The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin En Kapsamlı Analiz !

The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin En Kapsamlı Analiz !
The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin En Kapsamlı Analiz !
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! Ethereum , dünyanın gördüğü en iyi blockchain teknolojisi olduğu ortaya çıktı. Öte yandan, bir blok zincirinin ne kadar büyük olacağını hiç hayal ettiniz mi?

The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin En Kapsamlı Analiz !

The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! Kitlesellik göz önüne alındığında, çoğu blok zinciri uygulaması, Sorgu yerine getirme ve zincir tanımayı işleyemedikleri için şeride düştü. Bu kusurları çözerek birçok indeksleme yazılımı ayaklarını yere bastı. Neyi yerine getiriyorlar?

Bir web örneğini düşünün. WWW’nin bir olduğunu varsayalım. blok zinciri. Örneğin, bir arama motoru olan Google, tüm web’deki bilgileri dizine ekler ve bir sorgu yapıldığında ilgili verileri sunar. Bir arama yolculuğunu basit, hızlı ve kolay hale getirir. Benzer şekilde, İndeksleme protokolleri , bloklardan kullanıcı uygulamasına veri getirir ve alır. Her şeyden önce, bu protokoller ademi merkeziyetçi miydi?

Grafik ağı olarak kendini demirledi ilk merkezi olmayan indeksleme protokolü . Girişim Sadece birkaç yıl önce, ağ, lansmanından kısa bir süre sonra ilk dijital para birimi olan Graph parasını piyasaya sürdü. Resmi web sitesi devletler, güvenilir, güvenli ve birlikte çalışabilir DApps bina konum! Yerel kriptosu işaretlendiğinde, olası GRT fiyat tahmini ne olacak?

Bina DAppo zamanlar geliştiricilerin kendilerini Ethereum blok zincirine karşı durdurmalarını ve gerekli tüm verileri toplamalarını istedi! Sistemdeki bir kusuru aşan Graph, blok zincirleri ve kullanıcı uygulamaları arasında şeffaf ve güvenli bir bağlantı olarak araştırma yapmaya ve hareket etmeye karar verdi.

Ağ içindeki kaynakları yönetmek için kullanılan bir Ethereum belirteci olan Graph jeton. Dizinleyiciler olarak adlandırılan düğüm operatörleri, ödünç verdikleri işe bağlı olarak bu belirteçler şeklinde bir gelir elde edeceklerdir. Küratörlerin yanı sıra, dizin oluşturucular da sorgu ücretlerinden bir bölüm olan bazı ödüller kazanır.

Ağın merkezi hizmet ve yönetim belirteci olan Graph kriptoyu bu kadar özel yapan nedir? Bu yılın başlarında, madeni para büyük bir çekiş kazandı ve yıldırım hızıyla yeni bir ATH’ye ulaştı ve %50 arttı . Kapak tarafında, direnç seviyelerini atlayamadı, GRT jeton fiyatı zamanla geride kaldı! yönelik yutturmaca ile DeFi, 10 dolara mı çarpacak? En son güncellemeler, vızıltı ve Grafik Fiyat tahmini için daha fazla göz atın!

 

genel bakış

Kripto paragrafik
JetonGRT
Fiyat0,6925 $
Piyasa kapitalizasyonu$863.615.646.66
Tüm Zamanların En Yüksek$2,88   12 Şub 2021
Tüm Zamanların En DüşükVeri Yok  17 Ara 2020
Dolaşım kaynağı1.245.666.867 GRT
Toplam Arz10.000.000.000 GRT
Ortalama YGVeri yok

The Graph (GRT) Coin Nedir?

Grafik (GRT), blok zincirlerinden gelen verileri sorgulamak ve indekslemek için merkezi olmayan bir protokoldür . GRT, aşağıdakiler gibi seçkin ağlardan gelen verileri endeksler Ethereum, Filecoin ve çok daha fazlası. Bu yıl başladığında ağ, Bitcoin ve Polkadot gibi diğer blok zinciri ağlarıyla olası entegrasyonları duyurdu.

Ağ, The Graph’in CEO’su Yaniv Tal için rüya gibi bir olay haline geldi . Ekibi, Pohlman ve Brandom Ramirez ve diğerleri ile birlikte çalışıyor.

Blockchain verileri ile kullanıcı tarafı arasındaki boşluğu kapatmak için bir indeksleme protokolü geliştirmeyi tasarladı. Yaklaştıkça, merkezi olmayan yazılımın bulunmadığını fark ettiler ve vizyonlarını ikincisine kaydırdılar.

Mainnet yayınlandıktan geçen yıl Aralık üç yıllık uzun Beta test süresinden sonra,. Sonuç olarak, sadece bir ayda bir milyardan fazla sorgu aldı! Tal, amacın sunuculara ihtiyaç duymayan uygulamalar oluşturmak olduğunu sözlerine ekledi. İkincisi, Web3’ü herkes için erişilebilir kılmaya çok inanıyor!

Graph coin, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) tarafından desteklenen bir ERC-20 jetonudur . Belirteç oluşturmak için kullanılabilir akıllı sözleşmelerblok zincirinde. Ağa güç veren grafik kripto, bir değişim ortamı olarak hizmet eder. Aynı zamanda ağın topluluğunu ödüllendirmek için de kullanılıyor. Madeni paranın maksimum arzı 10.000.000.000 ile sınırlandırılmıştır .

Ağdaki kullanıcı düğümleri, kar marjları kazanmak için sahip oldukları jetonları stake edebilir. Ayrıca, bir indeksleyici değil de bir staker, Graph coinlerinin bir kısmını mevcut indeksleyicilere devredebilir . Sonuç olarak, düğümün ödülünün bir kısmını da kazanabilirler!

Grafik paraları satın almak veya satmak için, belirteci listeleyen borsalara göz atabilirsiniz. Şu anda token, Binance , Kraken , Gate.i o ve diğerleri gibi popüler borsalarda alınıp satılabilir . Lansmandan sonra, birçok kullanıcı Coinbase’den GRT’yi listelemesini istedi . Daha sonra, geçen yıl 18 Aralık’ta, jeton Coinbase.com’da listelendi ve New York’takiler dışındaki tüm kullanıcılar için GRT satın almak, satmak, dönüştürmek veya almak üzere ayarlandı.

The Graph GRT Coin Temel Analiz

Graph, blok zinciri verilerini GraphQL ile kolayca erişilebilir hale getirmek için bir dizin oluşturma protokolü ve küresel API’dir . Ağ, çeşitli blok zincirleri ve merkezi olmayan uygulamalar arasında orta katman görevi görür. Ayrıca, alt grafikler adı verilen Ethereum blok zincirinde akıllı sözleşme verilerini düzenleyerek geliştiricilerin dApp’ler oluşturmasını kolaylaştırır.

Alt yazılar nedir? Ağ, bir manifesto içeren alt grafikler içerir Yani, bir alt grafik, blok zincirindeki işlemlerle ilgili her veriyi içerecektir. Basit bir ifadeyle, herkesin ağ üzerinde oluşturabileceği açık API’lerdir ! Bir DApp’in Ethereum blok zincirine akıllı sözleşmeler biçiminde veri eklediği bir örneği düşünün. Bir son kullanıcı , blok zincirinden çıkarılacak bir sorgu oluşturur. Kullanıcı ve blok verisi arasındaki köprü olan Alt Grafiklerin bir sonucu olarak, indeksleme bir Grafik düğümü aracılığıyla gerçekleşir .

Bir düğüm tüm verileri tarayacak, filtreleyecek ve son kullanıcı tarafından Alt Grafiklerden sorgu olarak oluşturulan tüm verileri getirecektir. Son olarak, sonuçlar kullanıcının uygulamasında görüntülenir! Tüm süreç güvenli, şeffaf ve Merkezi olmayan bir şekilde yapılacaktır. Ethereum, en güçlü blok zinciri alanı olarak ortaya çıkıyor. Sonuç olarak, Graph ağı önemli bir büyüme oranı sağlıyor.

Bu ağın ekosistemi oldukça karmaşık ancak anlaşılması zor değil. Dizin Oluşturucu olarak da adlandırılan Grafik düğümü, verilerin dizine eklenmesinde çok önemli bir rol oynar. Son kullanıcılar Tüketiciler olarak adlandırılır ve dizinleyicilerden herhangi bir sorguyu alabilir. Bir takas olarak, indeksleyicilere ödeme yaparlar. Delegeler, Küratörler, Hakemler ve Balıkçılar olmadan Grafik tamamlanmış sayılmaz .

Bir küratör değerli alt grafikleri tanımlarken, yetki verenler GRT jetonlarını devreden ve ödüllerinin bir kısmını alan stakerlardır. Balıkçılar sorguları doğrular ve Hakemler kötü niyetli indeksleyicileri tespit eder!

Graph coin stake etme, ağın çok önemli bir parçasıdır ve kullanıcıları ve düğümleri içerir! Dizin oluşturucunun ödüllerinin bir kısmını alan temsilciler dışında, kullanıcılar da bir segment toplayabilir! Delegeler gibi, onlar da GRT tokenlerini stake ederler. Ardından, arayüzü sorunsuz bir şekilde çalıştıran düğümlerden ödüller kazanırlar!

Herhangi bir ERC-20 cüzdanı ile uyumlu olduğu için, grafik jeton depolamak artık çok kolay . Donanım cüzdanları, bu paraları daha uzun süre tutmayı planlayan herkes için de çok faydalıdır. Bu cüzdanlar, grafik kriptonuzu güvende ve herhangi bir tehditten uzak tutabilir.

Ağ, Dünyanın en iyi projelerinin bugün üretimde Grafiği kullandığını belirtiyor Ünlü ağlardan bazıları Uniswap, Synthetix, Aragon ve çok daha fazlasıdır . The Graph, geçen yıl DeFi sorgularını yanıtlamak için Chainlink ile de ortaklık kurdu . Graph, ‘Bu entegrasyon, Subgraphs’tan indekslenen verilerin potansiyel Chainlink Oracle kaynakları olmasına izin veriyor’ dedi.

Gelecekte ağ, ademi merkeziyetçiliğin hareket halindeyken tam olarak gerçekleşmesi için platformu güncellemeyi hedefliyor! The Graph’in Çoklu Blok Zinciri ölçeklendirmesine, blok zincirlerinin 1. Katmanına ve daha pek çok şeye yardımcı olmasını bekleyebiliriz!

GRT Coin Fiyat Tahmini 2021 

Token, 2021 yılına Ocak ayı başlarında 0.35 $ fiyatla düşüş notu ile girdi. Daha sonra simge onun ATH kurtarmak için başladı ve işaretlenmiş 2,88 $ üzerinde 12 Şubat pazar düşmesi sonucu 2021 tarihinde 19 Mayıs, GRT sikke fiyat dan daldırma $ 1.23 ile $ 0.75 . Daha sonra, Graph madeni para düşüşü telafi etmeye çalıştı. Yine de, modası 1 doların altında.

Şubat ayının başlarında, arayüz , blockchain protokolü geliştirmeye yardımcı olan bir Yazılım geliştirme şirketi olan Edge & Node’un başladığını duyurdu . Ağ başarıyla bunu yaparsa, o zaman GRT sikke fiyata yüksek darbe olabilir $ 1,607 sonuna kadar 2021 .

Şu anda, birden fazla ortaklık ve DeFi dünyasının patlaması ile ağın yeni zirvelere ulaşması bekleniyor. Ancak bu yıl önemli bir gelişme olmazsa Grafik fiyatı ortalama 0,953 dolar gibi bir rakama hareket edebilir .

Öte yandan The Graph, piyasada halen gelişmekte olan bir projedir. İkincisi, GRT madeni para fiyatı bir düşüş tuzağına takılmış durumda ve şu anda hala 1 doların altında. Zayıflamış alım nedeniyle, Grafik fiyatı minimum 0.229$’a düşebilir .

 

GRT Coin Fiyat Tahmini 2022

Boğalar toplanıp GRT jeton fiyatını daha yüksek uçlara götürürse, gelecek yıl da yükselişe geçebilir. Durum buysa, 2022, 1.612 dolardan ticarete başlayabilir . Buna karşılık, bu yıl minimum sonunda kapanırsa, bir sonraki yıl düşüşle devam edebilir. Ve böylece 0,241 dolardan işlem görmeye başlayabilir .

Bu yılın başlarında ağ, blockchain protokolünü genişletmeyi dört gözle beklediklerini duyurdu. Bitcoinve diğer birçok kripto para birimi. Bu gelecek yıl içinde gerçekleşirse, yeni entegrasyonları yeni yatırımcıları GRT jeton fiyatını 2,87 $’a çıkarmaya teşvik edebilir . Öte yandan, Bitcoin ve diğer para birimleriyle ilgili tartışmalar nedeniyle piyasa çökerse fiyatları önemli ölçüde düşebilir. GRT jeton fiyatı da öyle! Böyle bir durumda fiyat 2022 sonuna kadar 0,580 dolara düşebilir .

Buna karşılık, pek çok piyasa sıkıntısı olmadan , Grafik fiyatı ortalama 1.703$’ da hareket edebilir .

GRT Coin Önüzümdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

Önümüzdeki beş yıl içinde GRT, merkezi olmayan yeni bir nesil oluşturmak için para birimi olarak kabul edilebilir. Topluluk diğer bazı projelerde yatırım ve blockchain altyapının geliştirilmesi üzerinde duruluyor, o zaman GRT sikke fiyat yeni şut ATH de $ 5,414 .

Diğer taraftan, The Graph fiyatı piyasa çöküşünden sonra biraz dalgalı görünüyordu. Uzun vadede, madeni para hızla yükselen oynaklık seviyeleriyle devam ederse, fiyat 4.707 dolara düşebilir . Ayrıca, altcoin aşağı yönlü baskıyı tersine çevirmeyi başarırsa, 3.912 dolarlık doğrusal aralıklarda hareket edebilir .

GRT Coin İçin Piyasa Ne Diyor?

Walletinvestor 

Walletinvestor’un algoritma tabanlı tahminine göre, Graph fiyatı 2021’in sonunda 2.334$’a kadar çıkabilir ve 2026 yılına kadar fiyat 10.315$’a kadar çıkabilir .

DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice analisti grafiği kripto ortalama fiyata ticaret öngörüyor $ 1.36 sonunda 2022  Ve en alışverişi olabilir $ 2.12 sonuna kadar 2025 .

TreadingBeasts

TradingBeasts Grafik sikke de ticaret olur tahmin $ 2,87435 sonunda 2021 ve $ 5,01913 tarafından 2024 .

Gov.Capital

Gov.capital, Graph kripto fiyatının bir yıl içinde 3.0393 dolardan işlem görebileceğini tahmin etti .

GRT Coin Twitter UZMAN KÖŞESİ | Uzmanlar GRT  Coin  Grafiği Hakkında Ne Diyor?

Birçok eleştirmen, GRT kriptosu için bir Boğa koşusu olduğuna ve yıl sonuna kadar 4,2 dolara ulaştığına inanıyor.

Dünün düşüşü hızlı bir şekilde seyreltildiğinde, birçok kişi yakında Graph kriptosu için 1,5 dolar tahmin ediyor.

GRT Coin Genel Fiyat Tahmini

Ağ, kapsamlı bir gerçek zamanlı sorunu ele aldığından ve onu çözmeyi vaat ettiğinden, bu notta Grafik fiyatı yükselebilir. Ayrıca, Coinpedia’nın formüle edilmiş GRT fiyat tahminine göre , topluluk yeni blok zinciri entegrasyonlarını araştırırsa , yıl sonuna kadar 1,6 dolarda yeni zirvelere ulaşabilir . Öte yandan, kripto alanında yeni olduğu için, madeni para değişken kalırsa, Grafik fiyatı 0,96 dolara kadar düşebilir .

Yıl Potansiyel Yüksek Potansiyel Düşük 
20211.607 $0.229 $
20222,87$0,580 dolar
2025$5.414$3.912

 

GRT Coin Yakın Geçmiş Hareketleri

2020

GRT, Coinmarketcap’a göre 18 Aralık 2020’de 0.17 $ maliyetle kripto alanında varlığını yaptı . Etkili bir şekilde, token piyasaya girdikten sonraki birkaç gün içinde 0,68 dolara yükseldi . Şok edici, fiyat düştü $ 0,35 üzerinde 26 Aralık ve daha ileri atladı $ 0.45 bir gün içinde. Ayılar piyasayı yönetirken, fiyat Aralık sonunda 0.36$ destek seviyesine daha da düştü .

SSS

GRT Coin  bir ERC-20 jetonu mu?

Evet, GRT, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir ERC-20 belirtecidir.

GRT Coin madenciliği yapmak mümkün mü?

Hayır, GRT madenciliği yapılamaz bir token olduğu için çıkarılamaz.

GRT Coin nerede kullanılır ?

GRT, Binance, Coinbase Pro, Kraken, KuCoin, Huobi Global ve daha pek çok popüler borsada alınıp satılabilir.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

ADA Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıca oku! ada coin geleceği

[highlight] The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! The Graph (GRT) Coin Nedir ? GRT Coin Gelecekte Ne Olur ? GRT Coin Fiyat Tahminleri ? GRT Coin yorum, GRT Coin En Kapsamlı Analiz ! [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!