Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin En Kapsamlı Analiz

Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin En Kapsamlı Analiz
Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin En Kapsamlı Analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…

Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin En Kapsamlı Analiz

Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz… Hızla büyüyen kripto endüstrisi, şimdiden tüm dünyada çok sayıda kullanıcıya ulaştı. Bitcoin lider kripto para birimi olmaya devam etti, ancak Bitcoin ile aynı özellikleri sunan başka kripto para birimleri de var.

Bunlardan biri, adını “dijital nakit” in kısa bir şekli olarak alan Dash.

Ama Dash hala dikkate değer mi?

Burada, Dash’in (DASH) gelecekteki fiyat tahminiyle ilgili tüm ayrıntıları size sağlayacağız. Şimdi bu Dash fiyat tahminine ayrıntılı olarak bakalım.

 

genel bakış

Kripto parakısa çizgi
Jetonkısa çizgi
Fiyat162.9300 $
Piyasa değeri1.671.127.782.000 $
 Dolaşım kaynağı$ 10.262.832.4191
Işlem hacmi198.886.608.000 $
Tüm zamanların en yüksek$ 1.493.5900 20 Aralık 2017
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0.2139 14 Şubat 2014

Dash Coin Temel Analizi – Dash Coin Gelecekte Ne Olur

Dash 2014 yılında yaratıldı ve Evan Duffield tarafından geliştirildi . Dash kullanımının birincil odak noktası, tüccarlara ödeme olarak kullanım için işlem alanıdır. Dash, İş Kanıtı mekanizmasını kullanır. Ve elbette, çok sayıda borsadan da satın alınabilir.

Dash, kendi kendini yönetmeyi ve kendi kendini finanse etmeyi başarılı bir şekilde benimseyen ilk kripto paralardan biriydi. Geliştirme fonlarını blok zinciri tarafından üretilen gelirlerden alır ve yönetimi, ağ ana düğümlerinin sahipleri tarafından kontrol edilir. Bu aynı zamanda Dash’i ilk başarılı merkezi olmayan özerk kuruluşlardan (DAO’lar) biri yapar.

 

Dash Coin Fiyat Tahmini 2021 – Dash Coin Gelecekte Ne Olur

Dash Fiyatı, yılın başında 100 doların altına düştü ancak hızla toparlandı. Ayrıca, yüksek hacim akışı nedeniyle Şubat ortasında 300 doların üzerine çıkarak 329 dolara yükseldi ve 200 dolara kadar düştü. Ancak fiyat yine dev gibi yükseldi ve o zamandan beri yeni zirvelere ulaştı.

DASH, dijital para birimi alanının açık ve şeffaf kalmasına yardımcı olacak Dash Labs adlı Hong Kong merkezli yeni bir ekip oluşturulduğunu duyuracağından, fiyatın döküleceği varsayılıyor. 2021’in sonunda DASH 800 $ işaretine ulaşabilir.

Dash Coin Fiyat Tahmini 2022 – Dash Coin Gelecekte Ne Olur

DASH, 2022 yılına 805 dolarlık bir işlem değeriyle girebilir. Daha sonra fiyat, para biriminin bir yükseliş döngüsü izleyip izlemediğini vurgulayabilir. Kullanıcı tabanını ve yatırımcıları güçlendirmeye odaklanabilir. DASH, 2022 yılını 1900 $ gibi yüksek bir fiyatla kapatabilir.

Dash Coin 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini – Dash Coin Gelecekte Ne Olur

Topluluk, jetonların değerini artıracak ödeme işlemcilerinin yanı sıra daha fazla tüccarla bağlantı kurmayı planlıyor. Bu aynı zamanda kripto para birimindeki yatırımcılara da yardımcı olabilir.

DASH’in başarılı olma potansiyelinde en iyilerden biri olması ve olacağı kesinlikle beklenmektedir. 2025’in sonunda DASH, dünyanın en değerli kripto para birimlerinden biri olacağı için 3500 dolara ulaşabilir.

Dash Coin  Piyasa Tahmini – Dash Coin Gelecekte Ne Olur

Piyasa tahminlerinden bazılarına göz atalım:

Long Forecast

Long Forecast, 2023 yılına kadar DASH’ın 2021’deki şu anki ile aynı olabileceğini tahmin ediyor. Oldukça aşağı yönlü bir karamsar tahminde bulundular. Hatta DASH’in bu yıl %70 düşebileceğini tahmin ettiler.

Wallet Investor

Wallet Investor, DASH’in 3.641 dolara kadar düşebileceğine inanan bir kripto tahmin sitesidir. Bu gerçekten çok karamsar ve gerçekçi olmayan bir tahmindir.

Dash Tahminlerimiz

Uzun vadede Coinpedia’da DASH’in daha iyi performans göstermesini bekliyoruz. Dash madeni parasının fiyatının 2021’in sonunda 830 dolara ulaşabileceğini öngörüyoruz. Belirli süreler boyunca belirli dalgalanmalarla aynı istikrarı koruyabilir. Fiyat, önümüzdeki beş yıl içinde Dash madeni para için uzun vadeli bir gelecek öngörerek 3700 dolara ulaşabilir.

 

Tarihi Pazar Duyguları

2015

Başlangıçta kripto oluşturulduğunda bir birim yaklaşık 0,21 dolar değerindeydi. Madeni para, Mart 2015’te Dash olarak yeniden markalandığında, bir birim 3 doların biraz üzerindeydi. Yeniden markalaşma, madeni parada bir ralli başlattı ve 21 Mart 2015’te 7.11 dolara ulaştı, ancak bu seviyeden hızla düştü.

2015 ortası ile 2016 sonu arasında DASH menzile bağlı kaldı. Tüm kripto para piyasası anıtsal boğa koşusu tarafından yakalanmak üzereyken, 3 ile 12 dolar arasında işlem gördü.

2017

Ocak 2017, Dash ticaretinin 15 doların üzerinde ralli yaptığını gördü ve Şubat ayının sonunda madeni para 30 dolara ulaştı. Ateşte kaldı, Mart ayında 100 doların üzerine çıktı ve 9 gün boyunca orada kaldı, sonunda Nisan ayında 70 dolara düştü. Zayıflık uzun sürmedi ve Mayıs ayına kadar fiyat tekrar 100 doların üzerine çıktı. Haziran ayında fiyat tekrar ikiye katlandı ve kısa bir süreliğine 200 dolara ulaştı. Temmuz ayında 200 doların üzerine çıkmaya devam etti ve Ağustos ayında bir kez daha ikiye katlanarak 400 dolar seviyesine ulaştı.

Fiyat, Eylül ve Ekim aylarında düşük-orta 300$ seviyesine geri döndü, ancak en iyisi hala gelmek üzereydi. Kripto para birimlerindeki 2017 rallisi başladığında Dash, Kasım ayında 500 $, 600 $ ve ardından 800 $ ‘a ulaştı. 20 Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,642,22$’a ulaşmak için bir kez daha ikiye katlanarak tırmanmaya devam etti.

2018-2019

Kripto para birimlerindeki ayı piyasası oyalandığı için fiyat 2018’de istikrarlı bir şekilde düştü. Aralık 2018’e kadar Dash’in fiyatı 100 doların altına düştü. 70 dolar civarında destek buldu ve önümüzdeki birkaç ayı çoğunlukla 70 ila 85 dolar arasında işlem yaparak geçirdi.

Ancak, 2019’un sonuna ve 2020’nin başına doğru, madeni para 100 doların üzerine çıkarak bir noktada 120 doların üzerine çıktıkça yenilenen bir umut vardı.

2020

DASH, 2020 yılını 41,65 dolar olarak belirledi. Daha sonra fiyat istikrarlı bir şekilde toparlanmaya başladı ve Ocak ayı sonunda 123.85$’a çarpıcı bir şekilde ulaştı. Kripto piyasası Covid-19 salgını nedeniyle harap olurken, para birimi şok edici bir şekilde Mart ortasına kadar 43.66 dolara düştü.

Ayrıca fiyat toparlanmaya devam etti ve kripto para Ağustos ortasına kadar belirli fiyat eşitsizlikleriyle 94.84$’da direndi. Ayılar fiyatları aşağı çekerken, para birimi Eylül sonunda 65 dolara düştü ve Bitcoin’in fiyat rallisinin genişlemesi nedeniyle Kasım sonunda 99.07 dolara yükseldi. Dijital para birimi, 2020 yılını kapatmak için 103.22 $ ‘a ulaştı.

 

SSS

DASH madenciliği yapmak mümkün mü?

Evet, DASH madenciliği yapılabilir.

Dash Bir Bitcoin Çatalı mı?

Dash teknik olarak bir Litecoin çatalıdır, ancak Litecoin bir Bitcoin çatalıdır, dolayısıyla Dash ile orijinal Bitcoin blok zinciri arasında bağlar vardır.

Dash’in Geleceği Var mı?

Dash, çok parlak bir geleceği olan özel kripto para birimlerinden biridir.

Dash Fiyatı Artacak mı?

Dash çok iyi kurulmuş ve uygulanabilir bir kripto para birimi olduğundan, fiyatının önemli ölçüde artabileceği bir madeni para olarak kabul edilir.

DASH’ın konsensüs mekanizması hangisidir?

DASH, İş Kanıtı, fikir birliği mekanizmasını kullanır.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

 

[highlight] Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  Dash Coin Nedir ? Dash Coin Gelecekte Ne Olur ? Dash Coin geleceği, Dash Coin fiyat tahmini, Dash coin yorum, Dash Coin analiz…  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!