Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri!

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?
Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur? Detaylar makalede…

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?Reklam her şekilde interneti ele geçirmiştir. Tarayıcılardaki, web sayfalarındaki reklamlar yeni değil. Ama güvenilir mi? Göz atma sayfalarınızdaki reklamlar, güvenli ve güvenli bir göz atma etkinliğine müdahale eden izleyicilerle gelebilir. Bu yüzden Brave Browser güvenli sörfü kurtarmaya geldi. Ama ne kadar etkili?

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?

Brave tarayıcı ve Dikkat değer sistemi, içerik oluşturuculara ve reklam verenlere aynı anda yardımcı olan kullanıcıları için güvenli bir internet deneyimi öngörür. Şu anda kullandığınız her uzantının yanında reklamsız bir internet deneyimi hayal ettiniz mi? Brave ile artık mümkün, bir blok zinciri tabanlı tarayıcı. Ayrıca, reklamları görüntülemenin bazı ödülleri ne olacak?

Evet. Reklamları görüntülemek isteyen kullanıcılar, onları etkinleştirebilir ve bunun için ödüller kazanabilir. Bu reklamların yine güvenli olduğunu ve kötü amaçlı olmadığını unutmayın. Ağ, kullanıcılara yerel hizmet belirteci olan BAT aracılığıyla ödeme yapar. Basic Attention Token, önceki tüm tahminleri geride bırakarak 2021’de en yüksek zirvesine ulaştı. Aşırı yükselen eğilimler gösteriyor ve bu nedenle benzer piyasa duyarlılıkları mevcut zaman diliminde de çerçeveleniyor.

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?

Devasa büyüyen benimseme ile, platform birçok yeni güçlü el çekiyor ve bu nedenle perakende tüccarlar da atladı. Bu nedenle, BAT’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız ancak jetonun nereye gideceğinden emin değilseniz, burada Brave ve jetonu hakkında her şey var. En son haberler, güncellemeler ve uzun vadeli BAT fiyat tahmini, Tokenin tarihini, başlangıcından bu yana eksiksiz bir teknik analizle ele aldık. Ayrıca, gelecekteki fiyat hareketleri, yaklaşan fiyat rallisinin iyi bir resmini elde etmenize yardımcı olabilir.

Basic Attention Token, BAT Coin Genel Bakış!

Kripto paraTemel Dikkat Simgesi
JetonBAT
Fiyat0,7012 $
Piyasa değeri1.048.621.998.000 ABD Doları
Dolaşan Tedarik1.491.569.645.474 $
Işlem hacmi 87.001.642.000 $
Tüm zamanların en yüksek1.6300 $ 9 Nisan 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0.0724 16 Temmuz 2017

Basic Attention Token, BAT Coin Nedir?

BAT, Brave web tarayıcısının yerel simgesidir. Ethereumblok zinciri. Oluşturan kurucularından ve Mozilla ve Firefox , Brendan Eich, 2017 yılında bu cesur web tarayıcısını kullanarak medya tüketicinin ilgisini çekmek için yapılmış bir blockchain tabanlı bir sistemdir.

Belirteç, reklamcılar ve reklamlar için web sayfalarında yer açan içerik oluşturucular arasındaki ödemelere aracılık etmek için kullanılıyor. Ayrıca, reklamları görüntüleyen kullanıcılara. Böylece Brave, BAT belirteci tarafından desteklenen blok zinciri tabanlı bir reklam platformu görevi görür.

Ethereum üzerine inşa edilen BAT, bir ERC-20 tokenidir ve ağ üzerinden gerçekleşen geri dönüşü olmayan ödemeler için akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına ve aktarılmasına izin verir. Bir üzerinde çalışır PoW şimdiki çoğu kripto para birimi gibi fikir birliği. Ayrıca, bu jetonları madencilik yapabilirsiniz. Şu anda, belirteç toplam 1,5 milyar arz ile sınırlandırılmıştır.

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?

Ağın ilk ICO2017 yılında düzenlenen ve gerçekleşen en popüler satış olarak yola çıktı. Madeni para teklifi, dünya çapındaki yatırımcılara yaklaşık bir milyar BAT token satışıyla doruğa ulaştı. Kalan 500 milyon jeton, Kullanıcıların havuzlarda büyümesi ve gelişmesi için kilitlendi. Ancak, 2020 sona erdiğinde bu rezervler sıfıra döndü.

BAT, diğer birçok reklam hizmetini elde etmek için özelleşmiş kullanıcılar, reklamcılar, yayıncılar vb. arasında bir değiş tokuş aracı olarak kullanılabilir. Bu blockchain sisteminin temel amacı, kullanıcıların gizliliklerini koruyarak ilgi alanlarına göre daha az reklam içeren bir platform sağlamaktır. Ayrıca, reklam verenler için maliyet verimliliğini artırır ve ara ürünlerden kurtularak tarayıcıda açılan her reklamı güvenli ve şeffaf tutar.

Ağ dışında Temel Dikkat belirteçleri satın almak ve ticarete başlamakla ilgileniyorsanız, belirteçleri listeleyen borsalara bakın. Coinmarketcap’a göre en popülerlerden bazılarıdeğiş tokuşHangi Clinbase Pro Binance, ve Huobi Küresel.

Basic Attention Token, BAT Coin Temel Analiz..

Geleneksel internet deneyiminde, bir makaleyi veya blogu okumak için bir web sitesine gitmek, sunucunun verileri alması biraz zaman alır. Ancak, reklamlar ortak çalıştıysa, onların da getirilmesi gerekir! Bu, fazladan miktarda veri tüketecektir.

Reklamlarla ilgili temel sorun, bazılarının kötü niyetli olabilmesi ve kimsenin bunu bilmeyecek olmasıdır! Bilgisayar korsanlarının yolunu açar ve girdiğiniz her kişisel ve hassas veriyi çıkarmak için bir geçit oluşturur! Brave bunu bile çözebilir ve merkezi olmayan bir reklam platformu görevi görür.

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?

Brave tarayıcı, Google chrome’a ​​çok benzer şekilde çalışır ancak reklamların web sayfalarında görünmesini şiddetle engeller. Ancak, kullanıcılar, yayıncılar ve reklamcılar için kazanç sağlayan reklamlar her zaman etkinleştirilebilir. Yani, ürün tabanlı bir şirketin tarayıcıya akıllı sözleşmeler aracılığıyla BAT biçiminde ödeme yapması gerekiyor ve bu da bu reklamları web alanlarında yayınlayan yayıncıya dağıtılacak.

Son kullanıcılar, reklamları görüntülemek için teşvik olarak belirteçlerin bir kısmını da alacak. Bir kullanıcı olarak, reklamları ne kadar süreyle görüntülediğinize bağlı olarak size ödeme yapılır. Bu jetonları Brave ödül cüzdanınızda toplamak Ağ ayrıca Basic Attention Token’ları harici bir cüzdana aktararak ağ dışında kullanımını kolaylaştırır.

Birçoğu, kullanıcı veya yayıncıya herhangi bir fiyat para biriminde ödeme yapılabildiğinde, ağı güçlendirmek için bir kripto para birimine duyulan ihtiyacı merak edebilir. Ancak, ağın gizliliği ve şeffaflığı geliştirmeye baktığı yer burasıdır. BAT kullanan ağ içindeki işlemler ve ödemeler, kimliğinizi kaydetmez ve ifşa etmez! Bir yüksek ölçekli ademi internet yolculuk!

2017’de başarılı bir lansmandan sonra ağ, birden fazla ağ ve platformla ortaklık kurdu ve işbirliği yaptı. Dikkate değer bir ortaklık, TAP coin adında bir sabit paraya sahip lider bir veri ağı ve reklam platformu olan TAP Network ile oldu . Diğer dikkat çekici işbirlikleri arasında Dow Jones Media, Quant ve Cheddar ile olanlar yer alıyor.

Proje, olası tüm boyutlarıyla gelişiyor ve BAT kullanan mallar için kolay mikro ödemeler yapmayı dört gözle bekliyor. Son zamanlarda, ağ, Tarayıcısında yerleşik bir Gizliliği koruyan Haber önerisini resmi olarak duyurdu ! Bununla, ‘Kullanıcılar en sevdikleri haber kaynağına abone olabilir ve istedikleri tüm haberlerle tek bir yerden güncel kalabilirler, dedi ağ.

BAT Fiyat Tahmini 2022

BAT fiyatı bu yıla 0,2 dolar ile başladı ve ilerlemeye doğru önemli ölçüde yükseldi ve Ocak ayının sonunda 0,3 dolara ulaştı. 18 Mart’ta fiyat 1.23 dolara yükseldi. Ancak yeni döneme ulaşır ulaşmaz, fiyat 1,09 dolara düştüğünde piyasa 19 Mayıs’ta çöktü. Ayrıca, jeton oldukça değişken hale geldi ve 1 $ işaretinden düştü.

Mayıs pazar kazasında kurtarma, BAT ‘fiyat için Temmuz ayında $ 0,5228 dan artmaya başladı $ 0,9822 Eylül ayında. Yine Çin pazarından gelen piyasa kargaşası fiyatı 0,5945 $’a düşürdü . Boğalar piyasayı ele geçirirken alt coin bir kez daha yükselmeye başladı ve 9 Ekim 2021’de 0.7647$’a ulaştı .

Oyunlarda ademi merkeziyetçilik popülerlik kazandıkça, BAT oyun uygulamalarına ödül ekleme vaadini başarıyla yerine getirirse, kolayca yeni kullanıcılar çekebilir. Önümüzdeki aylarda bu gerçekleşirse, BAT fiyatı yıl sonuna kadar 1.427$’a gerileyebilir. Ortalama alış ve satış baskısı ile jetonun ortalama 0,8638 $ fiyatla işlem görmesi bekleniyor. Aksine, varlık 0,5736 doların çok altına düşebilir.

BAT, benzersiz ve merkezi olmayan bir boyut sunsa da, Google ve Facebook gibi Dijital canavarlarla yoğun rekabet altında gelişmek zorundadır. Ağ bir kafa kafaya veremezse, o zaman sefil bir şekilde başarısız olabilir ve fiyat düşüşüne neden olabilir. Böyle bir durumda Basic Attention token fiyatı 0,396 dolara düşebilir. Öte yandan, Brave piyasadaki rekabetin ortasında önemli bir pozisyon elde etmeyi başarırsa, ortalama 0,774 dolardan işlem görebilir.

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?

Ayrıca şunu da okuyun: Solana Fiyat Tahmini, Fiyat patlaması 100$’a mı ulaşacak?

BAT Fiyat Tahmini 2022

Bu yıl boğa rallisi ile kapanırsa, 2022 1.454 $ fiyatla başlayabilir. Öte yandan, yıl sona erdiğinde BAT minimuma ulaşırsa, bir sonraki yılın ticareti 0,80 dolardan aşağı yönlü olarak devam edebilir.

Ağ, Brave’i tarayıcısının ötesine taşımaya ve önde gelen üçüncü taraf tarayıcılarla işbirliği yapmaya inanıyor. Bu notta, BAT fiyatının 2022’nin sonuna kadar 1.891$’a ulaşmasına neden olacak bir momentum tetiklenebilir.

Ödül kazanma dürtüsüyle, reklamlarla ilgilenmeyen kullanıcılar onları görüntüleyebilir, bu nedenle reklamcılara potansiyel müşteriler kazandırmaz. Brave’in benimsenmesi hala tartışmalı ve ağ bunu bir yıl içinde iyileştiremezse, fiyat 1.118 dolara düşebilir.

Bununla birlikte, düzenli alım ve satım baskılarıyla, BAT ticaretini gelecek yılın sonuna kadar 1.253$’da görebiliriz.

 5 Yıllık BAT Fiyat Tahmini

Ağ şimdiden Townsquare, Dow Jones ve daha pek çok önde gelen platformla işbirliği yaptı. Daha fazla ortaklık planladıkları için BAT’tan daha iyi sonuçlar bekleyebiliriz. Ağ, yorum gönderme ve premium içeriğin kilidini açma gibi güncellemeleri başarılı bir şekilde sunarsa, Basic Attention Token fiyatı 3.017 $’ı aşabilir.

Öte yandan, ağ Madencilik ve PoW konsensüsüne ilişkin mevcut kritik tartışmaların tuzağına düşerse, piyasa çökebilir. Böyle bir senaryoda, BAT fiyatı önümüzdeki beş yılın sonunda 2.188$’a düşebilir. Ancak BAT, Brave tarayıcısında gizlilik algoritmasını başarıyla sürdürürse, BAT 2.669 dolardan işlem görecektir.

Ayrıca Okuyun: Theta Fiyat Tahmini, THETA 2021’e Kadar 50 Doları Vuracak mı?

Piyasa Ne Diyor?

Digital Coin

Digital Coin fiyatına göre, fiyat 2021’in sonunda 1,15 $’a ulaşabilir ve 2023’ün sonunda 1,63221 $’ı kırabilir. 2025’te fiyat istikrarlı bir artış yaşayabilir ve 2,311 $’ı geçebilir.

Gov.Capital

Gov.Capital’e göre, fiyat istikrarlı bir yükseliş trendi gösterecek. Fiyat, 2021’in sonunda büyüyebilir ve 1 doların altına düşebilir. Fiyat, 2023 ve 2024 yılları boyunca 1 ile 1,4 dolar arasında değişebilir. Ancak platforma göre, fiyat, yılın sonunda aşırı bir yükseliş rallisi ile 2,63 doları aşabilir. 2025.

Basic Attention Token, BAT Coin Genel Tahmin Ve Yorumlar..

Önceki fiyat hareketleri ve 2021’deki mevcut fiyat eğilimi göz önüne alındığında, fiyatın istikrarlı bir şekilde artması bekleniyor. Coinpedia’nın formüle edilmiş BAT fiyat tahminine göre, mevcut sistemlerde mahremiyet tehlikede olduğundan, Brave inanılmaz bir çekiş görebilir. Üstelik, geliştirilmiş şeffaflık ve teşviklerle. Bu notta, BAT’ın fiyatı yıl sona erdiğinde yavaş yavaş 1.120$’a yükselebilir. Buna karşılık, Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunları, fiyatın 0,390 $’a düşmesine neden olan bir ERC-20 belirteci olan BAT’ın büyümesini etkileyebilir.

YılPotansiyel YüksekPotansiyel Düşük
2021$1,1540,396 dolar
2022$1.891$1.118
20233.017 $$2.188

Ayrıca şunu da okuyun: Cardano Fiyat Tahmini, Evrimler ADA’yı 5$’da mı işaretleyecek?

Basic Attention Token, BAT Coin Geçmiş Yıllardaki Fiyat Hareketleri.!

2017

BAT, ticareti 2017 yılının ortalarında 0,16 dolar civarında bir fiyatla başlattı ve bir ay içinde kesti. Bununla birlikte, önceki seviyeleri yeniden kazandı ve Ekim ayında 0,2 $’a ulaştı ve 2017’deki ticaretin kapanış seviyelerini işaretlemek için 0,33 $’a yükseldi.

2018

Fiyat ticarete 0,42 dolar ile başladı ve bir hafta içinde 0,88 dolar ile zirve yaptı. Bununla birlikte, fiyat Nisan ayına kadar sefil bir şekilde 0,1 dolara yakın düştü ve 2018’in sonuna kadar aynı aralıkta 0,1 ila 0,2 dolar arasında bir eğilim gösterdi.

2019

BAT fiyatı, bazı küçük dalgalanmalarla birlikte yıl boyunca aşağı yukarı benzer bir fiyat eğilimini sürdürdü. Fiyat Nisan ortasında 0,45 dolar ile yılın en yüksek seviyelerine ulaştı ve geri çekildi. Ancak fiyat, yıllık ticareti 0,2 doların altında 0,18 dolardan kapattı.

2020

Fiyat, 2020 ticaretine 0,2 doların altında başladı ve Ağustos ortasına kadar 0,41 dolara ulaşana kadar aynı aralıkta seyretti. Bununla birlikte, fiyat geriledi ve Aralık sonunda, fiyat 0,2 dolar seviyelerinde işlem gördü.

2021

Fiyat, yeni ticareti 0,2 dolar civarında başlattı ve Şubat ortasında 0,65 dolara yükseldi. Bununla birlikte, pompalar ve dökümler dahil, fiyat Mart ayının ortasına kadar başarılı bir şekilde 1 doların üzerine çıktı. Fiyat o zamandan beri seviyelerin üzerinde kaldı ve 09 Nisan 2021’de ATH’yi 1,65 dolara vurdu.

BAT jetonu nedir?

Brave tarayıcısının yerel simgesi olan BAT, medya müşterilerini ve onların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Daha az reklam içeren bir platform sağlamayı, kullanıcı gizliliğini korumayı amaçlayan BAT belirteci, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

2022 sonunda BAT fiyatı ne kadar olacak?

BAT tokeninin 2022’nin sonunda 1 dolara yaklaşması bekleniyor, ancak önümüzdeki yıllarda 2,2 ila 2,5 dolar da ulaşılabilir bir hedef olabilir.

BAT iyi bir yatırım mı?

Fiyat geçmişi göz önüne alındığında, BAT fiyatları makul bir oynaklık oranı sergiliyor ve bu nedenle Coinpedia, yatırımcıların yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarını öneriyor.

BAT Coin nasıl çalışır?

Yayıncılara ve içerik oluşturuculara cesur tarayıcılarda BAT jetonları ile ödeme yapılır ve platform kullanıcıları jetonları ücret ödemek için bir yardımcı program olarak kullanabilir.

BAT jetonlarını nereden satın alabilirim?

BAT jetonları, büyük kripto para borsalarının çoğunda satın alınabilir.

Basic Attention Token, BAT Coin Geleceği! BAT Coin Nedir? BAT Coin Haberleri! BAT Coin Uzun vadede ne olur?

Ayrıca Kripto Para Analizlerive Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!