XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri? Detaylar makale de..

XRP Nerelerde Kullanılır?

XRP, Ripple Labs tarafından geliştirilen ürünler için yerel kripto para birimidir. Ürünleri , bir bankalar ve finansal aracılar ağı tarafından kullanılan uluslararası para ve güvenlik transferleri için bir hizmet olan SWIFT gibi çalışan ödeme mutabakatı, varlık değişimi ve havale sistemleri için kullanılır.

XRP Nerelerde Kullanılır ( Ripple) ? XRP davası? Ripple Kullanarak Nasıl Ödeme Yapılır: XRP’yi Kabul Eden En İyi Şirketler…. Kabul edelim: XRP tam olarak tartışmasız bir para değil. Yasal sorunları nedeniyle, madeni para bir dünya zorluklarla karşı karşıya kaldı, ancak bugün mevcut olan en popüler kripto para birimlerinden biri olarak kaldı ve şu anda bir yükselen trend.

Aranan bir ticari emtia olmasına rağmen, mal ve hizmet satın almaya çalışırken kullanılması en kolay para birimi değildir. Elbette çevrimiçi, çünkü Ripple ödemeleri “gerçek” dünyada mevcut olmayacak.

Ancak biraz XRP’niz varsa ve onu iyi bir şekilde kullanmak istiyorsanız, size iyi haberlerimiz var: Ripple kullanarak ödeme yapmanıza izin veren şaşırtıcı çeşitlilikte hizmetler var. XRP ile ödeme ile ilgili bu adım adım eğitimde onlar hakkında her şeyi öğrenelim.

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?

Ripple’ı Kim Kabul Ediyor? xrp nerelerde kullanılır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ripple satın almak için kullanımı en kolay kripto para değil ve kripto dostu web sitelerinin tümü bunu desteklemeyecektir.

Ancak bu jetonla ödeme yapamayacağınız, sadece takas edebileceğiniz yanlış bir kanıdır. “Hangi çevrimiçi mağazaların Ripple kabul ettiğini” merak ettiyseniz, doğru yere geldiniz.

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?

Ripple’ı Kabul Eden En İyi Şirketler ve İşletmeler / xrp nerelerde kullanılır

Çevrimiçi Kumarhaneler

XRP’nizi kabul eden web sitelerini bulmakta zorlanmayacağınız bir alan varsa, Dalgalanma kumarhaneleri ve spor bahis siteleri. Eğer kumar sizin işinizse, birden fazla blok zinciri kumarhanesinde XRP ödemeleri ile seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Bu kumarhanelerin birçoğu, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerinin yanı sıra daha geleneksel fiat para birimlerini kullanarak oynamanıza da izin verir.

oyun

Oyun ve çevrimiçi kumar, teknoloji konusunda daha bilgili bir kitleye hizmet vermek söz konusu olduğunda genellikle el ele gider; bu nedenle, Ripple ödemelerini kabul eden, kötü şöhretli akış platformu gibi oyunla ilgili birkaç platform bulmanız şaşırtıcı değildir.

Shopify

Shopify, satıcıların ürünlerinin reklamını yapmak ve satmak için kolayca çevrimiçi mağazalar kurmalarına olanak tanıyan bir e-ticaret sitesidir. Daha çok e-ticarete odaklanmış olmasına rağmen, profesyonel görünümlü bir web sitesini kolayca kurma konusunda WordPress’e rakip olur. Bu platformda dalgalanma ödemeleri etkinleştirildiBitPay aracılığıyla.

Kızıl Haç

Yine BitPay’in yardımıyla, zor kazanılmış XRP’nizi kullanarak Amerikan Kızıl Haçı’na kolayca bağış yapabilirsiniz. Bu şekilde, kripto paranızı saf bir iyi niyete dönüştürecek, dünyanın en ünlü hayır kurumlarından birinin insan acısını hafifletmesine ve ihtiyacı olanlara yardım etmesine yardımcı olacaksınız.

Yeni yumurta

Teknolojinin Amazon ve gadget’lar ,Yeniyumurtaelektronikle ilgili her şey için dünyanın en popüler çevrimiçi mağazalarından biridir. Tıpkı daha önce olduğu gibi, bu marka XRP ödemelerini desteklemek için BitPay kullanıyor; bu cüzdanda bir hesabınız varsa kullanışlıdır.

Seyahat

Kruvaziyer anlaşmalarından hava yolculuğuna kadar birçok seyahat şirketi Ripple çılgınlığına katıldı ve BitPay gibi çevrimiçi ödeme sağlayıcıları aracılığıyla kripto ödemelerini kabul etti.

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?

Çevrimiçi Satın Almak İçin Ripple Nasıl Kullanılır? xrp nerelerde kullanılır

Artık hangi şirketlerin XRP’nizi memnuniyetle kabul ettiğini bildiğinize göre, bu madeni parayı kullanarak ne tür ürünler satın alabileceğinizi merak ediyor olmalısınız.

Şık lüks ürünlerden mütevazi bahçe tohumlarına kadar, günümüzde kripto para birimleriyle, özellikle Bitcoin, Litecoin veya Ripple gibi en popülerleri ile her şeyden biraz satın alabilirsiniz.

Ripple diğer coinlerden biraz daha keskin olduğu için ve daha önce de belirttiğimiz gibi, tüm işletmeler bunu kabul etmez. Bitcoin ile yalnızca bu madeni paraya hitap eden mümkün olduğunca çok sayıda “Ripple Pizza” web sitesi bulamazsınız. Ancak, ne aradığınızı biliyorsanız, XRP’nizi harcayabileceğiniz bir yer bulacaksınız.

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?

BitPay gibi Ripple’ı destekleyen ödeme sağlayıcılarıyla başlamak iyi bir başlangıçtır. CoinBase daha önce Ripple’ı da destekledi, ancak şu an için parayı askıya aldı. Bu sağlayıcılar, sizinle satıcılar arasındaki işlemleri kolaylaştıracaktır. Ayrıca, ödeme yapmak için XRP’nizi göndermenize izin veren bir cüzdan adresi de verecekler.

Farklı ödeme sağlayıcılarının farklı işlem sürelerine sahip olduğunu unutmayın. Uzun lafın kısası: ödemeleriniz işlenmeden önce her zaman biraz beklemeniz gerekecek ve genellikle bir işlem ücreti de var. Ama iyi haber? İşletmelerin kendileri (kumarhaneler, oyun platformları veya Ripple kabul eden mağazalar gibi) genellikle ücretsiz Ripple işlemlerine izin verir!

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?

Son düşünceler

Ripple, çevrimiçi harcamak için en kolay kripto para olmayabilir, ancak kripto para birimlerinin ilk günlerinden çok uzaktayız, o zamanlar – çevrimiçi veya başka türlü – kripto paranızı kabul eden neredeyse hiç mağaza yok.

Şimdi, Ripple ile yatırım yapmak tek seçeneğiniz değil. XRP’yi amaçlandığı gibi kullanabilirsiniz: işlemleri (çoğunlukla) çevrimiçi olarak işlemek için kullanılabilecek uygun bir para birimi olarak.

Zaman geçtikçe – ve madeni paranın sağlıklı kalacağı varsayılırsa – giderek daha fazla işletme Ripple dalgasını sürmek ve XRP ödemelerini desteklemek zorunda kalacak.

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?

Ripple Ne İşe Yarar?

Ripple, finansal işlemler için hem kripto para birimi hem de dijital ödeme ağı görevi gören bir teknolojidir . İlk olarak 2012’de piyasaya sürüldü ve Chris Larsen ve Jed McCaleb tarafından kuruldu.

XRP Yükselir mi?

Bu yazı itibariyle, 100,00 milyar Ripple tokeninden 47,90 milyarı zaten dolaşıma girdi. Bu, toplamın neredeyse %50’sinin zaten basılmış olduğu anlamına gelir ve uzun vadeli bir fiyat artışı şansını artırır. 2023 için XRP fiyat tahmini, ortalama fiyatın 1,02 ile 1,27 dolar arasında düşeceğini gösteriyor.

Ripple Davası Ne Olacak?

22 Aralık 2020’de açılan dava, Ripple’ın gayri meşru yollarla 1,3 milyar doları aştığını iddia ediyor . SEC şikayeti ayrıca, Ripple’ın kurucu ortağı Christian Larsen’i ve mevcut Ripple CEO’su Bradley Garlinghouse’u süreçte önemli kazanımlar elde ettiklerini belirterek sorumlu tutuyor.

XRP Nerelerde Kullanılır? Ripple Ne İşe Yarar? XRP Yükselir mi? Ripple davası ne olacak? Ripple Coin haberleri?