ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz!

ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği! Detaylar Makale de.
ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği! Detaylar Makale de.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği! Detaylar Makale de.

Zilliqa bir kripto paraizinsiz ve açık dağıtılmış bir ağda güvenli bir şekilde ölçeklenmek üzere tasarlanmış proje. için alternatif ve ölçeklenebilir bir çözüm olarak hizmet eder.merkezi olmayan uygulamalar. Ana ağında parçalamayı uygulayan ilk halka açık blok zinciridir.

Biliyor musunuz? Zilliqa’nın işlem hacmi saniyede 2.488 işlemdir.

ZIL önümüzdeki günlerde iyi bir yatırım olabilir ve bu yazıda yaklaşan fiyat hareketleri ve tahminleri hakkında net bir fikir edineceksiniz. Bu makalenin sonunda, ZIL’in portföyde en iyi nasıl tahsis edileceğine karar verilebilir. ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

ZIL Coin Tablo

Kripto paraZillika
JetonZIL
Fiyat0.0891 dolar
Piyasa değeri1.115.619.242.000 $
Dolaşan Tedarik12.519.528.121.8475 $
Işlem hacmi $ 63.782.146.000
Tüm zamanların en yüksek$ 0.0000 1 Ocak 1970
Tüm zamanların en düşük seviyesi$ 0,0024 13 Mart 2020

Zilliqa ZIL Coin Temel Analizi

Zilliqa, yenilikçilere yeni bir dijital ekonomi inşa etme yetkisi veren akıllı bir sözleşme platformudur. Sharding kavramını uygulayan ilk halka açık blok zinciridir. Daha ölçeklenebilir ve güvenli blok zinciri altyapısı sunar. Saniyede binlerce işlemi işleme ve tamamlamaya uygunluk ile yüksek verim sunmak için çizilen izinsiz bir blok zinciridir.  ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

Prateek Saxena , Amrit Kumar ve Max Kantelia tarafından kurulan blok zinciri, birçok merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği yapar ve stake ve verim çiftçiliğine izin verir.

Zilliqa Fiyat Tahmini 2021

Zilliqa, Ocak 2021’in başında 0,08 dolardan işlem gördü. Daha sonra, yatırımcıların dikkatini çekmesiyle fiyat yükselmeye başladı ve 0,23 dolar civarında en yüksek seviyelere ulaştı. Bununla birlikte, fiyat biraz düştü ancak 1 dolara doğru güçlü bir ivme sergiledi.

Kripto paranın belirli geliştirmeler ve yazılım yükseltmeleri ile daha da yükselmesi bekleniyor. Ayılar fiyatları aşağı çekerse Zilliqa düşebilir. 2021’in sonunda ZIL’in 0,3 ila 0,35 ABD doları arasında olacağı varsayılıyor.

Zilliqa Fiyat Tahmini 2022

ZIL, 2022 yılına 0.25 $ fiyatla devam edebilir. Kullanıcıların yanı sıra daha fazla yatırımcıya ulaşmaya odaklanırsa, fiyat daha fazla birikebilir. 2022’nin sonunda Zilliqa, 0,4 ila 0,45 ABD Doları arasında daha yüksek bir fiyata ulaşabilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin ZIL Coin Fiyat Tahmini

Önümüzdeki 5 yıl içinde Zilliqa’nın ilk 35 para birimi arasında yer alması bekleniyor. Boğalar piyasayı ele geçirir ve fiyatları yükseltirse fiyat yoğunlaşabilir. ZIL, protokolü ve platformu geliştirmeye odaklanabilir. 5 yılın sonunda, en yüksek ZIL fiyatı 1 ila 3,5 $ arasında olabilir.

ZIL için Piyasa Tahmini

WalletInvestor

WalletInvestor’a göre Zilliqa uzun vadede iyi bir yatırım ve 2021 sonunda 0,442 dolara ulaşabilir ve 2026 sonunda 1,249 dolara ulaşması bekleniyor.

Cryptonewz

Cryptonewz analisti, ZIL fiyatının 2021 sonunda 0,3 dolara ulaşabileceğini ve 2025 sonunda 1 doların üzerinde zirveye ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Digitalcoinprice

Digitalcoinprice’e göre, fiyatın 2021’in sonunda 0.3299 $’a ve 2025’in sonunda 0.6558 $’a ulaşması bekleniyor.

Tradingbeasts,

Tradingbeasts, ZIL fiyatının 2021 sonunda 0,35 ABD dolarına ve 2024 sonunda 0,42 ABD dolarına ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Zilliqa Genel Fiyat Tahmini

ZIL daha fazla ölçeklenebilirlik ve güvenlik sunmayı planlıyor, madeni para yükselebilir ve yeni zirvelere ulaşabilir. Madeni para, diğer projelerle belirli işbirlikleri üzerinde etkili bir şekilde çalışırsa daha fazla ivme kazanabilir. 2021’in sonunda ZIL, 0,355 ila 0,4 ABD Doları’na kadar çıkabilir. ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

ZIL Coin Geçmiş Fiyat  Hareketleri

2018

Zilliqa, Coinmarketcap’a göre 0,18 $ işlem değeriyle 26 Ocak 2018’de kripto dünyasında varlığını yaptı. Madeni para birkaç gün içinde önemli ölçüde 0,04 dolara düştü ve Mart ortasına kadar tekrar 0,03 dolara düştü.

Ayrıca, belirli bir toparlanma ile, madeni para 10 Mayıs’ta 0,23 $’a çıkarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine ulaştı. Daha sonra fiyat sabit kalamadı ve şaşırtıcı bir şekilde Ağustos ortasına kadar 0,02 dolara düştü. Daha sonra belirli fiyat farkları ile para birimi 2018 yılını bitirmek için 0,02 dolara ulaştı. ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

2019

ZIL, 2019 yılına 0,01 $ maliyetle girdi. Fiyat, Nisan ayına kadar 0,02 dolara toparlanana kadar sabit kaldı. Ayrıca, fiyat tekrar 0,01 dolara yükseldi ve direncini Haziran ayına kadar 0,02 dolardan geri aldı. Korkunç bir şekilde, madeni para bir düşüş trendi başlattı ve Eylül sonunda 0,004 dolara düştü. Ancak ZIL, 2019 yılını 0,004$ işlem fiyatıyla kapattı. ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

2020

Bir düşüş döngüsü ile Zilliqa, 2020 yılına 0,004 $ işlem değerinde başladı. Belirli fiyat eşitsizlikleri ile ZIL, Covid-19 salgını nedeniyle kripto para piyasasının düşmesiyle Mart ortasına kadar 0,003 ABD dolarına geriledi. Aşamalı olarak, Zilliqa Haziran ortasına kadar 0,02 dolara toparlandı ve daha da değişmeye başladı ve Eylül ayına kadar 0,01 dolara düştü. Daha sonra belirli fiyat farklarıyla ZIL, 2020 yılını bitirmek için Aralık ayına kadar 0,08 ABD dolarına taşındı. ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

SSS

Zilliqa mayınlı olabilir mi?

Hayır, Zilliqa madenciliği yapılamaz.

Sharding nedir?

Blok zincirindeki işlem doğrulama düğümlerini küçük bileşenlere bölen bir ölçeklendirme çözümüdür.

Zilliqa almaya değer mi?

Evet, fiyatının artması beklendiğinden uzun vadede ZIL satın almaya değer.

Zilliqa’da nerede ticaret yapılır?

Zilliqa, Binance, OKEx, HitBTC, Upbit ve daha pek çok değişim platformlarında alınıp satılabilir.

ZIL Coin Nedir? ZIL Coin Uzun Vadede Ne Olur? Zilliqa Fiyat Tahmini, ZIL Coin Analiz! ZIL Coin Yorum? ZIL Coin Geleceği!

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!