Değerlenecek Kripto Para Projeleri!

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projelerini sizler için araştırdık!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projelerini sizler için araştırdık!

Değerlenecek Kripto Para Projeleri

Değerlenecek Kripto Para Projeleri Kripto para birimleri, yaklaşık 2 trilyon ABD doları değerinde bir pazar ve 13.000’den fazla dijital varlıkla, daha büyük küresel finansal piyasalar ortamında öne çıkan bir trend haline geldi.

Perakende yatırımcıların piyasayı kontrol ettiği Bitcoin’in ilk günlerinden farklı olarak, Microstrategy ve Tesla gibi kurumsal yatırımcılar ilgilendi.

Önceki verilere dayanarak, neden daha fazla insanın kripto endüstrisine dahil olduğunu görmek kolay. Örneğin, son on yılda bu pazar, geleneksel pazarlardan daha iyi performans gösterdi.

Merkezi olmayan finansın ve değiştirilemez madeni paraların büyümesinin ardından, bu yıl daha da karlı görünüyor (NFT’ler).

Peki, potansiyel yatırımcılar yatırım yapacak uygun işletmeleri nasıl bulabilirler? Geleneksel finansal girişimlerde olduğu gibi, fonları dağıtmadan önce kapsamlı bir durum tespiti gereklidir.

Bir projenin arkasındaki ekip, tokenomik, güvenlik ve değer önerisi, düşünülmesi gereken her şeydir.

Piyasanın istikrarlı bir şekilde canlanmasıyla birlikte, bu makalenin sonraki yarısı, Nisan ayında başarılı olması beklenen üç temel projeye odaklanacak.

2022’de dikkat edilmesi gereken dört yenilikçi kripto ve blok zinciri tabanlı projeye daha yakından bakalım.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projeleri.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! T3rn Coin Projeleri

t3rn , akıllı sözleşme yürütme ve yerleşik arızaya karşı güvenli yöntemlerle birlikte çalışabilirlik için yeni bir çözüm sağlayan akıllı bir sözleşme barındırma platformudur. Bu, akıllı sözleşmelerin her zaman etkin bir şekilde çok zincirli yürütülmesini sağlamaya yardımcı olur.

Herkes t3rn kayıt defterindeki akıllı sözleşmeleri kullanabilir ve açık kaynak deposuna akıllı sözleşmeler gönderen geliştiriciler, kodları çalıştırıldığında ödeme almayı tercih edebilir.

Bu, geliştiricilere düzgün bir şekilde ödeme yapan, açık kaynak geliştirme hakkında yeni bir düşünme biçimidir.

Platform, zincirler arası yürütmeyi kolaylaştıran ve herhangi bir platformda akıllı sözleşme birlikte çalışabilirliği için basit ve erişilebilir bir yaklaşım öneren bir akıllı sözleşme merkezi olarak çalışır.

Sonuç olarak, t3rn protokolünün en önde gelen kullanıcılarından bazıları, diğer projeler tarafından verilen alternatif birlikte çalışabilirlik çözümleri için uygun olmayabilecek eski projeler gibi birlikte çalışabilirliği gerçekleştirmek için basit bir yaklaşım arayan projeler olacaktır.

t3rn protokolü, bir işlemin tüm bağlı blok zincirlerinde tamamlandığı veya tüm işlemleri geri aldığı (yan etkiler) zincirler arası yürütmenin arızaya karşı güvenli bileşenine odaklanır.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projeleri.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! Serenity Shield Projeleri

Serenity Shield , kullanıcıların dijital varlıklarını insan hatası, kayıp cüzdan çekirdeği, kişisel trajedi veya ölüm nedeniyle kaybolmasını önlemeye olanak tanıyan bir platformdur.

Serenity Shield, kullanıcıların dijital varlıkları üzerinde tam sahiplik ve kontrol talep etmelerini sağlarken, ekstra bir güvenlik derecesi ekleyen türünün tek örneği bir çözüm sunar.

Blok zinciri teknolojisine dayanan Serenity Shield, akıllı sözleşmelerin değişmez güvenliğinin yanı sıra profesyonelce oluşturulmuş, kullanıcıya dönük bir ön uç Merkezi Olmayan Uygulamadan (DApp) yararlanır.

Kullanıcıların hassas verileri, yalnızca kullanıcıya ait olacak ve en katı koşullar altında saklanacak olan ‘StrongBox’ adlı sanal bir kasada tutulacaktır.

Kullanıcılar, Merkezi Olmayan Kimlik (DID) teknolojisini kullanarak oturum açar ve ‘StrongBox’ işlevi, değiştirilemeyen belirteç (NFT) Anahtarları kullanılarak etkinleştirilir.

Son kullanıcı, bu yöntemi kullanarak benzersiz kripto giriş bilgilerini tek bir güvenli konumda ayarlayabilecek, kaydedebilecek ve hatırlayabilecektir.

Kullanıcılar, aktarılabilir Miras planları için alıcıları veya yararlanıcıları adlandırabilir. Ayrıca blok zincirindeki tohum ifadesinin ve dijital anahtarın güvenliğini de sağlayabilirler.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projeleri.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! Ignite Tournaments Projeleri

Ignite Tournaments , dünyanın ilk oyna-kazan e-spor turnuvası organizasyonunu ve mobil oyunlar için kripto ve NFT’lerde ödüllerle yayın yazılımını geliştiren bir oyna-kazan turnuva altyapı şirketidir.

Kullanıcılar, hem iOS hem de Android için kullanılabilen mobil uygulamayı kullanarak bir turnuva oluşturabilir, giriş paralarını, çiftlik üretimini yatırabilir ve NFT’ler için rekabet edebilir. Programın çevrimiçi bir versiyonu da ekip tarafından geliştirilmektedir.

Kullanıcılar, Ignite Tournaments’ı turnuvalara ev sahipliği yapmak, platformun yardımcı programı ve yönetişim belirteci $TENKA kullanarak turnuva giriş ücretlerini ödemek ve platformun play-to’suna göre hem Ignite Tournaments tarafından oluşturulan NFT’ler hem de sponsorlu EMV uyumlu NFT’ler ve belirteçler için rekabet etmek için kullanabilir. -paradigma kazanın.

Giriş ücretleri, daha sonra, bir kullanıcı oyuna girdiğinde başlayan ve etkinlik sona erdiğinde sona eren bir kilitlenme süresiyle emanet ve mini verim çiftçilik havuzu olarak hizmet verecek olan, o turnuva için özel olarak oluşturulan bir ödül havuzunda zincire yatırılacaktır. Tamamlandı.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projeleri.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! Oraichain Coin Projeleri

Oraichain , akıllı sözleşmelerin ve yapay zeka API’lerinin toplanmasına ve entegrasyonuna odaklanan bir blok zinciri ve veri oracle platformudur.

Platform ayrıca, güvenilir olmayan uygulamalara veri akışları sağlamak için Tellor veya DIA’ya benzer temel bir teknolojiyi kullanarak yapay zeka ve akıllı sözleşmeler arasında bir bağlantı görevi görür.

Oraichain ise yapay zeka modellerine odaklanıyor ve daha spesifik bir yaklaşım benimsiyor. Yerel olarak zincir üzerinde AI modelleri oluşturmak için Solidity ve Vyper gibi akıllı sözleşme dilleri şu anda çok sınırlayıcı. Kod kanun olduğu için, sıklıkla yüzde 100 doğru girdiler talep ederler.

Halka açık bir blok zincirinde Oraichain, devredilmiş bir hisse kanıtı (dPoS) konsensüs yöntemini kullanır. Sonuç olarak, işlem süreleri yarıya iner ve veri talepleri daha hızlı işlenir. ORAI, platformun yerel parasıdır ve veri talepleri ve doğrulayıcı kurulumu dahil olmak üzere ağ işlem ücretlerini karşılamak için kullanılır.

Oraichain, sağladığı AI modellerinin kalite açısından rutin olarak gözden geçirilmesi bakımından farklıdır. Bir veri isteği gönderdiğinizde test senaryoları dahil edilecektir.

Sonuç olarak, yapay zeka tedarikçisi, veri talebini kaynaklamak için ödeme yapılmadan önce bu test senaryolarını geçmelidir. Buradaki fikir, test senaryolarının sağlayıcıları AI modellerinin doğruluğunu sürekli olarak geliştirmeye yönlendireceğidir.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projeleri.

Sonuç

Kripto piyasası sürprizlerle dolu olsa da kesin olan bir şey var: Temel girişimler hem aktif kullanıcıları hem de piyasa değerini çekmek için iyi bir şansa sahip.

Bu makalede tartışılan projeler, önümüzdeki aylarda popülaritesinin artması beklenen potansiyel buluşların örnekleridir.

Bununla birlikte, kripto para piyasalarının oynaklığı göz önüne alındığında, kişinin servetini korumak için yeterli araştırma yapması ve ihtiyatlı yatırım yapması tavsiye edilir.

Değerlenecek Kripto Para Projeleri! En yeni coin projeleri! 2022 Yılında dikkate alınması gereken kripto para projeleri.

Feragatname: Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinQuora’nın görüşlerini yansıtmayabilir. Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. 

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

AYRICA TEKNOLOJİ SAYFAMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BİR MAKALE BULABİLİRSİNİZ

Ayrıca Kripto Para Haberleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!