EOS Coin Nedir ? EOS Coin Geleceği! Kapsamlı Analiz!

EOS Coin Nedir ? EOS Coin Geleceği! Kapsamlı Analiz!
EOS Coin Nedir ? EOS Coin Geleceği! Kapsamlı Analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! Kapsamlı Analiz ! EOS bir kripto para EOS.IO protokolünde çalışır. Özellikle geliştirmek için oluşturulmuş bir platformdur. merkezi olmayan uygulamalar. Uygulamaların kendi platformunda barındırılmasını ve yürütülmesini sağlar.

EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! Kapsamlı Analiz

EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! Geçmişteki istikrarlı büyüme ve şu anki artış, sizi biraz tutunmaya çekmiş olabilir. Bir EOS sahibi olmaya istekliyken, varlığın gelecekteki beklentilerini keşfetmek mi istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz, çünkü bu yazı EOS ve 2021 ve sonrası için fiyat tahmini hakkında kısa bilgiler vermeyi amaçlıyor. Sonunda tüm düşünceleriniz netleşecek ve portföyünüzde EOS’u en iyi nasıl tahsis edebileceğiniz konusunda net bilgilere sahip olacaksınız.

Ayrıca Theta Coin Nedir ? Theta Coin Geleceği ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çekebilir !

genel bakış

Kripto paraEOS
Jetoneos
Fiyat3.8200 $
Piyasa değeri3.669.719.966.0000 $
Dolaşan Tedarik960.618.712.1400 $
Işlem hacmi 912.732.034.0000 $
Tüm zamanların en yüksek$ 22.7100 29 Nisan 2018
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0,5024 23 Ekim 2017

EOS Temel Analizi

gibi önde gelen blok zincirlerinin doğasında vardır. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin, EOS hızlı transferler sunmak için geliştirildi. EOS blok zinciri Block.one’a göre ağdaki işlem hızlarını hızlandırmayı amaçlayan birçok çerçeve ve protokolle aşılanmıştır.

EOS milyonlarca işlemi gerçekleştirdiğini iddia ederek onu en hızlı blok zincir teknolojisi haline getirirken, Ethereum 1.500 transferle en hızlı blok zinciri olarak kabul edilen Ripple’a karşı saniyede sadece 30 transfer işleyecek.

EOS.IO. bir blok zinciri protokolüdür. Yerel kripto para birimi EOS madeni paradır. EOS, merkezi olmayan uygulamaların yatay ve dikey olarak ölçeklendirilmesine izin vermek için kişiselleştirilmiş blok zinciri mimarisini kuran bir yazılımdır.

Kimlik doğrulama, profiller, dosyalar, eşzamansız iletişim ve uygulama zamanlaması, EOS platformu tarafından çok çeşitli CPU çekirdekleri ve kümeleri üzerinden sağlanır.

Ayrıca Stellar (XLM) Coin Gelecekte Ne Olur? Kapsamlı Analiz! makalemiz de ilginizi çekebilir !

EOS Fiyat Tahmini 2021

EOS, 2021 yılını 2,63 $ fiyatla düşüş notuyla başlattı. Fiyat yükselmeye devam etti ve 10 doları kırdı. Fiyatın yükseliş trendini sürdürmesi ve sonunda 2021’in sonunda 18 ila 24 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

EOS Fiyat Tahmini 2022

EOS, 2022 yılına 22,75 dolar ile başlayabilir ve daha da yükselebilir. Platformu için şeffaflığın ilerlemesini hedefleyen ve protokolünün geliştirilmesine odaklanan fiyat, 2022 yılını bitirmek için 45 doları bulabilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

EOS, önümüzdeki 5 yıl içinde blok zinciri altyapısının yanı sıra işlem hızlarının zenginleştirilmesi için belirli girişimlerle işbirliği yapabilir. Topluluk büyük satış baskısından muzdarip olursa fiyat düşebilir. EOS, 5 yılın sonunda 160 dolara kadar çıkabilir.

EOS Pazar Tahmini

CüzdanYatırımcı

 WalletInvestor’a göre EOS’a yatırım yapmak yatırımcılar için olumsuz bir yatırım olabilir, fiyatın önümüzdeki yıl 10.092 dolardan 7.135 dolara düşebileceğini iddia ediyorlar.

DijitalCoinFiyat

DigitalCoinPrice’a göre, EOS 2021’in sonunda 17.84 dolardan işlem görecek ve 2025’e kadar fiyat 30.16 dolara ulaşabilir.

 TicaretCanavarları

TradingBeasts’e göre, 2025’in sonunda EOS fiyatı 13.188$’a ulaşabilir

uzun tahmin

Longforecast, EOS fiyatının 2021 sonunda 32,82 ila 40,73 dolar ve 2025 ortalarında 71 ila 88 dolar arasında olacağını tahmin ediyor.

Tarihsel Pazar Duyguları

2017

EOS, Temmuz ayında 1,01 dolarlık bir işlem fiyatıyla kripto piyasasına girdi. Token piyasaya yeni girdiği için yatırımcıların ilgisini çekemedi ve fiyat düşmeye başladı. Dramatik bir şekilde, EOS Kasım ayında 2,95 dolara ulaştığında büyümeye başladı. İlginç bir şekilde, EOS Aralık ayına kadar 11.39 dolara yükseldi ve 2017 yılını bitirmek için 8.69 dolara düştü.

2018

Fiyatta istikrarlı bir iyileşme ile EOS, 2018 yılına 9,44 dolarlık bir işlem fiyatıyla başladı. Piyasa EOS’a yatırım yapmaya yöneldikçe fiyat Ocak ortasına kadar büyük ölçüde 18.16 dolara yükseldi. Daha sonra, fiyat Ocak ayı sonunda 13.49 dolara düştü. Şaşırtıcı bir şekilde, EOS Mart ortasına kadar 4,59 dolara düştü ve daha da toparlanmaya başladı. Etkili bir şekilde, token 29 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için 22.89 $’a ulaştı. Daha sonra, kripto piyasası çöküşünden sonra EOS’un fiyatı 1,91 dolara düştü. 2018’in sonunda, EOS 2,61 dolardan takas edildi.

2019

EOS, 2020 yılına 2.57$ işlem fiyatıyla başladı. Fiyat düşüşünden sonra fiyat istikrarlı bir şekilde toparlanmaya başladı. Bazı fiyat değişimleriyle birlikte EOS, Haziran ayına kadar 8,46 dolara yükseldi. Ayrıca, ayılar piyasayı işgal ettikçe fiyat düşmeye başladı. EOS, 2019 sonunda 2.64 dolardan işlem gördü.

2020

EOS, 2020 yılına 2.57$ fiyatla devam etti. Daha sonra fiyat Şubat ayında 5.27$ ile önemli bir direnç seviyesine yükseldi. EOS, Covid-19 salgını nedeniyle fiyat Mart ortasında 1,90 dolara düştüğü için fiyatının istikrarını koruyamadı ve bu da birçok altcoinin düşüşüne neden oldu. Yıl boyunca belirli dalgalanmalarla 2 ile 3 dolar arasında işlem görüyordu. EOS, 2020 yılını bitirmek için 2.58 dolardan işlem gördü.

SSS

EOS Nedir?

EOS, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına izin vermek için tasarlanmış bir platformdur.

EOS madenciliği yapılabilir mi?

Hayır, jeton sayısı sabit olduğu için EOS madenciliği yapılamaz.

EOS 20 dolara ulaşabilir mi?

Uzmanların tahminlerine göre, EOS fiyatı gelecekte 20 dolara kadar yükselebilir.

EOS’un Kurucuları kimlerdir?

EOS platformu Block.one şirketi tarafından geliştirildi ve teknik incelemesi Daniel Larimer ve Brendan Blumer tarafından kaleme alındı.

EOS almaya değer mi?

Evet, fiyatı muhtemelen artabileceğinden EOS satın almaya değer olabilir.

Ayrıca Crypton (CRP) Coin Nedir ? Gelecekte Ne Olur ? makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Death Cross ( Ölüm Kesişimi ) Nedir? Kapsamlı Bilgi makalemiz de ilginizi çekebilir

Ayrıca Tron TRX Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Holochain Nedir ? Holochain Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz !makalemiz de  ilginizi çekebilir !

Ayrıca Ripple Gelecekte Ne Olur ! Kapsamlı Analiz makalemiz de ilginizi çelekibilir !

Ayrıca Shiba Coin Nedir ve Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

Ayrıca Litecoin Gelecekte Ne Olur makalemiz de ilginizi çekebilir!

Ayrıca Gelecekte Değerlenecek Kripto Paralar ve Projeleri makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Bitcoin Geleceği makalemiz de ilginizi çekebilir !

Ayrıca Cardano Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri makalemiz de ilginizi çekebilir!

Ayrıca Enjin Coin Nedir ? Enjin Coin Gelecekte Ne Olur ? Kapsamlı Analiz ! makalemiz de ilginizi çekebilir

Ayrıca Dijital Paralar sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

 

 

KAYNAK ! BU MAKALE COİNPEDİA.ORG SİTESİNDEN ÇEVRİLMİŞTİR !

 

 

 

 

[highlight] EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri! EOS coin nedir ? EOS coin yüksekliği ! Eos coin yorum, EOS coin geleceği, EOS coin yorum, EOS Coin Gelecekte Ne Olur? Fiyat Tahminleri!  [/highlight]

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!