Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?
Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir? Detaylar yazıda..

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini!

20. yüzyıldaki internet evrimi ile 21. yüzyıldaki Bitcoin ortaya çıkışı arasında keskin bir benzerlik var. Tıpkı internet hizmetleri gibi, Kripto para birimleri ve özellikle Bitcoin her yerde mevcut hale geldi. Yeni kripto hizmetleri yaratılıyor, dijital platformlar ve perakende mağazaları, işlemleri için ödeme yapmak için bunları kullanmaya başlıyor. 

Ana akımda temel bir ödeme şekli haline gelmesi sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor. Bununla birlikte, ağ zaten Visa, Mastercard, Paypal ve diğer pek çok kişiye zorlu bir rekabet sunuyor.

Bitcoin, para biriminin yüksek likiditesi nedeniyle birçok kişinin ilgi odağı olmuştur ve hem kısa hem de uzun vadeli yatırımlar için umut vericidir. Özel, merkezi olmayan bir blok zinciri üzerinde çalışan güvenlik, hiçbir zaman, her zaman bir sorunun konusu olmadı!

Kripto para arayışınızı duyarlı hale getirmek ve oradaki bitcoin sahipleri için, bu makalenin sonunda şüphe duymayacaksınız ve belki de hızlı bir seçim yapmanın eşiğinde olacaksınız. Kısa ve uzun vadeli temellerini, yükseltmelerini ve Bitcoin fiyat tahminini ortaya çıkarmak için bekleyin ve daha fazla okuyun.

Dijital varlık güçlendikçe, çoğu kişi varlığın çok yakında 100 bin dolara yükselebileceğini düşünüyor! Ancak mevcut piyasa trendleriyle birlikte şüpheler ve sorgular ortaya çıkıyor. 2021 için Bitcoin Fiyat Tahminini ortaya çıkarmak için bekleyin ve daha fazlasını okuyun. Bakalım BTC Fiyatı 100.000 Doları Vuracak mı?

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

BTC Genel Bilgi Tablosu

Kripto paraBitcoin
JetonBTC
Fiyat$ 38,801.0000
Piyasa değeri$ 736,409,920,700.0000
Dolaşan Tedarik$ 0.0000
Işlem hacmi $ 0.0000
tüm zamanların en yüksek seviyesi69.045.000 $ 10 Kasım 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 67.8100 6 Temmuz 2013

Bitcoin Nedir?

Bitcoin, geleneksel para birimine benzer bir sanal para birimidir ancak anlık ödemeler için eşler arası teknolojiyi kullanan merkezi olmayan bir kripto para birimi olarak farklıdır. Geleneksel finansal sistemden farklı olarak Bitcoin, herhangi bir hükümete, herhangi bir şirkete veya herhangi bir kişiye ait değildir. Bitcoin’in fiyatı tamamen talebe ve arza bağlıdır.

Bitcoin, açık kaynak protokolünü kullanan tamamen merkezi olmayan bir sistem üzerinde çalışır. Madencilik, bazı Bitcoin’leri ele geçirmek için iyi bir seçenek olabilir.

2008 yılında anonim bir kişi veya Satoshi Nakamoto olarak bilinen bir grup kişi tarafından tanıtılan bitcoin, dünyayı şaşırttı. Bitcoin’in doğrudan klasik finansın kalbine giden yolda savaşması gerekecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, tek başına inşa edilmiş kripto ekosistemindeki yeri yadsınamaz.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

Bitcoin (BTC) Temel Analiz:

31 Ekim 2021’de Bitcoin’in teknik incelemesini yayınladı. Teknik belge, bir P2P, dijital para biriminin nasıl uygulanabileceğini içeriyordu. Ekip ayrıca, partiler halinde dizilmiş merkezi olmayan bir işlem defteri kullanmayı önerdi. İki aylık bir aradan sonra, 3 Ocak 2009’da Satoshi Nakomoto, Bitcoin ağında ilk kez madenciliğe başladı.

Çekirdek kurucu Satoshi Nakamoto ile birlikte, yıllar içinde çok sayıda geliştirici ve diğer kurumsal kişi, güvenlik açıklarını düzelterek ve yeni özellikler sunarak kripto yazılımının geliştirilmesine katkıda bulundu.

Bitcoin’in GitHub’daki kaynak kodu deposu, Wladimir J. van der Laan, Marco Falke, Pieter Wuille, Gavin Andresen, Jonas Schnelli ve diğerleri dahil olmak üzere 750’den fazla katılımcıyı listeler.

Bitcoin’in yıldırım ağı, Bitcoin’in ağ katmanına eklenen bir ağın ikinci katmanı olarak hareket eder ve blok zincirinin iki tarafı arasında işlemlere izin verir. Bu ağ, Kripto alanında devrim niteliğinde bir kavram olarak kabul edilir. Temel olarak hızlı işlemlere izin vermek ve BTC’nin blok zincirinin ilgili maliyetlerini azaltmak için tasarlanmıştır. Yıldırım ağı Thaddeus Dryja ve Joseph Poon tarafından geliştirildi . Ayrıca, çok beklenen Bitcoin taproot yükseltmesinin Kasım 2021’de yapılması planlanıyor, yükseltme ağ kapasitesini daha da artıracak.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

BTC Geleceği Hakkında Fiyat Tahmini 

BTC geleceği, 2021 yılı, 30.000 doları aşan fiyatla iyi bir notla başladı. Sadece bir ay içinde fiyat 50.000 doları aşarak dönüm noktasına ulaştı ve Şubat 2021’in sonuna kadar aynı aralıkta trend oldu. Yükseliş eğilimini sürdüren Bitcoin fiyatı, 14 Nisan 2021’de tüm Zamanların En Yüksek seviyesi olan 64,863 doları kırdı.

Mayıs ayında Elon Musk, Tesla’nın çevresel kaygılar nedeniyle artık Bitcoin’i kabul etmeyeceğini söyleyen bir tweet attı. Buna ek olarak Çin, ödeme firmalarının ve finans kurumlarının kripto para birimleriyle ilgili hizmetleri etkinleştirmesini yasakladı. Bu FUD’lar sayesinde, Bitcoin’in fiyatı %50’den fazla düşüşle 64 bin dolardan 29,8 bin dolara düştü.

Bitcoin 7 Eylül’de El-Salvador’da yasal ihale haline geldiğinden, BTC fiyatı 53 bin dolara yükseldi. Etkileyicilerden bazıları bu fırsatı kar elde etmek için kullandığından, fiyat aynı gün 43.780 dolara düştü. Bunun sonucunda büyük borsalarda büyük tasfiyeler gerçekleşti. ByBit borsası, 1,27 milyar dolarlık en yüksek tasfiyeyle karşı karşıya kaldı. Ve tek en büyük tasfiye 43.7 milyon dolar ile Huobi-BTC’de gerçekleşti.

Rekor kıran tasfiyelere rağmen, Çin FUD’sinden geri kazanılan varlık, fiyatını neredeyse ikiye katladı. Amiral gemisi varlık, 21 Ekim’de 66.930$’lık bir dönüm noktası kaydederek geçen hafta %12.89 gibi inanılmaz bir kâr elde etti. 15 günden fazla bir süredir yaklaşık 62 bin dolarlık sağlıklı bir konsolidasyondan sonra, Bitcoin fiyatı 11 Kasım’da 69.045 bin dolarlık yeni bir ATH’ye bir hamle daha yaptı.

Aralık, varlığın aşağı doğru dalgalı bir hareket yaptığı birincil madeni para için düşüşe geçti. Ancak ABD Merkez Bankası’nın 15 Aralık’ta aldığı faiz artırım kararı fiyat hareketini etkilemedi. Bunun yerine, tüccarlar Bitcoin’i gelecekteki potansiyel enflasyona karşı bir korunma olarak kabul ediyorlar.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

BTC Geleceği Hakkında Fiyat Tahmini 2022

Bitcoin Fiyat Tahmini Q1:

Ayı Durumu: Mevcut düşüş kuralı piyasaya hakim olmaya devam ederse, BTC fiyatı rallisini daha da geciktirir. Uzatılmış düzeltme durumunda, fiyat dalgalı hareketine Ocak sonuna kadar devam edecek. Potansiyel dip desteği 37 bin ila 40 bin dolar arasında yer alıyor, eğer bu dipleri çevirebilseydi, fiyat 2022’nin ilk çeyreğinin sonunda kolayca 57 bin dolara sıçrayabilirdi.

Boğa Durumu: BTC’nin fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde düşüş hakimiyetini değiştirirse, 2022’ye 50 bin dolarlık fiyat aralığının üzerinde başlaması bekleniyor. Tarihi boğa, 2022 Q1’de 2021’in tekrarı gibi devam ederse, amiral gemisi varlığı maksimum 85 bin doları perçinleyecektir. Ortalama yükseliş olasılığı 70 bin dolar civarında olacak.

Yılın geri kalanı Bitcoin fiyat hareketi için daha dalgalı olacak. Belirli dalgalanmalarla birlikte, varlık 2022’nin sonuna kadar 100 bin doların üzerinde bir maksimum fiyatı perçinleyecek. Ortalama ve minimum olasılıklar 88 bin dolar ve 71 bin dolar.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

BTC Geleceği Hakkında Fiyat Tahmini 2025

Bitcoin (BTC) geleceği, çeşitlendirme üzerinde çalışır ve likiditeyi artırırsa, daha fazla olası yatırımcıyı çekebilir. Ayrıca, birçoğu FOMO nedeniyle Bitcoin ticareti yapmaya başlayabilir. Bu olursa, Bitcoin büyük miktarda tüccar kazanacak ve önümüzdeki beş yılın sonunda fiyat 2.25.086 dolara fırlayabilir.

Ancak çevreye zarar veren madencilik nedeniyle herhangi bir eleştiriye maruz kalırsa, fiyat oldukça oynak hale gelebilir. Ayrıca ileride yapılacak herhangi bir düzenleme olursa belirsizlik nedeniyle birçok yatırımcıyı kaybedebilir. Bu olursa, fiyat 1.24.763 dolara düşebilir.

Bununla birlikte, ortaya çıkan tartışmalardan bir yol bulmayı başarırsa, devam eden tüccarlar ile fiyat 1,63,114 dolardan hareket edebilir.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

Bitcoin (BTC) Gelecekte Ne  Olur?  Piyasa Uzman Yorumları, Analizleri ve Görüşleri

WalletInvestor:

WalletInvestor‘ın algoritma tabanlı tahminine göre, en değerli varlık maksimum 92.452$’a ulaşabilir ve minimum değer 78.937$’a dönebilir. Ortalama alım ve satım baskıları ile kripto para 85,652 dolardan işlem görebilir. Bitcoin uzun vadede karlı bir yatırım olabilir. Madeni para minimum 164.209 dolardan yükselecek ve ralliyi 2025 yılına kadar maksimum 201.250 bin dolara çıkarmaya devam edebilir.

DigitalCoinFiyat:

DigitalCoinPrice: Bitcoin’in fiyatı bir yükseliş trendini karşılayacak. Bitcoin, 2021’in sonunda ortalama 74.142 $ fiyatla işlem görebilir ve 2025 yılına kadar 145.311 bin $’dan takas edilebilir.

TradingBeasts:

TradingBeasts: Bitcoin 2022 yılına kadar maksimum 70.56 bin dolara sürüklenebilir. Dijital madeni para ortalama 56.711 bin dolardan işlem görebilir. Bununla birlikte, 2024’ün sonunda, fiyat maksimum 65.827 bin dolara doğru gidebilir ve minimum 44.762 bin dolara dönebilir ve potansiyel ortalama fiyat 52.661 bin dolar içinde işlem görebilir.

Gov. capital:

Gov. capital: Bitcoin mümkün olan en iyi 90.180 $ fiyatına ulaşabilir ve potansiyel minimum fiyat 66.654k $ olacaktır. Ortalama alım ve satım baskıları ile birincil kripto para 2022’nin sonunda 78.417 bin dolara ulaşacak. Varlık, uzun vadede en uygun olmayı umuyor, önümüzdeki beş yılın sonunda BTC fiyatı maksimum 222.958 bin dolara ulaşacak. ve minimum tahmin 2025’in sonunda 164.795 bin dolar civarında.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

BTC Geleceği Hakkında Genel Yorum

Bitcoin (BTC) geleceği, 2021 yılına Ocak ayı başlarında 31.474.76 $ işlem fiyatıyla başladı ve 64.000 $’ın üzerinde bir ATH’ye ulaştı. Bir yükseliş hareketi ile fiyat verimli bir şekilde yükselmeye başladı. BTC’nin fiyatı muhtemelen pompalanacak ve blok zincirini ve işlem hızını artırarak daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Ancak şu anda fiyatta bir düşüş var ve gelecekteki fiyat trendleri sanıldığından farklı olabilir.

Ağ karaborsa faaliyeti üzerinde çalışıyorsa ve kendisini siber saldırılardan koruyorsa, güvenlik artacaktır. Bu durumda, BTC fiyatı 90 bin doların üzerine çıkabilir. Aksine, piyasa yakın zamanda çökerse veya Proof of Work sistemi tartışılırsa, fiyat daha önce olduğu gibi düşebilir ve 50 bin doların altına düşebilir.

Yıl.Potansiyel Yüksek.Potansiyel Düşük.
2022$98.78K$48,500.
2023132.4 bin dolar$70,746
Önümüzdeki 5 Yıl224,25 bin dolar$92,512

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

Bitcoin Fiyat Geçmişi Hakkında Analiz

Bitcoin’i tanıtma fikri 2008 yılında Satoshi Nakamoto adlı takma adlı bir kişi tarafından hayata geçirildi. Bitcoin, 3 Ocak 2009’da genesis adlı bir blok çıkarıldığında piyasaya sürüldü. Daha sonra işlem bir hafta sonra gerçekleşti.

2010

2010 yılında BTC, Bitcoinmarket.com borsasında 0,003 dolardan resmi olarak piyasaya sürüldü. Önemli bir şekilde, popüler haber kaynağı Slashdot’ta kripto para biriminden bahsedildiği için kripto para 0,08 dolara yükseldi. Bitcoin’in istikrarını artırmak için Temmuz ayında Mt.Gox adlı başka bir borsa daha başlatıldı.

BTC, belirli varyasyonlarla Ekim ayına kadar 0.06$ ile 0.07$ aralığında kalmayı başardı. Daha sonra Bitcoin, bitcoinmarket.com’da 0,35 dolardan ve Mt.Gox’ta 0,5 dolardan işlem gördüğü için kademeli olarak yükseldi. ve piyasa değeri ile 1 milyon dolarlık işarete dokundu.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

2011

2011’in başlarında, Bitcoin bir fiyat sapması ile 0,2 ve 0,3 dolar civarında işlem gördü. Daha sonra fiyat yükselmeye başladı. Bitcoin’in ana ödeme sistemi olarak kabul edildiği Darknet sitesi Silkroad’ın lansmanı sırasında, kripto para Hacker News ve Twitter’da bahsedilerek pazarlamacıların dikkatini çektiği için BTC, Şubat ortasına kadar 1 dolara yükseldi.

Fiyat, Haziran ayı başlarında büyük ölçüde 32 $ ‘a yükseldi ve daha da 10 $’ a düştü. Şaşırtıcı bir şekilde, BTC daha sonra direnç seviyesini tekrar kazandı. Şok edici bir şekilde, Mt.Gox saldırıya uğradığında ve bilgisayar korsanları tarafından dosya eksikliği çalındığında BTC fiyatları düştü. Bazı varyasyonlarla, fiyat Ağustos ayının ilk haftasında 6 dolara düştü. Madeni para hızla toparlanarak 12 dolara ulaştı ve Kasım ayı sonunda 2.5’e düştü.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

2012

Bazı varyasyonlarla BTC, 2012 yılı boyunca 5,27 dolar ve 12,57 dolar civarında işlem yapmayı başardı.

2013

Altcoin Şubat ayında 20 dolar civarında işlem görüyordu. Kıbrıs’ta meydana gelen mali kriz, para birimine olan büyük talep nedeniyle aynı ayda 76 dolara çöktüğü ve 160 dolara yükseldiği için fiyat Nisan ayında katlanarak 220 dolara yükseldi. Daha sonra, Mayıs ayında madeni para 101,97 dolara düştü. Fiyat, birkaç ay boyunca bazı değişikliklerle sabit kalmaya devam etti. İlginç bir şekilde, piyasa BTC’ye yatırım yapmak için acele ederken kripto para Kasım ayı sonunda 1.124.71 dolara ulaştı. Aralık 2013’ün sonunda, BTC 755,16 dolardan işlem görüyordu.

2014

BTC 2014’e yaklaşık 818,76 dolar fiyatla girdi. Coin daha fazla dalgalanmaya başladı. Bitcoin, 2014 boyunca 321.05 ile 839.01 dolar arasında işlem gördü.

2015

BTC, Ocak ayının başında 306.73 dolardan işlem görüyordu. BTC, 2015 yılında birçok borsanın büyük saldırılara uğraması ve daha güçlü düzenlemelere tabi olması nedeniyle çeşitli dalgalanmalar yaşadı. Madeni para yılın geri kalanında 229.75 ile 416.82 dolar arasında seyretti.

2016

Bitcoin, 433,67 $ fiyatla 2016 ticaretine başladı. Daha sonra fiyat değişmeye devam etti. Topluluk ikinci yarılanma olayıyla ilgili haberi duyurduğunda BTC Haziran ortasına kadar 753.35 dolara ulaştı. Ayrıca, yarılanmanın bir parçası olarak fiyat düşmeye başladı ve Temmuz ayında 693,47 dolara yükseldi. Madeni para sonra tekrar dalgalanmaya devam etti. Yükseliş notunda, altcoin Aralık 2016’nın sonunda 951.01 $ işaretine ulaştı.

2017

BTC, Ocak ayının başında 998.34 dolardan işlem görerek yükseliş eğiliminde olmaya devam etti. Fiyat, dünya çapında en çok ihtiyaç duyulan para birimi haline geldiğinden sürekli olarak artmaya başladı. Altcoin Mart ayında 973.07 dolar ile 1.267.76 dolar arasında gezindi ve daha da yükselmeye başladı. Dramatik bir şekilde, fiyat Mayıs sonunda 2.164,46 dolara ve Haziran ortasına kadar 2.968,00 dolara yükseldi.

Topluluk yeni hard fork Bitcoin Cash’i (BCH) piyasaya sürdüğü için, Ağustos ayı başlarında fiyat kademeli olarak 3.223.95 dolara yükseldi. Belirli fiyat değişimleriyle birlikte, madeni para yükseliş eğiliminde olmaya devam etti. Son derece, büyük ABD borsaları tarafından BTC vadeli işlemlerinin başlatılmasıyla ilgili olarak yapılan duyuru nedeniyle fiyat 18 Aralık’ta Tüm Zamanların En Yüksek seviyesini kaydetmek için 18.474,11 $’a yükseldi. Ayrıca, fiyat Aralık 2017 sonunda 14.839,59 dolara düştü.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

2018

Bir düşüş notunda, Bitcoin 2018 yılına Ocak ayı başlarında 13.877,46 $ fiyatla başladı. Şaşırtıcı bir şekilde, Koreli yetkililer Bitcoin’i yasaklamayı planladı ve bu büyük fiyat düşüşüne yol açtı ve madeni para Şubat ortasına kadar 8.270.10 dolara taşındı. BTC, belirli dalgalanmalarla birlikte yıl boyunca Kasım ayının sonuna kadar 4.014.86 ile 11.454.06 $ aralığında olmayı başardı. Korkunç bir şekilde, altcoin Aralık ortasına kadar 3.268.11 dolara düştü. 3.851,48 $ fiyatla BTC, 2018 yılını bitirmeyi başardı.

2019

Ayılar piyasayı daha uzun süre elinde tuttukça, Bitcoin Ocak ayının başında 3.692.53 dolardan işlem görmeye devam etti. Daha sonra fiyat toparlanmaya başladı ve ilk çeyreğin sonuna kadar sabit kalmayı başardı. Fiyat yukarı yönlü bir seyir başlattı ve Nisan ayının ikinci çeyreğinin başında 5.300$’a ulaştı. Etkili bir şekilde, fiyat Haziran ayının ikinci çeyreğinin sonunda 10.692,94 dolara pompalandı. Ayrıca, fiyat Ağustos ayına kadar 11.300$’a ulaştı ve sonrasında sabit kalamadı. Daha sonra fiyat, 2019 yılını bitirmek için Aralık ayında 7.379.96 dolara düştü.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

2020

Bitcoin, Ocak ayı başlarında 7.526.04 dolar civarında işlem görüyordu. Dramatik bir şekilde, fiyat Şubat ortasına kadar 10.086.52$’a düştü ve Mart ortasında şaşırtıcı bir şekilde 5.348.09$’a düştüğü için uzun süre sabit kalamadı. Daha sonra, topluluk üçüncü yarılanma etkinliğini duyurduğunda fiyat toparlanmaya başladı ve madeni para Mayıs ayı sonunda kademeli olarak 8.900 dolara çıktı ve Haziran başında 10.100 dolara ulaştı.

Daha sonra, fiyat Ağustos ortasına kadar 12,283,75 dolara ulaşarak etkili bir şekilde yükselmeye başladı ve bazı değişikliklerle BTC genişlemeye devam etti. İlginç bir şekilde, fiyat düşmedi ve Kasım ayı sonunda 18.323.18$’a yükseldi. Şaşırtıcı bir şekilde, altcoin Aralık ortasına kadar 21,352.13 dolardan işlem görüyordu ve yükseliş notunda 2020 yılını 29.388.94 dolar fiyatla kapattı.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

SSS

Bitcoin Fiyatı 2021’de Ne Kadar Yükselecek?

Boğa Q4 ile Kripto Topluluğu, BTC Fiyatının 2021 sonuna kadar 100.000 $ ‘a ulaşmasını bekliyor.

Bitcoin 2021’de İyi Bir Yatırım mı?

Evet !! Bilançolarına Bitcoin ekleyen kurumlar ve resmi olarak Bitcoin’i yasal ihaleye çıkaran El Salvador ile, Bitcoin para biriminin geleceği olacak gibi görünüyor.

BTC Fiyatı 2021’in 4. Çeyreğinde Düşecek mi?

Popüler bir stratejiste göre, BTC fiyatı birkaç düzeltmeden geçebilir, ancak çok fazla düşmeyebilir. Crypto topluluğu, BTC fiyatlarının 2021’de yeni zirvelere ulaşacağı konusunda oldukça iyimser.

BTC fiyatı 100 bini bulabilir mi?

Artan Evlat Edinme ile bir BTC fiyatı rallisi görebiliriz. Piyasa uzmanları, önümüzdeki aylarda 100.000 dolarlık bölgeye dokunabileceğinden eminler.

Bitcoin Nedir? BTC Geleceği Hakkında Yorum, Analiz ve Fiyat Tahmini! Bitcoin uzun vadede ne olur? Bitcoin ne zaman yükselir?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden muzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz ! 

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!