XRP Coin Fiyat Tahmini! Ripple Analiz!

XRP Canlı Haberleri
XRP Canlı Haberleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP Coin Fiyat Tahmini! Ripple Analiz! XRP hedef fiyatı nedir? XRP yükselecek mi? XRP Coin ne olur? Ripple analizi ne olur? İşte detaylar..

XRP fiyat tahmini  , 50 günlük hareketli ortalama olan 0,3815 doları aştığı için yükselişini sürdürüyor. Mumların bu seviyenin üzerinde kapanması yükseliş eğilimini destekler, ancak çift tepe modeli yukarı yönlü anı sınırlar.

XRP Coin Fiyat Tahmini! Ripple Analiz! XRP hedef fiyatı nedir? XRP yükselecek mi? XRP Coin ne olur? Ripple analizi ne olur? İşte detaylar..

Ripple’ın 2022 3. Çeyrek Raporunda Öne Çıkanlar

Üç ayda bir, Ripple (XRP), şirketin ürün geliştirme, halkla ilişkiler, tokenomik ve daha fazlası dahil olmak üzere kilit alanlardaki ilerlemesini detaylandıran bir XRP pazar raporu yayınlıyor.

Makale  , Ripple’ın  XRP rezervlerinin, kripto para biriminin başlangıcından bu yana ilk kez 50 milyarın veya optimum arzının %50’sinin altına düştüğünü iddia ediyor.

Yıllar geçtikçe, Ripple’ı eleştirenler, Ripple’ın XRP Ledger’ın (XRPL) komutasında olduğunu kanıtlamak için şirketin XRP rezervlerine baskı yaptı. Ripple, bu suçlamaları reddetti ve özellik ekleme ve işlem doğrulama için Birleşik Bizans Konsensüsü’nün kullanıldığını vurguladı.

Hizmet yeni alanlara yayıldıkça ve müşteriler tarafından hem tek işlem hem de toplu ödemeler için kullanılırken, üçüncü çeyrek Talep Üzerine Likidite’de (ODL) artan aktivite gördü .

Ripple, Travelex Bank ile çalışarak ODL’yi çok önemli Latin Amerika pazarı Brezilya’ya tanıtmayı başardı.

Kullanıcılar, bu anlaşmanın bir sonucu olarak Brezilya ve Meksika arasında para gönderip alabilecek, sınır ötesi ödeme yapma sürecini kolaylaştıracak ve ön ödemeli hesap gerekliliğini ortadan kaldıracak.

Ripple’ın XRP gelirleri, ikinci çeyrekte 408.90 milyon dolardan üçüncü çeyrekte 318.68 milyon dolara düştü. 2019’un dördüncü çeyreğinde programatik satışların sona ermesinden bu yana Ripple, ODL işlemleriyle birlikte yalnızca XRP satma politikasına bağlı kaldı.

ODL hizmeti daha fazla bölgede kullanıma sunuldukça, Ripple hacmin artmasını bekliyor. Ek olarak, SEC’in davası raporda güncellendi. Bu noktaya kadar ilerlediğini, özellikle de önemli Hinnan kayıtlarını edindiğini vurguladı.

Her iki taraf da önümüzdeki ay diğerine çürütücü özetler sunacak ve ardından yargıç bir karar verecek.

XRP Coin Fiyat Tahmini! Ripple Analiz! XRP hedef fiyatı nedir? XRP yükselecek mi? XRP Coin ne olur? Ripple analizi ne olur? İşte detaylar..

XRP’nin NFT’sinde Hızlı Güncelleme

Raporda yeni büyüme alanları ve şirketin misli olmayan tokenlere artan ilgisi vurgulandı. Üçüncü çeyreğin sonunda Ripple, 250 milyon dolarlık web3 fonu için ikinci tur alıcıları açıkladı.

2021’de, içerik oluşturuculara NFT’ler oluşturmak ve XRPL’nin tokenizasyonunu iyileştirmek için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlamak için Ripple Creators fonu kuruldu.

Ayrıca araştırma, 2022’nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan XLS-20’yi vurguladı.

Akıllı sözleşmelere ihtiyaç duymadan, XLS-20, web3 sanatçılarının varlıkların telif ücretini otomatik olarak ödeyeceği ticaret ve basım işlevlerine erişmesine izin verecek.

Şu anda, XRP doğrulayıcılarının %80’den fazlası oylarını XLS-20 lehine kullandı.

XRP Coin Analiz! XRP Fiyat Tahmini!

Mevcut XRP fiyatı 0,3848 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 2,3 milyar dolar. Son 24 saatte XRP %9’dan fazla arttı. CoinMarketCap şu anda 19 milyar dolarlık canlı piyasa değeriyle 7. sırada yer alıyor. Dolaşımda 50.232.406.634 XRP madeni para var ve maksimum 100.000.000.000 XRP madeni para arzı var.

XRP Fiyat Tahmini – Kaynak: Tradingview

Günlük grafikte, XRP/USD paritesi, 0,3650$ yakınında anlık destekle yatay işlem görüyor. 50 günlük hareketli ortalama, 0,3785 dolar yakınında destek sağlıyor ve bu seviyenin altındaki düşüş eğilimi XRP’yi muhtemelen 0,3650 dolar ve 03400 dolara gönderecek.

Çift tepe paterni, yükseliş tarafında direnci 0,400 Dolara uzatıyor ve bu seviyenin üzerinde bir yükseliş geçişi, XRP’yi 0,4265 Dolara veya 0,4540 Dolara maruz bırakabilir.

XRP/USD Fiyat Grafiği – Kaynak: Tradingview

Olumsuz tarafı, XRP’nin 0,3650 $ yakınında acil destek sağlaması muhtemeldir ve bu seviyenin altında bir kırılma, 0,3410 $’a kadar ek satışa izin verebilir.

Yeni Kripto Ön Satışları

Ripple dışında, yeni ön satış paraları iyi gidiyor ve ilgi görüyor. Örneğin Dash 2 Trade, kullanıcılarına gerçek zamanlı analitik ve sosyal ticaret sinyalleri sağlamayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir platformdur; şimdiye kadar yaratılan miktar, platformda güçlü bir güven oyu.

Ön satıştan sonra şirket, platformunu 2023’ün ilk çeyreğinde birden fazla borsada listelenen D2T madeni parasıyla başlatmayı planlıyor. Dash 2 Trade ön satışı 6,2 milyon dolardan fazla toplayarak yılın en büyük token satışlarından biri oldu.
Dash 2 Trade ön satışı hala devam ediyor ve D2T tokenleri 0,0513 USDT’ye mal oluyor.

XRP Coin Fiyat Tahmini! Ripple Analiz! XRP hedef fiyatı nedir? XRP yükselecek mi? XRP Coin ne olur? Ripple analizi ne olur? İşte detaylar..

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Ayrıca Kripto Para Haberleri ve Kripto Para Analizleri sayfamız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!