Ethereum Analiz! Ethereum (ETH) Fiyatı Büyük Patlamanın Doruk Noktasında!

ethereum analiz
ethereum analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum analiz! Devam eden ayı piyasası zaten yatırımcının inancını sarsarken, Bitcoin’e (BTC) kıyasla Ethereum’da (ETH) yükseliş eğilimi gösteren önde gelen bir tüccar ortaya çıktı. Bluntz olarak bilinen bu tüccar, Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) çiftinin bir kırılmanın eşiğinde olduğunu öne sürdüğü için dikkat çekiyor.

Ethereum Bir Çıkış İçin Hazırlandı

223.100 kişilik önemli bir Twitter takipçisi ile Bluntz, Ethereum’un Bitcoin’e karşı performansına ilişkin iyimser düşüncesini paylaşıyor. ETH/BTC çiftinin, Ethereum için güçlü bir ralliye yol açabilecek önemli bir kopuşun eşiğinde olduğunu öne sürüyor. Bluntz’un grafik analizi, genellikle yükseliş piyasası koşullarıyla ilişkilendirilen bir model olan düşen bir takoz modelinin oluşumunu gösteriyor.

Yazım itibariyle, Ethereum 0.06897834 BTC’de işlem görüyor, bu da 1.849 dolara eşdeğer. Bu fiyat noktası, Bluntz’un çıkış tahmini gerçekleşirse potansiyel bir yükseliş için zemin hazırlıyor.

“ETH/BTC potansiyel olarak büyük bir kırılmanın eşiğinde.”

Bitcoin’in İlgili Gelişimi

Bluntz ayrıca endişe verici bir gelişme konusunda uyarıda bulunarak Bitcoin/ABD doları çifti hakkında bilgiler sunuyor. Tüccara göre, Bitcoin kritik bir destek seviyesinin altına düştü ve kırılma aralığına yeniden girerek potansiyel bir endişe nedeni olduğunu gösteriyor. Bluntz, Bitcoin’e maruz kalmayı azaltmanın bu gelişme ışığında ihtiyatlı bir hareket olabileceğini öne sürüyor. Ancak şu anda Bitcoin 27.080 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Analiz! Grafiğin Umut Verici Potansiyeli

Bluntz, Ethereum ve Bitcoin analizine ek olarak, bir blockchain endeksleme protokolü olan The Graph (GRT) hakkındaki bakış açısını paylaşıyor. Geçen hafta içinde %10’un üzerinde bir ralliye dikkat çeken tüccar, The Graph’ın daha da yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Altcoin, Bluntz’a göre elverişli bir ticaret yapısının sinyalini veren düşen bir kama modelinden çıktı.

Büyümek için hala yeterli alan olduğuna dair güvenini ifade ediyor ve “Bence tankta hala bol miktarda meyve suyu var.” Yazım itibariyle, Grafik 0,129 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Bluntz/Twitter

Feragatname: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!