Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur?

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!
Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini! İşte Detaylar..

Elrond (EGLD) Coin Nedir?Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur?

EGLD Coin Temel Analiz ve  Fiyat Tahmini! Elrond seçkin biri kripto para son derece ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir proje blok zinciridağıtılmış uygulamalar için platform. Diğerlerine kıyasla hızlı yürütme hızı ile üst düzey birlikte çalışabilirlik sağlamak için kurulmuştur.akıllı sözleşmeler platformlar.

Biliyor musunuz? Elrond, saniyede 10.000 ila 15.000 işlem gerçekleştirebilen yüksek ağ hızları sağlamayı amaçlıyor.

Elrond fiyatı başlangıcından bu yana sessiz kaldı, ancak 2021’in başında bir canavar gibi yükseldi. Birkaç ay içinde 25 doların hemen altından 243 dolara yükselen ralli birçok tüccarı çekti. Onlardan biri olmaya istekli misin?

O zaman bu yazı tam size göre. Bu yazımızda Elrond’un 2021 ve sonrası için fiyat tahminini etraflıca tartışacağız . Ayrıca EGLD Fiyatının yükselip yükselmeyeceği konusunda net bir öngörünüz olacak.

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!

Genel Bakış!

Kripto paraElrond
JetonEGLD
Fiyat213.7300 $
Piyasa değeri4.227.822.133.0000 $
Dolaşan Tedarik19.786.553.000 ABD Doları
Işlem hacmi406.212.625.000 $
Tüm Zamanların En Yüksek300.5600 $ 14 Eylül 2021
Tüm Zamanların En Düşük$ 6.5100 7 Ekim 2020

EGLD Temel Analiz

Elrond, Proof of Stake ve uyarlanabilir parçalama mekanizması tarafından desteklenen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir blok zinciri ağıdır. Ağın ana amacı, tam ademi merkeziyetçilik, zincirler arası birlikte çalışabilirlik, sağlam güvenlik ve yüksek ölçeklenebilirlik gibi daha önceki blok zinciri projelerinde bulunan bazı dezavantajları ortadan kaldırmaktır. Proje, fintech ve merkezi olmayan finans dahil olmak üzere yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlanıyor. Yerel belirteci eGold veya EGLD, ağ ücretlerini ödemek ve doğrulayıcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!

Beniamin Mincu, Lucian Mincu ve Lucian Todea tarafından kurulan platform, geliştiricileri bunun üzerine inşa etmeye ve akıllı sözleşme ücretlerinin %30’unu telif hakkı olarak sağlamaya teşvik ediyor. Şirket ayrıca, ilk yıl boyunca ağında belirlenen belirli bir ELGD token tedarikini de sürdürüyor. Doğrulayıcı düğümler ayrıca yıllık %36 oranında bir oran alır.

Ayrıca Okuyun: YF Link Fiyat Tahmini, YFL 2021 Sonuna Kadar 1000 Doları Vuracak mı?

Elrond Fiyat Tahmini 2021

EGLD, 2021 yılına 24.80$ işlem değeriyle girdi. Yükseliş notunda, Elrond yukarı yönlü bir yörünge başlattı ve Şubat ortasında kademeli olarak en yüksek seviyelere ulaştı. Ancak fiyat bir dereceye kadar düştü, ancak Nisan ayında 227 dolar civarında yükseldi ve tekrar düştü.

Büyük güncellemeleri kolaylaştıran yeni bir yüksek seviyeye ulaşabilir ve piyasa değerine göre ilk 20 sıralamasına girerek diğer para birimleri ile rekabet edebilir. Bununla birlikte, tarihsel fiyat olaylarını ve temelleri gözlemleyerek. Piyasa düşüşe geçerse Elrond 65$ civarında düşebilir. Boğa tanıdıklarıyla birlikte, EGLD 2021’in sonunda 360 $ işaretine ulaşabilir.

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!

Elrond Fiyat Tahmini 2022

Elrond, 2022 yılını Ocak ayının başında 362 $ fiyatla devam ettirebilir. Topluluk tarafından protokolünün geliştirilmesi ve belirli ortaklıkların başlatılmasıyla fiyat daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Belirteç, iyi performans gösteremezse 100 $ işaretine düşebilir. 2022’nin sonunda, EGLD 655 dolardan işlem görebilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

5 yıl içinde, EGLD platformun ölçeklenebilirliğini ve birlikte çalışabilirliğini geliştirmeye odaklanabilir ve topluluk, kullanıcılar tarafından gerekli güncellemeleri ve geliştirmeleri sağlamayı başarırsa fiyatın yükselmesi bekleniyor. İşlem hızları arasında diğer altcoin platformlarıyla bile rekabet edebilir. Piyasa daha uzun bir süre oynak olmaya devam ederse, para birimi 250 dolar civarında düşebilir. Ancak, Elrond fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 5 yılın sonunda 834.242$, Elrond 1200$’a ulaşabilir.

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!

Elrond Fiyatı İçin Piyasa Tahmini

CoinArbitrage

CoinArbitrage’a göre Elrond fiyatı 2021 sonunda 250 dolar olabilir ve 2025 sonunda 460 dolara ulaşabilir.

Devlet Sermayesi 

Gov.capital’e göre, EGLD 2021 sonunda 326,9 $ ve 2025 sonunda 1467,28 $ maksimum fiyatla işlem görecek.

WalletInvestor

WalletInvestor’a göre, EGLD karlı bir yatırım ve fiyatı önümüzdeki yıl 183,97 dolardan 548,26 dolara yükselebilir ve 2026’nın sonunda 1983,75 dolara ulaşabilir.

Digitalcoinprice

Digitalcoinprice fiyat analistleri, ELGD fiyatının 2021 sonunda 265,49 dolara ve 2025 sonunda 555,16 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Elrond Genel Fiyat Tahmini

Topluluk belirli projelerle stratejik ortaklıklara girerse, belirli varyasyonlarla Elrond fiyatı daha da yükselebilir. Boğalar fiyatları yükseltemezse fiyat 150 dolara düşebilir. 2021’in sonunda Elrond, 380 dolardan işlem görebilir.

Ayrıca Okuyun: Solana Fiyat Tahmini, SOL 2021’in Sonuna Kadar 100 Doları Vuracak mı?

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!

EGLD Coin Fiyat Geçmişi

2020

Coinmarketcap’a göre Elrond, kripto alanına 05 Eylül 2020’de 17.33 $ işlem değeri ile girdi. Şaşırtıcı bir şekilde, token işlemden sonraki bir gün içinde 12.01$’a düştü. Daha sonra fiyat değişmeye başladı ve Eylül sonunda 10.11 dolara düştü. Ayrıca, madeni para Ekim ortasına kadar 7.83$’a kadar düştü ve para birimi belirli değişikliklerle istikrarlı kalmayı başardı ve Kasım ayı sonunda 9.07$’a ulaştı.

Dramatik bir şekilde, Elrond Aralık ayında istikrarlı bir şekilde yükselmeye başladı. İlginç bir şekilde, belirteç, pazarlamacılar tarafından kabul edildiğinden Aralık ayının sonunda 29.26 $ ‘a ulaştı ve yılın ticaretini bitirmek için 23.76 $’ a düştü.

Elrond, İş Kanıtı konsensüs algoritmasını mı kullanıyor?

Hayır, Elrond Proof of Stake konsensüs algoritmasını kullanır.

Elrond’u diğerlerinden daha benzersiz bir para birimi yapan nedir?

Elrond, geliştirici dostu, güvenli ve verimli bir mekanizma olduğu için diğer para birimlerinden benzersizdir.

EGLD’nin işlem işleme süresi nedir?

EGLD saniyede 10000-15000 işlem gerçekleştirebilir.

Elrond karlı bir yatırım mı?

Evet, Elrond’un yükselmesi beklendiği için uzun vadede karlı bir yatırım olabilir.

Elrond’la nerede ticaret yapılır?

Elrond, Binance, CoinDCX, EtoroX, OKEx, WazirX ve daha pek çok popüler borsada işlem görebilir.

Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini! Elrond (EGLD) Coin Nedir? EGLD Coin Geleceği? Elrond Coin Uzun Vade de Ne Olur? EGLD Coin Temel Analiz ve Fiyat Tahmini!

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!