812,62 dolar13,69 dolar14,85 dolar
202915,14 dolar17,82 dolar20,92 dolar
203021,53 dolar23,69 dolar25,13 dolar
204049,31 dolar52,54 dolar56,32 dolar
2050105,62 dolar112,89 dolar116,83 dolar

Agix belirteci, lansman tarihinden bu yana kripto pazarında kapsamlı bir büyüme gösterdi. Agix, 2018’de yeni bir ATH seviyesine ulaştığında ilk yatırımcılarına büyük bir getiri sağladı. Agix fiyatları Nisan 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,86 $’a (ATH) yükseldi. Lansmanının ilk yıllarında Agix güçlü görünüyordu ancak 2023’teki düşüş olaylarında Agix değerini %90 kaybetti.

Analizimize göre, Agix’in fiyatları 2030’da 25 doları aşarak önümüzdeki 10 yılda artmaya devam edecek. Tüm kriptolar düşüş eğilimi gösterdiğinden, Agix coin’in performansı da olumsuz etkilendi. Bir sonraki boğa koşusunun, Agix’in önümüzdeki aylarda bir miktar değer kazanmasına yardımcı olabileceğine dair güçlü olasılıklar var.

AGIX Coin Geleceği 2023

Tüm kripto paralar 2023’teki uzun düşüş olaylarından kurtulurken, Agix’in performansı yeni zirvelere dokunuyor. Agix token fiyat tahminimize göre, 2023 yılına kadar maksimum fiyat seviyesi 2,24 $’a ulaşabilir. Ancak, mevcut büyüme devam ederse Agix’in ortalama fiyatı 1,11 $ civarında olabilir. Ve herhangi bir düşüş eğilimi varsa, bir Agix’in minimum fiyatı 0,83 dolara kadar düşebilir. Bir sonraki boğa rallisinde Agix fiyatları, uzun vadeli Agix fiyat tahminimizin üzerinde yükselebilir.

AGIX Coin Geleceği 2024

Pazarda herhangi bir olumlu ortam olursa, Agix’in konumunu tekrar alması için güçlü olasılıklar var. Fiyat tahminimize göre, Agix’in fiyatı 2024 yılına kadar ortalama 3,48 $ fiyat seviyesine ulaşabilir. Herhangi bir yükseliş olayı olursa, yıl maksimum 4,61 $ fiyatla sona erebilir. Bununla birlikte, piyasada herhangi bir düşüş ortamı varsa, Agix’in minimum fiyat seviyesi 2,26 $ civarında olabilir.

AGIX Coin Geleceği 2025

Agix fiyat tahminimize göre, fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. 2025 yılına kadar, piyasa trendine bağlı olarak ortalama fiyatın 5,92 ABD doları olmasını bekleyebiliriz. Mevcut büyüme devam ederse, Agix için 2025 için maksimum fiyat tahminimiz 6,25 $. Piyasa düşüşe geçerse, Agix’in minimum fiyat seviyesi 2025’te 4,63 $ civarında olabilir. Ancak, piyasa yükselişe geçerse Agix, 2025’teki Agix fiyat tahminimizin üzerinde yükselebilir.

AGIX Coin Geleceği 2030

2030’da kripto piyasasının yeni bir çağa girebileceğine dair işaretler var. Gerçek proje bazlı dijital varlıklar piyasayı yönetecek. 2030 yılı ortalama 23,53$ fiyatla bitebilirken, Agix’in minimum fiyat değeri 21,53$ civarında olabilir. Agix ile birlikte, birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Maksimum fiyatın 25.13$ civarında işlem görmesi bekleniyor. 2030’da herhangi bir boğa rallisi olursa, Agix’in fiyatları fırlayabilir ve fiyat tahminimizi aşabilir.

AGIX Coin Geleceği 2040

Uzun vadeli fiyat tahmini yapmak kolay değil, burada cari performans üzerinden hesaplıyoruz. Uzun vadeli Agix fiyat tahminimize göre, Agix fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. 2040 yılında, piyasa trendine bağlı olarak ortalama fiyatın 55,54$ olmasını bekleyebiliriz. Agix için 2040 için maksimum fiyat tahminimiz 56,32$.

AGIX Coin Geleceği 2050

Agix’i uzun vadede tutacaksanız, büyük bir potansiyele sahiptir. Agix fiyat tahminimize göre, 2050 yılı ortalama 112,89 $ fiyatla sona erebilir. Bir Agix’in minimum fiyat değeri ise 105,62 $ civarında olabilir. Agix ile birlikte bu kadar uzun bir yolculuğun ardından, birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. 2050’de Agix’in maksimum fiyatının 116.83$ civarında işlem görmesi bekleniyor. Bu yıllar arasında Agix’e daha fazla yatırımcı çekilirse, Agix’in fiyatları 2050’de bizim fiyat tahminimizin çok üzerinde olabilir.

SingularityNET’e (AGIX) Genel Bakış

Madeni para adıSingularityNET
Kayan yazı sembolüAGIX
DayalıAI ve Büyük Veri
Resmi internet sitesisingularitynet.io
toplam arz2.000.000.000 AGIX
başlatıldı2017
Tüm zamanların en yüksek seviyesi1,86 ABD doları (20 Ocak 2018)
Ticaret BorsalarıBinance, KuCoin, CoinDCX, Uniswap (V2), Pionex, ZT.
CüzdanMetamask, Güven Cüzdanı, Defter

AGIX Coin Yorum! SingularityNET (Agix) iyi bir yatırım mı?

Agix Coin’in performansı güçlü görünüyordu ama şimdi diğer tokenler gibi o da pozisyon kazanmak için mücadele ediyor. Mevcut yılın performans analizine göre, Agix’in yavaş büyüme gösterdiğini gördük. Ancak Agix, kullanım durumu olan ve en hızlı büyüyen Blockchain tabanlı projelerden biridir. Ve gerçek kullanım durumlarına sahip Kriptolar doğası gereği güçlü olabilir. Fiyat analizimize göre, Agix coin’e uzun vadeli yatırım, dikkate alınması gereken iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Agix fiyatları yükseliyor gibi görünse de, Agix ve diğer Kriptolar değişkendir ve fiyat yönlerini her an değiştirebilirler. Akıllı bir yatırımcıysanız ve uzun vadeli yatırımlar yapmaya inanıyorsanız, Agix harika bir seçim olabilir. Kriptolar bugün sadece en faydalı varlıklar değil, aynı zamanda en riskli varlıklardır. Bu nedenle, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce uygun risk yönetiminizi yapın.

AGIX Coin Yorum! Agix 100 Dolara Ulaşacak mı?

SingularityNET projesi büyürken, birçok kripto taciri, Agix coin’in 100 $’lık bir sınıra ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor. Agix 2021’de şimdiden 1 doları geçti. Eski performansını ölçersek, Agix’in uzun vadede 100 dolar hedefini tutturabilecek kapasiteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Uzun vadeli Agix madeni para tahminimize göre, mevcut büyüme devam ederse 2040 ile 2045 arasında 100 $ sınırına ulaşabilir.

SingularityNET, gerçek kullanım durumu olan harika bir projedir. Ve kripto pazarında hiçbir şey imkansız değildir. Geçmişte gördüğümüz gibi, büyük bir boğa koşusu veya ayı rallisi tüm fiyat tahminlerini saniyeler içinde yok edebilir, bu nedenle fiyat tahminlerinin doğru olabileceğini söylemek kolay değildir. Agix projesine daha fazla yatırımcı çekilirse, Agix’in fiyatı fırlayabilir ve Agix token tahminimizden önce 100 $ hedefine ulaşabilir.

AGIX Coin Analiz, Agix bir pompala veya çöplük mü?

2023 yılında Agix tokeni %90 oranında değer kaybetti. Son derece değişken davranış nedeniyle, birçok tüccar Agix’in uzun vadeli mi yoksa sadece bir pompala ve boşalt mı olduğunu soruyor. Agix genellikle aynı dökümü pompalar, ancak kripto pazarında normaldir. Agix’in geçmiş performansını analiz ettiğimizde, bu umut verici bir proje. Ancak hiç kimse kriptoların doğru fiyat davranışına sahip olduğunu iddia edemez.

Agix, blockchain topluluğunun desteğine sahip ve Coinbase gibi premium borsalarda listelenmek üzere, bu da Agix için umutları artırıyor. Birçok kripto forumunda gördüğümüz gibi, Agix uzun süredir piyasada. Topluluğun çabası nedeniyle, Agix fiyatları önümüzdeki yıllarda fırlayabilir. Ancak Agix’in geleceğini daha net tahmin edebilmek için birkaç ay daha beklememiz gerekiyor.

Agix’e nasıl yatırım yapılır?

Gelişmekte olan bir Blockchain projesi olarak, Agix coin bulmakta zorluk çekmemelisiniz. Son zamanlarda halka açık ticaret için Agix’i listeleyen birçok kripto ticaret platformu var. Agix’i satın almak istiyorsanız, şu anda en iyi kripto borsaları Binance, KuCoin, CoinDCX, Uniswap (V2), Pionex, ZT, BTX Pro, Minswap ve LATOKEN’dir. Bu tür platformlara kaydolarak Agix’i kolayca kripto portföyünüze ekleyebilirsiniz.

Agix coin Fiyat Tahmini dışında, okuyucularımıza herhangi bir yatırım yapmadan önce mümkün olan maksimum araştırmayı yapmalarını öneriyoruz. Agix, sınırlı tedarik ve topluluk desteğiyle güçlü görünüyor, ancak kriptolar son derece değişken bir varlık. Kriptolar fiyatlarını bir hız treni gibi değiştirir ve saniyeler içinde yükselebilir veya düşebilir. Agix veya başka herhangi bir kripto yatırımından önce bir risk analizi şarttır.


SSS

SingularityNET (Agix) nedir?

SingularityNET (Agix), bir AI platformu ve pazar yeri tabanlı bir kripto para birimidir. Singularity net platformu, zorlukların üstesinden gelmek için şirketler, hükümetler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer kuruluşlarla birlikte çalışır. AI geliştiricileri, SingularityNET pazarını kullanarak çok çeşitli AI hizmetlerine göz atabilir, bunları test edebilir ve satın alabilir. SingularityNET platformunun hizmetlerinden yararlanmak için kullanıcılar, platformun yerel yardımcı program simgesi olan AGIX’i kullanabilir.

Agix’in bir geleceği var mı?

Gelişmekte olan yapay zeka tabanlı bir kripto projesi olan Agix coin, bugün piyasadaki en hızlı büyüyen projelerden biridir. Lansmanından birkaç ay sonra Agix, kripto topluluğunun büyük ilgisini çekti ve artık Binance gibi premium borsalarda bulunabiliyor . Agix’in şüphesiz gerçek kullanım durumlarının desteğine sahip harika bir geleceği var.

Agix yasal mı?

Agix, diğer kriptolarla aynı şekilde yasaldır. Birçok kripto analisti New Coins’in meşruiyetinden şüphe duysa da Agix nispeten eski bir projedir. Gerçek kullanım durumlarında Agix, onu güvenilir kılan topluluğun desteğine sahiptir. CoinMarketCap aracılığıyla öğrendiğimiz gibi Agix, KuCoin ve Binance gibi popüler borsalarda mevcuttur, bu nedenle Agix’in yasal olduğunu söyleyebiliriz.

Agix, Coinbase’de mevcut mu?

Yeni listeler her zaman kriptoların değerini artırmasına ve pazarda benimsenmesine yardımcı olur. Son zamanlarda Agix, Binance dahil olmak üzere birçok kripto borsası tarafından listelendi, ancak şu anda Coinbase’de halka açık ticaret için uygun değil. Artık Agix ile Binance üzerinde işlem yapabilirsiniz ancak Agix ile Coinbase üzerinde işlem yapmak için biraz beklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki aylarda Coinbase, Agix’i halka açık ticaret için listeleyebilir.

Agix’i almaya değer mi?

Birçok kripto uzmanı, Agix’in değerinin artmaya devam edeceğini öne sürdü. Agix’in toplam 2.000.000.000 AGIX jetonu arzı var ve bu adil bir rakam. Teknik analize göre, Agix uzun vadede umut verici görünüyor. Ancak, herhangi bir yatırımın her zaman bir riski olduğunu asla unutmayın. Kriptolar sadece en karlı değil, aynı zamanda en riskli varlıktır.

Agix 2030’da nerede olacak?

Agix’in fiyat tahmini önümüzdeki 10 yıl için yükseliş gösteriyor. Mevcut performans devam ederse, Agix 2030’da 25 doları geçebilir. Ancak büyük kazançlar arıyorsanız, uzun vadeli veya kısa vadeli hangi yatırım türünü seçtiğinize bağlıdır. Projeye daha fazla yatırımcı çekilirse, Agix’in fiyatları önümüzdeki yıllarda fırlayabilir. Ancak okuyucularımıza herhangi bir kripto yatırımı yapmadan önce bazı kişisel düzeyde analizler yapmalarını ve çalışmalarını öneriyoruz.

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!