Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu?

Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu? Celcius Network neden iflas etti?
Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu? Celcius Network neden iflas etti?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu? Celcius Network neden iflas etti? Kripto para piyasasında ne oluyor? İşte Detaylar..

Celsius şu anda, mali sorunlarını çözmek için yeniden yapılandırma avukatlarına danışmak da dahil olmak üzere, iflastan kaçınmak için tüm olasılıkları araştırıyor. Bu aynı zamanda Citigroup’un olası finansal seçimlere yardımcı olması ve platformdaki para çekme ve transferlerin askıya alınmasını da içerir.

Yine de birçok kripto uzmanı ve araştırma kuruluşu, zayıf risk yönetiminin, olumsuz piyasa koşullarının ve stETH depeg’in Celsius’u daha zorlu bir noktaya getireceğini düşünüyor.

Likidite yaratmak için önemli stETH varlıklarını teminat olarak kullanmanın tek alternatif olduğu görülüyor.

Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu? Celcius Network neden iflas etti?

Santigrat Seçenekler tükeniyor

Bu zorlu piyasa koşullarındaki finansal kısıtlamalar nedeniyle Celsius Network artık baskı altında . Ayrıca, bugün Bloomberg’e göre şirketin iflastan kaçınmak için alternatifleri yok.

Kripto para araştırma şirketi Kaiko’ya göre, Lido’nun ETH’den stETH’si, Terra’ya yönelik doğrudan riskler ve olumsuz piyasa koşulları Celsius’u engelledi. Bir kripto para birimi borç vereni olan Celsius, Lido’daki önemli stETH sahiplerinden biridir.

Kripto kredi şirketi, müşterilerin parasını stETH’e yatırıldıkça yönetir. Dune Analytics’e göre, Celsius’un stETH’de yaklaşık 500 milyon doları var. Bununla birlikte, para çekme işlemlerini geri ödemek için açık piyasada büyük miktarlarda ticaret yapmak pratik olmayacaktır.

Celsius ve Three Arrows Capital , likiditeyi ve borçları kontrol etmek için stETH’yi daha küçük meblağlarda boşaltırken tasfiye tehditlerine maruz kalıyor. Tek alternatif, bir kripto para borsası veya profesyonel tüccar ile tezgah üstü bir anlaşma için teminat olarak stETH veya diğer varlıkları kullanmaktır.

Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu? Celcius Network neden iflas etti?

BitBoyCrypto.com’un yaratıcısı Ben Armstrong, Celsius’a yasal işlem davası hazırlıyor . Ona göre, Celsius tarafından işe alınan yeniden yapılandırma avukatları esas olarak işletmeleri iflasa hazırlıyor. Ancak, solvent kalma şansının minimum olduğunu düşünen birkaç avukatla konuştu. Sonuç olarak, Celsius’un tek seçeneği, şirkete karşı açılan herhangi bir davayı anında durduracak olan iflastır.

Diğer kişilerin kendisiyle iletişime geçerek onları şikayetçi olarak eklemek istediğini iddia ediyor, ancak şu anda bu mümkün değil. Buna ek olarak, şirketin iflasını ilan etmeden kısa bir süre önce asliye mahkemesinde santigrat derecesinde 10.000-25.000 doların altında olan küçük yatırımcılara şikayette bulunmalarını tavsiye etti.

Celsius Coin Battı Mı? CEL Coin Ne Oldu? Celcius Network neden iflas etti?

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!