Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz!

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 
Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme..

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz!

Waves Coin Fiyat Tahminini arıyorsanız veya Waves Coin’in potansiyelini arıyorsanız, bu uzun vadeli fiyat tahmini size yardımcı olabilir. Waves fiyat tahminimiz, derin bir teknik analize ve Waves Coin’in geçmiş performansına dayanmaktadır. Burada Waves’in uzun vadedeki potansiyelini analiz etmeye çalışacağız.

Waves Coin bugün piyasadaki en popüler kripto projelerinden biridir. Veriler projenin web sitesinden toplandığı için Waves, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu dApp’ler oluşturmak için topluluk odaklı, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir teknoloji platformudur. Waves teknolojisi, hisse ispatına dayalı bir konsensüs üzerinde çalışır. Waves teknolojisi, blok zincirini minimum karbon ayak izi ile yapma vizyonuna sahiptir.

WAVES, komisyonlama ve ücret ödeme yoluyla ağı güvence altına almak için kullanılan Waves blockchain ekosistemindeki yerel belirteçtir. Waves projesinin gerçek kullanım durumları, Waves Coin’i uzun vadede umut verici bir proje haline getiriyor. Büyüyen Web3 ve dApps projelerinden biri olan Waves Coin, birçok girişim üzerinde çalışıyor. CoinMarketCap’te bulduğumuz gibi, sınırlı token arzı ve yatırımcıların tepkisi ile Waves Coin güçlü görünüyor.

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 

Waves Coin Fiyat Tahmini

YılMinimum fiyatOrtalama fiyatMaksimum Fiyat
20232,37 dolar4,42 dolar5,13 dolar
20245,96 dolar9,07 dolar12,17 dolar
202512,74 dolar16,69 dolar20,34 dolar
202621,51 dolar$28.0234,12 dolar
202734,95 dolar$41.9048,03 $
202849,18 dolar54,07 $62,71 dolar
202963,44 dolar72,18 dolar79,73 dolar
203081,12 dolar89,34 dolar103,75 dolar
2040224,12 dolar247,23 dolar265,43 dolar
2050463,54 $488,62 $505,89 dolar

Waves Coin, lansman tarihinden bu yana kripto pazarında kapsamlı bir büyüme gösterdi. Waves Coin, 2022’de ilk yatırımcılarına büyük bir getiri sağladı. Waves fiyatları, Mart 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 62,36 $’a yükseldi. Sınırlı token arzı ve topluluk desteği ile Waves Coin’in geleceği parlak.

Analizimize göre, Waves Coin fiyatları önümüzdeki 10 yıl içinde artmaya devam edecek ve bu on yılın sonunda 100 doları aşacak. Tüm kriptolar yavaş büyüme gösterdiğinden, Waves Coin’in performansı da düşüş eğilimi gösteriyor. Dalgalar değerini %90 oranında kaybetmiştir. Bir sonraki boğa koşusunun Waves coin’in toparlanmasına yardımcı olabileceğine dair güçlü olasılıklar var.

Waves Coin Fiyat Tahmini 2023

2023’te kripto varlıkların büyümesi yavaş olabilir. Waves Coin fiyat tahminimize göre, Waves Coin 2023 yılına kadar maksimum fiyat seviyesi olan 5,13$’a ulaşabilir. 2023’te bir boğa rallisi olursa, Waves Coin fiyatları tahminimizin üzerinde yükselebilir. Waves Coin’in ortalama fiyatı 4,42$ civarında olabilir. Ancak piyasada herhangi bir düşüş eğilimi varsa, Waves tokeninin minimum fiyatı 2,37$’a düşebilir.

Waves Fiyat Tahmini 2024

Fiyat tahminimize göre, Waves Coin’in maksimum işlem değeri 2024’te 12,17$ civarında olabilir. Piyasa bazı iyi hareketler görürse Waves coin son değerini 2024’te geri kazanabilir. Piyasa beklentimiz doğrultusunda giderse Waves’in ortalama fiyatı bu yıl 9.07$ civarında olabilir ve minimum fiyat seviyesi bu yıl 5.96$’a kadar çıkabilir. Fiyat analizimize göre, piyasa 2024’te iyi bir boğa koşusu görürse Waves Coin’in fiyatı son ATH seviyesini geçebilir.

Waves Fiyat Tahmini 2025

Waves coin’in performansı 2025’te iyileşebilir. Fiyat tahminimize göre Waves Coin fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. Mevcut büyüme devam ederse, 2025 yılına kadar ortalama fiyatın 16.69$ olmasını bekleyebiliriz. Waves Coin için 2025 yılı için maksimum fiyat tahminimiz 20,34$’dır. Minimum fiyat seviyesi ise 12,74$ civarında olabilir. Piyasa yükselişe geçerse, Waves madeni parası 2025’teki fiyat tahminimizin üzerinde yükselebilir.

Waves Fiyat Tahmini 2030

2030’da kripto piyasasının yeni bir çağa girmek üzere olduğuna dair işaretler var. Waves Coin gibi gerçek proje bazlı kriptolar piyasayı geride bırakabilir. 2030 yılı ortalama 89,12$ fiyatla bitebilirken, Waves Coin’in minimum fiyat değeri 81,79$ civarında olabilir. Waves Coin ile birlikte, birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Maksimum fiyatın 103.75$ civarında işlem görmesi bekleniyor. 2030’da herhangi bir boğa rallisi olursa, Waves Coin fiyatları fırlayabilir ve fiyat tahminimizi aşabilir.

Waves Coin Fiyat Tahmini 2040

Waves fiyat tahminimize göre, Waves Coin fiyatları bu yıl yeni bir ATH seviyesine ulaşabilir. 2040 yılına kadar, piyasa trendine bağlı olarak ortalama fiyatın 247,23$ olmasını bekleyebiliriz. Waves Coin için 2040 için maksimum fiyat tahminimiz 265,45$. Piyasa yükselişe geçerse, Waves Coin 2040 Waves Coin fiyat tahminimizin üzerinde artış gösterebilir.

Waves Fiyat Tahmini 2050

Waves Coin’i uzun vadede tutacaksanız büyük bir potansiyele sahiptir. 2050 yılı ortalama 488,62$ fiyatla bitebilirken, Waves’in minimum fiyat değeri 463,54$ civarında olabilir. Waves Coin ile birlikte bu kadar uzun bir yolculuğun ardından, birçok kripto bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Maksimum fiyatın 505,89 $ civarında işlem görmesi bekleniyor. Bu yıllar arasında Waves projesine daha fazla yatırımcı çekilirse, Waves Coin’in fiyatları 2050’de bizim fiyat tahminimizin çok üzerinde olabilir.

Madeni para adıdalgalar
Kayan yazı sembolüdalgalar
Resmi internet sitesidalgalar.teknoloji
toplam arz108.053.056 DALGA
başlatıldı2016
Tüm zamanların en yüksek seviyesi62,36 $ (31 Mart 2022)
Ticaret BorsalarıBinance, KuCoin, Huobi, Bifnex, Bittrex, WazirX, CoinDCX.
Cüzdanmeta maske

Waves Coin İyi Bir Yatırım Mı?

Waves jetonları, son yıllara kıyasla yavaş performans gösteriyor. Fiyatlardaki son artışa göre Waves, yatırımcıları büyük getirilerle şaşırtabileceğini kanıtladı. Waves Coin, en hızlı büyüyen dApps projelerinden biridir ve gerçek kullanım durumlarına sahip Kriptolar doğası gereği güçlü olabilir. Fiyat analizimize göre, Waves Coin’e uzun vadeli yatırım, dikkate alınması gereken iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Waves Coin fiyatları yükseliyor gibi görünse de, Waves Coin ve diğer Kriptolar değişkendir ve fiyat yönlerini her an değiştirebilirler. Akıllı bir yatırımcıysanız ve riskli yatırımlar yapmayı seviyorsanız, Waves harika bir seçim olabilir. Kriptolar bugün sadece en faydalı varlıklar değil, aynı zamanda en riskli varlıklardır. Bu nedenle, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce risk yönetiminizi doğru yapın.

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 

Waves Coin 100 Dolar Olur Mu?

Waves Coin son yıllarda pompalanırken, birçok kripto tüccarı Waves’in 100 dolara ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor. Uzun vadeli bir hedefiniz veya emeklilik planınız varsa, Waves ilginç bir proje olabilir. Uzun vadeli fiyat tahminimize göre, Waves Coin 2030’da 100$’ı görebilir. Waves Coin, gerçek kullanım durumu olan harika bir dijital varlıktır. Ve kripto pazarında hiçbir şey imkansız değildir.

Geçmişte gördüğümüz gibi, büyük bir boğa koşusu veya ayı rallisi tüm fiyat tahminlerini saniyeler içinde alt üst edebilir. Waves Coin projesine daha fazla yatırımcı çekilirse, Waves Coin’in fiyatı fırlayabilir ve Waves Coin tahminimizden önce 100$ hedefine ulaşabilir. Premium borsalardaki bazı yeni listelemeler de Waves Coin’in değerini artırabilir.

Waves Coin Yorum! Waves Coin Yükselir Mi?

Son düşüş olaylarında, Waves madeni parası değerini %90 oranında kaybetti. Waves Coin genellikle aynı dökümü pompalar, ancak kripto piyasasında bu normaldir. Son derece değişken davranış nedeniyle, birçok tüccar Waves’in uzun vadeli mi yoksa sadece bir pompala ve boşalt mı olduğunu soruyor. Waves’in geçmiş performansını analiz ettiğimizde umut verici bir proje.

Waves, Waves Coin’i güçlü bir proje yapan dApps topluluğunun desteğine sahiptir. Birçok kripto forumunda gördüğümüz gibi, Waves Coin piyasada uzun süredir var. Waves Coin topluluğunun çabaları sayesinde, Waves Coin önümüzdeki yıllarda istikrarlı olabilir. Ancak Waves Coin’in geleceğini daha kesin olarak tahmin etmek için birkaç ay daha beklememiz gerekiyor.

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 

Waves Coin Nasıl Alınır?

Gelişmekte olan bir Web3 ve Metaverse madeni parası olarak, Waves Coin’i bulmakta zorluk çekmemelisiniz. Yakın zamanda Waves Coin’i halka açık ticaret için listeleyen birçok kripto ticaret platformu var. Waves Coin satın almak istiyorsanız, şu anda en iyi kripto borsaları Binance, KuCoin, Huobi, Bithumb, Bitifnex, Bittrex, WazirX, CoinDCX, Bitbns ve Coinone’dir. Bu tür platformlara kaydolarak Waves Coin’i kolayca kripto portföyünüze ekleyebilirsiniz.

Waves Fiyat Tahmini dışında, okuyucularımıza herhangi bir yatırım yapmadan önce mümkün olan maksimum araştırmayı yapmalarını öneriyoruz. Waves Coin, sınırlı belirteç arzı ve topluluk desteği ile güçlü görünüyor, ancak kriptolar son derece değişken bir varlık. Kriptolar fiyatlarını bir hız treni gibi değiştirir ve saniyeler içinde yükselebilir veya düşebilir. Waves Coin veya başka herhangi bir kripto yatırımından önce bir risk analizi şarttır.

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 

Waves Coin Nedir?

Waves Coin, Bitcoin ve Ethereum gibi bir kripto para birimidir . Waves Coin, oyun, finans, hassas veriler ve topluluk oluşturma dahil olmak üzere birçok dApp’i ölçeklendirmek için kullanılan popüler bir dApps platformu Waves teknolojisinin desteğine sahiptir. Waves projesi, Waves projesini benzersiz kılan dApps ve Web3 kategorilerine giriyor.

Waves’in Bir Geleceği Var Mı?

Bugün Waves Coin, piyasadaki en popüler jetonlardan biridir. Waves Coin, kısa sürede kripto topluluğunun büyük ilgisini çekti ve şu anda piyasa değerine göre ilk 100 token arasında yer alıyor. Google Trends ve sosyal medya platformlarında bulduğumuz gibi, Waves Coin kendi kategorisinde trend oluyor. Waves, hiç şüphesiz birçok kullanım durumu olan harika bir geleceğe sahiptir.

Waves Coin Yasal Mı?

Waves Coin, diğer kriptolarla aynı şekilde yasaldır. Birçok kripto analisti New Coins’in meşruiyetinden şüphe duysa da Waves nispeten eski bir projedir. Gerçek kullanım durumlarında Waves, onu güvenilir kılan kendi topluluğunun desteğine sahiptir. CoinMarketCap aracılığıyla bulduğumuz gibi , Waves Coin’in yaklaşık 2 Lacs + yatırımcısı var. Büyük topluluk desteği ve sınırlı bir token arzından sonra, Waves Coin’in yasal olduğunu söyleyebiliriz.

Waves Coin Coinbase/Binance’te Mevcut Mu?

Yeni listelemeler her zaman yeni belirteçlerin değerini artırmasına ve pazarda benimsenmesine yardımcı olur. Son zamanlarda Waves Coin, Binance dahil birçok kripto borsası tarafından listelendi. Ancak, Waves şu anda Coinbase’de halka açık ticaret için mevcut değil. Artık Binance’te Waves Coin ile işlem yapabilirsiniz ancak Coinbase için beklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki aylarda Coinbase, ticaret için Dalgaları listeleyebilir.

Waves Coin Almaya Değer Mi?

Birçok kripto uzmanı, Waves Coin’in değerinin artmaya devam edeceğini öne sürdü. Waves Coin maksimum 108.053.764 Waves token arzına sahiptir ve bu adil bir sayıdır. Waves’in teknik analizi ve son pompalama ile umut verici görünüyor. Ancak, herhangi bir yatırımın her zaman bir riski olduğunu asla unutmayın. Kriptolar sadece en karlı değil, aynı zamanda en riskli varlıktır.

Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur 2030!

Waves Coin’in fiyat tahmini önümüzdeki 10 yıl için yükseliş gösteriyor. Waves Coin, 2030’da kolayca 100$’ı geçebilir. Hangi tür yatırımı seçeceğiniz size bağlıdır, uzun vadeli veya kısa vadeli. Projeye daha fazla yatırımcı çekilirse, Waves Coin’in fiyatları önümüzdeki yıllarda fırlayabilir. Ancak okuyucularımıza herhangi bir kripto yatırımı yapmadan önce bazı kişisel düzeyde analizler yapmalarını ve çalışmalarını öneriyoruz.

Waves Coin Yorum! Waves Coin Geleceği! Waves Coin Fiyat Tahmini Ve Analiz! Waves Coin Uzun Vadede Ne Olur? Waves Coin Detaylı İnceleme.. 

  • Bilgilendirme!!! Bu makale kesinlikle finansal veya yatırım tavsiyesi değildir! 

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir çok makale mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üzerinden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

Giriş Yap

Bilgipop ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!