Bitcoin Ne Olacak ? Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analiz !

Bitcoin Ne Olacak ? Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analiz !
Bitcoin Ne Olacak ? Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analiz !
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, İlkel kripto para birimi olan Bitcoin, kripto alanındaki en pahalı madeni para haline geldiği için ilgi odağı haline geldi. Dijital varlık güçlendikçe, çoğu kişi varlığın çok yakında 100 bin dolara yükselebileceğini düşünüyor! Ancak mevcut piyasa trendleriyle birlikte şüpheler ve sorgular ortaya çıkıyor. BTC aksiliklerini ortadan kaldıracak ve 100 bin dolarlık dönüm noktasına doğru ilerlemeye devam edecek mi?

Bitcoin Ne Olacak ! Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analiz !

 

Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bu ve bunun gibi pek çok soru için, kripto yolculuğuna başlamayı merak eden herkes için internette yanıt aramak oldukça doğaldır. Mevcut trendler dalgalanıyor olsa da, Bitcoin’e yatırım yapmak akıllıca bir karar olabilir.

Hiç ‘Bitcoin Pizza Günü’nü duydunuz mu? Her yıl 22 Mayıs’ta kutlanan bu gün, 2010 yılında Florida’da bir yazılım geliştiricinin 10.000 Bitcoin ile 2 pizza satın aldığı olaydır!

 

Ayrıca Shiba Coin Nedir ve Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

 

Bitcoin, dünyanın en iyi ve en popüler kripto para birimidir. Eşler arası teknolojiyi kullanan yenilikçi bir ödeme ağıdır. Bitcoin, açık kaynak protokolünü kullanarak tamamen merkezi olmayan bir sistem üzerinde çalışır. Madencilik, bazı Bitcoin’leri ele geçirmek için iyi bir seçenek olabilir.

Kripto para arayışınızı ve oradaki bitcoin sahipleri için duyarlı hale getirmek için, bu makalenin sonunda şüphe duymayacaksınız ve belki de hızlı bir seçim yapmanın eşiğinde olacaksınız. Eğilimler ve gelecekteki fiyat hareketleriyle ilgili analizimizi ortaya çıkarmak için bekleyin ve daha fazlasını okuyun.

Ayrıca Litecoin Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

genel bakış

Kripto paraBitcoin
JetonBTC
Fiyat$37.888.80
Piyasa değeri705.173.630.034,10$
Dolaşan Tedarik18.731,600 BTC
Işlem hacmi 49.279.498.889.0000 $
Tüm zamanların en yüksek$64,863,10 14 Nis 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$65.53 05 Tem 2013

Bitcoin Temel Analizi

Bitcoin, geleneksel para birimlerine çok benzer özelliklere ve araçlara sahip bir kripto para birimidir. Kullanıcıdan kullanıcıya gönderilebilen, merkez bankası veya tek bir yönetici olmadan merkezi olmayan bir dijital para birimidir. Eşler arası aracılara ihtiyaç duymadan bitcoin ağı.

Ayrıca Gelecekte Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri makalemiz de ilginizi çekebilir !

On yıldan fazla bir süre önce anonim bir kişi veya Satoshi Nakamoto olarak bilinen bir grup kişi tarafından tanıtılan Bitcoin, kesinlikle dünyayı şaşırttı. Bu, özellikle etkileyici benimsenme oranı ve inanılmaz fiyat hareketleri ile mümkün olmuştur. Bitcoin’in doğrudan klasik finansın kalbine girmek için savaşması gerekecek gibi görünüyor, ancak tek başına inşa edilmiş kripto ekosistemindeki yeri yadsınamaz.

Ayrıca Bitcoin Geleceği makalemiz de ilginizi çekebilir !

 

BTC Fiyat Tahmini 2021

2021 yılı, 30.000 doları aşan fiyatla iyi bir notla başladı. BTC fiyatı daha az oynaklık gösterdi ve istikrarlı bir büyüme sağladı. Sadece bir ay içinde fiyat 50.000 doları geçerek dönüm noktasına ulaştı ve Şubat 2021’in sonuna kadar aynı aralıkta trend oldu.

Fiyat, tarihte ilk kez 60.000 doları aşarak 2021 Mart ayının ortalarında yükseldi. Yükseliş eğilimini sürdüren Bitcoin fiyatı, 14 Nisan 2021’de 64,863 dolarda yeni bir Tüm Zamanların En Yüksekini ve yazının yazıldığı sırada benzer bir aralıktaki eğilimleri kırdı.

Bitcoin madenciliğinin yüksek enerji tüketen yüksek güçlü bilgisayarları içerdiği gerçeğine bağlı kalarak. Elon Musk, BTC madenciliğinden kaynaklanan çevresel kaygılara atıfta bulunarak bu konudaki görüşünü paylaştı. Böylece Tesla, Bitcoin kabulünü askıya aldı.

 

Ayrıca Cardano Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri makalemiz de ilginizi çekebilir!

 

Tam o gün, Musk’ın BTC’den geri adım atacağı endişesiyle, Bitcoin’in içinde yeterince payı olduğu kripto piyasasından büyük bir miktar temizlendi. Düşüşün yaklaşık %30’u sadece 24 saat içinde gerçekleşti. Bunu takiben Çin, Çinli tüccarların önemli miktarda Bitcoin’i elinde tutmasıyla piyasada büyük bir enkaza yol açan Bitcoin madenciliğine yasak getirdi. ABD vergi yasası da BTC’nin çöküşünde önemli bir rol oynadı. Şu anda BTC, çöküşü kademeli olarak telafi ediyor.

Diyelim ki, Bitcoin önümüzdeki aylarda bu tür tartışmalara maruz kalırsa, fiyat derinden etkilenebilir ve 49.000 dolardan 42.367 dolara işlem gördükten sonra düşebilir.

Bununla birlikte, şimdiye kadar bulunan ilk kripto para birimi ve en pahalısı olan Bitcoin, daha düşük işlem ücretleri de sunuyor. Ağ önümüzdeki aylarda daha ucuz hale getirmeye çalışırsa, daha fazla yatırımcı çekebilir. Böyle bir durumda fiyat 64,339 dolara kadar yükselebilir.

Ağ, bu yıl içinde herhangi bir iyileştirme planlamıyorsa, fiyat olağan alış ve satış baskısı ile ortalama rakamlarda işlem görebilir. Yıl sonuna kadar, Bitcoin 49.996 dolardan işlem görebilir.

Ayrıca Enjin Coin Nedir ? Enjin Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir

Bitcoin Fiyat Tahmini 2022

Bitcoin bu yılı daha yüksek değerlerle bitirirse, gelecek yıla yükseliş eğiliminde başlamaya devam edebilir. Bu olursa, BTC fiyatı 2022’ye 65.017 $ ile başlayabilir. Buna karşılık, bu yıl minimum değerlerde kapanırsa, gelecek yıl düşüş notuyla başlayacak. O zaman, 2022’de başlayan BTC fiyatı 43.448 dolar olabilir.

Bitcoin, finansal ekosistemde iyileştirmeler yapmayı planladı ve yeni ortaklıklarla sonuçlanabilir. Bu gerçekleşirse, birçok yatırımcı ağa girerek fiyatın 89.466 dolara yükselmesine neden olacak.

Bununla birlikte, Bitcoin hala ağdaki bir devrimdeki iyileştirmeler üzerinde çalışıyorsa, o zaman yalnızca mevcut kullanıcılarla yılı yönetebilir. Böyle bir durumda fiyat 79.776 dolardan işlem görebilir.

Öte yandan, ağ, Ağın ölçeklenebilirliği ve güvenliği üzerinde çalışmaya hiç dikkat etmezse, fiyat çökebilir ve 71.994 $ ‘a kadar minimum seviyelere ulaşabilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

Bitcoin çeşitlendirme üzerinde çalışır ve likiditeyi artırırsa, daha fazla olası yatırımcıyı çekebilir. Ayrıca, birçoğu FOMO nedeniyle Bitcoin ticareti yapmaya başlayabilir. Bu olursa, Bitcoin büyük miktarda tüccar kazanacak ve fiyat önümüzdeki beş yılın sonunda 2,000,086 dolara fırlayabilir.

Ancak çevreye zarar veren madencilik nedeniyle herhangi bir eleştiriye maruz kalırsa, fiyat oldukça oynak hale gelebilir. Ayrıca ileride yapılacak herhangi bir düzenleme olursa belirsizlik nedeniyle birçok yatırımcıyı kaybedebilir. Bu olursa, fiyat 1.24.763 dolara düşebilir.

Bununla birlikte, ortaya çıkan tartışmalardan bir yol bulmayı başarırsa, devam eden tüccarlar ile fiyat 1,63,114 dolardan hareket edebilir.

Ayrıca Death Cross ( Ölüm Kesişimi ) Nedir? Kapsamlı Bilgi makalemiz de ilginizi çekebilir

Bitcoin Piyasa Tahmini

WalletInvestor

WalletInvestor’ın algoritma tabanlı tahminine göre Bitcoin, uzun vadede karlı bir yatırım olabilir. Bitcoin, önümüzdeki yıl 80.562 dolara veya daha fazlasına çıkacak ve 2025 yılına kadar 1.61088 dolara ulaşacak.

DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice’a göre, Bitcoin’in fiyatı bir yükseliş trendini karşılayacak. Bitcoin, 2021’in sonunda ortalama 59.214.71 $ fiyattan işlem görebilir ve 2025 yılına kadar 1.16.822.36 $’dan takas edilebilir.

TradingBeasts

TradingBeasts’e göre, Bitcoin 2023’ün sonunda veya 2024’ün başında 48.118.719 doların üzerinde işlem görebilir. Ancak, 2024’ün sonunda fiyat, ortalama olarak 53.793.204 dolara doğru gidebilir.

Gov. capital

Hükümet sermayesine göre, Bitcoin bundan bir yıl sonra mümkün olan en iyi fiyatı olan 49.603.81 $’a ulaşabilir.

PrimeXBT

PrimeXBT’ye göre, BTC fiyatı 2021’in sonunda 32500$’a ulaşabilir. Ayrıca, fiyat büyük ölçüde düşebilir ve 2022’de 30 bin$ civarında düşebilir. Fiyat 2017/18’de yükselip düştü ve 2021’deki mevcut ralli ve beklenen düşüş nedeniyle 2022’de, 2024/25’te de benzer bir aşama görülebilir.

Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin, 2021 yılına Ocak ayı başlarında 31.474.76 $ işlem fiyatıyla başladı ve 64.000 $’ın üzerinde bir ATH’ye ulaştı. Yükseliş hareketi ile fiyat verimli bir şekilde yükselmeye başladı. BTC’nin fiyatı büyük olasılıkla pompalanacak ve blok zincirini ve işlem hızını artırarak daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Ancak şu anda fiyatta bir düşüş var ve gelecekteki fiyat trendleri sanıldığından farklı olabilir.

Ağ karaborsa faaliyeti üzerinde çalışıyorsa ve kendisini siber saldırılardan koruyorsa, güvenlik artacaktır. Bu durumda, BTC fiyatı 62.290 dolardan yüksek seviyelere çıkabilir. Aksine, piyasa yakın zamanda çökerse veya Proof of Work sistemi tartışılırsa, fiyat daha önce olduğu gibi düşebilir ve 43.221$’a ulaşabilir.

 

Dünyaca Ünlü Analistlerden  BTC Fiyat Tahmini

Tim Draper Tahmini 

Popüler sermaye yatırımcısı, bitcoin fiyatının 2022 yılına kadar 250.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Max Keizer Tahmini

TV sunucusu ve popüler bitcoin boğası Max Keisier, bitcoin’in 2020’nin sonunda 400 bin dolara ulaşacağını tahmin etti. Bu açıklamayı bu yılın başlarında yaptı ve 2012 tahminini ilk kez değiştirmek zorunda kaldı.

Anthony Pompliano Tahmini

Anthony Pmopliano (Pomp olarak da bilinir), Bitcoin’in 2021 yılı sonuna kadar 100.000 $ değerinde olacağını tahmin etti.

BTC Yıllar Boyunca Nasıl Bir Performans Gösterdi?

Bitcoin, diğer birçok kripto para birimi gibi, 2009’da piyasaya sürüldüğünde neredeyse hiçbir değeri yoktu.

2010

2010 yılında bitcoin, bitcoinmarket.com borsasında piyasaya sürüldüğünde, bir bitcoinin fiyatı sadece 0,003 dolardı. 2010 yılının Mayıs ayında, Laszlo Hanyecz adındaki bir bitcoin geliştiricisinin iki büyük papa Jones pizzası için 10.000 BTC ödediği efsanevi bitcoin pizza hikayesi gerçekleşti ve işlemin gerçekleştiği fiyat tahmini 40 dolar oldu.

Bitcoin fiyatı, 11 Haziran 2010’da popüler bir haber kaynağı slashdot’unda kripto para biriminden bahsedildiğinde önemli bir artış gördü. Fiyat 10 kat arttı ve bitcoin 0,08 dolardan el değiştirmeye başladı.

Kasım 2010’da, bitcoin fiyatı çarpıcı bir şekilde yükseldi ve BitcoinMarket’te 0,35 dolardan ve Mt.Gox’ta 0,5 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin o yıl büyük bir başarı kaydetti ve piyasa değeri ilk 1 milyon dolara ulaştı.

2011

2011 yılının başlarında, bitcoin fiyatı önemli ölçüde düştü ve fiyat 0.15-0.2 $ aralığında konsolide oldu. Ancak, Şubat ortasına kadar fiyat, onu 1 dolara iten başka bir yükseliş turu başlattı. Bunun, Twitter’daki ilk sosyal medya ilgisi ve Bitcoin’in tercih edilen ana para birimi haline geldiği Darknet hedefi Silk Road’un lansmanı ile başlatılmış olması gerekiyordu.

Haziran ayında bazı dramatik hareketler meydana geldi. Bitcoin başlangıçta 10 dolardan işlem görüyordu, aniden fiyat birkaç gün içinde 32 dolara yükseldi. Bununla birlikte, oynaklık, sevgili kripto para birimimizin önemli bir özelliği olduğundan, fiyat Haziran ortasına kadar 10 dolar civarındaydı. Daha sonra, ay sonundan önce BTC 25 dolardan işlem görüyordu.

Ağustos ayında Mt.Gox’ta bir takas hack haberinin bitcoin üzerinde yıkıcı etkileri oldu. Son derece istikrarsız dönemin sonunda, bitcoin 2,5 dolardan el değiştiriyordu.

2013

Buna hemen, yaklaşık iki yıl süren bir birikim dönemi eşlik etti. 2013 yılının 2. çeyreğine kadar, Nisan ayında, bitcoin fiyatı 266 $’a ulaştı ve aynı yılın Kasım ayı boğa koşusu, bitcoin’i 1.500 $’ın altındaki bölgeye indi. Kasım ayı sonlarında, yaklaşık 412 gün boyunca büyük bir fiyat düzeltmesi gerçekleşti ve bu, bitcoin fiyatını 160 dolara geri getirdi.

2015

Ocak 2015’in sonunda, BTC fiyatı 200-300 dolar arasında konsolide oluyordu. Bitfinex, yaklaşık 120.000 BTC’nin çalındığı bir saldırıyı duyurmadan önce, fiyat kademeli olarak arttı. BTC fiyatı bir kez daha 500 dolara düştü. Bu kesinti süresine rağmen, bitcoin fiyatı Aralık ayına kadar 1000 dolara ulaşmıştı.

Tarihi 2017 Boğa Koşusu

Bu, Bitcoin’in başlangıçta tekrar gezintiye çıktığı Ocak 2017’ye kadar işlerin durduğu yerdi. Fiyatın 1.150$’a ulaşması ve haftanın sonundan hemen önce 750$’a düşmesiyle kripto para, yıl boyunca ne kadar volatilite olduğuna dair bazı ipuçları bırakmaya başladı.

Mart ortasına kadar, bitcoin fiyatı 1300-1,350 dolar arasında değişiyordu, ancak ay sonundan önce 900 dolara düştü. Bununla birlikte, boğalar büyük amansızlık gösterdiğinden, bitcoin fiyatı önümüzdeki ay içinde tekrar 1.350 dolara ulaştı.

2017 yılının Mayıs ayına kadar, bitcoin fiyatı daha da yükseldi ve 2.600 dolara kadar çıktı ve Haziran ayında fiyat 3.000 dolar civarında dans ediyordu. 2017 yılının 2. çeyreğinde kaydedilen büyüme, ağ kullanıcılarının sayısındaki artışa bağlandı; bu durum daha sonra bitcoin ağının çatallanmasına neden oldu ve BTC sahiplerinin 1 Ağustos’ta ücretsiz olarak Bitcoin Cash (BCH) almasına izin verdi. ağ çatalı pozitif çıktı ve bitcoin yükseliş eğilimine devam etti.

Büyük ABD borsaları tarafından BTC vadeli işlemlerinin başlatıldığı haberi patlak verdiğinde, fiyatta daha fazla artışa neden oldu ve 18 Aralık’a kadar bitcoin, 19.891 dolardan el değiştirirken yaklaşık 20.000 dolarlık Tüm Zamanların En Yüksek (ATH) fiyatını kaydetti. Bitfinex’te.

2018 Fiyat Düzeltmesi

Bitcoin 2018’e düşüş notuyla başladı. Ocak ayının başlarında fiyat, daha düşük fiyatlara yönelmişti.

Yetkililer, bir çabası Kore tarafından yönetilen bitcoin’in yasaklanmasını savunmaya başladı, bitcoin fiyatı Ocak ayı sonlarında başlangıçta 17.000 $’da duran büyük bir çöküş başlattı.

Şubat ayının başlarında, bitcoin altı günlük bir süre içinde dramatik bir şekilde düşerek 6.000 dolara ulaştı ve bu yolda Haziran sonunda 5.800 dolara kadar devam etti. Bariz bir düşüş trendi, fiyatı Aralık ayına kadar 3.200$’a kadar düşürene kadar, arada birkaç alternatif iniş ve çıkış meydana geldi. Fiyat 4.200 dolarlık bölgeye dokunmak için hafifçe toparlansa da, boğalar uzun süre kontrolü ele alamadı.

Bitcoin Ne Olacak ? Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analiz !

Ayrıca Ripple Gelecekte Ne Olur ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çelekibilir !

 

2019

Yılın şubat ayı itibariyle, bitcoin fiyatı madeni para başına yaklaşık 3.300 dolar civarındaydı. Nisan ayında, bitcoin 4.200 dolar seviyesinde direnci kırdığında ve çok geçmeden 5.400 dolardan işlem görmeye başladığında bir miktar başarı gerçekleşti.

Haziran civarında, fiyat 13.000 dolara yükseldi, ancak fiyat yıl boyunca düştüğü için uzun süre dayanamadı.

Bitcoin Ne Olacak ? Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analiz !

2020 – Blok Ödül Yarılanması

Açıkçası, şimdiye kadar yatırımcılar bitcoin blockchain blok ödüllerinin yarıya inmesini bekliyorlardı. Bu, bitcoin fiyatını başlangıçta 2019 kapanış fiyatından yaklaşık %45 fiyat artışı kaydeden bir yükseliş döngüsüne sürükledi.

Ödülleri yarı yarıya azaltmak, madencilik blokları için bitcoin alacak madencilerin sayısını etkileyecektir. Tarihte bu sürecin uzun vadede ana kripto paranın fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi oldu. Bitcoin emisyonu 21 milyon jetondur. Halving, jeton enflasyonunu önlemek için tasarlanmıştır. İşlem, bitcoin sayısının sınırlı olmasını sağlar. Böylece kripto para birimi daha kıt ve değerli hale gelir.

Ayrıca Holochain Nedir ? Holochain Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !makalemiz de  ilginizi çekebilir !

Son yarılanmalarda, yaklaşık bir yıl sonra bitcoin rallileri gerçekleşti. 2012’de ilk yarılanma gerçekleştikten sonra, Bitcoin Kasım 2013’e kadar 1.000 dolarlık rekor seviyeye ulaştı. Ve 2016’da, yarılanma olayından sonra Bitcoin tekrar kazanç elde etti ve 18 Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.819 dolara ulaştı.

Başlangıçta, blok ödülü 50 bitcoin idi ve sadece bir avuç madenci vardı. Bununla birlikte, son iki yarılanma, ödülü zaten iki kez düşürdü ve şimdi blok başına 12,5 bitcoin’e ulaştı. 2020’de ödül 6.25 bitcoin’e düştü.

Ayrıca Tron TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Crypton (CRP) Coin Nedir ? Gelecekte Ne Olur ? makalemiz de ilginizi çekebilir !

Halving olayından sonra fiyat yükselmeye devam etti ve titreyen durumu sürdürdü. Ancak, kurumsal ilginin piyasaya akmaya başladığı Eylül ayında fiyat büyük bir ivme kazandı. MicroStrategy, Square gibi şirketler, boğa koşusunu hızlandıran ve yıllık ticareti 30 bin dolara yakın kapatan BTC’yi satın aldı.

2021

Bitcoin’in benimsenmesi, ana akımın dikkatini çektiği için büyük bir artış yaşadı. Birçok kurum, hükümet, ünlü vb. kriptoya çekildi. Öte yandan GrayScale gibi hedge fonları BTC alımını yoğunlaştırmaya başladı ve ilk çeyreğin sonunda, dolaşımdaki arzın yaklaşık %7 ila %8’i bu kurumlar tarafından tutuldu.

Ayrıca Stellar (XLM) Coin Gelecekte Ne Olur? Kapsamlı Analiz! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Fiyat yükselmeye devam etti ve Şubat ayının ortasında ilk kez 50 bin doları kırdı ve sonunda 14 Nisan’da 64,863 dolardan bir ATH oluşturarak trilyon dolarlık ilk varlığı işaret etti. Artık Bitcoin, birçok ülkenin geleneksel para birimlerinden daha iyi performans gösteren en değerli 10 para birimi arasında yer alıyor.

Ayrıca Theta Coin Nedir ? Theta Coin Geleceği ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çekebilir !

Bitcoin’in fikir birliği algoritması hangisidir?

Bitcoin, Proof of Work SHA-256 konsensüs algoritması üzerinde çalışır.

Bitcoin işlem süresi nedir?

Bitcoin’in bir işlemi tamamlaması 10 dakika kadar sürer.

Bitcoin yasal olarak kabul ediliyor mu?

Evet, Bitcoin Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık ve daha pek çok ülkede yasal olarak kabul edilmektedir. Ayrıca, birçok ülkede kripto para birimleri iyi bir şekilde düzenlenir ve buna göre vergilendirilir.

Ayrıca EOS Coin Nedir ? EOS Coin Geleceği! Kapsamlı Analiz! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Wh olan Bitcoin halving bir olay sonraki planlanan nd gerçekleşecek?

Bitcoin halving etkinliği, BTC madencilerine verilen ödülleri her 4 yılda bir yarıya indiriyor. Amaç enflasyonu kontrol altına almak. Son halving, ödülleri blok başına 6.25 BTC’ye düşürdü ve bir sonraki Bitcoin halving etkinliği 2024 yılında gerçekleşecek.

 

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

 

 

 

 

 

 

[highlight] Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz, Bitcoin ne olacak ? Bitcoin Geleceği, Gelecekte Bitcoin (BTC) ne olacak ? Bitcoin (BTC) fiyat tahmini! BTC, BTC yorum, BTC detaylı analiz,  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!