IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri!

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!
IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!

IOTA TAHMİN
  • Boğa MIOTA fiyat tahmini 1,79 ile 2,30 dolar arasında değişiyor.
  • MIOTA fiyatı da yakında 5 dolara ulaşabilir.
  • MIOTA’nın 2021 için düşüş piyasası fiyatı tahmini 0,93 dolar.

Bu IOTA (MIOTA) Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, MIOTA fiyat analizimizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

IOTA (MIOTA), dağıtık defter teknolojisini temelden yeniden tasarlayan akıllı bir sözleşme platformudur . Sonuç olarak, ağ herhangi bir ücret ödemeden güvenli bir veri ve değer alışverişi sağlayabildi. Ayrıca, IOTA teknolojisi, düşük kaynak gereksinimleri ve kurcalamaya karşı korumalı veri güvenliği ile Nesnelerin İnterneti (IoT) ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.

Teknolojisi ile ilgili olarak, IOTA, IoT ekosistemindeki bağlı cihazlar arasındaki farklı işlemleri yürütmek için geliştirilmiş dağıtılmış bir defter haline gelir. Ayrıca IOTA , Tangle teknolojisini kullanarak Bitcoin’in karşılaştığı performans ve ölçeklenebilirlik gibi zorlukları çözmeyi hedefliyor. Tangle’ın bu teknolojisi, her yeni işlemin önceki iki işlemi onayladığı bir düğüm sistemi görevi görür.

Bu MIOTA fiyat analizinde ve fiyat tahmininde , MIOTA’nın 5 dolara ulaşıp ulaşmayacağına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, IOTA (MIOTA) ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!

IOTA Coin (MIOTA) nedir?

MIOTA, blockchain teknolojisine dayalı bir kripto para ağıdır. 2015 yılında Sergey Ivancheglo, David Sontesbo, Serguei Popov ve Dominik Schiener tarafından kurulmuştur.

Ayrıca, IOTA ağı yaklaşan sanayi devriminde merkezi bir rol oynamaya çalışıyor. IOTA, özellikle insan ve makine ekonomilerini birbirine bağlarken makineler arasında ekonomik ilişkiler kurmayı planlıyor.

Onun açısından cryptocurrency , ağ kendi yerli cryptocurrency vardır: MIOTA. Bu kripto para birimi, ağ içindeki tüm işlem ücretlerini ödemek için kullanılır. Ayrıca MIOTA, tüm topluluk katılımcıları için bir ödül olarak da kullanılmaktadır.

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!

MIOTA Mevcut Piyasa Durumu

Bu IOTA fiyat analizini yazarken, MIOTA 24 saatlik işlem hacmi 91.122.056$ ile 1.43$’dan işlem görüyor. MIOTA’nın fiyatı son 24 saatte %1,61 düştü.

Ayrıca, MIOTA, 1.49B MIOTA’lık bir akım dolaşım kaynağına sahiptir. MIOTA ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar için Binance , OKEx , FTX , Huobi Global ve HitBTC gibi borsalarda kripto ticareti  . Tabii ki, bunlar kriptonun listelendiği birçok borsadan sadece birkaçı.

Şimdi, 2021 için bu MIOTA teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

IOTA (MIOTA) Fiyat Analizi 2021

Şu anda IOTA, CoinGecko’da 46. ​​sırada yer alıyor . Ancak MIOTA blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu MIOTA fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Artan Kanal düzenini gösteren MIOTA USDT grafiği - IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği!
Artan Kanal modelini gösteren MIOTA/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki tabloya göre, MIOTA kendisini öfkeli boğalarla birlikte konumlandırıyor. Bugün, MIOTA 1.43$ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor.

Ek olarak, MIOTA’nın yakın zamanda Yükselen Kanal paterni gerçekleştirdiğini görebiliriz. Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik bu fiyat modelindeki En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ek olarak, bu formasyon kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Başka bir deyişle, MIOTA önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlanıyor. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yükseliş fiyatına ulaşabilir. Tabii ki, yükseliş piyasası MIOTA’da kalmaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır.

Tersine, boğalar kriptoya karşı çıkarsa, MIOTA’nın fiyatı düşebilir. Kısacası, MIOTA yükseliş pozisyonundan çıkabilir ve düşüş eğilimine girebilir. Gerçekten de bu fiyat seviyesi yatırımcıların gözünde iyi bir tablo değil.

MIOTA Göreceli Güç Endeksi - IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği!
MIOTA Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 56.48’e yakın, bu da MIOTA’nın neredeyse aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, bu herhangi bir zamanda bir fiyatın tersine dönmesine neden olabilir.

Bu nedenle, tüccarlar kripto ticaretini dikkatli bir şekilde yapmalı ve piyasadaki heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar, kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan haberdar olabilir ve uzaklaşabilir.

MIOTA’nın Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

MIOTA 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA
MIOTA 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, MIOTA’nın fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak MIOTA, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

IOTA (MIOTA) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, IOTA’nın son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Üstelik son 7 günde MIOTA fiyatı %20’nin üzerinde. Bu eğilim devam ederse, MIOTA boğalarla birlikte çalışabilir, 2.3 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe ulaşabilir.

MIOTA USDT Fiyat Tablosu
MIOTA/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve MIOTA’yı yükseliş pozisyonundan alabilir. Daha basit bir ifadeyle, MIOTA’nın fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 0,93 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli MIOTA fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) yaklaşık 5,69 dolardan geçme olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!

IOTA (MIOTA) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, MIOTA 2022’nin sonunda 6,5 ​​dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 7 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 6,5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

IOTA (MIOTA) Fiyat Tahmini 2023

IOTA, destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini hayati seviyede 8 dolarda oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

IOTA (MIOTA) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, IOTA fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, IOTA yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 10$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!

IOTA (MIOTA) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde MIOTA fiyatları 25 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak MIOTA için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, MIOTA’nın tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Ayrıca Okuyun: Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği!

Çözüm

IOTA’nın 2021’de önünde parlak bir geleceği var. MIOTA ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, MIOTA’nın yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Yükselişli MIOTA fiyat tahmini 2021 2,3 dolar. Bununla birlikte, yatırımcılar MIOTA’nın Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 5 dolara bile ulaşabilir.

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!!

SSS

MIOTA nedir?

IOTA (MIOTA), büyük ölçeklenebilirlik teknolojisi ile geliştirici dostu bir kripto para birimi platformudur. Sonuç olarak, geliştiriciler dijital ekonomiye her zaman gelişmiş bir blok zinciri hızında kolayca erişebilirler.

IOTA Crypto’yu nasıl edinebilirim?

IOTA kripto para birimi Binance, Crypto.com ve VCC borsaları gibi borsalarda birkaçını saymak gerekirse satın alınabilir, satılabilir ve takas edilebilir.

IOTA iyi bir yatırım mı?

IOTA (MIOTA) bu yıl gelecek vaat eden altcoinlerden biri. Yükseliş piyasası kriptoyu desteklemeye devam ederse, kriptonun bu yıl iyi bir geleceği olabilir.

IOTA 5 Dolara Ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre IOTA’nın yakın gelecekte 5 dolara ulaşması çok olası.

2022 yılına kadar IOTA fiyatı ne olacak?

IOTA (MIOTA) fiyatının 2022 yılına kadar 6,5 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar IOTA fiyatı ne olacak?

IOTA (MIOTA) fiyatının 2023 yılına kadar 8 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar IOTA fiyatı ne olacak?

IOTA (MIOTA) fiyatının 2024 yılına kadar 10 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar IOTA fiyatı ne olacak?

IOTA (MIOTA) fiyatının 2025 yılına kadar 25 dolara ulaşması bekleniyor.

Ayrıca Okuyun: SOL Coin Nedir? SOL Coin Fiyat Tahmini ve Geleceği! (SOLANA)

IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!! IOTA Coin Nedir? IOTA Coin Geleceği! IOTA Coin Yorum, IOTA Coin Fiyat Tahminleri! IOTA Coin Temel Analiz! IOTA Uzun vadede ne olur!!! 

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!