KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum!

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! ...
KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! ...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! … KIN madeni para, Ethereum  blok zinciri aracılığıyla serbest bırakıldı  . Kik Messenger ekosistemindeki temel para birimi olarak yaratıldı. Bu yazımızda   bu yıl ve sonrası için KIN fiyat tahminini inceleyeceğiz .

Kin’in yaratılmasından önce, Kik puanlarının bir ödül sistemi olması gerekiyordu. Ancak, pek başarılı olamadı ve bu nedenle Kin serbest bırakıldığında 2017’de sona erdi.

KIN, Akrabalık’ın kısaltmasıdır ve amaç Kik topluluğunun üyeleri arasındaki bağları güçlendirmekti.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

100 milyon dolara yakın topladığı için ICO aracılığıyla yayınlanmasına dayanarak biraz başarılı oldu  .

Ancak Kik Messenger, Kik ile USSEC arasındaki bir dava sırasında Kin’in devam etmesini sağlamak için 2019’da MediaLab’a satıldı.

Dava, 23 Ekim 2020’de bildirildiği üzere sonuçlandırıldı . Önümüzdeki üç yıl boyunca KIN, dijital varlıkları satmayı planladığı her zaman SEC’e bilgi vermelidir.

Şu anda KIN, kripto pazarında 267. sırada yer alıyor ve şu anda Bitcoin’in düşüşü nedeniyle düşüş eğiliminden  kurtuluyor .

KIN, Kinwallet, Exodus, Citowise ve Infinito cüzdanları gibi çeşitli cüzdanlarla uyumludur. Ayrıca HitBTC, IDEX, OTCBTC ve COSS gibi borsalarda listelenir ve bu nedenle iyi yatırımlardan biridir.

Jeton Özeti

Kin’in durumunun hızlı bir şekilde anlaşılmasını sağlayan ilginç zincir üstü ölçümler
Tarafından desteklenmektedir

KIN Ağı ve Sinyalleri

Galaksi Puanı

Galaxy Skoru, piyasalar ve sosyal katılım arasındaki birleşik performans göstergelerine bakarak bir madeni paranın ne kadar sağlıklı olduğunu gösterir. Herhangi bir madeni paranın gerçek zamanlı Galaxy Skorunu görüntüleyin.

KIN Coin Nasıl Çalışır?

Bu jeton  , kullanıcılara akrabalarıyla olan etkileşimleriyle bağlantılı olarak harika bir deneyim sağlayan içerik oluşturuculara  ödüller vererek çalışır .

Kullanıcıları yeni kullanım durumunu benimsemeye çeken ve böylece kripto para birimi için değer yaratan bir model para kazanma yazılımı sağladı.

Bu KIN madeni parasının  blok zinciri  , bir federe konsensüs modeli aracılığıyla bağımsız olarak çalışır.

Şimdiye kadar maksimum 10 trilyon KIN üretileceği belirtiliyor ve dünyadaki her kullanıcının rahatlıkla KIN’i benimsemesi için toplu olarak oluşturuldu.

Kin, oyun yaratıcılarının çeşitli uygulamalarına kripto ödüllerini yerleştirmelerine olanak tanır. Bu, oyun oyuncularının platformda bazı görevleri yerine getirdiklerinde KIN jetonunu almalarını sağlar.

Oyuncular ayrıca bu Kin jetonlarını oyun içinde eşya satın almak için de kullanabilirler. Bu zaten bir norm gibi görünse de, KIN jetonu nakde çevrilebilir ve daha sonra oyuncular tarafından geri çekilebilir.

Buna ek olarak jeton ile ödüllendirilenler, isterlerse bu jetonları başka oyunlarda da kullanabilirler.

Bu, diğer oyunlarını platformda tanıtmalarına yardımcı olduğu için birden fazla oyunun yaratıcıları için faydalıdır. Geliştiriciler, platformu kullandıklarında jeton da aldıkları için dışarıda bırakılmazlar.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

KIN Fiyat Geçmişi

KIN, Eylül 2017’de piyasaya sürüldüğünde, yaratıcılarını ilk ayda 100 milyon dolara yaklaştırdı.

Ancak, bundan sonra çok az ilgi gördü ve 2018’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi Ocak ayında 0,0022572 dolardan satıldığı zamandı.

Ancak, bu olaydan hemen sonra bir KIN fiyat artışı görüldü ve 0.00000592 ile 0.00000849 dolar arasında tutuldu. 2020’nin başında, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.0000239 doları yaşadığında bir kez daha düştü.

Madeni paranın mevcut piyasa değeri 168.736.441,43 dolar iken, bugün KIN fiyatı 0,001111 dolardır.

2021 ve sonrası için KIN Fiyat Tahmini 1
KIN cari fiyatı ve geçmişi
Kaynak:  coinmarketcap

KIN Coin Fiyat Tahmini 2021 ve sonrası

Gelişmiş algoritmalar ve teknik analiz kullanılarak, KIN’in gelecekteki fiyatı, güvenilir tahmin platformları tarafından tahmin edilmiştir.

Bu fiyat tahminleri, yatırımcıları, yatırım kararlarını vermelerine ve Binance üzerinde işlem yaptıkları kripto paralara akraba eklemek isteyip istemediklerine karar vermelerine yardımcı olmak için KIN’in uzun vadeli değeri ve kısa vadeli değeri  hakkında bilgilendirir .

Bir yıl içinde ve beş yıla kadar AI algoritmalarına dayalı KIN fiyat tahminini kapsayacaktır  .

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

KIN Coin Teknik Analiz

Ancak şu an itibariyle KIN madeni paraları Binance  ve diğer önde gelen kripto borsalarında listelenmiyor  . KIN paralarını Cointiger gibi platformlarda bulabilirsiniz.

KIN'in şu anki fiyatı
KIN’in şu anki fiyatı
Kaynak:  Tradingview

4 saatlik grafiğe göre, KIN fiyatı, Bollinger Bandının üst ucundan başarısız bir çıkış denemesinden sonra bir geri dönüş gösteriyor gibi görünüyor. Madeni paranın fiyatı 50 günlük Hareketli Ortalama’yı kaybetmiş görünüyor ancak 100 günlük Hareketli Ortalama’nın üzerinde. Kısa vadede bu eğilimin devam etmesini bekleyebiliriz.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

Gelecek için CryptoGround tarafından KIN fiyat tahmini

Geçmiş veriler ve veri analizi, önceki 0,00001 $ olan KIN fiyatının 2019’dan beri değişmediğini gösteriyor.

Daha sonra, son boğa koşusunda  Bitcoin  yükselirken KIN de yükseldi ve 0,0044 ABD dolarına ulaştı. Daha sonra, ayı piyasasının başlamasıyla birlikte her madeni para düştü.

CryptoGround tarafından KIN piyasa ortamının teknik analizi,   1 yıl içinde, büyük yatırımcıların dikkatini çekmesi nedeniyle KIN’in fiyatının bir günde 0,0002 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

KIN fiyat tahmini  , olası daha düşük fiyat değişikliği ile KIN fiyatının 2021 boyunca 0.0001$ aralığında kalacağını söylüyor.

KIN’in fiyatı 2021-2022 ortası için 0,0001 dolar civarında olacak ve oradan KIN’in fiyatının yaklaşık beş yıl içinde 0,0135 dolara ulaşması bekleniyor.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

KIN Uzun Vadeli Tahmin Tahmini

Birinci sınıf algoritmamız, önümüzdeki beş yıl boyunca olacağı gibi KIN fiyatını bize sundu. 2021’de KIN’in fiyatı bir yılda yaklaşık yüzde 276.11’lik bir artış gördü ve yıl sonunda 0.0003 dolar civarında olacak.

Yıllar içinde KIN fiyatındaki bu önemli artış, olasılıkların gelecekte KIN lehine olacağını gösteriyor. Kripto para birimi fiyatının iyi bir geleceği var ve tüm kullanıcılar için iyi bir yatırım olduğunu kanıtlayabilir.

2021 ve sonrası için KIN Fiyat Tahmini 2
USD cinsinden KIN Fiyat Tahmini
Kaynak:  Cryptoground

5 yıllık Kin Fiyat Tahmin Tablosu

KIN Fiyat Tahmini 2021
2021 için KIN Fiyat Tahmini
Kaynak:  coinpredictor

DigitalCoin tarafından KIN tahmini fiyatı

Güvenilir bir fiyat tahmin platformu olan dijital para fiyatı, KIN’in mevcut fiyatı dikkate alındığında, gelecekteki en düşük KIN fiyatının 2021 yılına kadar 0,0001645305 $ aralığında olacağını, en yüksek fiyatın ise 2028 yılına kadar 0,0004941958 $ olacağını tahmin ediyor.

KIN fiyatı için dijital para tahmini, yıl geçtikçe yalnızca artacak ve azalmayacaktır. Akraba tahminine dayanarak, KIN’e yatırım yapmak karlı olacaktır.

KIN fiyat tahmini
KIN fiyat tahmini
Kaynak:  Digitalcoin

KIN’in fiyatının bu yılın sonuna kadar 0,001811407 $ aralığında olacağı ve 2022’de 0,0001804009 $’a yükseleceği tahmin ediliyor.

KIN fiyatının hala 2023’te 0,0002621593 dolara tırmanacağı tahmin ediliyor. 2023’ten itibaren, akraba fiyatının 0,003265054 dolardan yükseleceği ve ardından 2028’de beş yıl sonra nihayet 0,0005281231 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

Wallet Investor Kin Fiyat Tahmini

Wallet Investor’a göre  KIN, Ağustos 2022’ye kadar 0,00018 işlem görecek. Bu, mevcut düşüş görünümünün sona ermesinden sonra piyasada bir boğa hissi görebileceğimiz anlamına geliyor. Beş yıllık uzun vadede, fiyatın 0,0051 ABD dolarına ulaştığını görebiliriz.

Wallet Investor analizine göre KIN fiyatı düşmeyecek ve gelecekte iyi kripto para birimlerinden biri olacak. Ayrıca Wallet Insider, KIN fiyatının yakın zamanda dolara dönüşmesinin mümkün olmadığını belirtiyor.

TradingBeasts tarafından KIN tahmini

TradingBeasts tarafından geleceğe yönelik KIN token fiyatları , 2021’in sonunda ortalama 0.0001324 USD, 2022’nin sonunda 0.0001229 USD ve 2023’ün sonunda 0.0001862 USD’dir.

KIN/USD fiyatı
TradingView tarafından KIN/USD fiyat tahmini

SSS

Kin İyi Bir Yatırım mı?

KIN’in fiyat tahminlerine dayanarak, piyasada hayatta kalan olarak adlandırılabilir. KIN’in gerçek değeri vardır ve bu nedenle kripto pazarından kaybolamaz. Yatırım tavsiyemize göre KIN parasal açıdan iyi getiriler sağlayabilir.

Toplanan geçmiş veriler, KIN’in kısa vadede çok fazla kar getiremeyebileceğini gösteriyor, bu nedenle yatırımcılar kumar oynamamalı ve dikkatli hareket etmelidir. Bunun nedeni, BTC’nin şu anda düşüyor olması ve BTC bir fiyat düşüşü gördüğünde, tüm kripto paraların bir fiyat düşüşü görmesidir.

Mobil oyun pazarı büyüyor ve Kin’in bundan faydalandığı şey de bu. Ancak algoritma verilerinin öngördüğü gibi gelecekte bir fiyat artışı göreceği için bu varlıktan çok fazla kar elde etmek mümkün.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

KIN Coin Ne Olur?

KIN, son zamanlarda popüler Pokemon Go oyununun yaratıcısı Unity ile ortaklık kurdu. KIN, popüler bir mesajlaşma uygulaması olan Kik’e aittir. Bu nedenle gelecekte büyük bir potansiyele sahiptir.

KIN’e yatırım yapmak, bu eğilimin yakın zamanda sona ermeyeceğini ve gelecekte büyüyeceğini umduğunuzu gösterir. Devam ederse, KIN yakında benim için en iyi kripto listeleri arasında olabilir  .

Ancak tarihsel veriler, KIN ve piyasa ortamının yaklaşık bir yıldır bir ayı piyasası döngüsünde sıkışıp kaldığını gösteriyor. Bu nedenle, gelecekte olumsuz bir eğilim olabilir ve kısa vadede piyasa değeri düşebilir.

Bu yüzden kısa vadeli bir yatırım için iyi bir fikir olmayabilir. Bununla birlikte, dijital madeni para kin fiyat tahminlerinde görüldüğü gibi, KIN fiyatı uzun vadede yatırım yapıldığında karlılık potansiyeline sahiptir.

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

KIN 10$’a ulaşacak mı?

KIN yakın gelecekte 10$’a ulaşamaz.

KIN Token’ı nasıl alırsınız?

KIN belirteci almanın birkaç yolu vardır, ancak en popüler yol oyun oynamaktır. Birkaç uygulama geliştiricisi, KIN’i oyunlarına yerleştirdi ve KIN’in tasarlandığı ödül sistemi aracılığıyla oyuncular etkinlikler için ödüllendiriliyor.

Aktiviteler, günlük olarak giriş yapmak veya bir reklam izlemek kadar basit olabilir. Her ne ise, oyuncular KIN Jetonları ile ödüllendirilir. KIN’i Coinbase ve alternatifleri gibi çeşitli borsalardan da satın alabilirsiniz  .

KIN Coin Nedir? KIN Coin Geleceği! KIN Coin Teknik Ve Temel Analiz! KIN Coin Yorum! KIN Coin Fiyat Tahmini! KIN Coin Detaylı İnceleme! …

Sorumluluk Reddi: Bu makale alım satım tavsiyeleri sunduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra keyfi hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan önce birden fazla bakış açısı araştırmalı ve tüm yerel düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!